TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 09:50 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 10:50 Smrtiaca lavína [i] 12:30 Bez stopy V. 15/24 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad VII. 11/22 [i] 14:20 Monk VI. 8/16 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Teória veľkého tresku IV. 23/24 [i] 15:40 Mike a Molly I. 15/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 14/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 OVB Športovec roka 2011 [i] 21:10 SULTÁN 3-4 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Vlak plný peňazí [i] 01:25 Kiss Kiss Bang Bang [i] 03:00 Hranica večnosti [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:15 Nebíčko v papuľke [i] 09:55 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli IV: Rodina nadovšetko 10/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 221/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Neznáma krajina 34/39 [i] 14:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Stratený syn 35/39 [i] 15:15 Divoký anjel 78 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:00 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 68 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kráľovná rieky [i] 22:00 Luther II. 4/4 [i] 22:55 Nočné správy STV [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Unesení 10/10 [i] 00:50 Profesionáli IV: Rodina nadovšetko 10/13 [i] 01:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Neznáma krajina 34/39 [i] 02:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Stratený syn 35/39 [i] 03:10 Sila lásky III. 221/244 [i] 04:00 Sila lásky V. 68 [i] 04:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Polícia [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hviezdička 2001 [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Varím, varíš, varíme: Biely koláč na bobaľky [i] 10:30 Národnostný magazín: Mix [i] 10:55 Zakladatelia cirkevných rádov: Dominik de Guzmán [i] 11:40 Slávni detektívi a volské oko [i] 12:15 Živá panoráma [i] 13:00 Kapura [i] 13:50 Klub Rozmarín [i] 14:30 Večer na tému [i] 16:10 Tanec nad plačom [i] 17:15 Vianočný koncert [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:40 Hodina deťom - malý dokument: Čarovná škôlka [i] 18:45 /NE/CHCENE DETI: Sen [i] 18:55 Zakladatelia cirkevných rádov: Bernard z Clairvaux [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Malý zúrivý Robinson [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Sféry dôverné: Pomoc Haiti [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 07:55 NOVINY TV JOJ 08:10 Súdna sieň: Ja platím, on si užíva [i] 09:10 Panelák VIII.: Sklamaný Paťo 78 [i] 10:00 Náš nový dom II. 14 [i] 11:00 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti III. 13,14 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 MASSIMOVE VIANOCE [i] 18:00 Súdna sieň: Syn sa fláka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Urazená Alica 79 [i] 21:15 Kosti VI. 18 [i] 22:15 Kosti IV. 21,22 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 18,19 [i] 01:45 Numb3rs IV. 10 [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 17 [i] 03:10 Numb3rs II. 23 [i] 03:50 Bostonské zločiny II. 6 [i] 04:30 Kosti III. 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Diagnóza: Vražda IV. 8 [i] 06:00 Ninja Factor I. 22 [i] 06:30 Matlock IX. 4 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 89,90 [i] 08:45 Matlock IX. 5 [i] 09:35 Diagnóza: Vražda IV. 9 [i] 10:35 Navzdory osudu 21,22 [i] 12:15 M*A*S*H 232,233 [i] 13:15 Panelák VIII.: Sklamaný Paťo 78 [i] 14:10 Simpsonovci VI. 7 [i] 14:35 Griffinovci III. 6 [i] 15:00 Ninja Factor I. 23 [i] 15:30 Blízko smrti [i] 16:00 Ted a spol. I. 2,3 [i] 17:00 M*A*S*H 232,233 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 8 [i] 19:20 Griffinovci III. 7 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 8 [i] 21:00 Nežní zabijaci I. 5,6 [i] 23:10 Mafstory: Klub mafiánskych žien [i] 00:05 VyVolení [i] 00:35 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 3,4 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 8 [i] 02:00 Nežní zabijaci I. 5,6 [i] 03:30 Volajú ma Earl IV. 27/27 [i] 03:50 Doktorka Quinnová 89,90 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí III. 2/10 [i] 07:00 Předčasné vydání: Vánoce 11/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 4/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 15/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 3/10 [i] 14:00 Předčasné vydání: Mráz 12/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 16/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 5/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 9/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 21/23 [i] 22:00 Vzpomínky 7/4 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 22/23 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 12/16 [i] 01:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 01:55 Vzpomínky 7/4 [i] 02:45 Boj o čas II. 9/22 [i] 03:35 Poslední vteřiny II. 12/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 08:10 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 09:05 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 10:00 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 16 [i] 10:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 11:50 Tuning 2008: Challenger kabriolet [i] 12:45 Na plný plyn: BMW [i] 13:40 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 14:35 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 17:20 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 18:15 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 