Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:45 Aladinova zázračná lampa [i] 08:00 Kung Fu panda [i] 09:20 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 10:05 Diskopríbeh [i] 11:35 Dračie srdce [i] 13:15 Pes, ktorý zachránil Vianoce [i] 14:40 Pirát Čierna brada [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Ako vytrhnúť veľrybe stoličku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 7-8 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 21:50 Medvídek [i] 23:50 Zakázané ovocie [i] 01:50 Populácia 436 [i] 03:15 Muž z Laramie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy STV "N" [i] 05:25 Príbeh Vianoc [i] 06:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 07:20 Biblické príbehy: Chlieb z neba [i] 07:45 Pinocchio [i] 08:40 Max, Katrin a Vianoce s dvoma psami [i] 10:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 11:20 Salón sestier Fontanových 2/2 [i] 13:15 Starý otec na Vianoce [i] 14:40 Pávie pierko [i] 16:20 Cesta lásky a nádeje [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krištof Kolumbus 1/4 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kráľov korzár 1/6 [i] 20:55 Kráľov korzár 2/6 [i] 22:00 Stopy v snehu [i] 00:00 Krištof Kolumbus 1/4 [i] 01:35 Vianočný koncert Elán [i] 02:00 Stopy v snehu [i] 03:55 Správy STV "N" [i] 04:10 Starý otec na Vianoce [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Po stopách slávnych skladateľov: Verdi [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Z kapsy rozprávkara: Kto čím zachádza... 1/3 [i] 08:50 Ovce.sk [i] 08:55 Giganti gotiky 2 [i] 09:50 Liptáci v Budapešti [i] 10:20 Slovenské rody: Juraj Turzo z Levoče [i] 10:45 Bratislavský Vienok [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:10 Putá osudu [i] 13:05 Po stopách slávnych skladateľov: Chopin [i] 14:00 Večera [i] 15:15 Orientácie [i] 15:55 Stromček prianí [i] 17:00 Eygletiérovci 1/3 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Zmysel života [i] 18:30 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:35 Cukrú a Krá: Vianoce v parku [i] 18:45 Slovenské unikáty: Slovenský betlehem [i] 19:00 Slováci vo svete: Ukrajina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:55 Vianoce s Radošincami: Ako som vstúpil do seba [i] 21:30 Umenie 2011: Divadlo [i] 22:00 Slovenské kino: Sex a erotika [i] 22:55 Po stopách slávnych skladateľov: Chopin [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Dobrý ročník [i] 08:50 Panelák VIII.: Šperk 82 [i] 09:40 Posadnutá láskou [i] 11:30 Sám doma 3 [i] 13:25 Honba za drahokamom [i] 15:25 Povedz, že to tak nie je [i] 17:15 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 1,2/13 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák VIII.: Zaseknutá Jana 83 [i] 21:00 Nevinní: Zmena nie je vždy život 15 [i] 22:00 Zakázané kráľovstvo [i] 00:00 Honba za drahokamom [i] 01:55 Špeciálne komando III. 10,11/11 [i] 03:20 FernGully: Posledný dažďový prales [i] 04:30 Špeciálne komando III. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 97,98 [i] 08:35 Matlock IX. 8 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda IV. 12 [i] 10:20 Navzdory osudu 27,28 [i] 12:00 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 14:00 Panelák VIII.: Šperk 82 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 11 [i] 15:10 Griffinovci III. 10 [i] 15:30 Ninja Factor I. 26 [i] 16:00 Ted a spol. I. 8,9 [i] 16:55 Zámotok [i] 19:00 Simpsonovci VI. 12 [i] 19:20 Griffinovci III. 11 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 Ice Road Truckers II. 4 [i] 21:00 Originály na cestách II. 11 [i] 21:50 Posledné minúty 12 [i] 22:40 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 23:15 Mafstory: Tehotná Katka [i] 00:00 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 9,10 [i] 00:45 Ice Road Truckers II. 4 [i] 01:25 Originály na cestách II. 11 [i] 02:10 Posledné minúty 12 [i] 02:55 Ted a spol. I. 8,9 [i] 03:45 Ninja Factor I. 26 [i] 04:10 Diagnóza: Vražda IV. 12 [i] 04:50 Doktorka Quinnová 97,98 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři 2/6 [i] 07:00 Předčasné vydání: Zeď, část 1. 