TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 8/17 [i] 06:10 Duck Dodgers I. 7/13 [i] 06:35 Scooby Doo, ako sa máš II. 14/14 [i] 07:00 Myšiak Stuart Little 11-12/13 [i] 07:50 Malí Flintstonovci 4/8 [i] 08:10 Olsen Twins: O tom, aký bol Západ zábavný [i] 10:10 Alvin a Chipmunkovia [i] 11:55 Zita na krku [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:20 Vrchní, prchni [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ip Man: Zrodenie majstra [i] 02:30 Špina [i] 04:00 Peklo na zemi [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Šmolkovia: Srdcová záležitosť [i] 07:15 Šmolkovia: Zvonec pre Azraela [i] 07:30 Garfield: Nálezisko kostí [i] 07:45 Garfield: Robot [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Mať tak o koliesko viac: Pohyblivé schody [i] 08:30 Nekonečný príbeh [i] 10:05 Tigrova posledná šanca 2/2 [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 14:50 Film pre pamätníkov - Trikrát s Vlastom Burianom: Lelíček v službách Sherlocka Holmesa [i] 16:20 Film o filme: Mŕtvola musí zomrieť [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:50 A3UM [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Rétska železnica. Tepna údolí Bündnerských Álp - Švajčiarsko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Dni skazy: Koniec sveta 1/2 [i] 21:35 Dni skazy: Koniec sveta 2/2 [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 00:55 Dni skazy: Koniec sveta 1/2 [i] 02:15 Dni skazy: Koniec sveta 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Zelená revue [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Európski knihári: Tri biblie, dva osudy, jedna láska [i] 10:50 Noc v archíve [i] 11:55 Chudobných rodičov syn [i] 13:10 Slovo [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Môj príbeh: Som exorcista [i] 14:05 Juraj Kubánka [i] 14:55 Folklórny festival Detva: Moje najmilšie [i] 16:00 Família - Deviati za stolom [i] 16:25 Anjeli strážni Jána Sucháňa [i] 17:00 Vianočný koncert [i] 18:20 Hľadanie stratených svetov: Česká cesta [i] 18:50 Večerníček: Venček 7/7 [i] 18:55 On Air [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Katarína Vavrová - Skryté príbehy [i] 20:00 Slovenské kino: Kam zmizla slovenská princezná [i] 20:55 Umenie 2011: Literatúra [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Noc v archíve [i] 22:55 Retro noviny [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:20 Slovo [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Blízko smrti [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 Barbie a kúzelné Vianoce [i] 09:00 Simpsonovci XVI. 17,18,19 [i] 10:25 Stratené duše II. 14,15 [i] 12:15 Glee II. 15 [i] 13:15 Chilli a samba [i] 15:10 Snežné psy [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 18:58 Najštedrejšie Vianoce [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Ratatouille [i] 22:35 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24,25/25 [i] 00:30 Zlosť [i] 02:15 Stratené duše II. 14,15 [i] 03:50 Glee II. 15 [i] 04:35 Chilli a samba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Zvieracia klinika [i] 06:45 Perry Mason: Prípad zavraždenej madam [i] 08:30 MacGyver 30,31 [i] 10:30 Volajú ma Earl IV. 23,24 [i] 11:15 Stratené dôkazy 12 [i] 12:15 Hi-Tech Hitler [i] 13:10 Simpsonovci IV. 10 [i] 13:35 Šokujúce zábery 42 [i] 14:00 Sila lásky 1,2/2 [i] 18:20 Život po ľuďoch 7 [i] 19:20 Simpsonovci IV. 11 [i] 19:50 Šokujúce zábery [i] 20:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. Špeciál 1/3 [i] 21:15 Podrazy I. 5,6 [i] 22:10 Dexter 5,6 [i] 00:20 TOP STAR [i] 01:05 Život po ľuďoch 7 [i] 01:45 Wall Street [i] 03:50 Dexter 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 12/23 [i] 07:00 Boj o čas III. 20/22 [i] 08:00 Boj o čas III. 21/22 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Oheň na nebi 6/22 [i] 10:00 Andromeda II. 1/22 [i] 11:00 Andromeda II. 2/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Hora mrtvého muže 7/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Ten nepravý 10/23 [i] 14:00 Předčasné vydání: Vánoce 11/23 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i] 16:00 Ochránce III. 12/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová 10/10 [i] 18:00 Na lodi 11/13 [i] 19:30 Charlieho andílci 6/13 [i] 20:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i] 21:30 Strážce pořádku II. 11/13 [i] 22:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 11/13 [i] 23:25 Charlieho andílci 6/13 [i] 00:25 Internát V. 3/9 [i] 01:55 Strážce pořádku II. 11/13 [i] 02:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 11/13 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký přístav: Prolomení černého trhu [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 06:50 Jak to funguje: Barometr/elektrické kolo/elektrický motor/vířívá vana [i] 07:15 Možné i nemožné 10 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 37 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 38 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 10:55 Ropa, pot a vrty 7 [i] 11:50 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 13:40 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 14:35 Americký chopper 16 [i] 15:30 Jízda: Přidat plyn [i] 16:25 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 17:20 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 17:50 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 18:15 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 12 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 5 [i] 20:35 Králové šrotu 5 [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Život nebo smrt [i] 21:55 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 22:50 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 1 [i] 23:45 Vyváznout živý: Únos v džungli [i] 00:40 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 01:10 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Život nebo smrt [i] 02:40 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 03:40 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 04:05 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 8/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 25/39 [i] 07:05 Taylor má trable: Rodokmen 21/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Pražský písničkář: Vše pro republiku 3/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:50 To neznáte Hadimršku [i] 16:20 Menšíkoviny [i] 16:45 Pošta pro tebe - Návraty [i] 17:40 Adventní koncert 4/4 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Setkání s hvězdou: Jana Hlaváčová [i] 21:20 168 hodin [i] 21:45 Malý pitaval z velkého města [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 Opravdový příběh hollywoodské hvězdičky [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 ČT Live - Chinaski [i] 01:15 13. komnata Radima Špačka [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 15/26 [i] 03:20 Kalendárium [i] 03:35 Hovory H z Paláce K [i] 04:15 Než se zvedne opona [i] 04:55 Bakaláři ´98 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Radost na dně duše [i] 06:25 Krásy evropského pobřeží: Pobřeží hor [i] 06:35 Cestománie [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Hledání ztraceného času: Filmy z Podkarpatské Rusi 3 [i] 09:15 Grandsupertingltangl: Stejně voní žluté květy šafránu 13/14 [i] 09:45 Prado [i] 10:35 Malované opony českých divadel 7/7 [i] 10:50 Chcete mě? [i] 11:05 Máte mě! [i] 11:20 Přidej se [i] 11:30 Nedej se [i] 11:50 Babylon [i] 12:15 Obyčejný život [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Úsměvy Jiřího Voskovce [i] 13:50 Knižní svět [i] 14:15 Příběhy domů [i] 14:35 Poklady světa [i] 14:45 Trinidad [i] 15:00 Zázračné studánky: Na hranici uprostřed země [i] 15:25 Království divočiny: Letuchy [i] 15:50 Kamera na cestách: Londýn, zrcadlo světa [i] 16:45 Cesty víry: Na Vánoce zpívám [i] 17:10 Uchem jehly [i] 17:40 Kultura.cz [i] 18:10 Vzkaz Vladimíra Šlapety [i] 18:30 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Vánoce u Heydrichů 16/44 [i] 20:30 Berlusconi: sex a moc [i] 21:25 Na plovárně s Miguelem Ángelem [i] 21:50 Cizinec [i] 23:40 Monty Python - málem pravda 3/6 [i] 00:35 Filmopolis [i] 01:30 Letenka do ráje [i] 02:20 Game Page [i] 02:50 To byl český muzikant [i] 03:30 Podivuhodný svět [i] 03:55 Zkouška [i] 04:15 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:45 Veterinář z Bondi Beach [i] 06:15 Roary: Závodní auto 16 [i] 