Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 06:00 Susedia [i] 06:30 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 07:45 Princ a Večernica [i] 09:10 Princezná z mlyna 2 [i] 11:10 Pacho, hybský zbojník [i] 12:45 Soľ nad zlato [i] 14:20 Marečku, podejte mi pero! [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dívka na koštěti [i] 17:25 Rýchle Televízne noviny [i] 17:30 Mrázik [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kung Fu panda [i] 21:40 Shrek 2 [i] 23:20 Sexbomba od vedľa [i] 01:10 Nepriestrelný plán [i] 02:40 Freddyho úlet [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:55 Žut [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Tichá noc [i] 06:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 07:35 Animované biblické príbehy: Ježiš,Syn Boží [i] 08:05 Príbeh vianoc [i] 08:50 Max, Katrin a Vianoce so psom [i] 10:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 11:25 Salón sestier Fontanových 1/2 [i] 13:10 Na skle maľované [i] 15:00 Film pre pamätníkov: "Dovolená s Andělem" [i] 16:15 Orest z rodu čarodejníkov [i] 17:55 Max, Katrin a Vianoce s dvoma psami [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Vianočný koncert Hany Zagorovej [i] 21:00 Filmoviedky: Olé, zápražka [i] 22:30 Štastný príbeh [i] 00:05 Film pre pamätníkov: "Dovolená s Andělem" [i] 01:25 Filmoviedky: Olé, zápražka [i] 02:50 Štastný príbeh [i] 04:35 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Ovce.sk [i] 08:40 Qyx a Qyxová: Vianoce [i] 09:00 Sviatok sv. Štefana [i] 10:45 Traja Štefanovia [i] 11:15 Giganti gotiky 1 [i] 12:05 Dlhý, Široký, Bystrozraký [i] 13:10 Po stopách slávnych skladateľov: Verdi [i] 14:05 Vianočné krasokorčuliarske exhibície: Sviatočná exhibícia [i] 15:00 Škriatok [i] 16:05 Giganti gotiky 2 [i] 17:00 V slovenskom Betleheme [i] 18:29 6 miliárd názorov - Rodina 5 [i] 18:30 Štedrý deduško Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom presekávali ľad [i] 18:45 Čo rozprávala teta Srna: Zima je, zima je... [i] 19:00 Liptáci v Budapešti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:55 Vianoce s Radošincami: Hra o láske [i] 21:50 Boľšoj teatr - galavečer [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Vianoce v putách [i] 06:35 Dobrodružstvo s pandou [i] 08:00 Shrek [i] 09:40 Dobrý ročník [i] 11:50 Zachránené Vianoce [i] 13:25 Chodiaca katastrofa [i] 15:15 Kokosy na snehu [i] 17:00 Sám doma 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák VIII.: Šperk 82 [i] 20:50 Hitman [i] 22:40 Povedz, že to tak nie je [i] 00:30 Živí mŕtvi [i] 01:55 Palculienka [i] 03:20 Karate Kid [i] 04:50 Hitman [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Volajú ma Earl IV. 25,26,27/27 [i] 06:00 Simpsonovci VII. 11 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 95,96 [i] 08:15 Ozvena temnoty 1,2/2 [i] 12:20 Dokonalá vražda, dokonalé mesto 1,2/2 [i] 15:25 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 17:30 Fešák Hubert [i] 19:00 Simpsonovci VI. 11 [i] 19:25 Griffinovci III. 10 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 Bandolero! [i] 22:10 Priepasť [i] 00:35 Muž, ktorý predal Ameriku 1,2/2 [i] 03:30 V mene dieťaťa 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Boj o čas II. 12/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 08:00 Změna je život 7/13 [i] 09:00 Změna je život 8/13 [i] 10:00 Změna je život 9/13 [i] 11:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím 1/20 [i] 11:35 Deset důvodů, proč tě nenávidím 2/20 [i] 12:05 Deset důvodů, proč tě nenávidím 3/20 [i] 12:35 Deset důvodů, proč tě nenávidím 4/20 [i] 13:05 Na lodi 1/13 [i] 14:35 Na lodi 2/13 [i] 16:00 Charlieho andílci 6/13 [i] 17:00 Charlieho andílci 7/13 [i] 18:00 Charlieho andílci 8/13 [i] 18:50 Můj nejhorší týden 9/16 [i] 19:15 Sherlock 3/3 [i] 21:00 Král rybář [i] 23:35 Vzpomínky 3/4 [i] 00:30 Wallander 3/3 [i] 02:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 5/13 [i] 02:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 6/13 [i] 03:40 Posel ztracených duší V. 14/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 