TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Veselé Vianoce, Mr. Bean! [i] 06:30 Perinbaba [i] 08:00 Olsen Twins: Ideme ku starej mame [i] 09:30 Tučniaci z Madagaskaru: Vianočná misia [i] 09:40 Princezná z mlyna [i] 11:35 Plavčík a Vratko [i] 13:00 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 13:25 Cisárov pekár - Pekárov cisár [i] 15:40 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 S čerty nejsou žerty [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Princezná so zlatou hviezdou [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Asterix a olympijské hry [i] 22:20 Pacho, hybský zbojník [i] 00:00 Pasca [i] 01:55 Gladiátor [i] 03:30 Asterix a olympijské hry [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Čarovný mech Santa Klausa [i] 07:00 Šmolkovia: Slzička [i] 07:10 Šmolkovia: Dúhový deň [i] 07:25 Garfield: Proroctvo mačacích ľudí [i] 07:40 Garfield: Glenda a Odessa [i] 07:50 Biblické príbehy: Narodil sa kráľ [i] 08:20 Tichá noc [i] 09:10 Vianoce s ockom [i] 10:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba [i] 11:55 Urbi et orbi- vianočné požehnanie [i] 12:35 BIBLIA: JEŽIŠ 2/2 [i] 14:25 Agatha Christie : Poirot: Vianoce Hercula Poirota [i] 16:15 Sokoliar Tomáš [i] 17:55 Max, Katrin a Vianoce so psom [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Salón sestier Fontanových 1/2 [i] 21:55 Salón sestier Fontanových 2/2 [i] 23:40 Vianočný zbor [i] 01:10 Agatha Christie : Poirot: Vianoce Hercula Poirota [i] 02:50 Vianočný zbor [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Svetlo v dlaniach [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Jezuliatko [i] 08:50 Dobrá novina, šťastná hodina... [i] 09:15 Kalendár zvykov: Goralská svadba [i] 10:00 Narodil sa Kristus Pán [i] 10:30 Narodenie Pána [i] 12:05 Koledy II.\Radostná zvesť [i] 12:15 Orientácie [i] 12:45 Perinbaba - muzikál [i] 14:05 Koledníci,vinšovníci,poďte k nám [i] 14:30 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 15:40 Harmonia pastoralis [i] 16:15 Giganti gotiky 1 [i] 17:05 Anjeli strážni: Edity Gruberovej [i] 17:35 Família: Vianoce bez mamy [i] 18:05 Hľadanie stratených svetov: Košický zlatý poklad [i] 18:30 Štedrý deduško Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom vianočne štrngali [i] 18:45 Rozprávky pod stromček: Ako šuška Agneška želala ľuďom veselé Vianoce [i] 18:55 Slovenské betlehemy [i] 19:20 Čas krásnych snov [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Sviatočný príhovor: Narodenie Pána [i] 19:55 Slovenské kino: Jánošík [i] 20:50 Červené víno 3/3 [i] 22:10 Anjeli strážni Petra Dvorského [i] 22:35 Vianočný koncert;Peter Dvorský [i] 23:35 Sviatočný príhovor: Narodenie Pána [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Princezná [i] 06:55 Sám doma - Chceme náš dom späť! [i] 08:25 Šibalka Eloise a Vianoce [i] 10:00 Život s Helen [i] 12:15 Garfield 2 [i] 14:00 Vianoce v putách [i] 15:35 Dobrodružstvo s pandou [i] 17:15 Shrek [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Princezná a žaba [i] 22:00 Chodiaca katastrofa [i] 23:55 Lavína [i] 01:50 Život s Helen [i] 03:50 Garfield 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:35 Únos dieťaťa [i] 07:00 Perry Mason: Prípad pomsteného esa [i] 08:35 MacGyver 32,33 [i] 10:20 Volajú ma Earl IV. 25,26,27/27 [i] 11:20 Jason a Argonauti 1,2/2 [i] 14:35 Únos dieťaťa [i] 16:00 2011 - Srdce pre deti [i] 18:50 Simpsonovci VII. 11 [i] 19:10 Simpsonovci XV. 7 [i] 19:35 Futurama II. 4 [i] 20:00 Bozk smrti [i] 21:35 Vianočný Panelák [i] 22:30 Dexter 7,8 [i] 00:15 Miera viny 1,2/2 [i] 03:15 Zomrieť mladý [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 14/23 [i] 07:00 Ztracený svět III.: Falešné vítězství 8/22 [i] 08:00 Změna je život 4/13 [i] 09:00 Změna je život 5/13 [i] 10:00 Změna je život 6/13 [i] 11:00 Andromeda II. 4/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Bratři ve zbrani 10/22 [i] 13:00 Ztracený svět III.: Doba ledová 11/22 [i] 14:00 Čarodějky ze země OZ 2/2 [i] 15:30 Můj nejhorší týden 7/16 [i] 16:00 Charlieho andílci 3/13 [i] 17:00 