TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 09:50 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 10:50 Ako prežiť Vianoce [i] 12:30 Bez stopy V. 14/24 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad VII. 10/22 [i] 14:20 Monk VI. 7/16 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Teória veľkého tresku IV. 22/24 [i] 15:40 Mike a Molly I. 14/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 13/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 1-2 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Odhodlaná zabiť [i] 00:00 Nezvestné [i] 02:15 Puška, ktorá dobyla Divoký západ [i] 03:25 Psych, s.r.o. III. 16/16 [i] 04:05 Monk VI. 7/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy STV "N" [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:50 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:10 Profesionáli IV: Operácia Susie 9/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 220/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Prázdna kolíska 32/39 [i] 14:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Červený rubín 33/39 [i] 15:15 Divoký anjel 77 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 67 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:50 Luther II. 2/4 [i] 21:50 Luther II. 3/4 [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Profesionáli IV: Operácia Susie 9/13 [i] 00:00 Dedičstvo Guldenburgovcov: Prázdna kolíska 32/39 [i] 00:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Červený rubín 33/39 [i] 01:25 Luther II. 2/4 [i] 02:20 Luther II. 3/4 [i] 03:15 Sila lásky III. 220/244 [i] 04:05 Sila lásky V. 67 [i] 04:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Profesionál [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zlatobránske Vianoce [i] 09:20 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Varím, varíš, varíme a pečieme: Čokoládové košíčky [i] 10:50 Boli v tom kraji pastieri... [i] 11:15 Zakladatelia cirkevných rádov: Benedikt z Nursie [i] 11:55 Aktovky [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Kropaje potu a krása [i] 13:30 VAT [i] 14:00 Rozmajrín [i] 15:20 Orientácie [i] 15:50 Môj príbeh: Som exorcista [i] 16:10 Obývačkový orchester z Terchovej [i] 16:45 Národnostný magazín: Mix [i] 17:15 Mosty Gesharim [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:40 Lakomý syseľ [i] 18:50 Hodina deťom - malý dokument: Filmovanie rezňa [i] 18:55 Zakladatelia cirkevných rádov: Dominik de Guzmán [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Krycie meno Farewell: Špión storočia 2/2 [i] 20:50 ...pravda si žiadala odvahu a on riskoval. Príbeh Mikuláša Mušinku [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:32 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:10 Súdna sieň: Zničím ťa! [i] 09:10 Panelák VIII.: Zamilovaný Jakub 77 [i] 10:00 Náš nový dom II. 13 [i] 11:00 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti III. 12,13 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 15,16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 MASSIMOVE VIANOCE [i] 18:00 Súdna sieň: Deravý kožuch [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Sklamaný Paťo 78 [i] 21:15 Nevinní: Láska je slepá, Krv nie je voda 13,14 [i] 23:10 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 10 [i] 00:10 Špeciálne komando III. 9 [i] 01:00 Farmár hľadá ženu [i] 02:00 Numb3rs IV. 9 [i] 02:50 Numb3rs I. 1/13 [i] 03:30 Numb3rs II. 22 [i] 04:10 Náš nový dom II. 13 [i] 04:55 Bostonské zločiny II. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Diagnóza: Vražda IV. 7 [i] 06:00 Ninja Factor I. 21 [i] 06:30 Matlock IX. 3 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 87,88 [i] 08:45 Matlock IX. 4 [i] 09:35 Diagnóza: Vražda IV. 8 [i] 10:35 Navzdory osudu 19,20 [i] 12:15 M*A*S*H 230,231 [i] 13:15 Panelák VIII.: Zamilovaný Jakub 77 [i] 14:10 Simpsonovci VI. 6 [i] 14:35 Griffinovci III. 5 [i] 15:00 Ninja Factor I. 22 [i] 15:30 Blízko smrti [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 12/12 [i] 16:30 Ted a spol. I. 1/13 [i] 17:00 M*A*S*H 230,231 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 7 [i] 19:20 Griffinovci III. 6 [i] 19:50 Blízko smrti 2 [i] 20:15 Ice Road Truckers II. 3 [i] 21:00 Originály na cestách II. 10 [i] 22:00 Posledné minúty 11 [i] 23:00 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 23:40 VyVolení [i] 00:00 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 1,2/13 [i] 00:50 Ice Road Truckers II. 3 [i] 01:35 Originály na cestách II. 10 [i] 02:20 Posledné minúty 11 [i] 03:00 Volajú ma Earl IV. 25,26 [i] 03:45 Doktorka Quinnová 87,88 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí III. 1/10 [i] 07:00 Předčasné vydání: Ten nepravý 10/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 3/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 14/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 2/10 [i] 14:00 Předčasné vydání: Vánoce 11/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 15/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 4/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 16/22 [i] 22:00 Charlieho andílci 7/13 [i] 23:00 Charlieho andílci 8/13 [i] 00:00 Na lodi 11/13 [i] 01:30 CSI: New York VII. 16/22 [i] 02:25 Charlieho andílci 7/13 [i] 03:15 Charlieho andílci 8/13 [i] 04:05 Boj o čas II. 8/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 09:05 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 10:00 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 15 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 11:50 Tuning 2008: Nejbáječnější dodávka pro restaurace Taco [i] 12:45 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 17:20 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 18:15 Nutné k přežití: Yukon [i] 19:10 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 19:40 Jak to dělají? 