06:30 Baby Looney Tunes 24 [i] 06:55 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 6 [i] 07:20 Batman vítězí III 3 [i] 07:45 Spongebob v kalhotách 84 [i] 08:10 Babicovy dobroty [i] 08:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:45 Paní Zázračná [i] 11:35 Pan Tau [i] 13:25 Vánoční duch [i] 15:05 Smích se lepí na paty [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou [i] 22:00 Střepiny [i] 22:35 Hon na ponorku [i] 01:00 Kung Fu Mela: * [i] 02:40 Novashopping 03:15 Lenssen & spol.: Krvavé rodinné drama [i] 04:05 Policejní odznak VI: * 2, 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství TV Prima 07:25 Beyblade Metal Fusion: Neobvyklé finále 32 [i] 07:50 Mickeyho klubík III: Všechno nejlepší, ouško 8 [i] 08:20 Tajemství 2. světové války: Letadla proti raketám V 14 [i] 09:25 Svět 2011 [i] 10:00 Ochránce III: Vězeň X 12 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Grinch [i] 15:10 Vraždy v Midsomeru IX: Stará křivda [i] 17:10 Životní úklid [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 King Kong [i] 23:50 Myšlenky zločince II 9 [i] 00:40 Volejte Věštce [i] 02:25 Specialisté na vraždy: Ikona 3 [i] 03:10 Tajemství 2. světové války: Letadla proti raketám V 14 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 V tieni [i] 05:45 112 [i] 06:20 Slávici na ulici [i] 07:20 Je to možné?! [i] 07:50 Skrytá vášeň 141/188 [i] 09:00 Elisa z Rivombrosy II. 12/13 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:50 Sabrina - mladá čarodejnica V. 14/22 [i] 12:30 Jesse I. 15/22 [i] 12:55 Veronika Marsová I. 8/22 [i] 14:00 Rosamunde Pilcherová: Dedičstvo lásky [i] 15:40 Osudové priateľstvo [i] 17:20 Skrytá vášeň 142/188 [i] 18:10 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 20:00 Hurikán [i] 21:00 Evanjelium podľa vraha [i] 22:45 Skutočný príbeh: Vražda v Greenwich [i] 00:25 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 02:00 Kobylky [i] 03:55 Veronika Marsová I. 8/22 [i] 04:35 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Letec [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Míša - vodní příšerka [i] 13:45 Formule! [i] 15:50 Láska a jiné pohromy [i] 17:30 Dokaž to! [i] 19:05 Osudný den [i] 20:45 Monika [i] 22:25 Alpha Dog [i] 00:30 Bazén [i] 02:15 Nepíchejte do Frankieho [i] 03:45 Mé druhé já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:40 Lyžování [i] 16:45 Snooker [i] 18:00 Box [i] 19:00 Snooker [i] 22:00 Olympiáda [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Daj šancu láske [i] 08:30 Právo a pořádek 9: Útočiště 12 [i] 09:30 Právo a pořádek 9: Lovci 13 [i] 10:30 Spravedlnost v krvi 1: Přání z lásky 14 [i] 11:30 Dobrá manželka 2: Čisté jmění 14 [i] 12:30 Super Tanker [i] 14:30 Titanic 2 [i] 16:30 Notting Hill [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 8: Bod obratu 7 [i] 20:00 Městečko Haven 1: Tma tmoucí 8 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Stíny minulosti 15 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Dlouholetý problém 15 [i] 23:00 Xtinction [i] 01:00 Polda a bandita [i] 03:00 Zrádný prsten [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 On The Spot: Reportéři v akci: Srí Lanka [i] 07:00 Úžasná planeta 3 [i] 08:00 Největší metropole světa 3 [i] 09:10 Tři hladoví hoši 7 [i] 09:45 Na chalupě den za dnem 5 [i] 10:45 Jamieho rodinné Vánoce 2 [i] 11:20 Jamieho rodinné Vánoce 3 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče světa II. 4 [i] 12:55 Utajený šéf II. 2 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 7 [i] 14:25 Jídlo je detektivka II. 8 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Extrémní příšery 41 [i] 16:00 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 17:05 Podzemí měst II. 7 [i] 18:00 Bojovníci se špínou II. 3 [i] 18:35 Bojovníci se špínou II. 4 [i] 19:05 Deratizátor 5 [i] 19:35 Deratizátor 6 [i] 20:10 Zapomenutá pyramida 2 [i] 21:10 Doby temna 2 [i] 22:05 Malárie: neúprosný vrah [i] 23:10 Jurské bojiště 2 [i] 00:15 Budování říše 1 [i] 01:20 Vesmír IV. 12 [i] 02:10 Největší metropole světa 3 [i] 03:10 Zvířecí rekordmani: Extrémní příšery 41 [i] 04:05 Ztracená vesnice [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 51 [i] 06:00 Karate Kid