19:10 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 19:40 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 20:05 Armáda jednoho: Časovaná bomba [i] 21:00 Ross Kemp - Střední východ 2 [i] 21:55 Výrobci zbraní: Willova plovoucí pevnost [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 6 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 00:40 Armáda jednoho: Časovaná bomba [i] 01:40 Ross Kemp - Střední východ 2 [i] 02:40 Výrobci zbraní: Willova plovoucí pevnost [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 6 [i] 04:35 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 2/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Projev lásky 8/32 [i] 10:15 Možná přijde i kouzelník [i] 11:15 Film o seriálu Život je ples [i] 11:30 Na cestě po Tonkinu [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Co se stalo s Maud? 5/6 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a princezna Fidla 61/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Sportovec roku 2011 [i] 22:25 Kožené slunce [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Na stopě [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Doktor Martin: Návrat ztraceného otce - 2 16/23 [i] 01:15 POLOŠERO - SNÍLCI A VIZIONÁŘI [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Bitva o Británii: Britská dokumentární rekonstrukce 3/3 [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Putování za písničkou 06:25 Diagnóza [i] 06:45 Senioři v dopravě: Cestující v MHD 06:50 Charlie Parker [i] 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Ochránce [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Egypt 6/6 [i] 10:50 Sváko Ragan 3/3 [i] 11:50 České housle hrající, zpívající... [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Vánoce u Heydrichů 16/44 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Malované opony českých divadel: Poklady našich jevišť 7/7 [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:45 Curriculum vitae [i] 15:30 Příběh Pražského Jezulátka [i] 16:00 Maurice Bejart: Cesta kolem světa 1/2 [i] 16:55 Kamera na cestách: Londýn, zrcadlo světa [i] 17:50 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 18:00 Poklady světa [i] 18:15 Šibam [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Rychlá kola 71/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Letuchy [i] 20:00 Harold a Maude [i] 21:55 Osobnost na Dvojce [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 23:00 Doba měděná [i] 23:55 Jazz klub 2008 [i] 00:50 Ta naše povaha česká [i] 01:15 Blues Alive 01:45 Folk a kolem [i] 02:10 Hraje vám... kapela Bojané [i] 02:45 Vánoční oratorium [i] 03:00 Miloslav Chlupáč, sochař [i] 03:15 Přezůvky s sebou [i] 03:55 Deník Otty Wolfa [i] 04:55 Příběh Katynčina rovu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Molly: Příběh z druhé světové války [i] 10:45 Ženatý se závazky 200 [i] 11:10 V dobrém i zlém III 6, 7 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Třetí muž 10 [i] 13:25 Lenssen & spol.: Přepadení na odpočívadle [i] 13:50 Painkiller Jane 14 [i] 14:45 Odložené případy II: Přání 15 [i] 15:40 Beze stopy III 4 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 18:35 Ulice 2103 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Vysoká hra 16 [i] 21:35 112: V ohrožení života [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Mrazivá vášeň: * [i] 00:55 Post Mortem II 6 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Bramborárna 2/2 [i] 03:55 Lenssen & spol.: Pád do neštěstí [i] 04:45 Policejní odznak VI: * 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 254 [i] 08:35 M*A*S*H 255 [i] 09:15 Nikdo není dokonalý [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Ochránce III: Zbrklost 15 [i] 11:45 Diagnóza vražda III: Vítězství ducha nad vraždou 15 [i] 12:40 Policejní divize I: Den matek 5 [i] 13:30 Odpadlík IV: Bezmocný terč 9 [i] 14:25 Kutil Tim II: Láska je věc velmi různorodá 15 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 VIP Prostřeno! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:10 Castle na zabití II: Na nože 22 [i] 23:05 Zákon a pořádek: Los Angeles: Pasadena 5 [i] 23:55 Nedokonalé zločiny VI: Tajemství zlaté hrobky 4 [i] 00:55 Volejte Věštce [i] 02:40 Nedokonalé zločiny VI: Tajemství zlaté hrobky 4 [i] 03:35 Česko na talíři [i] 04:15 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Skrytá vášeň 144/188 [i] 05:50 Cigánske srdce 107/218 [i] 06:35 Rebeli I. 84/215 [i] 07:25 Sudkyňa Hatchettová I. 173/175 [i] 08:10 Rodinná kliatba 71/110 [i] 09:15 Šéfkuchár bez čapice I. 49-50/52 [i] 10:00 Mike a Molly I. 14/24 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:35 Skrytá vášeň 144/188 [i] 12:25 V objatí hodvábu 105-106/200 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 42/130 [i] 14:40 Rebeli I. 85/215 [i] 15:35 Rodinná kliatba 72/110 [i] 16:25 Cigánske srdce 108/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 145/188 [i] 18:05 Zajtrajšie noviny IV. 10/22 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami VI. 4-5/26 [i] 19:45 Frasier I. 2/24 [i] 20:00 Priateľ pod stromček [i] 21:55 V objatí hodvábu 107-108/200 [i] 23:35 Zajtrajšie noviny IV. 10/22 [i] 00:25 Frasier I. 2/24 [i] 00:50 Ženatý so záväzkami VI. 4-5/26 [i] 01:35 Priateľ pod stromček [i] 03:05 Ulica III. 120/259 [i] 03:50 112 [i] 04:25 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Lantana [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Chasing Holden [i] 13:55 Hladina adrenalinu [i] 15:40 Repli-Kate [i] 17:20 Želvy Ninja [i] 18:50 Moje borůvkové noci [i] 20:35 Romulus, můj otec