Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 XII.: Mesto v strachu [i] 11:20 Bez stopy V. 9-10/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 7/22 [i] 14:10 Monk VI. 3/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 18/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 11/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 9/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Korenie lásky [i] 22:25 Zámena manželiek [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 Sila búrky [i] 02:05 Most cez rieku Kwai [i] 04:40 Teória veľkého tresku IV. 18/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:15 Nebíčko v papuľke [i] 09:55 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli IV: Víkend na vidieku 5/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 216/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Krivoľaké chodníčky 24 [i] 14:25 Dedičstvo Guldenburgovcov: Veľká show 25 [i] 15:15 Divoký anjel 73 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 64 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Sestrička Betty [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Unesení 8/10 [i] 23:55 Profesionáli IV: Víkend na vidieku 5/13 [i] 00:45 Dedičstvo Guldenburgovcov: Krivoľaké chodníčky 24 [i] 01:30 Dedičstvo Guldenburgovcov: Veľká show 25 [i] 02:10 Unesení 8/10 [i] 03:35 Sila lásky III. 216/244 [i] 04:25 Sila lásky V. 64 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Národnostný magazín: Ukrajinský [i] 10:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Skupina Weathermen 14/26 [i] 11:15 Diagnóza: Alzheimerova choroba [i] 11:40 Fokus - zdravie [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:20 Večer na tému [i] 15:00 Maďarský magazín [i] 15:30 Senior klub [i] 15:55 Hodina deťom - malý dokument: Andreas [i] 16:00 Fokus - peniaze [i] 16:55 Európska liga basketbalistiek - Dobrí anjeli Košice [i] 18:45 Futbal Európska liga - zápasy [i] 20:55 Keno 10 [i] 21:05 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Na tanieri [i] 23:00 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Kutyil s.r.o. [i] 05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Dom lásky [i] 09:00 Panelák VIII.: Stratený Harry 74 [i] 10:00 Náš nový dom II. 9 [i] 11:00 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs IV. 7 [i] 14:00 Kosti III 9 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 10 [i] 16:00 Náš nový dom II. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Zhnusím sa ti! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Pokazená romantika 75 [i] 21:15 Kosti VI. 17 [i] 22:15 Kosti IV. 20 [i] 23:15 Hawaii 5.0 18 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 16,17 [i] 01:55 Hawaii 5.0 18 [i] 02:40 Numb3rs II. 17 [i] 03:20 Bostonské zločiny II. 3 [i] 04:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 16,17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 3 [i] 05:45 Črepiny PLUS [i] 06:15 Sieť teroru 4 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 79,80 [i] 08:30 Matlock VIII. 22/22 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda IV. 4 [i] 10:30 Navzdory osudu 11,12 [i] 12:15 M*A*S*H 222,223 [i] 13:15 Panelák VIII.: Stratený Harry 74 [i] 14:10 Simpsonovci VI. 2 [i] 14:35 Griffinovci III. 1/21 [i] 15:00 Ninja Factor I. 18 [i] 15:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 12 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 4,5 [i] 17:00 M*A*S*H 222,223 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 3 [i] 19:20 Griffinovci III. 2 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 13 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 6 [i] 21:10 Nežní zabijaci I. 3,4 [i] 23:30 Mafstory: Pitbull Banán [i] 00:20 VyVolení [i] 00:50 Ako som spoznal vašu mamu IV. 17,18 [i] 01:30 Nežní zabijaci I. 3,4 [i] 03:05 Volajú ma Earl IV. 17,18 [i] 03:50 Ninja Factor I. 18 [i] 04:10 Matlock VIII. 22/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí II. 4/7 [i] 07:00 Předčasné vydání: Basketbal 6/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 25/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 10/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 5/7 [i] 14:00 Předčasné vydání: Po půlnoci 7/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 26/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 4/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 22:00 Vzpomínky 6/4 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 20/23 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 11/16 [i] 01:10 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 02:05 Vzpomínky 6/4 [i] 02:55 Myšlenky zločince V. 20/23 [i] 03:40 Poslední vteřiny II. 11/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obří urychlovač částic - Ženeva [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 10:00 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 11 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 11:50 Tuning 2008: Hummer pro Chistiana Audigiera [i] 12:45 Na plný plyn: Ducati [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Steva Wyricka a ICEE [i] 14:35 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 16:25 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 17:20 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 18:15 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 19:10 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 19:40 Jak to dělají? 