TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 10:00 Vianoce bez Santa Clausa [i] 11:40 Pestúnka pod stromček [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad VII. 12/22 [i] 14:20 Monk VI. 9/16 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Teória veľkého tresku IV. 24/24 [i] 15:40 Mike a Molly I. 16/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 15/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 5-6 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Najlepšia študentka [i] 00:05 Borgiovci [i] 02:35 Bojovníci Zeme [i] 04:00 Monk VI. 9/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli IV: Lawsonova posledná bitva 11/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 222/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Posledná slamka 36/39 [i] 14:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Trpké víťazstvo 37/39 [i] 15:15 Divoký anjel 79 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 69 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Šťastný Pierre [i] 21:50 Nebíčko v papuľke [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Taxikárka 4/4 [i] 00:20 Profesionáli IV: Lawsonova posledná bitva 11/13 [i] 01:10 Dedičstvo Guldenburgovcov: Posledná slamka 36/39 [i] 01:55 Dedičstvo Guldenburgovcov: Trpké víťazstvo 37/39 [i] 02:40 Nebíčko v papuľke [i] 03:15 Svet v obrazoch [i] 03:40 Sila lásky III. 222/244 [i] 04:30 Sila lásky V. 69 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Maľované spomienky Zuzany Vaňousovej [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Kapustnica a pečené rebierko [i] 10:30 F Sekulách okouo Vánoc [i] 11:00 Vianoce so slovenskými pesničkármi;Skupina Dva až tri z Martina a Sklo z Bratislavy [i] 11:10 Zakladatelia cirkevných rádov: Bernard z Clairvaux [i] 11:55 Pytačky [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Terchovský Betlehem [i] 13:15 Polícia [i] 13:30 Sféry dôverné: Pomoc Haiti [i] 15:05 Energetika [i] 15:25 Fokus - rodina [i] 16:35 Halali [i] 17:00 Profesionál [i] 17:15 Koncert Patrície Janečkovej [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:35 Ako líštička krásu stratila [i] 18:45 Hodina deťom - malý dokument: Rada mám svoje deti [i] 18:55 Zakladatelia cirkevných rádov: Svätý František z Assisi [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 18 [i] 05:55 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 07:50 NOVINY TV JOJ 08:10 Súdna sieň: Si na rade [i] 09:10 Panelák VIII.: Urazená Alica 79 [i] 10:00 Náš nový dom II. 15 [i] 11:00 Profesionáli V.: Komunálky 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 21,22 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 18,19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 MASSIMOVE VIANOCE [i] 18:00 Súdna sieň: Čudák [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Stromček 80 [i] 21:15 "Ano, šéfe!" [i] 22:39 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: LOKAL TV: Hip-hop je mŕtvy II. 4/4 [i] 23:00 Hadí kráľ [i] 01:10 Oceľová pasca [i] 02:40 Nevinní: Láska je slepá, Krv nie je voda 13,14 [i] 04:00 Numb3rs II. 24/24 [i] 04:50 Hadí kráľ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Diagnóza: Vražda IV. 9 [i] 06:00 Ninja Factor I. 23 [i] 06:30 Matlock IX. 5 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 91,92 [i] 08:45 Matlock IX. 6 [i] 09:35 Diagnóza: Vražda IV. 10 [i] 10:35 Navzdory osudu 23,24 [i] 12:15 M*A*S*H 234,235 [i] 13:15 Panelák VIII.: Urazená Alica 79 [i] 14:10 Simpsonovci VI. 8 [i] 14:35 Griffinovci III. 7 [i] 15:00 Ninja Factor I. 24 [i] 15:30 Blízko smrti [i] 16:00 Ted a spol. I. 4,5 [i] 17:00 M*A*S*H 234,235 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 9 [i] 19:20 Griffinovci III. 8 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 Moje meno je Nikto [i] 22:30 Záblesk [i] 00:55 VyVolení [i] 01:25 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 5,6 [i] 02:00 Záblesk [i] 04:10 Ted a spol. I. 4,5 [i] 04:50 Diagnóza: Vražda IV. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí III. 3/10 [i] 07:00 Předčasné vydání: Mráz 12/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 5/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 16/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 9/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 4/10 [i] 14:00 Předčasné vydání: Gangsterská holka 13/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 17/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 6/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 10/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 9/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8/24 [i] 23:00 Charlieho andílci 7/13 [i] 00:00 Charlieho andílci 8/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 9/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8/24 [i] 02:35 Charlieho andílci 7/13 [i] 03:25 Charlieho andílci 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 10:00 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 17 [i] 10:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 11:50 Tuning 2008: Escalade a Mercedes Smart [i] 12:45 Jízda: Svazek [i] 13:40 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 14:35 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 16:25 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 18:15 Nutné k přežití: Turecko [i] 19:10 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 19:40 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 31 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 32 [i] 21:00 Mečouni - život na udici 6 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech: Spor o pozemek [i] 22:50 