TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Scooby Doo, ako sa máš II. 13/14 [i] 06:35 Myšiak Stuart Little 9-10/13 [i] 07:30 Malí Flintstonovci 3/8 [i] 07:50 Čľapko a smraďoši [i] 09:20 Priatelia I. 10/24 [i] 09:50 Krotitelia duchov 2 [i] 11:55 Kurz sebaovládania [i] 14:00 Moja super Ex [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Daredevil [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Alvin a Chipmunkovia [i] 22:00 Bleskový muž [i] 23:55 Legionár [i] 01:45 Žoldnierska zrada [i] 03:50 Neotesaný detektív [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko v obrazoch [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Šmolkovia: Sebadôvera [i] 07:15 Šmolkovia: Šmolkovia a symfónia [i] 07:30 Garfield: Aký pán taký pes [i] 07:45 Garfield: Kúzlo šťastia [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 Hodina deťom [i] 12:00 Legendy popu: Elán [i] 13:50 Život Verdiho 9/9 [i] 15:05 Večné mladí 4/4 [i] 16:45 Nebíčko v papuľke [i] 17:20 On Air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:15 GYMPEL.TV: Kapor 13/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Tequila - úplatok tvrdých chlapov. Mexiko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Cesta k ľadu [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Posadnutosť [i] 00:50 On Air [i] 01:20 Poklady sveta: Tequila - úplatok tvrdých chlapov. Mexiko [i] 01:35 Cesta k ľadu [i] 03:05 Posadnutosť [i] 04:50 Život Verdiho 9/9 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 08:55 Extr@ german [i] 09:20 Na zelenej linke alebo Neseparujte sa - SEPARUJTE [i] 09:35 Madagaskar 3/3 [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:55 Občan za dverami [i] 11:20 V tieni manéže [i] 11:50 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Darčeky [i] 13:10 Zväzácke reminiscencie - Stretnutie generácií [i] 14:00 Senior klub [i] 14:25 Kapura [i] 15:10 Farmárska revue [i] 15:30 Zelená revue [i] 15:45 Test magazín [i] 15:55 Bankinghouse Khuwich and comp. [i] 17:20 Stromček prianí [i] 18:20 Táraninky: Zima [i] 18:30 Večerníček: Venček 6/7 [i] 18:35 Hodina deťom - malý dokument: Detské šachové kráľovstvo [i] 18:40 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Gen.sk: Stanislav Dančiak [i] 20:15 Medzinárodný hokejový turnaj v Rakúsku [i] 22:40 Zazie v metre [i] 00:13 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 Beyblade Metal Fusion [i] 08:00 Karate Kid [i] 09:30 Rozprávková jazda [i] 10:00 Sám doma [i] 12:00 2011 - Srdce pre deti [i] 15:35 Farmár hľadá ženu [i] 17:00 X FACTOR USA 2011 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Snežné psy [i] 22:30 Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 00:30 Zviazať, mučiť a zabiť! [i] 02:15 Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 03:50 Incident [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Cyranov ostrov 7 [i] 05:25 A-Team 49 [i] 06:15 Perry Mason: Prípad zlovoľného ducha [i] 07:45 Doktorka Quinnová 142,143 [i] 09:35 Zbohom, láska [i] 11:35 Ako som spoznal vašu mamu IV. 21,22 [i] 12:25 Simpsonovci VI. 5 [i] 12:55 Griffinovci III. 4 [i] 13:25 Butch a Sundance: Začiatky [i] 15:45 30 prípadov majora Zemana: Medirytina - 1950, Strach - 1951 7,8 [i] 18:15 "Ano, šéfe !" [i] 19:20 Simpsonovci IV. 10 [i] 19:50 Šokujúce zábery 42 [i] 20:15 Farmár hľadá ženu [i] 21:30 Hoď svišťom 15 [i] 22:15 Vyklepaný Gary [i] 00:05 Črepiny [i] 00:35 30 prípadov majora Zemana: Medirytina - 1950, Strach - 1951 7,8 [i] 02:35 Butch a Sundance: Začiatky [i] 04:25 Zbohom, láska [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 11/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 21/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 22/22 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Nůž 5/22 [i] 10:00 Andromeda: A vytváří krásné světlo 21/22 [i] 11:00 Andromeda: Nakonec nadešla její hodinka 22/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Oheň