14/23 [i] 08:00 Změna je život 10/13 [i] 09:00 Změna je život 11/13 [i] 10:00 Změna je život 12/13 [i] 11:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 5/20 [i] 11:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím 6/20 [i] 12:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 7/20 [i] 12:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím 8/20 [i] 13:00 Na lodi 3/13 [i] 14:35 Na lodi 4/13 [i] 16:00 Předčasné vydání: Zeď, část 2. 15/23 [i] 17:00 Podfukáři 1/6 [i] 18:05 Podfukáři 2/6 [i] 19:10 Boj o čas II. 12/22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 21:00 Pilíře Země 1/8 [i] 22:00 Pilíře Země 2/8 [i] 23:00 Vzpomínky 4/4 [i] 00:00 Wallander II. 1/3 [i] 01:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 7/13 [i] 02:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 8/13 [i] 03:15 Boj o čas II. 12/22 [i] 04:05 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Sklenář [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 10:00 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 20 [i] 10:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 11:50 Tuning 2008: Mercury z roku 1955 pro Sylvestera Stallona [i] 12:45 Uhlí 1 [i] 13:40 Uhlí 2 [i] 14:35 Uhlí 3 [i] 15:30 Uhlí 4 [i] 16:25 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 18:15 Nutné k přežití: Oregon [i] 19:10 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 19:40 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 20:05 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Automobilové nezbytnosti [i] 21:00 Zvědavost: Ovládnou roboti Zemi? [i] 21:55 Idiot na cestách: Egypt [i] 22:50 Národ šílenců: Létající tykve [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 00:40 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Automobilové nezbytnosti [i] 01:40 Zvědavost: Ovládnou roboti Zemi? [i] 02:40 Idiot na cestách: Egypt [i] 03:40 Národ šílenců: Létající tykve [i] 04:35 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 ŠKOLKA NA JEDNIČCE [i] 09:00 Princezna se zlatou hvězdou [i] 10:20 Paví pírko [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Zpívánky [i] 14:05 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Na jižním pólu 24/26 [i] 14:35 PLANETA YÓ [i] 15:35 Kouzelná školka [i] 16:05 Včelka Mája: Návštěva z města 63/104 [i] 16:30 Kozí příběh - Pověsti staré Prahy [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Dešťová víla [i] 21:35 Malostranské humoresky [i] 23:05 Ráno budeme moudřejší [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Procesí k panence [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 Vánoční sen [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Znovu Na Vlachovce 06:00 Československý filmový týdeník 1961 864/2379 [i] 06:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:40 Na hranici tradic [i] 07:05 Závislosti [i] 07:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:10 Dopis mé matce [i] 10:05 Mí přátelé, mé lásky [i] 11:45 Znovu Na Vlachovce [i] 12:30 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 12:40 Všechny ty zázračné děti... [i] 13:35 Všechny ty zázračné děti... setkání druhé [i] 14:30 Moderuje Jan Kovařík [i] 14:32 Zapomenuté výpravy [i] 14:55 Moldavsko [i] 15:30 Pod Velkou čínskou zdí 3/3 [i] 15:50 Tiše padá sníh [i] 16:50 Klíč [i] 17:15 Po stopách třetího odboje [i] 17:45 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 18:05 Cestománie [i] 18:30 Počesku [i] 18:45 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Stroj na lásku 74/80 [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 25/26 [i] 20:00 Prázdniny v Římě [i] 21:55 Osobnost na Dvojce [i] 22:00 Inventura Febia: Iva Janžurová a [i] 22:30 proStory [i] 23:00 Q [i] 23:30 Rolling Stones [i] 01:35 Svatební byznys [i] 02:25 Conto Blues Alive ´99 [i] 03:20 Jak roste malíř [i] 03:45 Baroko v nás [i] 04:35 Nikdy nebude konec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:15 Jen počkej, zajíci! [i] 06:25 Dobrodružství Zacha a Annie II: Čestnost: Krysař/Pokora: Šikulka Sue [i] 07:15 Scooby-Doo