Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 10:15 Divé mačky [i] 12:15 Bez stopy V. 8/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 6/22 [i] 14:10 Monk VI. 2/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 17/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 8/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Predo mnou neutečieš [i] 23:50 Nočné Televízne noviny [i] 00:10 Mentalista III. 7/24 [i] 01:00 Smrteľný hriech [i] 02:45 Nebezpečné hry 3 [i] 04:05 Teória veľkého tresku IV. 17/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy STV "N" [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:50 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:10 Profesionáli IV: Dvojitý prístup 4/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 215/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Na jednej lodi 23 [i] 14:25 Divoký anjel 71 [i] 15:15 Divoký anjel 72 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 63 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Luther II. 1/4 [i] 21:50 GYMPEL.TV: Kapor 13/13 [i] 22:40 Nočné správy STV [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Profesionáli IV: Dvojitý prístup 4/13 [i] 00:00 Dedičstvo Guldenburgovcov: Na jednej lodi 23 [i] 00:45 Divoký anjel 71 [i] 01:30 Divoký anjel 72 [i] 02:10 Luther II. 1/4 [i] 03:00 Reportéri [i] 03:30 Sila lásky III. 215/244 [i] 04:20 Sila lásky V. 63 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Profesionál [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Orechový koláč [i] 09:12 Ovce.sk [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Športové ozveny [i] 11:05 Príroda zblízka: Čmeliaky u doktora 6 [i] 11:45 Fokus - práca [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Medzinárodný festival lokálnych televízií v Košiciach - Muharem Music [i] 14:05 Diagnóza: Chirurgia štítnej žľazy [i] 14:30 Medicína: Štítna žľaza [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Som neplodný... [i] 16:25 Národnostný magazín: Ukrajinský [i] 17:00 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Skupina Weathermen 14/26 [i] 18:25 Hodina deťom - malý dokument: La-le-li-lo [i] 18:30 Večerníček: Venček 2/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Krycie meno Farewell: Pomstychtivý špión 1/2 [i] 20:55 Stratený domov [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:40 Autosalón [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Nie som tyran [i] 09:00 Panelák VIII.: Výlet do Prahy 73 [i] 10:00 Náš nový dom II. 8 [i] 11:00 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs IV. 6 [i] 14:00 Kosti III 8 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 9 [i] 16:00 Náš nový dom II. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Otec ignorant [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Stratený Harry 74 [i] 21:15 Nevinní: Na úteku, V pasci 11,12 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 15 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 8 [i] 01:15 Farmár hľadá ženu [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 15 [i] 03:10 Numb3rs II. 16 [i] 03:50 Bostonské zločiny II. 1,2/27 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Diagnóza: Vražda IV. 2 [i] 05:45 Črepiny PLUS [i] 06:15 Sieť teroru 3 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 77,78 [i] 08:35 Matlock VIII. 21 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda IV. 3 [i] 10:30 Navzdory osudu 9,10 [i] 12:15 M*A*S*H 220,221 [i] 13:15 Panelák VIII.: Výlet do Prahy 73 [i] 14:10 Simpsonovci VI. 1/25 [i] 14:40 Griffinovci II. 15/15 [i] 15:00 Ninja Factor I. 17 [i] 15:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 12 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 2,3 [i] 17:00 M*A*S*H 220,221 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 2 [i] 19:20 Griffinovci III. 1/21 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 12 [i] 20:15 Ice Road Truckers II. 2 [i] 21:10 Originály na cestách II. 9 [i] 22:10 Posledné minúty 10 [i] 23:10 Črepiny [i] 23:50 VyVolení [i] 00:20 Ako som spoznal vašu mamu IV. 15,16 [i] 01:00 Ice Road Truckers II. 2 [i] 01:45 Originály na cestách II. 9 [i] 02:25 Posledné minúty 10 [i] 03:15 Volajú ma Earl IV. 15,16 [i] 03:55 Ninja Factor I. 17 [i] 04:20 Matlock VIII. 21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí II. 3/7 [i] 07:00 Předčasné vydání: Noviny 5/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 24/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 9/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 2/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 12:00 Dr. House V. 24/24 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 4/7 [i] 14:00 Předčasné vydání: Basketbal 6/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 10/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 25/26 [i] 17:00 Dr. House V. 24/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 15/22 [i] 22:00 Charlieho andílci 6/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i] 00:00 Na lodi 10/13 [i] 01:40 CSI: New York VII. 15/22 [i] 02:35 Charlieho andílci 6/13 [i] 03:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i] 04:10 Boj o čas II. 3/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Nejrychlejší světová kola - USA a Kanada [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 10:00 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 10 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 11:50 Tuning 2008: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 12:45 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro firmu Web: Zvláštní vydání [i] 14:35 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 16:25 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 18:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky [i] 19:40 Jak to dělají? 