20 [i] 20:05 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Naprostá ochrana [i] 21:00 Zvědavost: Jak fungují drogy? [i] 21:55 Idiot na cestách: Mexiko [i] 22:50 Národ šílenců: Močálová motokára [i] 23:45 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 00:40 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Naprostá ochrana [i] 01:40 Zvědavost: Jak fungují drogy? [i] 02:40 Idiot na cestách: Mexiko [i] 03:40 Národ šílenců: Močálová motokára [i] 04:35 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 1/52 [i] 09:25 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Podmínka 11/13 [i] 10:20 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Špalek 12/13 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Co se stalo s Maud? 4/6 [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Strašidlo na louce 60/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Na cestě po Tonkinu [i] 21:30 Pokondr live [i] 22:15 POLOŠERO - SNÍLCI A VIZIONÁŘI [i] 22:45 Kriminálka Paříž: Květy zla 51/62 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Panenství a kriminál [i] 01:05 Světlonoš [i] 01:35 Dobré ráno s Jedničkou 04:00 AZ-kvíz [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Adventní koncert 4/4 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Znovu Na Vlachovce 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Na hranici tradic [i] 06:55 Jiný pohled na žraloky [i] 07:40 Jak šel čas [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Chci jen hrát [i] 10:00 Planeta Galata [i] 10:55 Počesku [i] 11:05 Prostě spolu [i] 12:40 Znovu Na Vlachovce [i] 13:20 Náš venkov [i] 13:35 Kvarteto [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Expedice Libye 3/3 [i] 15:25 Pod Velkou čínskou zdí 2/3 [i] 15:55 Dopis mé matce [i] 16:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:15 Film o filmu Poupata [i] 17:30 Ochránce [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kostlivec ve skříni 70/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Přírodní bohatství - rubíny a safíry [i] 19:30 Ushuaia 24/26 [i] 20:00 Coco Chanel 2/2 [i] 21:30 Osobnost na Dvojce [i] 21:35 Inventura Febia: Česká zabíjačka a výlov ryb [i] 22:10 Závislosti [i] 22:40 Q [i] 23:05 The Doors [i] 01:25 Berlusconi: sex a moc [i] 02:20 Kultura.cz [i] 02:45 Kultura.cz Ostrava [i] 03:10 Hraje vám... Stříbrňanka [i] 03:45 Vánoční jarmark na Veselém kopci [i] 03:55 Zábranský bez zábran [i] 04:30 Jazzklub Účinkují: Z. Růžičková, . Kuba a [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Srdce k pronajmutí [i] 10:45 Ženatý se závazky 199 [i] 11:10 V dobrém i zlém III 4, 5 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Život za život 9 [i] 13:25 Lenssen & spol.: Skandál v místní televizi [i] 13:50 Painkiller Jane 13 [i] 14:45 Odložené případy II: Revoluce 14 [i] 15:40 Beze stopy III 3 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Mentalista II: Červená krabička 17 [i] 18:35 Ulice 2102 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 A co když je to pravda? [i] 21:55 Noční Televizní noviny [i] 22:25 Trestná lavice [i] 00:30 Post Mortem II 5 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Bramborárna 1/2 [i] 04:05 Policejní odznak VI: * 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 252 [i] 08:35 M*A*S*H 253 [i] 09:15 Nikdo není dokonalý [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Ochránce III: Odraz v zrcadle 14 [i] 11:45 Diagnóza vražda III: Obchod s vraždou 14 [i] 12:40 Policejní divize I: Zneužití pravomoci 4 [i] 13:30 Odpadlík IV: Hra lhářů 8 [i] 14:25 Kutil Tim II: Hawardův konec 14 [i] 14:55 Můj přítel Monk V: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 VIP Prostřeno! [i] 21:10 Soukromá dramata [i] 22:00 Sběratelé kostí V: Noha s hypotékou 8 [i] 22:55 Myšlenky zločince V: Záhadná zmizení 16 [i] 23:45 Nedokonalé zločiny VI: Dopis na rozloučenou 3 [i] 00:40 Svět 2011 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny VI: Dopis na rozloučenou 3 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 143/188 [i] 05:55 Cigánske srdce 106/218 [i] 06:40 Rebeli I. 83/215 [i] 07:50 Rodinná kliatba 70/110 [i] 08:55 Vianočná láska [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:35 Skrytá vášeň 143/188 [i] 12:20 Sabrina - mladá čarodejnica V. 13-14/22 [i] 13:10 Dr. Oz I. 28/174 [i] 14:00 Sudkyňa Hatchettová III. 41/130 [i] 14:40 Rebeli I. 84/215 [i] 15:35 Rodinná kliatba 71/110 [i] 16:25 Cigánske srdce 107/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 144/188 [i] 18:05 Zajtrajšie noviny IV. 9/22 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami VI. 2-3/26 [i] 19:45 Frasier I. 1/24 [i] 20:00 Ako prežiť Vianoce [i] 21:45 V objatí hodvábu 105-106/200 [i] 23:35 Zajtrajšie noviny IV. 9/22 [i] 00:20 Frasier I. 1/24 [i] 00:50 Ženatý so záväzkami VI. 2/26 [i] 01:10 Odhodlaná zabiť [i] 02:30 Ulica III. 119/259 [i] 03:15 112 [i] 03:45 Na streche [i] 04:35 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Míša - vodní příšerka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje válka [i] 13:50 Lulu se vrací [i] 15:45 Formule! [i] 17:45 Chasing Holden [i] 19:35 Hladina adrenalinu [i] 21:15