a ostrov Zombie [i] 08:30 Princezna ze mlejna II 5 [i] 09:00 Zachraňte Willyho [i] 10:50 Vánoční prázdniny [i] 12:30 Stolečku, prostři se! [i] 13:30 Tři muži a nemluvně [i] 15:10 Lovecká sezóna [i] 16:40 Pod Jezevčí skálou [i] 18:00 Nebojsa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zapomenutý ostrov [i] 21:35 Šerifové [i] 23:45 Nahá konfrontace: * [i] 01:10 Post Mortem II 8 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Lenssen & spol.: Obchodníci s bílým masem [i] 03:05 Policejní odznak VII: * 3, 4 [i] 04:35 Zachraňte Willyho [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:20 M*A*S*H 5 [i] 09:00 M*A*S*H 6 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:15 Dr. Dolittle 3 [i] 12:00 Rukavička [i] 13:55 Jumpin' Jack Flash [i] 15:50 Holka nebo kluk [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Smím prosit? [i] 23:25 Seznamte se, Joe Black [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:45 Bonzáčik [i] 06:30 Moja bláznivá polynézska svadba [i] 08:30 Áno, Giorgio [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:40 Všetci sú za dverami [i] 12:45 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 14:20 Sudkyňa Hatchettová III. 45/130 [i] 14:55 Rebeli I. 88/215 [i] 15:50 Rodinná kliatba 74/110 [i] 16:40 Cigánske srdce 110/218 [i] 17:30 Skrytá vášeň 147/188 [i] 18:20 Vianočné zásnuby [i] 19:45 Frasier I. 4/24 [i] 20:00 Vejár lady Windermerovej [i] 21:50 V objatí hodvábu 111-112/200 [i] 23:20 Silvestrovská šou 2003 [i] 01:20 Anderov rebrinák [i] 02:10 Ulica III. 122/259 [i] 02:55 Rodinná kliatba 74/110 [i] 03:40 V tieni [i] 04:10 112 [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 2 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Duše jako kaviár [i] 14:00 Super náhradník [i] 15:50 Malí letci [i] 18:00 Nebezpečná známost [i] 19:35 Zajíček bez oušek [i] 21:35 Odplata [i] 23:10 Cabin Fever [i] 00:50 Jen silní přežijí 2. [i] 01:50 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 04:00 2 dny v Paříži [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Krasobruslení [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Fotbal [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 1 [i] 06:20 McLeodovy dcery 7: 17. díl 17 [i] 07:20 Vraždy v Midsomeru 9: 5. díl 5 [i] 09:20 Rozverná mládež [i] 11:20 Vánoční polibek [i] 13:20 Naše první Vánoce [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i] 17:20 Pidilidi [i] 19:20 Vánoční zásilka [i] 21:20 Rozpoutané peklo [i] 23:20 El Dorado: Město zlata [i] 01:20 Vraždy v Midsomeru 9: 4. díl 4 [i] 03:20 McLeodovy dcery 7: 17. díl 17 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 2 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 2 [i] 06:55 Planeta mláďat 2 [i] 07:55 Země: Planeta a její moc 2 [i] 08:55 Podzim na chalupě 2 [i] 09:50 Jídlo je detektivka II. 5 [i] 10:20 Vášnivý jedlík: Nes Brunswick 36 [i] 10:45 Vášnivý jedlík: Philadelphia 37 [i] 11:15 Technika nemožného 2 [i] 12:10 Dinosauří gangy 1 [i] 13:15 Megakatastrofy 2 [i] 14:10 Jak vznikla Země 16 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani: Zabijáci 45 [i] 16:00 The invisible bird photographer 2 [i] 16:35 Podzemí měst 2 [i] 17:30 Ztracená města starověku 2 [i] 18:30 Zmizelé světy 5 [i] 19:25 Zvířecí rekordmani: Divoká zábava 40 [i] 20:25 Jak vznikla Země 17 [i] 21:20 Nahá věda 3 [i] 22:20 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 12 [i] 22:50 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 13 [i] 23:20 Pravdivé příběhy 10 [i] 00:15 Budování říše: Aztékové [i] 01:10 Budování říše 2 [i] 02:00 Podzemí měst 2 [i] 03:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 2 [i] 03:55 Megakatastrofy 2 [i] 04:55 Budování říše 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Banda amatérů [i] 07:35 25 let Rokenrolové síně slávy [i] 10:00 Zrození šampiona [i] 12:10 Dvanáct do tuctu [i] 13:50 Vždycky jsem chtěl být gangster [i] 15:40 Fantastický pan Lišák [i] 17:10 Souboj Titánů [i] 18:55 Panna nebo orel [i] 20:30 Na stojáka 99 [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží III. 9 [i]