Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 7/17 [i] 05:40 Duck Dodgers I. 6/13 [i] 06:05 Scooby Doo, ako sa máš II. 12/14 [i] 06:30 Myšiak Stuart Little 7-8/13 [i] 07:25 Malí Flintstonovci 2/8 [i] 07:45 Špiónka Harriet [i] 09:50 Návrat do Modrej lagúny [i] 11:55 Zita na krku [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Žiť po svojom [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Letuška 1. triedy [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Lúpež po taliansky [i] 22:30 Vojna impérií [i] 00:55 Honba na ponorku [i] 03:05 Fatwa: Dni teroru [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Autosalón [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Šmolkovia: Databanka [i] 07:15 Šmolkovia: Dobrá rada nad zlato [i] 07:30 Garfield: Na farme [i] 07:45 Garfield: Súťaž zvierat [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Mať tak o koliesko viac: Volkmen [i] 08:30 Nekonečný príbeh 12/13 [i] 09:20 Nekonečný príbeh 13/13 [i] 10:05 Tigrova posledná šanca 1/2 [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 14:50 Film pre pamätníkov - Trikrát s Vlastom Burianom: "To neznáte Hadimršku" [i] 16:55 Pošta pre teba [i] 18:00 Štýlovo [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Hospicio Cabanas v meste Guadalajara - Domov milosrdenstva. Mexiko. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Vražedné vlny 1/2 [i] 21:35 Vražedné vlny 2/2 [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Odpískané [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 01:20 Vražedné vlny 1/2 [i] 02:40 Vražedné vlny 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Halali [i] 06:55 Na ceste: Na ceste po Odese [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Zelená revue [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Megamosty: Grécko - most Rion-Antirion 2/3 [i] 10:45 Domovníkov syn [i] 12:00 Slovo [i] 12:05 Orientácie [i] 12:30 Môj príbeh: Som neplodný... [i] 12:55 Štyri svadby na jednom pohrebe [i] 14:00 Japonský cisársky pár: Symbol novej éry 1/2 [i] 14:55 Folklórny festival Terchová: Ratolesti [i] 16:00 Família [i] 16:25 Anjeli strážni [i] 17:00 Adventný koncert z Dómu sv.Martina v Bratislave [i] 17:50 Hľadanie stratených svetov [i] 18:18 6 miliárd názorov - Zmysel života 2 [i] 18:20 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:30 Táraninky: Jeseň [i] 18:40 On Air [i] 19:00 Potulky po Chorvátsku 4. časť [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Drahomír Prihel - Príbeh o skle [i] 20:00 Slovenské kino: Vojaci a partizáni [i] 20:55 Umenie 2011: Vizuálne umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Noc v archíve [i] 22:55 Takí sme boli: Televízne vysielanie pre deti a mládež [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Slovo [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Blízko smrti [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Všade samé zvončeky [i] 09:00 Simpsonovci XVI. 14,15,16 [i] 10:15 Stratené duše II. 12,13 [i] 12:15 Glee II. 14 [i] 13:15 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 18:58 Najštedrejšie Vianoce [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky [i] 22:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 22,23 [i] 00:50 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 03:55 Stratené duše II. 12,13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Črepiny PLUS [i] 06:35 Zvieracia klinika [i] 07:00 Perry Mason: Prípad stratenej lásky [i] 08:40 MacGyver 28,29 [i] 10:40 Volajú ma Earl IV. 21,22 [i] 11:30 Stratené dôkazy [i] 12:30 Podivné zbrane [i] 13:30 Simpsonovci IV. 8 [i] 13:50 Šokujúce zábery 41 [i] 14:15 Anastázia: Annino tajomstvo 1,2/2 [i] 18:00 Život po ľuďoch 6 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 9 [i] 19:25 Ninja Factor II. 39 [i] 19:55 Šokujúce zábery 42 [i] 20:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. Špeciál [i] 21:15 Podrazy I. 3,4 [i] 22:15 Dexter 3,4 [i] 00:25 TOP STAR [i] 01:10 Život po ľuďoch 6 [i] 01:50 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 03:25 Dexter 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 37/37 [i] 07:00 Ochránce III. 9/23 [i] 08:00 Ochránce III. 10/23 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Pravý duch 4/22 [i] 10:00 Andromeda: Svatební obět' 19/22 [i] 11:00 Andromeda: Pronásledovaní osudem 20/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Nůž 5/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Po půlnoci 7/23 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 