16 [i] 20:05 Armáda jednoho: Těžká práce, skvělá zábava [i] 21:00 Ross Kemp - Střední východ 1 [i] 21:55 Výrobci zbraní: Panebože, kanon! [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 5 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 00:40 Armáda jednoho: Těžká práce, skvělá zábava [i] 01:40 Ross Kemp - Střední východ 1 [i] 02:40 Výrobci zbraní: Panebože, kanon! [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 5 [i] 04:35 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Cesta do Tramtarábie 49/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Když létají jiskry 7/32 [i] 10:10 Slivovice [i] 10:30 Možná přijde i kouzelník [i] 11:30 Na cestě po Podkarpatské Rusi [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky III 8/8 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Záhadný zloděj 57/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:20 Příběhy slavných - Adina Mandlová [i] 22:15 Přítelkyně pana ministra [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Doktor Martin: Návrat ztraceného otce - 1 15/23 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Na stopě [i] 01:00 Dobré ráno s Jedničkou 03:25 AZ-kvíz [i] 03:55 Bydlení je hra [i] 04:20 Bumerang [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Bitva o Británii: Britská dokumentární rekonstrukce 2/3 [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Ta naša kapela 06:25 Medicína pro 21. století [i] 06:45 Senioři v dopravě: Řidiči 2 06:55 Béjart Ballet Lausanne [i] 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Ochránce [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Egypt 5/6 [i] 10:50 Sváko Ragan 2/3 [i] 11:50 Den D-IKEM aneb narodit se podruhé [i] 12:15 Jak se rodí řeka [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Venkov zachraňuje Prahu 15/44 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Malované opony českých divadel: Procházka českou historií aneb 6/7 [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:45 GEN Jan Klusák pohledem Jana Němce [i] 15:15 Výtvarnické konfese [i] 15:50 Charlie Parker [i] 16:55 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 17:50 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 18:00 Poklady světa Reichenau [i] 18:10 Trinidad [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nedávej se lacino 66/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Pipulky, mistr a učeň [i] 20:00 Takový žertík [i] 21:40 Osobnost na Dvojce [i] 21:45 Divadlo žije! [i] 22:15 Terra musica [i] 22:40 Byl jednou jeden film: Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 23:35 Omar Sosa: Ceremony [i] 00:30 Osadné [i] 01:25 Ta naše povaha česká [i] 01:55 Na plný pecky 02:20 Blues ze Staré Pekárny: The [i] 02:45 Rock'n'roll band Marcela Woodmana [i] 03:15 Cesta za příběhem [i] 03:40 Vánoční koncert AG Flek - [i] 04:40 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:55 Příběh lískových oříšků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ocelové magnolie [i] 11:20 Ženatý se závazky 195 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Pomsta 5 [i] 13:40 Painkiller Jane 9 [i] 14:40 Odložené případy II: Dům 10 [i] 15:35 Beze stopy II 23 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 18:30 Ulice 2098 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Korunní svědek 15 [i] 21:45 112: V ohrožení života [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Skleněný dům 2 [i] 00:30 Post Mortem II 3 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Víkend plný vášně: * [i] 04:00 Policejní odznak V: * 8, 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:20 M*A*S*H 242 [i] 09:00 M*A*S*H 243 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Ochránce III: Rudé kameny 9 [i] 11:20 Diagnóza vražda III: Život na ulici může skončit i vraždou 10 [i] 12:15 Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji 25 [i] 13:15 Odpadlík IV: Balada o D. B. Cooperovi 4 [i] 14:10 Kutil Tim II: Kde je vůle, tam je i cesta 10 [i] 14:40 Můj přítel Monk V: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Vánoční pečení [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Rozhodnutí 92 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Špinavý polda 21 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Sylmar 4 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny VI: Římská mise 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny VI: Římská mise 1 [i] 04:25 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Skrytá vášeň 137/188 [i] 06:35 Cigánske srdce 102/218 [i] 07:30 Sudkyňa Hatchettová I. 167-168/175 [i] 08:30 Dr. House II. 5/24 [i] 09:30 Mike a Molly I. 10/24 [i] 09:55 Ženatý so záväzkami V. 18/25 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:30 Skrytá vášeň 137/188 [i] 12:20 V objatí hodvábu 99-100/200 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová III. 37/130 [i] 14:35 Rebeli I. 80/215 [i] 15:25 Rodinná kliatba 67/110 [i] 16:15 Cigánske srdce 103/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 138/188 [i] 18:05 Zajtrajšie noviny IV. 5/22 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami V. 19-20/25 [i] 19:45 Frasier XI. 22/24 [i] 20:00 Dr. House II. 6/24 [i] 21:05 V objatí hodvábu 101-102/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny IV. 5/22 [i] 23:40 Frasier XI. 22/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami V. 19/25 [i] 00:35 Korenie lásky [i] 02:10 Sudkyňa Hatchettová I. 168/175 [i] 02:35 Ulica III. 115/259 [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Přežij! [i] 13:50 Daleko od ní [i] 15:50 Poslední polibek [i] 17:40 Vládce kouzel [i] 19:20 Lišák Renart [i] 21:15 Holka k nakousnutí [i] 22:50 Stíny z lesa [i] 00:35 Vše o orgasmu [i] 02:00 Záhada diamantu [i] 03:35 Air Marshal [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Plavání [i] 12:15 Skoky na lyžích 13:45 Biatlon [i] 14:45 Biatlon [i] 15:45 Snooker [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Atletika [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Wednesday selection [i] 18:35 Jezdectví [i] 19:35 Jezdectví [i] 20:35 Jezdectví [i] 20:40 Golf [i] 21:45 Jachting [i] 21:50 Wednesday selection [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Olympiáda [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Ztracené záznamy 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Unesený 6 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Anděl pomsty 4 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Nebezpečná jízda 22