08:10 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 09:05 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 10:00 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 19 [i] 10:55 Nutné k přežití: Belize [i] 11:50 Tuning 2008: GTO [i] 12:45 Lety po divoké Aljašce: Seznámení s rodinou Twetových [i] 13:40 Lety po divoké Aljašce: Život nebo smrt [i] 14:35 Lety po divoké Aljašce: Babí léto [i] 15:30 Lety po divoké Aljašce: Taxíky tundry [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 17:20 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 18:15 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 19:10 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 19:40 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 20:05 Dvojí přežití 4 [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek - V zákulisí (7. sezona) [i] 21:55 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 22:50 Tajemství jednotky Seal Team 6 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 00:40 Dvojí přežití 4 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek - V zákulisí (7. sezona) [i] 02:40 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 03:40 Tajemství jednotky Seal Team 6 [i] 04:35 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Lešanské jesličky [i] 06:00 Dařbuján a Pandrhola [i] 07:20 Zpívánky [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Vánoční koledy [i] 09:45 Princezna ze mlejna II. [i] 11:40 Hodina zpěvu [i] 12:30 Zprávy [i] 12:35 102 dalmatinů [i] 14:15 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 15:45 Pekařův císař [i] 16:50 Vánoční koledy [i] 16:55 Čert ví proč [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Lví král [i] 21:30 Čokoláda [i] 23:30 Arabesky [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Skandál [i] 02:35 Vánoce s Helenou [i] 03:30 13. komnata kardinála Miloslava Vlka [i] 03:55 Kolo plné hvězd [i] 04:50 Možná přijde i kouzelník [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Přezůvky s sebou [i] 06:00 Barvy života [i] 06:50 Kamera na cestách: Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 07:45 Československý filmový týdeník 1959 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Cenoty - posvátné prameny Mayů [i] 09:45 Úsměvy Hugo Haase [i] 10:25 Klára a František 2/2 [i] 12:10 Chcete mě? [i] 12:25 Tiše padá sníh [i] 13:20 Příběhy slavných - Josef Lada [i] 14:15 Gorily [i] 14:45 Království divočiny: Sajgy tatarské [i] 15:10 Po stopách Rin Tin Tina [i] 16:05 Jsem služebnice Boží [i] 17:00 Vánoční koncert Českého národního symfonického orchestru [i] 18:00 Vánoční posezení u muziky [i] 18:30 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Konečně go! 17/44 [i] 20:30 Morgiana [i] 22:10 Úsměvy Ivy Janžurové [i] 22:50 Osobnost na Dvojce [i] 22:55 Concertino Praga 2011 [i] 00:45 Krásný ztráty [i] 01:20 Deset století architektury [i] 01:35 Q [i] 02:05 Ladí neladí [i] 02:55 Voda na duši [i] 03:50 Z Divadélka pod věží [i] 04:50 Zázračné studánky: Tajemný [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 06:20 Novashopping 06:45 Záhady přírody [i] 07:05 Tom a Jerry: Rychle a chlupatě [i] 08:20 Princezna ze mlejna II 4 [i] 08:45 Jak se budí princezny [i] 10:15 Pták Ohnivák [i] 11:55 Hvězdné tolary [i] 12:50 Z pekla štěstí 2 [i] 14:40 Kdopak to mluví 3 [i] 16:20 Shrek 2 [i] 18:00 Šíleně smutná princezna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Čtvery Vánoce [i] 21:25 Uprchlík [i] 23:30 Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda: * [i] 00:55 Novashopping 01:30 Klid a pohoda [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jako Mike 2 [i] 08:10 Flicka [i] 09:55 Dr. Dolittle 2 [i] 11:35 Nebe a dudy [i] 13:15 Dva na koni, jeden na oslu [i] 15:40 Poslušně hlásím [i] 17:20 Životní úklid [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Hrabě Monte Christo [i] 22:35 Výkupné [i] 00:50 Malá Miss Sunshine [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Mária, matka Ježišova [i] 08:00 Odviate vetrom 1-2/2 [i] 12:20 Uletená