15 [i] 20:05 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Bez omezení [i] 21:00 Zvědavost: Podstata zla [i] 21:55 Idiot na cestách: Jordánsko [i] 22:50 Národ šílenců: Závody v Bonneville [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 00:40 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Bez omezení [i] 01:40 Zvědavost: Podstata zla [i] 02:40 Idiot na cestách: Jordánsko [i] 03:40 Národ šílenců: Závody v Bonneville [i] 04:35 Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Hledání ztraceného helikopníku 48/52 [i] 09:20 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kočka 8/13 [i] 10:35 Hovory H z Paláce K [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky III: No konečně! Dítě s Markem 7/8 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Návštěva ve vznešeném domě 56/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Na cestě po Podkarpatské Rusi [i] 21:30 Pokondr live [i] 22:15 POLOŠERO - NAŘÍZENÁ LÁSKA [i] 22:40 Kriminálka Paříž: Bulvár 50/62 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Velká rána [i] 00:40 StarDance ...když hvězdy vzpomínají [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Adventní koncert 3/4 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Znovu Na Vlachovce 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Na hranici tradic [i] 06:55 Havajské ostrovy - ráj velryb [i] 07:40 Ekoprůkopníci: Jak se chránit před prachem a hlukem [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:20 Kultura s Dvojkou [i] 09:35 Žigulík - ikona socialismu [i] 10:20 Počesku [i] 10:30 Černá ovce [i] 12:30 Znovu Na Vlachovce [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:25 Kvarteto [i] 13:55 Hledám práci [i] 14:20 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:35 Na hranici tradic [i] 15:00 Expedice Libye 2/3 [i] 15:25 Pod Velkou čínskou zdí 1/3 [i] 15:50 Planeta Galata [i] 16:50 Klíč [i] 17:15 Čtenářský deník... Markéta Baňková: Straka v říši entropie [i] 17:30 Ochránce [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kolo štěstěny 65/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 23/26 [i] 20:00 Coco Chanel 1/2 [i] 21:30 Osobnost na Dvojce [i] 21:40 Inventura Febia: Vynálezci a Otto [i] 22:15 Závislosti [i] 22:40 Q [i] 23:10 Na pokraji slávy [i] 01:45 Letecké katastrofy IV. [i] 02:35 Kultura.cz [i] 03:00 Kultura.cz Brno [i] 03:25 Jak se zpívá v NJ [i] 04:25 Žít a být [i] 04:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Návrat mušketýrů [i] 11:00 Ženatý se závazky 194 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Nedodržené sliby 4 [i] 13:40 Painkiller Jane 8 [i] 14:40 Odložené případy II: Lovec myšlenek 9 [i] 15:35 Beze stopy II 22 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 18:30 Ulice 2097 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Carpe diem 307 [i] 21:20 Víkend: Konec jako začátek [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Mládí v trapu [i] 00:25 Post Mortem II 2 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Návrat komisaře Rexe XII: Nedodržené sliby [i] 02:40 Lenssen & spol.: Zneužitá po diskotéce, Únik do sebevraždy [i] 04:00 Policejní odznak V: * 6, 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:20 M*A*S*H 240 [i] 09:00 M*A*S*H 241 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Ochránce III: Varování bouře 8 [i] 11:20 Diagnóza vražda III: Vražda jako východisko 9 [i] 12:15 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 13:15 Odpadlík IV: Líbánky v Mexiku 3 [i] 14:10 Kutil Tim II: Spolubydlící 9 [i] 14:40 Můj přítel Monk V: Pan Monk má přítele 11 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Vánoční pečení [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Trpaslík v bahně 7 [i] 23:20 Myšlenky zločince V: Veřejný nepřítel 15 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny V: Konec hry 20 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny V: Konec hry 20 [i] 04:25 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Na streche [i] 05:50 Smiechoty [i] 06:20 Skrytá vášeň 136/188 [i] 07:05 Cigánske srdce 101/218 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová I. 165-166/175 [i] 08:50 Dr. House II. 4/24 [i] 09:55 Ženatý so záväzkami V. 16/25 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:35 Skrytá vášeň 136/188 [i] 12:20 Sabrina - mladá čarodejnica V. 11-12/22 [i] 13:10 Dr. Oz I. 26/174 [i] 14:00 Sudkyňa Hatchettová III. 36/130 [i] 14:40 Rebeli I. 79/215 [i] 15:25 Rodinná kliatba 66/110 [i] 16:15 Cigánske srdce 102/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 137/188 [i] 18:05 Zajtrajšie noviny IV. 4/22 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami V. 17-18/25 [i] 19:45 Frasier XI. 21/24 [i] 20:00 Dr. House II. 5/24 [i] 21:00 V objatí hodvábu 99-100/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny IV. 4/22 [i] 23:40 Frasier XI. 21/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami V. 17/25 [i] 00:30 Divé mačky [i] 02:15 Sudkyňa Hatchettová I. 166/175 [i] 02:35 Ulica III. 114/259 [i] 03:15 V tieni [i] 03:50 112 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Dvě na jednoho [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jízdenka do vesmíru [i] 13:45 Countdown [i] 15:45 Napříč časem [i] 17:35 Přežij! [i] 19:20 Daleko od ní [i] 21:15 Air Marshal [i] 22:55 Záhada diamantu [i] 00:35 Infekce [i] 02:15 Boeing 747 [i] 03:55 Cena mlčení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Plavání [i] 11:00 Snooker [i] 12:15 Fotbal [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 16:15 Biatlon [i] 17:15 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 22:00 Box [i] 23:00 Motorismus