Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. [i] 06:20 Medzi supmi [i] 07:55 Finist - jasný sokol [i] 09:10 Len teba [i] 10:55 Mr. Bean [i] 11:20 Prachy na dobierku [i] 12:50 Pes, ktorý zachránil vianočné prázdniny [i] 14:25 Poklad kráľa Šalamúna [i] 17:20 Rýchle Televízne noviny [i] 17:25 Ako dostať otecka do polepšovne [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 9-10 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 21:50 Sklenený dom 2 [i] 23:30 Rukojemník [i] 01:25 Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia [i] 02:45 Poklad kráľa Šalamúna [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Pinocchio [i] 06:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 07:25 Biblické príbehy: Postavený na skale [i] 07:50 Popoluška [i] 08:50 Kôň pre Winky [i] 10:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 11:30 Cesta lásky a nádeje [i] 13:00 Kráľov korzár 1/6 [i] 13:50 Kráľov korzár 2/6 [i] 14:55 Z pekla šťastie [i] 16:50 Právo na lásku [i] 18:10 Krištof Kolumbus 2/4 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kráľov korzár 3/6 [i] 21:00 Kráľov korzár 4/6 [i] 22:00 Čistá duša [i] 00:10 Krištof Kolumbus 2/4 [i] 01:25 Čistá duša [i] 03:35 Správy STV "N" [i] 03:55 Kôň pre Winky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Z kapsy rozprávkara: Polepšený Ďuro 2/3 [i] 08:57 Ovce.sk [i] 09:00 Martin Slivka - "... muž, ktorý sadil stromy" [i] 10:30 Slovenské rody: Podnikateľ Ján Turzo z Betlanoviec [i] 11:00 Sláva Bohu na výsosti... [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:10 Turandot [i] 13:20 Po stopách slávnych skladateľov: Čajkovskij [i] 14:15 Stávka s čertom [i] 15:45 Taliansky muzikál [i] 16:30 Senior klub [i] 17:00 Eygletiérovci 2/3 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Zmysel života 2 [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:35 Hav a Kvik: Ako oslavovali Vianoce [i] 18:50 Slovenské unikáty: Rainerova chata [i] 19:00 Slováci vo svete: Česko [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:55 Vianoce s Radošincami: Generál [i] 21:45 Slovenské kino: Slovenská krčma [i] 22:40 Štyridsaťštyri [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Nevinní: Zmena nie je vždy život 15 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 1,2/13 [i] 09:10 Panelák VIII.: Zaseknutá Jana 83 [i] 10:00 Pomsta [i] 12:30 Periskop hore a dole [i] 14:15 Zakázané kráľovstvo [i] 16:15 Smer smrť [i] 18:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák VIII.: Depky 84 [i] 21:00 Nevinní 16 [i] 22:00 Templár [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 20,21 [i] 01:50 Pomsta [i] 03:50 Kamienok pre tučniaka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Matlock IX. 8 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 99,100 [i] 08:35 Matlock IX. 9 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda IV. 13 [i] 10:20 Navzdory osudu 29,30 [i] 12:00 Zámotok [i] 14:00 Panelák VIII.: Zaseknutá Jana 83 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 12 [i] 15:15 Griffinovci III. 11 [i] 15:35 Ninja Factor I. 27/27 [i] 16:15 Ted a spol. I. 10,11 [i] 17:00 Zámotok 2: Návrat [i] 19:00 Simpsonovci VI. 13 [i] 19:25 Griffinovci III. 12 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 9 [i] 21:00 Nežní zabijaci I. 7,8 [i] 22:45 Mafstory: Aliho mama [i] 00:30 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 11,12 [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 9 [i] 01:50 Nežní zabijaci I. 7,8 [i] 03:25 Ted a spol. I. 10,11 [i] 04:10 Ninja Factor I. 27/27 [i] 04:30 Blízko smrti [i] 04:50 Diagnóza: Vražda IV. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři 3/6 [i] 07:00 Předčasné vydání: Zeď, část 2. 