rodinka [i] 13:55 Moja bláznivá polynézska svadba [i] 15:40 Kate a Leopold [i] 17:40 Modré z neba [i] 19:20 Na streche [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 21:35 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 23:05 Ochrancovia 1-2/2 [i] 02:10 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 03:30 Všetci sú za dverami [i] 04:15 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 2 Bobule [i] 13:50 Království surikat: příběh začíná [i] 15:20 Cesta do fantazie [i] 17:35 Můj soused zabiják 2 [i] 19:20 Dívka s perlou [i] 21:05 2 dny v Paříži [i] 22:45 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 01:05 Jen silní přežijí 1. [i] 02:00 Muž proti muži [i] 03:45 Úkladná vražda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 All sports [i] 20:55 Wrestling [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 00:30 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 McLeodovy dcery 7: 16. díl 16 [i] 07:20 Vraždy v Midsomeru 9: 4. díl 4 [i] 09:20 Perfektní plán [i] 11:20 Vezmeš si mě? [i] 13:20 Vánoční zásilka [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 9: 6. díl 6 [i] 17:20 Polda a bandita 2 [i] 19:20 PREMIÉRA FILM Vánoce s velkým V [i] 21:20 Pidilidi [i] 23:20 El Dorado: Chrám slunce [i] 01:20 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i] 03:20 McLeodovy dcery 7: 16. díl 16 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 1 [i] 06:55 Planeta mláďat 1 [i] 07:55 Země: Planeta a její moc 1 [i] 08:55 Podzim na chalupě 1 [i] 09:50 Jídlo je detektivka II. 4 [i] 10:20 Vášnivý jedlík: Hartford 34 [i] 10:50 Vášnivý jedlík: Washington DC 35 [i] 11:20 Technika nemožného 1 [i] 12:20 Vánoční hvězda [i] 13:15 Megakatastrofy 2 [i] 14:10 Jak vznikla Země 15 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani: Krvežíznivci 44 [i] 16:00 The invisible bird photographer 1 [i] 16:35 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 17:30 Ztracená města starověku 1 [i] 18:30 Zmizelé světy 4 [i] 19:25 Zvířecí rekordmani: Odolná mláďata 39 [i] 20:25 Jak vznikla Země 16 [i] 21:20 Dinosauří gangy 1 [i] 22:20 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 10 [i] 22:50 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 11 [i] 23:20 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 1 [i] 00:15 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 2 [i] 01:05 Budování říše 1 [i] 02:10 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 03:05 Ian Wright: Cesty bez hranic 1 [i] 04:00 Megakatastrofy 2 [i] 04:55 Budování říše 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tanec s vášní: Rozbal to! [i] 07:30 Královna Viktorie [i] 09:15 Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 10:30 Karate Kid [i] 12:45 Wall Street: Peníze nikdy nespí [i] 14:55 Staří a neklidní [i] 16:25 Zelený sršeň [i] 18:25 Shrek: Zvonec a konec [i] 20:00 Impérium - Mafie v Atlantic City II. 7 [i] 21:00 TRON: Legacy [i] 23:05 Na Stojáka Best of Pavel Tomeš [i] 23:30 Sex ve městě 2 [i] 01:55 Prokletý ostrov [i] 04:10 Galimatyáš [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 A-Team [i] 08:10 Georgia O'Keeffeová [i] 09:40 Divnej týpek [i] 11:10 Mildred Pierceová 4 [i] 12:20 Mildred Pierceová 5 [i] 13:40 Sám doma 3 [i] 15:20 Záložní plán [i] 17:05 Slečna zamilovaná [i] 18:40 Hačikó - příběh psa [i] 20:15 Dopisy pro Julii [i] 22:00 Hra o trůny: Zima se blíží 1 [i] 23:00 Hra o trůny: Královská cesta 2 [i] 23:55 Impérium - Mafie v Atlantic City II. 7 [i] 00:55 Kuře s ušima [i] 03:00 Legenda o Janě [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Michaela vyráží za zvířaty 4 [i] 06:00 Opičí život 14 [i] 06:25 Dick a Dom v divočině 15 [i] 06:50 Hovořte se zvířaty 5 [i] 07:15 Nefalšovaná přírodní podívaná 7 [i] 07:40 Rasa - všechno o ní: Rotvajler [i] 08:10 Zlobivý pes: Mazaní a zlobiví mazlíčci [i] 09:05 Seznámení se se psy - zvláštní vydání: Průvodce psími rasami pro životní styly [i] 10:00 Zvláštní série Veterinární policie 2009: Extrémní exotická zvířata [i] 10:55 Veterinář z Bondi Beach 2 [i] 11:20 SOS živočišné říše 5