TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Duck Dodgers I. [i] 06:15 Myšiak Stuart Little [i] 06:35 Vianočná koleda Flintstonovcov [i] 07:55 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 08:40 Myšiak Stuart Little 2 [i] 10:00 Sheena, kráľovná džungle [i] 12:00 Popolvár najväčší na svete [i] 13:30 Vianoce na nože [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 S tebou ma baví svet [i] 22:00 Križovatka smrti 3 [i] 23:40 Štyria bratia [i] 01:35 Gang v útoku [i] 03:35 Vzbura na lodi Caine [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Slovensko dnes [i] 07:25 Správy STV "N" [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:00 Duel [i] 09:35 A3UM [i] 10:10 Profesionáli IV: V záhrobí 12/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 223/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Zakliaty zámok 38/39 [i] 14:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Posledná kapitola 39/39 [i] 15:15 Divoký anjel 80 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:15 Fenomén Junior [i] 18:45 Slovensko v obrazoch [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendárne vianočné hity [i] 21:50 Tandemy [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Keď zapadne slnko [i] 23:55 Profesionáli IV: V záhrobí 12/13 [i] 00:45 Dedičstvo Guldenburgovcov: Zakliaty zámok 38/39 [i] 01:30 Dedičstvo Guldenburgovcov: Posledná kapitola 39/39 [i] 02:15 Sila lásky III. 223/244 [i] 03:05 Udalosti ČT [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV "N" [i] 04:05 Keď zapadne slnko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Smrek zo Zázrivej v Ríme [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Na návšteve vo Važci [i] 11:05 Zakladatelia cirkevných rádov: Svätý František z Assisi [i] 11:45 Čarodejníci [i] 12:05 Vianočné čary [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:15 Vianočné štedrivky [i] 13:45 Európske a ázijské betlehemy [i] 14:15 Rok na dedine [i] 16:15 Orechové škrupinky [i] 16:55 Tempo [i] 17:10 Integrácia [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:35 Rozprávky pod stromček: Ako sa vianočka dala poistiť proti pripáleniu [i] 18:45 Táraninky: Vianoce [i] 18:55 Zakladatelia cirkevných rádov: Ignác z Loyoly [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Família: Vianoce bez mamy [i] 20:30 Anjeli strážni Daniela Pastirčáka [i] 21:00 Červené víno 1/3 [i] 22:10 Desatoro 2010 [i] 23:05 Sviatočný koncert z Kežmarku [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI 07:50 NOVINY TV JOJ 08:10 Súdna sieň: Eskort [i] 09:10 Panelák VIII.: Stromček 80 [i] 10:00 Náš nový dom II. 16 [i] 11:00 Profesionáli V.: Šéfova aféra 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 18 [i] 14:00 Kosti III. 15/15 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 20,21/21 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 MASSIMOVE VIANOCE [i] 18:00 Súdna sieň: Ledva vyžijem [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 22:55 Koniec sveta [i] 01:00 Časovaná bomba [i] 02:30 Zázrak na 34. ulici [i] 04:25 KRIMI 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ninja Factor I. 24 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:30 Matlock IX. 6 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 93,94 [i] 08:45 Matlock IX. 7 [i] 09:35 Diagnóza: Vražda IV. 11 [i] 10:35 Navzdory osudu 25,26 [i] 12:15 M*A*S*H 236,237 [i] 13:15 Panelák VIII.: Stromček 80 [i] 14:10 Simpsonovci VI. 9 [i] 14:35 Griffinovci III. 8 [i] 15:00 Ninja Factor I. 25 [i] 15:30 Blízko smrti [i] 16:00 Ted a spol. I. 6,7 [i] 17:00 M*A*S*H 236,237 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 10 [i] 19:20 Griffinovci III. 9 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 21:25 X FACTOR USA 2011 [i] 23:15 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 7,8 [i] 00:00 A-Team 51,52 [i] 01:40 Únos dieťaťa [i] 03:00 Doktorka Quinnová 94 [i] 03:45 Diagnóza: Vražda IV. 11 [i] 04:30 Ninja Factor I. 25 [i] 04:50 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí III. 4/10 [i] 07:00 Předčasné vydání: Gangsterská holka 13/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 6/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 17/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 10/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 5/10 [i] 14:00 Předčasné vydání: Zeď, část 1. 14/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 18/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 7/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 11/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 12/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 12/13 [i] 23:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 13/13 [i] 00:15 Myšlenky zločince V. 22/23 [i] 01:10 Strážce pořádku II. 12/13 [i] 02:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 12/13 [i] 02:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 13/13 [i] 03:50 Posel ztracených duší V. 14/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 10:00 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 18 [i] 10:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 11:50 Tuning 2008: Chevy Nomad Wagon z roku 1958 [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 14:35 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 16:25 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 18:15 Nutné k přežití: Belize [i] 19:10 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 19:40 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 20:05 Bořiči mýtů 175 [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 2 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 22:50 Hry s časem: Hadi, Sumo a Bostonští hasiči [i] 23:45 