TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 10:20 Inkognito [i] 12:20 Bez stopy V. 13/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 9/22 [i] 14:05 Monk VI. 6/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 21/24 [i] 15:25 Susedia [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 12/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kung-fu frajer [i] 22:25 Nočné Televízne noviny [i] 22:45 Neporaziteľný bojovník [i] 00:25 Prioritný cieľ [i] 02:00 Kung-fu frajer [i] 03:40 Sundown: Mesto pomsty [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Udalosti ČT [i] 07:35 Správy STV "N" [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:05 Duel [i] 09:40 Tandemy [i] 10:10 Profesionáli IV: Líščia nora na streche 8/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 219/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Tá pravá láska 30/39 [i] 14:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Znepriatelení súrodenci 31/39 [i] 15:15 Divoký anjel 76 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 66 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Filmoviedky: Výstrel navyše [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Unesení 9/10 [i] 23:55 Profesionáli IV: Líščia nora na streche 8/13 [i] 00:50 Dedičstvo Guldenburgovcov: Tá pravá láska 30/39 [i] 01:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Znepriatelení súrodenci 31/39 [i] 02:15 Unesení 9/10 [i] 03:45 Sila lásky III. 219/244 [i] 04:35 Sila lásky V. 66 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zlatobránske Vianoce [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Varím, varíš, varíme a pečieme: Hroznovo-banánový koláč [i] 10:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:15 Hľadanie stratených svetov: Česká cesta [i] 11:50 Fokus - rodina [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:20 Zimný slnovrat na kopaniciach [i] 13:50 Umenie 2011: Literatúra [i] 14:20 Kinorama [i] 14:50 Žena [i] 16:00 VAT [i] 16:25 Energetika [i] 16:40 Športové ozveny [i] 17:15 Mosty Gesharim [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:40 Hodina deťom - malý dokument: Kamoši [i] 18:43 Načo sú rodičia deťom v puberte? - 3 časť [i] 18:55 Zakladatelia cirkevných rádov: Benedikt z Nursie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Nesvadbovo [i] 21:15 Život na zámku [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Gosford park [i] 00:20 Test magazín [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Súdna sieň: Bez peňazí [i] 09:10 Panelák VIII.: Kapor 76 [i] 10:00 Náš nový dom II. 12 [i] 11:00 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24,25/25 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 13,14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 MASSIMOVE VIANOCE [i] 18:00 Súdna sieň: Jasnovidec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Zamilovaný Jakub 77 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:55 Hoď svišťom 16/16 [i] 23:40 Californication - Orgie v Kalifornii II. 4 [i] 00:15 Temná voda [i] 02:00 Numb3rs IV. 8 [i] 02:45 Numb3rs II. 21 [i] 03:25 Bostonské zločiny II. 4 [i] 04:00 Californication - Orgie v Kalifornii II. 4 [i] 04:35 Temná voda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Volajú ma Earl IV. 23,24 [i] 06:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. Špeciál 1/3 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 85,86 [i] 08:45 Matlock IX. 3 [i] 09:35 Diagnóza: Vražda IV. 7 [i] 10:35 Navzdory osudu 17,18 [i] 12:15 M*A*S*H 228,229 [i] 13:15 Panelák VIII.: Kapor 76 [i] 14:10 Simpsonovci IV. 11 [i] 14:35 Šokujúce zábery 43 [i] 15:00 Ninja Factor I. 21 [i] 15:30 Podrazy I. 6 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 10,11 [i] 17:00 M*A*S*H 228,229 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Krčma u fízlú 5 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 6 [i] 19:20 Griffinovci III. 5 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 7 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 2 [i] 22:00 Ochrana svedkov III. 2 [i] 22:55 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 23:45 VyVolení [i] 00:15 Ako som spoznal vašu mamu IV. 23,24/24 [i] 00:55 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 7 [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka New York II. 2 [i] 02:15 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 03:00 Volajú ma Earl IV. 23,24 [i] 03:40 Doktorka Quinnová 85,86 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí II. 7/7 [i] 07:00 Předčasné vydání: Jeho dívka 9/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 2/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 1/10 [i] 14:00 Předčasné vydání: Ten nepravý 10/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 14/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 3/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 21:00 Boj o čas III. 22/22 [i] 22:00 Strážce pořádku II. 12/13 [i] 23:00 Strážce pořádku II. 13/13 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 12/16 [i] 01:00 Boj o čas III. 22/22 [i] 01:55 Strážce pořádku II. 12/13 [i] 02:40 Strážce pořádku II. 13/13 [i] 03:30 Poslední vteřiny II. 12/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 08:10 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 09:05 Mimořádné projekty: NASA [i] 10:00 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 14 [i] 10:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 11:50 Tuning 2008: Bentley s výtahem [i] 12:45 Opravna vraků: Lance Armstrong/Sheryl Crowová [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Dodge Ram Bike [i] 14:35 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 16:25 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 17:20 Mimořádné projekty: NASA [i] 18:15 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 19:10 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 19:40 Jak to dělají? 