37/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i] 16:00 Ochránce III. 10/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová 9/10 [i] 18:00 Na lodi 10/13 [i] 19:40 Charlieho andílci 5/13 [i] 20:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i] 21:30 Strážce pořádku II. 10/13 [i] 22:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 10/13 [i] 23:30 Charlieho andílci 5/13 [i] 00:25 Internát V. 2/9 [i] 01:55 Strážce pořádku II. 10/13 [i] 02:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 10/13 [i] 03:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký přístav: Dopravní špička v přístavu [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 06:50 Jak to funguje: Hasicí přístroj/Stroj na rozměnění mincí/Ohřívač vody/Traktor [i] 07:15 Možné i nemožné 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 35 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 36 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 10:55 Ropa, pot a vrty: Zakotvení odolné vůči hurikánu [i] 11:50 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 13:40 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 14:35 Americký chopper 15 [i] 15:30 Jízda: Projetí [i] 16:25 Impozantní lodě: Akamalik [i] 17:20 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 17:50 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 18:15 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 11 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 4 [i] 20:35 Králové šrotu 4 [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Seznámení s rodinou Twetových [i] 21:55 Dvojí přežití: Každý sám [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 13 [i] 23:45 Vyváznout živý: Přestřelka v knihovně [i] 00:40 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 01:10 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Seznámení s rodinou Twetových [i] 02:40 Dvojí přežití: Každý sám [i] 03:40 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 04:05 Hrůzné okamžiky 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Možná přijde i kouzelník [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 7/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 24/39 [i] 07:05 Taylor má trable: První dítě v kosmu 20/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Pražský písničkář: Rozpad monarchie 2/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo děkana Tomáše Machuly [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Svět ČT [i] 14:30 Film o filmu Poupata [i] 14:45 C. a k. polní maršálek [i] 16:15 Sovákoviny [i] 16:40 Pošta pro tebe - Návraty [i] 17:40 Adventní koncert 3/4 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Setkání s hvězdou: Vilma Cibulková [i] 21:40 168 hodin [i] 22:05 Velká rána [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 13. komnata Barbory Kohoutkové [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Dohazovači [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:10 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 14/26 [i] 03:10 Kalendárium [i] 03:25 Etiketa [i] 03:35 Hovory H z Paláce K [i] 04:15 Než se zvedne opona [i] 04:55 Bakaláři 1997 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? [i] 05:25 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Klášter na ostrově [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Hledání ztraceného času: Události minulosti 17 [i] 09:15 Grandsupertingltangl: Jak to bylo, pane Vlach 12/14 [i] 09:40 Čas slunce a růží [i] 10:05 Béjart Ballet Lausanne [i] 11:00 Malované opony českých divadel: Procházka českou historií aneb 6/7 [i] 11:15 Chcete mě? [i] 11:30 Máte mě! [i] 11:45 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:55 Nedej se [i] 12:15 Babylon [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Úsměvy Jana Wericha [i] 13:50 Knižní svět [i] 14:20 Příběhy domů [i] 14:35 Poklady světa [i] 14:50 Canal du Midi [i] 15:05 Zázračné studánky: V kraji menhirů a kolébky našich dějin [i] 15:25 Království divočiny: Pipulky, mistr a učeň [i] 15:55 Kamera na cestách: Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 16:50 Cesty víry: Radost na dně duše [i] 17:15 Uchem jehly [i] 17:40 Kultura.cz [i] 18:10 Vzkaz Valéra Kováče [i] 18:30 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Venkov zachraňuje Prahu 15/44 [i] 20:30 Letecké katastrofy IV. [i] 21:20 Na plovárně s Goranem Bregovićem [i] 21:45 Velký Gatsby [i] 00:05 Monty Python - málem pravda 2/6 [i] 01:05 Artmix [i] 01:55 Baborák Ensemble [i] 03:20 Game Page [i] 03:50 Party.... tentokrát u Klementů [i] 04:30 Čisté srdce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:35 Veterinář z Bondi Beach [i] 06:05 Roary: Závodní auto 13 [i] 06:20 Baby Looney Tunes 22 [i] 06:45 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 5 [i] 07:10 Batman vítězí III 2 [i] 07:40 Spongebob v kalhotách 82 [i] 08:05 Babicovy dobroty [i] 08:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:40 Jack Frost [i] 11:40 Od zítřka nečaruji [i] 13:20 Santova dcera 2: Nejisté Vánoce [i] 15:05 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sněženky a machři po 25 letech [i] 22:25 Střepiny [i] 22:55 Útěk do Mexika [i] 01:10 Novashopping 01:45 Steamboy [i] 04:05 Policejní odznak V: * 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Čarotvorný Pisces 30 [i] 07:40 Mickeyho klubík III: Donald z pouště 6 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Poslední tajné zbraně Japonců 13 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Ochránce III: Vendeta 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Kdo se bojí, utíká [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 17:10 Životní úklid [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Prázdniny [i] 22:55 Poslední skotský král [i] 01:25 Myšlenky zločince II 8 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Specialisté na vraždy: Policejní adept 2 [i] 04:45 Tajemství 2. světové války: Poslední tajné zbraně Japonců 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slávici na ulici [i] 06:30 Je to možné?! [i] 06:55 Skrytá vášeň 134/188 [i] 08:00 Elisa z Rivombrosy II. 11/13 [i] 09:50 Veštiareň [i] 11:00 Sabrina - mladá čarodejnica V. 12/22 [i] 11:40 Jesse I. 13/22 [i] 12:05 Veronika Marsová I. 6/22 [i] 13:15 Abeceda vraždy: Posledné dostihy [i] 14:55 Vianočná zlodejka [i] 16:45 Skrytá vášeň 135/188 [i] 17:45 Marley a ja [i] 20:00 Uragán [i] 21:00 Klient [i] 23:20 Skutočný príbeh: Jej prípad [i] 01:45 Môj brat je vrah [i] 03:15 Letuška 1. triedy [i] 04:35 V tieni [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 RRRrrrr!!! [i] 13:50 Banditi [i] 16:05 Napříč časem [i] 17:55 Nicota [i] 19:30 Pocit viny [i] 21:05 Neznámý vojín [i] 22:55 Hooligans [i] 00:35 Parasomnie [i] 02:25 Harry Brown [i] 04:05 Holky na hlídání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:45 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Běžecké lyžování [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Severská kombinace [i] 17:30 Plavání [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 06:00 V síti lží [i] 08:00 Právo a pořádek 9: Utrpení 5 [i] 09:00 Právo a pořádek 9: Míchaná vejce 6 [i] 10:00 Právo a pořádek 9: Punk 8 [i] 11:00 Spravedlnost v krvi 1: Odrazy a stíny 13 [i] 12:00 Dobrá manželka 2: Informátor 13 [i] 13:00 V očekávání zázraku [i] 15:00 Super erupce [i] 17:00 Super Tanker [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 7: Svatební zvony - 2.část 25 [i] 20:00 Městečko Haven 1: Kožešina 6 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Přání z lásky 14 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Čisté jmění 14 [i] 23:00 Láska hory přenáší [i] 01:00 Prostě Peck [i] 03:00 V síti lží [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jen dva mohou hrát [i] 07:05 Úžasná planeta 2 [i] 08:05 Největší metropole světa 2 [i] 09:15 Tři hladoví hoši 6 [i] 09:50 Na chalupě den za dnem 4 [i] 10:55 Jamieho revoluce ve stravování [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče světa II. 3 [i] 12:55 Utajený šéf II. 1 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 5 [i] 14:25 Jídlo je detektivka II. 6 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Divoká zábava 40 [i] 16:00 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 17:05 Podzemí měst II. 6 [i] 18:00 Bojovníci se špínou II. 1 [i] 18:35 Bojovníci se špínou II. 2 [i] 19:05 Deratizátor 3 [i] 19:35 Deratizátor 4 [i] 20:10 Zmizelé světy 18 [i] 21:05 Bitva 360 10 [i] 22:10 Věda pro budoucí vládce světa: Bioteror [i] 23:15 Jurské bojiště 1 [i] 00:20 On The Spot: Reportéři v akci: Best of [i] 01:20 Vesmír III. 11 [i] 02:10 Největší metropole světa 2 [i] 03:10 Zvířecí rekordmani: Divoká zábava 40 [i] 04:05 Zmizelé světy 18 [i] 04:55 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Boží vzkaz [i] 07:40 Filmy a filmové hvězdy III. 49 [i] 08:10 Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky [i] 09:50 Vždycky jsem chtěl být gangster [i] 11:45 Terapie 41 [i] 12:10 Terapie 42