na nebi 6/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Zbraň 8/23 [i] 14:00 Předčasné vydání: Jeho dívka 9/23 [i] 15:00 Boj o čas III. 20/22 [i] 16:00 Ochránce III. 11/23 [i] 17:00 Advokáti VIII. 21/22 [i] 18:00 Advokáti VIII. 22/22 [i] 19:00 Podfukáři IV. 4/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 21/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 13/23 [i] 23:10 Vzpomínky 6/4 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev III.: Čerstvá krev 11/12 [i] 01:10 True Blood - Pravá krev III.: Zlo pokračuje 12/12 [i] 02:15 Boj o čas III. 21/22 [i] 03:05 Vzpomínky 6/4 [i] 03:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jízda: Jádro [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 09:05 Impozantní lodě: Atomová letadlová loď U.S.S. Nimitz [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 10:55 Masivní rychlost: Bojové letouny [i] 11:25 Masivní rychlost: Rychlá kola [i] 11:50 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Oběti a vyproštění [i] 12:45 Povolení vrtat 3 [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Charlie se vrací! [i] 14:35 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 15:30 Národ šílenců: Demoliční závody [i] 16:25 Jak se to dělá 3 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Skříňky ve školních šatnách/mražená pizza/plastické železniční pražce [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 18:15 Americký přístav: Prolomení černého trhu [i] 19:10 Stěhování obrů 6 [i] 20:05 Jak se to dělá 7 [i] 20:35 Jak se to dělá 8 [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 21:55 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce 9 [i] 00:40 Stěhování obrů 6 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 02:40 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 03:40 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 04:05 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Franklin 21/52 [i] 06:20 Divoké slepice a život [i] 08:10 Bimbuli [i] 08:25 Moudronos [i] 08:40 Rande s Fyzikou [i] 08:55 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 52,53 [i] 09:05 Zprávičky [i] 09:25 Bludiště [i] 09:55 Podivné dědictví [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 12:55 Princ a já 2 [i] 14:30 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:40 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 15/26 [i] 16:40 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Valentýnský masakr 14/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Bakaláři ´98 [i] 21:55 Holka z města [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Úkladná vražda [i] 01:05 Pokondr live [i] 01:50 Na cestě po Podkarpatské Rusi [i] 02:15 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:45 Zahrada pod lupou [i] 03:05 Etiketa [i] 03:15 Kluci v akci [i] 03:40 Zjasnělá noc [i] 04:50 Možná přijde i kouzelník [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kvarteto [i] 05:30 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Velká vlastenecká válka: Ruský dokumentární cyklus 8/8 [i] 06:50 Vysoké Tatry - divočina zamrzlá v čase [i] 07:40 Ekoprůkopníci: Jak zadržet vodu v krajině [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:25 Folklorika [i] 09:55 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:20 Krajem čapích hnízd: Tam, kde vládne suchopár 1/3 [i] 10:50 Československý filmový týdeník 1961 863/2379 [i] 11:05 Dvořákova Praha 2011 [i] 11:30 Game Page [i] 11:55 Medúza [i] 12:35 Musicblok [i] 13:00 PORT [i] 13:30 Strážnice 2011 [i] 14:25 Zázračná planeta: Jak zachránit kosatku Lunu [i] 15:25 Jiný pohled na žraloky [i] 16:15 Filmové návraty [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Závislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Egypt 6/6 [i] 20:50 Letenka do ráje [i] 21:45 proStory [i] 22:15 Čtvrtníček, Šteindler a Vávra [i] 22:40 Zvířata ve městě [i] 