TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 10:25 Priepasť: Mesto v ohrození [i] 12:20 Bez stopy V. 12/24 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 NCIS VIII. 20/24 [i] 14:10 Monk VI. 5/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Teória veľkého tresku IV. 20/24 [i] 15:35 Mike a Molly I. 13/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 11/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Líbáš jako Bůh [i] 22:50 Osamelý pomstiteľ [i] 01:00 Kill Bill 2 [i] 03:00 Pohulíme, uvidíme [i] 04:30 Policajti a zlodeji [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:20 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:05 Duel [i] 09:35 Štýlovo [i] 10:10 Profesionáli IV: Iba krásny obrázok 7/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 218/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Krásny neznámy 28 [i] 14:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Veľké pokušenie 29 [i] 15:15 Divoký anjel 75 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:15 Fenomén Junior [i] 18:45 Slovensko v obrazoch [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Elán [i] 21:50 Tandemy [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Budem tvoj sudca 2/2 [i] 00:35 Profesionáli IV: Iba krásny obrázok 7/13 [i] 01:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Krásny neznámy 28 [i] 02:10 Dedičstvo Guldenburgovcov: Veľké pokušenie 29 [i] 02:55 Sila lásky III. 218/244 [i] 03:45 Budem tvoj sudca 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Vydedenci [i] 10:50 Svet zvierat: Dedina divých medvieďat [i] 11:30 Fokus - právo [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Profesionál [i] 13:45 Senior klub [i] 14:20 INTEGRUJ ! [i] 14:45 Na zelenej linke alebo Neseparujte sa - SEPARUJTE [i] 15:10 Debny [i] 15:40 Hodina deťom - malý dokument: Krajina ticha [i] 15:50 Fokus - rodina [i] 16:40 Medzinárodný hokejový turnaj v Rakúsku [i] 19:05 Ján Ilavský [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Madagaskar 3/3 [i] 21:00 Família - Deviati za stolom [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske predstieranej [i] 22:25 Kino na Dvojke: Eichmannov koniec [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 00:50 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 LOKAL TV: Hip-hop je mŕtvy I. 3 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Paroháč [i] 09:00 Panelák VIII.: Kapor 76 [i] 10:00 Náš nový dom II. 11 [i] 11:00 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 17 [i] 14:00 Kosti III 11 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 12 [i] 16:00 Náš nový dom II. 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Manžela sa nevzdám! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Sám doma [i] 22:20 Air Force One [i] 01:10 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 02:50 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 12 [i] 03:30 Blízko smrti [i] 04:15 Incident [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Diagnóza: Vražda IV. 5 [i] 06:15 Sieť teroru 6/6 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 83,84 [i] 08:30 Matlock IX. 2 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda IV. 6 [i] 10:30 Navzdory osudu 15,16 [i] 12:15 M*A*S*H 226,227 [i] 13:15 Panelák VIII.: Kapor 76 [i] 14:10 Simpsonovci VI. 4 [i] 14:35 Griffinovci III. 3 [i] 15:00 Ninja Factor I. 20 [i] 15:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 14 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 8,9 [i] 17:00 M*A*S*H 226,227 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 5 [i] 19:20 Griffinovci III. 4 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 15 [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 22:00 X FACTOR USA 2011 [i] 23:05 NOVINY ŠPECIÁL 00:30 Ako som spoznal vašu mamu IV. 21,22 [i] 01:10 A-Team 49,50 [i] 02:40 Dunston: Sám v hoteli [i] 04:05 Volajú ma Earl IV. 21,22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí II. 6/7 [i] 07:00 Předčasné vydání: Zbraň 8/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 1/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 12/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 7/7 [i] 14:00 Předčasné vydání: Jeho dívka 9/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 2/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 9/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 21:05 Strážce pořádku II. 11/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 11/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev III.: Čerstvá krev 11/12 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev III.: Zlo pokračuje 12/12 [i] 01:15 Strážce pořádku II. 11/13 [i] 02:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 11/13 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev III.: Čerstvá krev 11/12 [i] 03:45 True Blood - Pravá krev III.: Zlo pokračuje 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 09:05 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 10:00 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 13 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 11:50 Tuning 2008: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 16:25 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 17:20 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 18:15 Nutné k přežití: Irsko [i] 19:10 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 19:40 Jak to dělají? 