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 00:40 Bořiči mýtů 175 [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 2 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 03:40 Hry s časem: Hadi, Sumo a Bostonští hasiči [i] 04:35 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pražský písničkář: Vše pro republiku 3/5 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 4/52 [i] 09:25 Šahrazád [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:05 Pražský písničkář: Úspěchy plné ztrát 4/5 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Malá farma [i] 14:25 PLANETA YÓ [i] 15:30 O krtkovi [i] 15:40 Kouzelná školka [i] 16:10 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět ČT speciál [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Anděl Páně [i] 21:30 13. komnata kardinála Miloslava [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:45 Bílé Vánoce Lucie Bílé v Opeře [i] 23:40 Losování Euromiliony 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Komisař Moulin [i] 01:20 Dobré ráno s Jedničkou 03:45 Kalendář [i] 04:00 Kuchařská pohotovost [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Hledám práci [i] 06:25 Přidej se [i] 06:35 Nedej se [i] 06:55 Ta naše povaha česká [i] 07:20 Buďte zdrávy, Vánoce! [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Interpelace [i] 10:25 Josef Lada - malíř český [i] 10:55 Pátrání po mimozemských civilizacích: Účastníci mezinárodního projektu 1/2 [i] 11:45 Barvy života [i] 12:40 Vínečko [i] 13:05 Folklorika [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Moderuje Petr Horký [i] 14:35 Irák - místo, kde jsem se narodil [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 16:00 Tajemství divočiny VI.: Sajgy tatarské 11/13 [i] 16:25 Ushuaia 25/26 [i] 16:55 Jiný pohled na žraloky [i] 17:40 Příběh jednoho údolí [i] 18:00 Krajem čapích hnízd: Tam, v království lesa 2/3 [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ve jménu vědy 73/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Divnopis [i] 19:30 Vzkaz Vladimíra Šlapety [i] 19:45 Malované opony českých divadel: Poklady našich jevišť 7/7 [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvíďata sama v lese [i] 20:45 Osobnost na Dvojce [i] 20:50 Pražské Jezulátko [i] 21:55 Temný krystal [i] 23:25 Ajťáci IV: Zlobiví hoši 5/6 [i] 23:50 Naše kaše [i] 00:00 Na plný pecky [i] 00:25 Doba měděná [i] 01:20 Jazz klub 2008 [i] 02:15 Setkávání [i] 02:25 Dekameron [i] 03:00 Štědrovečerní melodie [i] 03:40 Slyšíš, jak zvoní [i] 04:05 Panna Marie, Ivetka, atd. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:55 Záhady přírody 7, 8 [i] 06:40 Quackbusters [i] 07:55 Princezna ze mlejna II 1 [i] 08:25 Malí rošťáci [i] 10:00 Páni kluci [i] 11:35 Sněhurka [i] 12:40 Dar hodné čarodějky [i] 14:15 Mr. Bean: Veselé Vánoce, pane Beane [i] 14:45 Santa má bráchu [i] 16:45 Krásná pokojská [i] 18:35 Ulice 2105 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O statečném kováři [i] 21:25 Charlieho andílci [i] 23:05 Svědkem zločinu [i] 00:35 Expozitura: Vysoká hra 16 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Sexuální touhy: * [i] 04:30 Vánoce v Cesmínově [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 3 [i] 08:35 M*A*S*H 4 [i] 09:15 Nikdo není dokonalý [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Santa Claus 3 - Úniková klauzule [i] 12:35 Rolničky, kam se podíváš [i] 14:20 Hotel Modrá hvězda [i] 15:55 Dcera nevěsty [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 VIP Prostřeno! [i] 21:10 Nikdo není dokonalý [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:05 Základ rodiny [i] 01:10 Perníkový dědek [i] 03:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smiechoty [i] 05:45 Skrytá vášeň 146/188 [i] 06:25 Cigánske srdce 109/218 [i] 07:15 Rebeli I. 86/215 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová I. 175/175 [i] 08:45 Rodinná kliatba 73/110 [i] 09:45 Dr. Oz I. 28/174 [i] 10:30 Mike a Molly I. 16/24 [i] 10:50 Veštiareň [i] 12:00 Skrytá vášeň 146/188 [i] 12:50 V objatí hodvábu 109-110/200 [i] 14:20 Sudkyňa Hatchettová III. 44/130 [i] 15:00 Rebeli I. 87/215 [i] 15:50 Sedem rokov v Tibete [i] 18:15 Mária, matka Ježišova [i] 20:00 Úsmev Mony Lízy [i] 22:05 Strieborné zvončeky [i] 23:55 Siedme znamenie [i] 01:35 Hon na čarodejnice [i] 03:00 Všetci sú za dverami [i] 03:40 V tieni [i] 04:20 112 [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Osudný den [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mutant [i] 13:50 Poslední loupež [i] 15:50 Phoebe v říši divů [i] 17:35 Milionové Vánoce [i] 19:20 Žít po svém [i] 21:15 Grace už není [i] 22:55 Nepřítel [i] 01:05 Černé Vánoce [i] 02:30 Biznis [i] 04:05 Ztracená objetí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Cirkus [i] 12:00 Crashed Ice [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Krasobruslení [i] 16:00 Crashed Ice [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Tractor Pulling [i] 20:30 Strongest Man [i] 21:30 Bowling [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Motorismus [i] 23:00 Poker [i] 01:00 Tractor Pulling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 7 [i] 06:20 McLeodovy dcery 7: 15. díl 15 [i] 07:20 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i] 09:20 Útěk za spravedlností [i] 11:20 Zrádný prsten [i] 13:20 Vánoční anděl [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 9: 5. díl 5 [i] 17:20 Čaroděj [i] 19:50 Vánoce v oblacích [i] 21:50 Život v buši [i] 00:10 Robin Hood: Král zbojníků [i] 02:50 Život s nepřítelem [i] 04:50 McLeodovy dcery 7: 15. díl 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Budování říše 14 [i] 06:00 Top 10 - architekti 10 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 07:10 Krásný jedlý svět 7