15/23 [i] 08:00 Změna je život 13/13 [i] 09:00 Změna je život II. 1/13 [i] 10:00 Změna je život II. 2/13 [i] 11:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 9/20 [i] 11:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím 10/20 [i] 12:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 11/10 [i] 12:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 12/10 [i] 13:00 Na lodi 5/13 [i] 14:25 Na lodi 6/13 [i] 16:00 Předčasné vydání: Bat Masterson 16/23 [i] 17:00 Podfukáři 3/6 [i] 18:05 Podfukáři 4/6 [i] 19:10 Boj o čas II. 13/22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 21:00 Pilíře Země 3/8 [i] 22:00 Pilíře Země 4/8 [i] 23:00 Vzpomínky 5/4 [i] 00:00 Wallander II. 2/3 [i] 01:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 9/13 [i] 02:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 10/13 [i] 03:15 Boj o čas II. 13/22 [i] 04:05 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce kuliček skla [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 10:00 Jak to dělají?: Peníze/boty [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 21 [i] 10:55 Nutné k přežití: Oregon [i] 11:50 Tuning 2008: Dodávka jako reklamní předmět [i] 12:45 Dvojí přežití 8 [i] 13:40 Dvojí přežití 9 [i] 14:35 Dvojí přežití 10 [i] 15:30 Dvojí přežití 11 [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 18:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 19:40 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 20:05 Armáda jednoho: Do pekla a zpět [i] 21:00 Jediný, kdo přežil [i] 21:55 Výrobci zbraní 9 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 7 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 00:40 Armáda jednoho: Do pekla a zpět [i] 01:40 Jediný, kdo přežil [i] 02:40 Výrobci zbraní 9 [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 7 [i] 04:35 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Silvestrovské Bolkoviny [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 ŠKOLKA NA JEDNIČCE [i] 09:05 Císařův pekař [i] 10:25 Pekařův císař [i] 11:30 Vánoce s Hradišťanem [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Film o filmu MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 14:15 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Souboj s chobotnicí 25/26 [i] 14:40 PLANETA YÓ [i] 15:40 Kouzelná školka [i] 16:10 Včelka Mája: Vilík nočním hlídačem 64/104 [i] 16:35 Asterix a překvapení pro Césara [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 21:45 Ahoj, Marie! [i] 22:55 Zelená karta [i] 00:40 Losování Sportky a Šance 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Doktor Martin: Tik tak 17/23 [i] 01:35 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 Dlouhá silvestrovská noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Cenoty - posvátné prameny Mayů [i] 06:00 Gorily [i] 06:25 Medicína pro 21. století [i] 06:45 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 06:55 Maurice Bejart: Cesta kolem světa 1/2 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Biblické příběhy [i] 10:45 Český Krumlov 2011 [i] 11:25 Africké kořeny - české tančení [i] 12:25 Kam zmizel ten starý song [i] 13:05 Heydrich - konečné řešení: Konečně go! 17/44 [i] 13:30 Apollo 8 [i] 14:30 Moderuje Šárka Volemanová [i] 14:50 GEN [i] 15:25 Výtvarnické konfese [i] 16:10 Maurice Bejart: Cesta kolem světa: Samba, step i rap? Moderní balet! 2/2 [i] 16:55 Kamera na cestách: Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 17:50 Poklady světa [i] 18:00 Wouda [i] 18:15 Vínečko [i] 18:45 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Diamanty nejsou navždy 75/80 [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Lenka Lichtenberg - písně oživlých zdí [i] 20:00 Šípková Růženka [i] 22:10 Osobnost na Dvojce [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Terra musica [i] 23:10 O podstatě LSD [i] 00:05 Zastihla mě noc [i] 02:15 Natalie Cole v Basileji [i] 03:10 Na plný pecky 03:40 Blues ze Staré Pekárny: Juraj [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Vrba nejen k naslouchání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:25 Novashopping 06:45 Záhady přírody [i] 07:10 Scooby-Doo a invaze vetřelců [i] 08:20 Princezna ze mlejna II 6 [i] 08:50 Zachraňte Willyho 2 [i] 10:30 Policajt drábem [i] 12:15 Král Drozdí brada [i] 13:20 Tři muži a mladá dáma [i] 15:00 Scooby-Doo: Začátek [i] 16:30 Na pytlácké stezce [i] 17:50 Ledové ostří [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mrazík [i] 21:25 Troja [i] 00:05 Dům neřesti: * [i] 01:45 Novashopping 02:20 Lenssen & spol.: