Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Susedia [i] 06:20 Popolvár najväčší na svete [i] 07:40 Ako sa budia princezné [i] 09:10 Veselé Vianoce, Mr. Bean! [i] 09:35 SHREKove prvé Vianoce [i] 10:00 Kráľ Drozdia brada [i] 11:40 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 12:05 Začarovaná Ella [i] 13:40 Tučniaci z Madagaskaru: Vianočná misia [i] 13:50 Susedia [i] 14:30 Bol raz jeden kráľ... [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Pyšná princezná [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Perinbaba [i] 19:30 Tri oriešky pre Popolušku [i] 21:10 Modré z neba [i] 23:00 Posledné Vianoce [i] 01:00 Mrazivá posadnutosť [i] 02:30 Snowboardová akadémia [i] 03:55 Posledné Vianoce [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Čaro Vianoc [i] 06:35 Šmolkovia: Jeden deň Šmolinkov [i] 06:50 Šmolkovia: Zázračné náušnice [i] 07:05 Garfield: Prísna váha [i] 07:20 Garfield: Námesačný Jon [i] 07:30 Biblické príbehy: Ján Krstiteľ [i] 08:00 Čarovný mech Santa Klausa [i] 08:50 Dvanásť vianočných psov [i] 10:35 Legendárne vianočné hity [i] 12:20 BIBLIA: JEŽIŠ 1/2 [i] 13:50 Úsmev ako dar [i] 15:05 Čaro Vianoc [i] 16:35 Vianočné oblátky [i] 17:40 Kubo [i] 19:00 Správy STV [i] 19:15 Kúzla kráľov [i] 20:55 Vianočný dar [i] 22:20 Padlý anjel [i] 00:00 Polnočná sv. omša [i] 01:40 Vianočný dar [i] 03:05 Padlý anjel [i] 04:40 BIBLIA: JEŽIŠ 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Zakladatelia cirkevných rádov: Ignác z Loyoly [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tak prišli Vianoce [i] 09:05 Návrat rysov [i] 09:55 Rysavá jalovica [i] 11:00 Vianoce na Honte [i] 11:55 Tajomstvo šťastia [i] 13:20 Vianoce s Marianom Vargom [i] 13:50 Tí z konca sveta [i] 14:25 Predvianočná návšteva v rodine Krónerovcov [i] 15:00 Dobrý deň,stará mama [i] 16:15 Vinšujeme Vám tieto sviatky [i] 16:45 Dnes večer hrám ja: Tri poviedky s Marošom Kramárom [i] 17:45 Kalendár zvykov: Čas vianočný [i] 18:25 Hodina deťom - malý dokument [i] 18:30 Štedrý deduško Večerníček: Vianočné rozprávanie [i] 18:35 Rozprávky pod stromček: Ako to bolo s jedličkou a červeným vtáčikom [i] 18:45 Vták Gabo na Vianoce [i] 18:50 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom prespali Vianoce [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:10 Modlitbičky [i] 19:20 Sviatočné slovo [i] 19:25 Vianočné impresie [i] 19:50 ...a já, Katarína Kolníková [i] 20:45 Červené víno 2/3 [i] 21:55 Anjeli strážni: Edity Gruberovej [i] 22:25 Koncert Edity Gruberovej z Dómu sv. Martina [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:32 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Niekto ako ty [i] 06:45 Šťastné a veselé! [i] 08:20 Panelák - Vianoce 2010 [i] 09:10 Ako sa vydať za milionára [i] 10:50 Dobrý vojak Švejk [i] 12:45 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 14:55 Leví kráľ [i] 16:30 Princezná [i] 18:00 Divočina [i] 19:50 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 20:15 Vianočný Panelák [i] 21:00 Sám doma - Chceme náš dom späť! [i] 22:40 Cumlikátor [i] 00:15 Rozsudok [i] 02:00 Ako sa vydať za milionára [i] 03:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:55 Divočina [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 A-Team 51,52 [i] 07:00 Perry Mason: Prípad nehanebného darebáka [i] 08:35 Doktorka Quinnová - Srdce na dlani [i] 10:00 Navštívte raj [i] 12:20 Simpsonovci VI. 10 [i] 12:45 Griffinovci III. 9 [i] 13:10 Dobrodružstvo Poseidona [i] 15:10 X FACTOR USA 2011 [i] 16:15 X FACTOR USA 2011 [i] 18:00 Čintamani a podvodník [i] 20:00 Biblia [i] 23:00 Zázrak [i] 00:35 Čintamani a podvodník [i] 02:25 Biblia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 13/23 [i] 07:00 Ztracený svět III.: Hora mrtvého muže 7/22 [i] 08:00 Změna je život 1/13 [i] 09:00 Změna je život 2/13 [i] 10:00 Změna je život 3/13 [i] 11:00 Andromeda II. 3/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Falešné vítězství 8/22 [i] 13:00 Ztracený svět III.: Volání čarodějnic 9/22 [i] 14:00 Čarodějky ze země OZ 1/2 [i] 15:40 Pán času - Vánoční koleda [i] 17:00 Charlieho andílci 1/13 [i] 18:00 