Charlieho andílci 4/13 [i] 18:00 Charlieho andílci 5/13 [i] 18:50 Můj nejhorší týden 8/16 [i] 19:15 Sherlock 2/3 [i] 21:00 Dobré ráno, Vietname [i] 23:15 Vzpomínky 2/4 [i] 00:15 Wallander 2/3 [i] 01:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 3/13 [i] 02:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 4/13 [i] 03:25 Ztracený svět III.: Bratři ve zbrani 10/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 06:50 Jak to funguje: Sbíječka/Kouřový alarm/Měřič spotřeby elektřiny/Čistička vzduchu [i] 07:15 Možné i nemožné 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 39 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 40 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 10:55 Ropa, pot a vrty 8 [i] 11:50 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 12:45 Říční příšery: Rozparovač [i] 13:40 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 14:35 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 15:30 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 16:25 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 17:20 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 17:50 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 18:15 Říční příšery: Tichý vrah [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 6 [i] 20:35 Králové šrotu 6 [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Babí léto [i] 21:55 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 22:50 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 2 [i] 23:45 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 00:40 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 01:10 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Babí léto [i] 02:40 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 03:40 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 04:05 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Štědrý večer pana rady Vacátka [i] 06:00 Sedmero krkavců [i] 07:20 Na Vánoce, dlouhý noce [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Vánoční koledy [i] 09:45 Princezna ze mlejna [i] 11:30 Anděl [i] 11:50 Sváteční slovo ředitele ADRY Jana Bárty [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:40 Zprávy [i] 12:45 101 dalmatinů [i] 14:30 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 15:50 Císařův pekař [i] 17:10 Láska rohatá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:25 Božský Bruce [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Kotva u přívozu [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Slunovrat [i] 01:40 Činčin [i] 02:20 Vánoční koncert Hany Zagorové [i] 03:20 Vánoční Růženka [i] 03:55 Vánoce s Hutkou [i] 04:15 Veselé vánoční (pří)hody 2011 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Na Vánoce zpívám [i] 06:25 Grandsupertingltangl: Vyvěste fangle 14/14 [i] 07:00 Na kávě u Kamily [i] 07:50 Vánoční koledy [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Tajemství jeskyně [i] 09:30 Boží hod vánoční [i] 10:30 Klára a František 1/2 [i] 12:05 Antonín Dvořák: Valčíky [i] 12:20 Maurice Bejart: Cesta kolem světa 1/2 [i] 13:15 Cirque du Soleil: Corteo [i] 14:45 Go! [i] 15:15 Zázračné studánky: Tajemný [i] 15:35 Kamera na cestách: Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 16:30 Zpívající poslanci [i] 17:00 Uchem jehly [i] 17:30 Příběh rodinné opery [i] 18:25 Slavíci v kleci [i] 20:00 Svatební byznys [i] 20:55 Kde je láska, je i žárlivost [i] 22:20 Co vlastně ženy chtějí [i] 00:10 Zuzana Stirská a Gospel Time [i] 00:55 Monty Python - málem pravda 4/6 [i] 01:50 Třistatřicettři [i] 02:45 Tichá myš [i] 03:35 Koledování s bánovskými Kačenkami [i] 04:05 V jeslích dítě spinká [i] 04:40 Karel Hlaváček [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Krakonoš a lyžníci [i] 06:15 Novashopping 06:35 Záhady přírody 9 [i] 07:00 Tom a Jerry: Film [i] 08:20 Princezna ze mlejna II 3 [i] 08:50 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 10:25 Za humny je drak [i] 12:00 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 13:00 Z pekla štěstí [i] 14:55 Kdopak to