Náhradní matka [i] 03:15 Policejní odznak VII: * 5, 6 [i] 04:50 Zachraňte Willyho 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:20 TV Bomba [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:35 Sám doma 4 [i] 11:10 Koupím matku. Zn.: Za babku [i] 12:40 Nekonečný příběh 2 [i] 14:20 Pan Billion [i] 16:05 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dům u jezera [i] 22:05 Holky z kalendáře [i] 00:10 Sherlock Holmes v New Yorku [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:40 Česko na talíři [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Bonzáčik [i] 06:20 Skrytá vášeň 147/188 [i] 07:05 Cigánske srdce 110/218 [i] 07:55 Rebeli I. 88/215 [i] 09:00 Vianočné zásnuby [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:35 Skrytá vášeň 147/188 [i] 12:40 V objatí hodvábu 111-112/200 [i] 14:10 Sudkyňa Hatchettová III. 46/130 [i] 14:45 Rebeli I. 89/215 [i] 15:40 Rodinná kliatba 75/110 [i] 16:30 Cigánske srdce 111/218 [i] 17:25 Skrytá vášeň 148/188 [i] 18:15 IQ [i] 19:45 Frasier I. 5/24 [i] 20:00 Mama, smiem spať s netvorom? [i] 21:55 V objatí hodvábu 113-114/200 [i] 23:30 Silvestrovská šou 2005 [i] 00:55 Anderov rebrinák [i] 01:20 Mary Reillyová [i] 03:05 Ulica III. 123/259 [i] 03:50 V tieni [i] 04:00 112 [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Duše jako kaviár [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hodinu nevíš... [i] 13:55 Vášeň a cit [i] 15:55 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 17:35 Nevěřte mužům [i] 19:30 Žít po svém [i] 21:25 Osudové selhání [i] 23:25 Hrozba v poušti [i] 01:00 Replikant [i] 02:40 Cabin Fever [i] 04:10 Odplata [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Watts [i] 09:45 Motorismus [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:15 Motorismus [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Watts [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 All sports [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Krasobruslení [i] 21:30 Tance [i] 22:30 Tance [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 00:30 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 2 [i] 06:20 McLeodovy dcery 7: 18. díl 18 [i] 07:20 Vraždy v Midsomeru 9: 6. díl 6 [i] 09:20 Dvojnásobná vražda [i] 11:20 Vánoce s velkým V [i] 13:20 Domů na svátky [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 9: 8. díl 8 [i] 17:20 Rozpoutané peklo [i] 19:20 Vánoční polibek [i] 21:20 Podivná věda [i] 23:20 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 01:20 Vraždy v Midsomeru 9: 5. díl 5 [i] 03:20 McLeodovy dcery 7: 18. díl 18 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 2 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 3 [i] 06:55 Planeta mláďat 3 [i] 07:55 Země: Planeta a její moc 3 [i] 08:55 Podzim na chalupě 3 [i] 09:50 Jídlo je detektivka II. 6 [i] 10:20 Vášnivý jedlík: Baltimore 38 [i] 10:50 Vášnivý jedlík 19 [i] 11:20 Technika nemožného 3 [i] 12:15 Nahá věda 3 [i] 13:15 Megakatastrofy 2 [i] 14:10 Jak vznikla Země 17 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani: Největší tlamy 46 [i] 16:00 The invisible bird photographer 3 [i] 16:35 Podzemí měst 3 [i] 17:30 Ztracená města starověku 3 [i] 18:30 Zmizelé světy 6 [i] 19:25 Zvířecí rekordmani: Souboj pohlaví 43 [i] 20:25 Jak vznikla Země 18 [i] 21:20 Podzemí měst 13 [i] 22:20 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 14 [i] 22:55 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 15 [i] 23:25 Ostrov Apokalypsy 1 [i] 00:15 Ostrov Apokalypsy 2 [i] 01:10 Budování říše 3 [i] 02:15 Podzemí měst 3 [i] 03:10 Ian Wright: Cesty bez hranic 3 [i] 04:05 Megakatastrofy 2 [i] 04:55 Budování říše 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Na stojáka 99 [i] 06:00 Jmenuji se Khan [i] 08:35 Ukradené vánoce Tima Burtona [i] 09:50 Sherlock Holmes [i] 11:55 Batman vs. Red Hood [i] 13:10 Jedině ona [i] 14:50 Sólista [i] 16:45 Megamysl [i] 18:20 I Love You Phillip Morris [i] 20:00 Fotři jsou lotři [i] 21:40 Hanebný pancharti [i] 00:05 Kruh Osmi [i] 01:30 Horší než smrt [i] 03:00 Hanebný pancharti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Secretariat