Strašení: Dům hrůzy [i] 23:45 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 31 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 32 [i] 01:40 Mečouni - život na udici 6 [i] 02:40 Dřevorubci v močálech: Spor o pozemek [i] 03:40 Strašení: Dům hrůzy [i] 04:35 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 3/52 [i] 09:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Recepce 13/13 [i] 10:40 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Co se stalo s Maud? 6/6 [i] 15:05 PLANETA YÓ ýYó uvádí moderované pásmo: 15:07 Garfieldova show, 15:21 [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Myšák v lahvi 62/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 20:55 Zatímco jsi spal [i] 22:35 Film o filmu Pelíšky [i] 22:50 Profesionálové: Sluha dvou pánů 31/57 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Přežít! [i] 00:40 Auto Moto Styl [i] 01:05 Dobré ráno s Jedničkou 03:30 AZ-kvíz [i] 03:55 Malá farma U bio sousedů [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:45 Poklad [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete je? [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:25 proStory [i] 06:55 Zdraví na prodej [i] 07:50 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Světlo ve tmě [i] 10:00 Inventura Febia: Česká zabíjačka a výlov ryb [i] 10:35 Na plovárně s Miguelem Ángelem [i] 10:55 Hledání Jana Wericha [i] 11:50 Dopis mé matce [i] 12:40 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 13:10 Vysoké Tatry - divočina zamrzlá v čase [i] 14:05 Zázračné studánky: Na hranici uprostřed země [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Medicína pro 21. století [i] 15:15 Na pomoc životu - dar života [i] 15:40 Bonbónky světa [i] 16:05 Nejlepší česká škola [i] 16:30 Rodinné křižovatky [i] 17:00 Interpelace [i] 18:00 Ushuaia 24/26 [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pod vlivem alkoholu 72/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Postřehy odjinud [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Šibam [i] 20:00 Neodcházení [i] 20:55 Ta naše povaha česká [i] 21:20 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Třistatřicettři [i] 22:20 Krásný ztráty [i] 23:00 Blues ze Staré Pekárny: Juraj [i] 23:25 Nestoudník [i] 01:00 Cestománie [i] 01:30 Krajem čapích hnízd: Tam, kde vládne suchopár 1/3 [i] 01:55 Divadlo žije! [i] 02:20 Hraje vám... Boršičanka [i] 02:55 Vánoční svita [i] 03:15 Ivan Wernisch, básník [i] 03:30 George Gershwin Rhapsody in Blue [i] 03:50 Mosty Tomáše Halíka [i] 04:10 Gott - party [i] 04:55 Bylo jich šest [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Santa Junior [i] 10:45 Ženatý se závazky 201 [i] 11:10 V dobrém i zlém III 8, 9 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Vlajka na půl žerdi 11 [i] 13:25 Lenssen & spol.: Špinavá pomsta [i] 13:50 Painkiller Jane 15 [i] 14:45 Odložené případy II: Pomsta 16 [i] 15:40 Beze stopy III 5 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 18:35 Ulice 2104 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Budiž světlo [i] 21:45 Noční Televizní noviny [i] 22:15 Sejměte Cartera!: * [i] 00:05 Post Mortem II 7 [i] 00:50 Novashopping 01:25 Uchovat si tvář: * [i] 03:00 Lenssen & spol.: Šokující hřích mládí, Pochybné hodiny jezdectví [i] 04:00 Policejní odznak VI: * 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 1 [i] 08:35 M*A*S*H 2 [i] 09:15 Nikdo není dokonalý [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Ochránce III: Sport pro chlapy 16 [i] 11:45 Diagnóza vražda III: Vražda pro knihu 16 [i] 12:40 Policejní divize I: Tajnosti a lži 6 [i] 13:30 Odpadlík IV: Hřebci 10 [i] 14:25 Kutil Tim II: Hodina tance 16 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a raper 2 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 VIP Prostřeno! [i] 21:10 Ano, šéfe! [i] 22:10 Hawaii 5-0: Sbohem, brácho 18 [i] 23:05 Nikdo není dokonalý [i] 00:15 Co dál, doktore? [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 145/188 [i] 06:00 Cigánske srdce 108/218 [i] 06:45 Rebeli I. 85/215 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová I. 174/175 [i] 08:15 Rodinná kliatba 72/110 [i] 09:25 Dr. Oz I. 27/174 [i] 10:05 Mike a Molly I. 15/24 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:35 Skrytá vášeň 145/188 [i] 12:25 V objatí hodvábu 107-108/200 [i] 14:00 Sudkyňa Hatchettová III. 43/130 [i] 14:35 Rebeli I. 86/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 73/110 [i] 16:20 Cigánske srdce 109/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 146/188 [i] 18:00 Zajtrajšie noviny IV. 11/22 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami VI. 6-7/26 [i] 19:45 Frasier I. 3/24 [i] 20:00 Vianoce bez Santa Clausa [i] 21:45 V objatí hodvábu 109-110/200 [i] 23:25 Zajtrajšie noviny IV. 11/22 [i] 00:15 Frasier I. 3/24 [i] 00:40 Ženatý so záväzkami VI. 6-7/26 [i] 01:25 Najlepšia študentka [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová III. 43/130 [i] 03:10 Ulica III. 121/259 [i] 03:55 V tieni [i] 04:10 112 [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Druhá strana postele [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Želvy Ninja [i] 13:35 Moje borůvkové noci [i] 15:25 Láska a jiné pohromy [i] 17:05 Mutant [i] 18:45 Poslední loupež [i] 20:40 Ztracená objetí [i] 22:30 Biznis [i] 00:15 May [i] 01:55 Peklo ve městě [i] 03:35 Romulus, můj otec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 08:45 Atletika [i] 10:00 Olympijské hry [i] 10:15 Watts [i] 11:00 Cirkus [i] 12:00 Crashed Ice [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Olympijské hry [i] 14:15 Atletika [i] 15:45 Atletika [i] 16:00