Charlieho andílci 2/13 [i] 18:50 Můj nejhorší týden 6/16 [i] 19:15 Sherlock 1/3 [i] 21:00 Čas probuzení [i] 23:15 Vzpomínky 1/4 [i] 00:15 Wallander 1/3 [i] 01:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 1/13 [i] 02:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 2/13 [i] 03:35 Ztracený svět III.: Volání čarodějnic 9/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jízda: Svazek [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 09:05 Impozantní lodě: Mír v Africe [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 10:55 Masivní rychlost: Nejrychlejší vlaky [i] 11:25 Masivní rychlost: 4x4 [i] 11:50 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Mikeova válka [i] 12:45 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 13:40 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 14:35 Zvědavost: Můžeme být nesmrtelní? [i] 15:30 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 16:25 Jak se to dělá 4 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Hoboje/Výdejní okénka občerstvení do auta/Lahvová voda/Baseballové pálky [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 18:15 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 19:10 Stěhování obrů 1 [i] 20:05 Jak se to dělá 9 [i] 20:35 Jak se to dělá 10 [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Ohnivá bouře v Louisianě [i] 21:55 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Srážky [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce 10 [i] 00:40 Stěhování obrů 1 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Ohnivá bouře v Louisianě [i] 02:40 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 03:40 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 04:05 Přísně tajné – havárie letadel: Srážky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Babar a Vánoce [i] 06:25 To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Štědrý den v Kouzelné školce [i] 10:25 Vánoční koledy [i] 10:30 Vánoční skřítek [i] 12:05 Vánoční koledy [i] 12:10 Dařbuján a Pandrhola [i] 13:30 Vánoční koledy [i] 13:40 Peklo s princeznou [i] 15:20 Vánoční koledy [i] 15:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 15:30 Lotrando a Zubejda [i] 17:10 Vánoční promluva arcibiskupa [i] 17:20 Princezna se zlatou hvězdou [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Micimutr [i] 20:30 Veselé vánoční (pří)hody 2011 [i] 21:25 Pelíšky [i] 23:20 Uspořená libra [i] 00:00 Půlnoční bohoslužba [i] 01:15 Noc pastýřů [i] 03:10 Herecké Vánoce [i] 04:10 Karel Gott 2005 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kvarteto [i] 05:30 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Zázračná planeta: Medvíďata sama v lese [i] 06:45 Zlatá brána [i] 07:40 Ten vánoční čas [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Československý filmový týdeník 1961 864/2379 [i] 09:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:15 Vánoce [i] 09:30 Narodil se Kristus Pán [i] 10:00 Nádherné Vánoce [i] 10:30 Poselství z Betléma [i] 11:10 Bílé Vánoce a další hity Binga Crosbyho v podání Ondřeje Havelky a jeho [i] 11:50 Vánoční koledy [i] 11:55 Pojďme spolu za betlémy [i] 12:20 Vánoční koledy [i] 12:25 Krajem čapích hnízd: Tam, v království lesa 2/3 [i] 12:55 Zingaro Show [i] 14:25 Chcete mě? [i] 14:40 Funny Girl [i] 17:05 Na kávě u Kamily [i] 17:55 Tichá noc [i] 18:05 Za onoho času [i] 18:35 Tajemství jeskyně [i] 19:05 Vánoční koncert z Valdštejnského paláce [i] 20:00 Bílé Vánoce [i] 21:55 Barokní klenoty Magdaleny Kožené [i] 23:10 Vánoce v Ypsilonce [i] 00:00 Sting: Koncert v katedrále [i] 01:30 Sting: Písně zimních nocí [i] 02:25 Ajťáci IV: Zlobiví hoši 5/6 [i] 02:45 Český betlém [i] 03:15 Zima [i] 04:00 Kalendář [i] 04:15 Nenechte nás dlúho státi [i] 04:35 Veselé vánoční hody [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Novashopping 06:15 Dobrodružství Zacha a Annie: Vánoční koleda [i] 07:00 Svátky vem kačer! [i] 07:45 Princezna ze mlejna II 2 [i] 08:10 Chobotnice z II. patra [i] 09:50 Třetí princ [i] 11:20 Shrekoleda [i] 11:40 Krakonoš a lyžníci [i] 13:00 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 