19 [i] 20:05 Dvojí přežití 3 [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Mohawkové a bláznivost, dobrota a radost [i] 21:55 Uhlí 10 [i] 22:50 Smrt Usámy bin Ládina [i] 23:45 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 00:40 Dvojí přežití 3 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Mohawkové a bláznivost, dobrota a radost [i] 02:40 Uhlí 10 [i] 03:40 Smrt Usámy bin Ládina [i] 04:35 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Maličko a neuzříte mě 52/52 [i] 09:30 Útěk ze seriálu [i] 11:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Co se stalo s Maud? 3/6 [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Dožínková soutěž 59/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolja [i] 21:50 Reportéři ČT [i] 22:25 Přežít! [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Čtyři chlapci jedné noci 2/2 [i] 01:15 POLOŠERO - NAŘÍZENÁ LÁSKA [i] 01:45 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Benno a Irena [i] 06:00 Příběhy domů [i] 06:20 Ochránce [i] 06:45 Kamera na cestách: Londýn, zrcadlo světa [i] 07:40 Ekoprůkopníci: Rekultivace [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Roudnická sbírka [i] 09:25 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 09:45 Bitva o Británii 3/3 [i] 10:35 Po stopách třetího odboje [i] 11:00 Biblické příběhy [i] 12:30 Gott - party [i] 13:15 Klíč [i] 13:40 Příběh Katynčina rovu [i] 13:55 Hledání ztraceného času: Filmy z Podkarpatské Rusi 3 [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 863/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Ó, my se máme [i] 14:55 Revolver Revue [i] 15:35 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 16:00 Egypt 6/6 [i] 16:55 Velká vlastenecká válka 8/8 [i] 17:45 Ženy Charty 77 [i] 18:00 Silva Gabreta [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pokřivený obraz 69/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Divnopis [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Poslední dny SSSR [i] 20:55 Po stopách třetího odboje [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:15 Fado [i] 23:45 George Clinton & Parliament [i] 00:45 Čtvrtníček, Šteindler a Vávra [i] 01:10 Q [i] 01:35 Krásný ztráty [i] 02:15 Deset století architektury [i] 02:30 Hraje vám... Gloria [i] 03:00 Zvěstujem vám radost [i] 03:30 Nevěřím na náhody [i] 04:00 Antonín Moskalyk, režisér [i] 04:15 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 04:50 Zázračné studánky: Na hranici uprostřed země [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Společné Vánoce [i] 11:10 Ženatý se závazky 198 [i] 11:35 V dobrém i zlém III 3 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Všechno za jednu noc 8 [i] 13:25 Lenssen & spol.: Setkání se zbraní [i] 13:50 Painkiller Jane 12 [i] 14:50 Odložené případy II: Čas zabíjet 13 [i] 15:40 Beze stopy III 2 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Mentalista II: Rudý kód 16 [i] 18:35 Ulice 2101 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Prohozz [i] 20:40 Okresní přebor: Návštěva z kraje 16 [i] 21:15 Dr. House VII: Volným pádem 16 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Obchod 18 [i] 23:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 10 [i] 00:15 Zátoka vášní 19 [i] 00:45 Novashopping 01:20 Maska zrcadla [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 250 [i] 08:35 M*A*S*H 251 [i] 09:15 Nikdo není dokonalý [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Ochránce III: Svědkyně v transu 13 [i] 11:45 Diagnóza vražda III: 35milimetrová vražda 13 [i] 12:40 Policejní divize I: Svedená a opuštěná 3 [i] 13:30 Odpadlík IV: Strýčkova práce 7 [i] 14:25 Kutil Tim II: Šatník 13 [i] 14:55 Můj přítel Monk V: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Na život a na smrt 93 [i] 21:15 Partička [i] 22:15 Anatomie lži III: Skvělá partie 10 [i] 23:10 Sběratelé kostí IV: Sůl v ráně 17 [i] 00:00 Nedokonalé zločiny VI: Anděl smrti 2 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 03:00 Nedokonalé zločiny VI: Anděl smrti 2 [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V tieni [i] 05:30 Skrytá vášeň 142/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 105/218 [i] 06:55 Rebeli I. 82/215 [i] 08:05 Rosamunde Pilcherová: Sen jedného leta [i] 09:55 Správna Susan III. 9/23 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:30 Skrytá vášeň 142/188 [i] 12:20 Šéfkuchár bez čapice I. 49-50/52 [i] 13:10 Dr. Oz I. 27/174 [i] 14:00 Sudkyňa Hatchettová III. 40/130 [i] 14:40 Rebeli I. 83/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 70/110 [i] 16:20 Cigánske srdce 106/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 143/188 [i] 18:00 Zajtrajšie noviny IV. 8/22 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami V. 25/25 [i] 19:20 Ženatý so záväzkami VI. 1/26 [i] 19:45 Frasier XI. 24/24 [i] 20:00 Dr. House II. 8/24 [i] 21:00 Vianočná láska [i] 22:45 Poisťovňa šťastia IV. 13/16 [i] 23:50 Frasier XI. 24/24 [i] 00:15 Ženatý so záväzkami V. 25/25 [i] 00:40 Ženatý so záväzkami VI. 1/26 [i] 01:05 Inkognito [i] 02:45 Ulica III. 118/259 [i] 03:30 V tieni [i] 03:50 112 [i] 04:20 Na streche [i] 04:45 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Dokaž to! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pokoj v duši [i] 13:45 Cvokař [i] 15:40 Desatero [i] 17:25 Moje válka [i] 19:10 Lulu se vrací [i] 21:00 Ztráta paměti [i] 22:40 Správnej polda