Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 XII. 1/10 [i] 10:25 Milencova pomsta [i] 12:15 Bez stopy V. 11/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 8/22 [i] 14:10 Monk VI. 4/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 19/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 10/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 21:05 32 a stále slobodná [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS VIII. 20/24 [i] 00:20 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 01:55 Katastrofa letu č. 19 [i] 03:20 Cesta do Texasu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli IV: Provízia 6/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 217/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Neskoré šťastie 26 [i] 14:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Nesprávny testament 27 [i] 15:15 Divoký anjel 74 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 65 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Večné mladí 4/4 [i] 21:40 Nebíčko v papuľke [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:28 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Taxikárka 3/4 [i] 00:20 Profesionáli IV: Provízia 6/13 [i] 01:10 Dedičstvo Guldenburgovcov: Neskoré šťastie 26 [i] 01:55 Dedičstvo Guldenburgovcov: Nesprávny testament 27 [i] 02:35 Divoký anjel 74 [i] 03:20 Nebíčko v papuľke [i] 03:50 Sila lásky III. 217/244 [i] 04:40 Sila lásky V. 65 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 VAT [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Ťažký deň strigônika Ďura [i] 08:50 Ovce.sk [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 Diagnóza: Alzheimerova choroba [i] 11:15 Fokus - peniaze [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:30 Občan za dverami [i] 14:05 Polícia [i] 14:25 Na tanieri [i] 15:25 Papierové lásky [i] 16:10 Futbal Európska liga - zostrihy [i] 16:45 Profesionál [i] 17:00 INTEGRUJ ! [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Svet zvierat: Dedina divých medvieďat [i] 18:28 Hodina deťom - malý dokument: Je päť hodín poobede [i] 18:30 Večerníček: Venček 4/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Kutyil s.r.o. [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Zdedil dosť! [i] 09:00 Panelák VIII.: Pokazená romantika 75 [i] 10:00 Náš nový dom II. 10 [i] 11:00 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 20 [i] 14:00 Kosti III 10 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 11 [i] 16:00 Náš nový dom II. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: To si vypiješ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Kapor 76 [i] 21:15 "Ano, šéfe !" [i] 22:39 LOKAL TV: Hip-hop je mŕtvy I. 3 [i] 23:10 Zuby [i] 01:10 Nevinní: Na úteku, V pasci 11,12 [i] 02:40 Numb3rs II. 18 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 11 [i] 04:05 Zuby [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 4 [i] 05:45 Črepiny PLUS [i] 06:15 Sieť teroru 5 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 81,82 [i] 08:30 Matlock IX. 1/18 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda IV. 5 [i] 10:30 Navzdory osudu 13,14 [i] 12:15 M*A*S*H 224,225 [i] 13:15 Panelák VIII.: Pokazená romantika 75 [i] 14:10 Simpsonovci VI. 3 [i] 14:35 Griffinovci III. 2 [i] 15:00 Ninja Factor I. 19 [i] 15:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 13 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 6,7 [i] 17:00 M*A*S*H 224,225 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 4 [i] 19:20 Griffinovci III. 3 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 14 [i] 20:15 Choď na to! [i] 22:30 Francúzska spojka II. [i] 00:45 VyVolení [i] 01:15 Ako som spoznal vašu mamu IV. 19,20 [i] 01:55 Francúzska spojka II. [i] 03:50 Volajú ma Earl IV. 19,20 [i] 04:30 Ninja Factor I. 19 [i] 04:50 Matlock IX. 1/18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí II. 5/7 [i] 07:00 Předčasné vydání: Po půlnoci 7/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 26/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 4/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 6/7 [i] 14:00 Předčasné vydání: Zbraň 8/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 12/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 1/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7/24 [i] 23:00 Charlieho andílci 6/13 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7/24 [i] 02:35 Charlieho andílci 6/13 [i] 03:25 Posel ztracených duší V. 8/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Mega most [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 08:10 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 10:00 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 12 [i] 10:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 11:50 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 12:45 Jízda: Jádro [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Aarona [i] 14:35 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 18:15 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 19:10 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 19:40 Jak to dělají? 