13:30 Princ a Večernice [i] 14:50 Kdopak to mluví [i] 16:35 Televizní noviny [i] 16:55 Honza málem králem [i] 18:30 Pyšná princezna [i] 20:00 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:25 Hudbu složil, slova napsal [i] 23:15 Navždy mladý [i] 00:55 Sexy biják: * [i] 02:30 Novashopping 03:10 Policejní odznak VI: * 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Zpravodajství TV Prima 07:40 Beyblade Metal Fusion: Phoenixova přísaha 33 [i] 08:05 Mickeyho klubík III: Mickeyho rybí dobrodružství 9 [i] 08:30 Vše nejlepší my přejem vám [i] 09:30 Mamutí Vánoce [i] 10:00 Mravenčí polepšovna [i] 11:40 Policajt ze školky [i] 13:45 Eva tropí hlouposti [i] 15:20 Pohádka svatojánské noci [i] 16:45 Babička [i] 18:20 Zprávy TV Prima 18:30 Obušku, z pytle ven! [i] 19:45 Byl jednou jeden král [i] 21:30 Pretty Woman [i] 23:45 Karamelka [i] 01:40 Letní vzplanutí [i] 03:20 Eva tropí hlouposti [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Diabolské Vianoce [i] 06:55 Je to možné?! [i] 07:20 Sedem rokov v Tibete [i] 09:40 Vianočná pošta [i] 10:05 Svätá rodina 1-2/2 [i] 13:45 Úsmev Mony Lízy [i] 15:45 Kate a Leopold [i] 17:45 Aj múdry schybí [i] 18:40 Legenda o vášni [i] 21:00 Láska nebeská [i] 23:15 Láska na jednu noc [i] 01:00 Legenda [i] 02:35 Aj múdry schybí [i] 03:25 Vianočná pošta [i] 03:55 Láska na jednu noc [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Doktor od jezera Hrochů [i] 14:10 Surikaty [i] 15:45 Iluzionista [i] 17:40 Nine [i] 19:40 Rolling Stones [i] 21:50 Manželská klec [i] 23:30 Ďábelský Santa [i] 00:50 Divoký Mesiáš [i] 02:30 Černé Vánoce [i] 03:55 Grace už není [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Atletika [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:00 Cirkus [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Zrádný prsten [i] 08:20 McLeodovy dcery 7: Tichá noc 32 [i] 09:20 Bratři a sestry 1: Světlo světel 10 [i] 10:20 Každý den jsou Vánoce [i] 12:20 Vánoce v oblacích [i] 14:20 Vánoční anděl [i] 16:20 Robin Hood: Král zbojníků [i] 19:00 PREMIÉRA FILM El Dorado: Chrám slunce [i] 21:00 PREMIÉRA FILM El Dorado: Město zlata [i] 23:00 Bratři a sestry 1: Světlo světel 10 [i] 00:00 McLeodovy dcery 7: Tichá noc 32 [i] 01:00 Být Erikou 3: Eričiny Vánoce 13 [i] 02:00 Krutá pravda [i] 04:00 Pouta, která svazují [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Budování říše 15 [i] 06:00 Prehistorický park 1 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 2 [i] 07:20 Tenký led [i] 08:15 Zachraňte Lunu 1 [i] 09:05 Zachraňte Lunu 2 [i] 10:00 Po stopách divoké zvěře x01 [i] 11:00 Pouštní lvi [i] 12:00 Divokost Severního moře [i] 13:00 Vášnivý jedlík III. 7 [i] 13:30 Vášnivý jedlík III. 8 [i] 14:00 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 15:00 Co nám prospívá 38 [i] 15:30 Archeolog bez tajemství 38 [i] 16:00 Objevy starověku 11 [i] 16:55 Podzemí měst II. 7 [i] 17:45 Zmizelé světy 9 [i] 18:40 Putování dinosaurů 1 [i] 19:30 Putování dinosaurů 2 [i] 20:25 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 1 [i] 21:10 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 2 [i] 22:05 Herodes: Pravda o mýtu [i] 23:05 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 00:05 Zmizelé světy 9 [i] 00:55 Vánoční hvězda [i] 01:50 Budování říše 1 [i] 02:50 Deratizátor 5 [i] 03:25 Deratizátor 6 [i] 03:55 Podzemí měst II. 6 [i] 04:45 Mravenci vědí všechno 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Poslední píseň [i] 07:45 Jak se točil seriál Terapie [i] 08:15 Nine [i] 10:10 Jak vycvičit draka [i] 11:50 Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden [i] 13:45 Delgo [i] 15:15 Sociální síť [i] 17:15 Ukradené vánoce Tima Burtona [i] 18:30 Alenka v říši divů [i] 20:20 Koralína a svět za tajnými dveřmi [i] 22:00 Machete [i] 23:40 Kick-Ass [i] 01:35 Nenarození [i] 03:05 Ninja Assassin [i] 04:40 Tantra [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Mateřské galeje [i] 07:25 Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian [i] 08:40 Velká ryba [i] 10:40 Dean Spanley [i] 12:20 Víla Zuběnka [i] 14:00 Sám doma [i] 15:40 Souboj Titánů