00:15 James Morrison [i] 01:15 Ajťáci IV: Italština pro začátečníky 4/6 [i] 01:40 Medúza 02:15 Musicblok 02:45 Tchán [i] 03:15 Kavárnička dříve narozených [i] 04:00 Koncert pro betlém [i] 04:40 Na vrcholky hor s Vladimírem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:50 Záhady přírody [i] 06:20 Myšák Stuart Little 7 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 14, 15 [i] 07:10 Baby Looney Tunes 23 [i] 07:35 Tom a Jerry II 8 [i] 08:05 Batman vítězí II 5 [i] 08:30 Spongebob v kalhotách 83 [i] 08:55 Hannah Montana II 5, 6 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Alibi na vodě [i] 14:10 Mr. Bean: Pan Bean jde do města [i] 14:40 Kronika rodu Spiderwicků [i] 16:35 Přežít Vánoce [i] 18:15 Hospoda: Veselka 51, 52 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nesvatbovi [i] 22:15 Hrdost a sláva: * [i] 00:35 Krevní pouto [i] 02:10 Novashopping 02:50 Hranice nemožného 3 [i] 03:40 Lenssen & spol.: Úděsné video [i] 04:00 Lenssen & spol.: Hra se strachem [i] 04:35 Policejní odznak VI: * 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství TV Prima 07:25 Beyblade Metal Fusion: Dvojitý Gemios 31 [i] 07:50 Mickeyho klubík III: Mickeyho pátračky 7 [i] 08:20 M*A*S*H 247 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Top Gear USA I 7 [i] 11:00 M*A*S*H 248 [i] 11:25 M*A*S*H 249 [i] 11:55 Soví houkání [i] 13:50 Junior [i] 16:05 Columbo: V nouzi poznáš přítele [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Srdce pro děti [i] 22:35 Kate a Leopold [i] 01:00 Zavolej: Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V tieni [i] 05:25 112 [i] 05:55 Smiechoty [i] 06:20 Slávici na ulici [i] 07:20 Je to možné?! [i] 07:45 Skrytá vášeň 140/188 [i] 08:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 88/129 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:15 Sabrina - mladá čarodejnica V. 13/22 [i] 11:55 Jesse I. 14/22 [i] 12:20 Veronika Marsová I. 7/22 [i] 13:30 Abeceda vraždy: Záhada zamknutej izby [i] 15:05 Vianočné želanie [i] 16:50 Skrytá vášeň 141/188 [i] 17:40 Líbáš jako Bůh [i] 20:00 Victoria´s Secret Fashion Show 2011 [i] 20:50 Najkrajší čas [i] 22:45 Moja super Ex [i] 00:30 Rieka [i] 02:30 Ľudový súd [i] 04:00 Veronika Marsová I. 7/22 [i] 04:40 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Cvokař [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Desatero [i] 13:50 Repli-Kate [i] 15:40 Druhá strana postele [i] 17:35 Lantana [i] 19:50 Zahulíme, uvidíme [i] 21:25 Mé druhé já [i] 23:05 Nepíchejte do Frankieho [i] 00:45 REC [i] 02:05 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [i] 03:25 Tři království [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:45 Sáně [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Biatlon [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:30 Biatlon [i] 17:10 Lyžování [i] 17:15 Snooker [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Sáně [i] 00:30 Sáně [i] 01:00 Sáně [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 3 [i] 06:00 V síti lží [i] 08:00 Pohotovost 4: Nulový bod 6 [i] 09:00 Pohotovost 4: Otcové a synové 7 [i] 10:00 Pohotovost 4: Podivná show 8 [i] 11:00 Pohotovost 4: Slepá spravedlnost 9 [i] 12:00 Pohotovost 4: Vidíš to co já? 10 [i] 13:00 Láska hory přenáší [i] 15:00 Daj šancu láske [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Čisté jmění 14 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Přání z lásky 14 [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 8: Lazar 6 [i] 20:00 Městečko Haven 1: Podezřelá situace 7 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Notting Hill [i] 23:30 Mluv [i] 01:30 Super erupce [i] 03:30 Obraz mrtvého [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 10 [i] 06:00 Krev, pot a takeaways 3 [i] 07:10 Velrybí hlídka [i] 08:15 Vítejte v Lagosu 3 [i] 09:25 Úžasná planeta 3 [i] 10:25 Pláž chameleona [i] 11:25 Vraky snů 16 [i] 11:55 Ondinésie