17 [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 29 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 30 [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Fiasko [i] 21:55 Dřevorubci v močálech: Silniční válečníci [i] 22:50 Strašení 16 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 29 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 30 [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Fiasko [i] 02:40 Dřevorubci v močálech: Silniční válečníci [i] 03:40 Strašení 16 [i] 04:35 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Zuřivý pišišvor 50/52 [i] 09:25 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Sporák 9/13 [i] 10:15 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Zatáčka 10/13 [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Co se stalo s Maud? 1/6 [i] 15:00 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Bleší cirkus 58/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:10 Profesionálové: Zběh 30/57 [i] 23:00 Film o filmu Poupata [i] 23:15 Přežít! [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Auto Moto Revue [i] 00:35 Dobré ráno s Jedničkou 03:00 AZ-kvíz [i] 03:25 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 03:50 České maličkosti [i] 04:05 Silvestrovský kufr [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete je? [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:25 proStory [i] 06:55 Letecké katastrofy IV. [i] 07:45 Pražská noblesa 2011 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Inventura Febia: Vynálezci a Otto [i] 10:00 Na plovárně s Goranem Bregovićem [i] 10:25 Andělská hra [i] 11:20 Planeta Galata [i] 12:15 Záhada písečného netvora [i] 12:50 Ta naša kapela [i] 13:15 Výbuchy v Blitz Street: Nálety na britská města v období 2/2 [i] 14:05 Zázračné studánky: V kraji menhirů a kolébky našich dějin [i] 14:30 Televizní akademie - Lidé a společnost Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 15:05 Senioři v dopravě: Cestující v MHD [i] 15:10 Diagnóza [i] 15:35 Bonbónky světa [i] 15:50 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 Žít je Lustig [i] 17:15 Sergijev posad [i] 17:30 Putování časem paní Marie Malé [i] 18:00 Ushuaia 23/26 [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vše pro umění 67/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Trinidad [i] 20:00 Hledání Jana Wericha [i] 20:55 Ta naše povaha česká [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Filmopolis [i] 22:25 Krásný ztráty [i] 23:05 Folk a kolem [i] 23:30 Vanina Vanini [i] 01:20 Cestománie [i] 01:50 Návraty k divočině [i] 02:20 Divadlo žije! [i] 02:45 Vánoční koncert z moravských pastorel Účinkují: . Tokoš, J. Trojan, Janáčkův komorní orchestr, Ostravský komorní sbor, E. [i] 03:25 Babička [i] 03:55 Zahrada Boží [i] 04:20 Čepice [i] 04:40 Na vrcholky hor s Vladimírem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Rodinný chaos [i] 11:00 Ženatý se závazky 196 [i] 11:25 V dobrém i zlém III 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Modrá hlubina 6 [i] 13:40 Painkiller Jane 10 [i] 14:40 Odložené případy II: Ztracená generace 11 [i] 15:35 Beze stopy II 24 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II 14 [i] 18:30 Ulice 2099 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Santa za komínem 308 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Všichni padnou 24 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Dvojitý zásah [i] 00:45 Post Mortem II 4 [i] 01:35 Novashopping 02:10 A co já? [i] 04:00 Lenssen & spol.: Ohrožená obhájkyně [i] 04:45 Policejní odznak V: * 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:20 M*A*S*H 244 [i] 09:00 M*A*S*H 245 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Ochránce III: Smrtelně vážně 10 [i] 11:20 Diagnóza vražda III: Vražda na vraždu 11 [i] 12:15 Policejní divize I 1 [i] 13:15 Odpadlík IV: Nejžádanější muž 5 [i] 14:10 Kutil Tim II: Opuštěná rodina 11 [i] 14:40 Můj přítel Monk V: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Vánoční pečení [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Vladimír Menšík [i] 21:20 To dáš! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Piráti 17 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:35 Jediná správná věc [i] 02:55 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:40 Skrytá vášeň 138/188 [i] 06:25 Cigánske srdce 103/218 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová I. 169-170/175 [i] 08:25 Dr. House II. 6/24 [i] 09:30 Mike a Molly I. 11/24 [i] 09:55 Ženatý so záväzkami V. 20/25 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:30 Skrytá vášeň 138/188 [i] 12:15 V objatí hodvábu 101-102/200 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová III. 38/130 [i] 14:35 Rebeli I. 81/215 [i] 15:25 Rodinná kliatba 68/110 [i] 16:15 Cigánske srdce 104/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 139/188 [i] 18:05 Zajtrajšie noviny IV. 6/22 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami V. 21-22/25 [i] 19:45 Frasier XI. 23/24 [i] 20:00 Dr. House II. 7/24 [i] 21:05 V objatí hodvábu 103-104/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny IV. 6/22 [i] 23:40 Frasier XI. 23/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami V. 21/25 [i] 00:35 32 a stále slobodná [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 170/175 [i] 02:25 Ulica III. 116/259 [i] 03:10 PROMINENTI [i] 03:40 V tieni [i] 04:00 112 [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Nicota [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lišák Renart [i] 13:55 Vládce kouzel [i] 15:40 Stormbreaker [i] 17:20 Čekání na štěstí [i] 19:10 Vévodkyně [i] 21:05 Nowhere Boy [i] 22:50 Sejměte Cartera [i] 00:40 Deník nymfomanky [i] 02:20 Stíny z lesa [i] 03:55 Holka k nakousnutí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Atletika [i] 09:15 Jezdectví [i] 10:15 Snooker [i] 11:05 Fotbal [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Běžecké lyžování [i] 17:50 Fotbal [i] 18:00 Biatlon [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:00 Strongest man [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Biatlon [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 1