18 [i] 20:05 Bořiči mýtů 174 [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 1 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 22:50 Hry s časem: Potápění, kulomety a motorky na vodě [i] 23:45 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 00:40 Bořiči mýtů 174 [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 1 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 03:40 Hry s časem: Potápění, kulomety a motorky na vodě [i] 04:35 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pražský písničkář: Rozpad monarchie 2/5 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Před osudem neutečeš 51/52 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 11:00 Silvestrovský kufr [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Co se stalo s Maud? 2/6 [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Film o seriálu Život je ples [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Chmelová brigáda 14/26 [i] 20:55 13. komnata Radima Špačka [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Losování Euromiliony 22:10 Komisař Moulin [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Město žen II: Graysonův pláč 14/22 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 14/39 [i] 00:40 Dobré ráno s Jedničkou 03:05 Fenomén [i] 03:35 Devatero řemesel [i] 03:55 Kuchařská pohotovost [i] 04:15 Dopis [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Brněnské kolo [i] 05:40 Film o filmu Poupata [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 06:35 Přidej se [i] 06:45 Nedej se [i] 07:00 Ta naše povaha česká [i] 07:30 Být v obraze [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Putování časem paní Marie Malé [i] 09:55 Žít je Lustig [i] 10:25 Divoký západ [i] 11:15 Zlatý déšť [i] 11:40 Barvy života [i] 12:35 Vínečko [i] 13:05 Folklorní magazín [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým [i] 14:35 Cestománie [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 16:00 Tajemství divočiny VI.: Letuchy 10/13 [i] 16:25 Ushuaia 24/26 [i] 16:55 Proč vyhynula velká australská zvířata [i] 17:50 Krásy evropského pobřeží: Dvě tváře Německa [i] 18:00 Krajem čapích hnízd: Tam, kde vládne suchopár 1/3 [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: S vraždou na mysli 68/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Valéra Kováče [i] 19:45 Malované opony českých divadel: Procházka českou historií aneb 6/7 [i] 20:00 Zázračná planeta: Jak zachránit kosatku Lunu [i] 20:55 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Vysoké Tatry - divočina zamrzlá v čase [i] 22:00 Persepolis [i] 23:35 Ajťáci IV: Italština pro začátečníky 4/6 [i] 00:00 Bradlin [i] 00:05 Blues Alive [i] 00:35 Byl jednou jeden film: Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 01:25 Omar Sosa: Ceremony [i] 02:20 Večírek pro liché [i] 03:15 Kavárnička dříve narozených [i] 04:00 Salón Cimrman aneb Šťastné a veselé Cimrmánoce [i] 04:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Případ neoprávněného zabití [i] 11:00 Ženatý se závazky 197 [i] 11:25 V dobrém i zlém III 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Dům duchů 7 [i] 13:40 Painkiller Jane 11 [i] 14:40 Odložené případy II: Ahoj Adrian 12 [i] 15:35 Beze stopy III 1 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Pálivá omáčka 15 [i] 18:30 Ulice 2100 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Znovu sedmnáctiletý [i] 22:00 Glimmer Man: * [i] 23:45 Expozitura: Korunní svědek 15 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Okovy: * [i] 03:40 Lenssen & spol.: Hrůzná léta učení, Smrt v patách [i] 04:40 Policejní odznak V: * 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:20 M*A*S*H 246 [i] 09:00 M*A*S*H 247 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Ochránce III: Prolomená půda 11 [i] 11:20 Diagnóza vražda III: Vražda v temnotě 12 [i] 12:15 Policejní divize I: Honba za štěstím 2 [i] 13:15 Odpadlík IV: Doma je doma 6 [i] 14:10 Kutil Tim II: Sním o bílých Vánocích 12 [i] 14:40 Můj přítel Monk V: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná firma [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Vánoční pečení [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Specialisté na vraždy: Ikona 3 [i] 21:05 Show Jana Krause [i] 22:05 Cesty k úspěchu [i] 22:15 Píseň pro nevěstu [i] 00:20 V temném lese [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Skrytá vášeň 139/188 [i] 06:35 Cigánske srdce 104/218 [i] 07:25 Sudkyňa Hatchettová I. 171-172/175 [i] 08:30 Dr. House II. 7/24 [i] 09:35 Mike a Molly I. 12/24 [i] 09:55 Ženatý so záväzkami V. 22/25 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:30 Skrytá vášeň 139/188 [i] 12:20 V objatí hodvábu 103-104/200 [i] 14:00 Sudkyňa Hatchettová III. 39/130 [i] 14:35 Rebeli I. 82/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 69/110 [i] 16:20 Cigánske srdce 105/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 140/188 [i] 18:00 Zajtrajšie noviny IV. 7/22 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami V. 23-24/25 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 Náhradníčka [i] 22:00 V mene cti [i] 00:25 Na streche [i] 01:20 Milencova pomsta [i] 02:50 Náhradníčka [i] 04:20 Ulica III. 117/259 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 RRRrrrr!!! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Čekání na štěstí [i] 13:50 Vévodkyně [i] 15:50 Banditi [i] 18:00 Pokoj v duši [i] 19:50 Cvokař [i] 21:40 Tři království [i] 23:30 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [i] 00:55 Milenka [i] 02:20 Sejměte Cartera [i] 04:00 Nowhere Boy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sáňky [i] 09:00 Biatlon [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:50 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Atletika [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Severská kombinace [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 17:10 Lyžování [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Tractor Pulling [i] 19:30 Dřevorubecký sport [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:15 Poker [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 2 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Windows '98 v pozadí 8 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Lazar 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Polibek na rozloučenou 24 [i] 09:20 Právo a pořádek 9: Lovci 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 12:20 Diagnóza vražda 6: Poslední útočiště 9 [i] 13:20 Pohotovost 4: Slepá spravedlnost 9