mluví 2 [i] 16:15 Shrek [i] 17:50 Hrátky s čertem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak se budí princezny [i] 21:35 Poslední prázdniny [i] 23:25 Blbý a blbější [i] 01:10 Vnadné modelky: * [i] 02:50 Novashopping 03:25 Policejní odznak VII: * 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:25 Beyblade Metal Fusion: Zatřpyť se, Virgo 34 [i] 07:50 Mickeyho klubík III: Donaldův klubík 10 [i] 08:20 Tajemství 2. světové války: Nepřítel pod námi 15 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:50 Roztomilý člověk [i] 11:25 Byl jednou jeden král [i] 13:05 Nevěsta s nejkrásnějšíma očima [i] 14:40 Tajemství Ocelového města [i] 16:15 Dobrý voják Švejk [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 22:05 Pýcha a předsudek [i] 00:30 Nezkrotná touha [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Tajemství 2. světové války: Nepřítel pod námi 15 [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Svätá rodina 1-2/2 [i] 09:45 Strieborné zvončeky [i] 11:30 Legenda o vášni [i] 14:00 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 15:35 Láska nebeská [i] 18:00 Odviate vetrom 1-2/2 [i] 22:05 Bezsenné noci v Seattli [i] 23:50 Nepočujem zlo [i] 01:20 Všetci sú za dverami [i] 02:05 Bezsenné noci v Seattli [i] 03:45 Pasca [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Doktor od jezera Hrochů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bobule [i] 13:45 Putování tučňáků [i] 15:25 Mary a Max [i] 17:05 Můj soused zabiják [i] 18:45 Moje léto lásky [i] 20:20 Baxter [i] 22:00 Muž proti muži [i] 23:55 Úkladná vražda [i] 01:30 Ďábelský Santa [i] 02:45 Divoký Mesiáš [i] 04:20 Manželská klec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Crashed Ice [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Cirkus [i] 22:00 Box [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Útěk za spravedlností [i] 08:00 Walker, Texas Ranger 7: Otázka víry 12 [i] 09:00 Bratři a sestry 2: Večerní odhalení 10 [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 11:00 Záhady ostrova Shadow: Poslední Vánoce [i] 13:00 Vezmeš si mě? [i] 15:00 PREMIÉRA FILM Vánoční polibek [i] 17:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 19:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 21:00 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 23:00 Bratři a sestry 2: Večerní odhalení 10 [i] 00:00 Walker, Texas Ranger 7: Otázka víry 12 [i] 01:00 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 02:00 Polda a bandita 2 [i] 04:00 Rozverná mládež [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Tenký led [i] 06:00 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 07:05 Tenký led [i] 08:05 On the Spot: Reportéři v akci: Špicberky [i] 09:10 Tři hladoví hoši 8 [i] 09:45 Vánoce na chalupě: speciál [i] 10:45 Jamieho rodinné Vánoce 4 [i] 11:20 Jamieho rodinné Vánoce 5 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče světa II. 5 [i] 12:55 Utajený šéf II. 3 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 9 [i] 14:25 Jídlo je detektivka II. 10 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Kočky zabijáci 42 [i] 16:00 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 17:05 Podzemí měst II. 8 [i] 18:00 Po proudu Yukonu [i] 19:00 Deratizátor 7 [i] 19:35 Deratizátor 8 [i] 20:10 Poslední vyhynutí [i] 21:10 Jak vznikla Země - speciál 01 [i] 22:05 Jak vznikla Země - speciál 02 [i] 23:00 Jurské bojiště 3 [i] 00:10 Budování říše 2 [i] 01:00 Vesmír IV. 13 [i] 01:55 On The Spot: Reportéři v akci: Nepál [i] 02:55 Zvířecí rekordmani: Kočky zabijáci 42 [i] 03:55 Po proudu Yukonu [i] 04:55 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superman/Batman: Veřejní nepřátelé [i] 07:05 Inkognito [i] 08:40 Koralína a svět za tajnými dveřmi [i] 10:20 Sexy 40 [i] 11:50 Největší z Čechů [i] 13:30 Manolete [i] 15:05 Exmanželka za odměnu [i] 16:55 Čarodějův učeň [i] 18:40 Fimfárum - do třetice všeho dobrého [i] 20:00 Fotři jsou lotři [i] 21:40 Hanebný pancharti [i] 00:10 Impérium - Mafie v Atlantic City II. 6 [i] 01:10 Noční můra v Elm Street