TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 6/17 [i] 05:45 Duck Dodgers I. 5/13 [i] 06:10 Scooby Doo, ako sa máš II. 11/14 [i] 06:35 Myšiak Stuart Little 5-6/13 [i] 07:20 Malí Flintstonovci 1/8 [i] 07:45 K. O. [i] 09:45 Priatelia I. 9/24 [i] 10:15 Krotitelia duchov [i] 12:20 Ace Ventura Junior [i] 14:10 Rozhodujúci úder Jackieho Chana [i] 15:50 Taxi 3 [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Marley a ja [i] 22:35 Adela show [i] 23:40 Pomsta Jackieho Chana [i] 02:10 Veľké riziko 2 [i] 03:35 10 dolárov spravodlivosti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Šmolkovia: Zradné fintenie [i] 07:15 Šmolkovia: Neúprosný čas [i] 07:30 Garfield: Premena na vlkopsa [i] 07:45 Garfield: Zoznámenie sa s rodičmi [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:35 Deti o deťoch: Deti o deťoch [i] 09:55 Bud Bindi [i] 10:25 Legendy popu: Miro Žbirka [i] 12:10 Autosalón [i] 12:40 Zlomok sekundy 14/14 [i] 13:50 Život Verdiho 8/9 [i] 15:15 Večné mladí 3/4 [i] 16:55 Nebíčko v papuľke [i] 17:30 On Air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:15 GYMPEL.TV: Výlet 12/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Asissi - kraj svätca, Taliansko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Dieťa z kontajnera [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Mrazivý netvor [i] 00:25 On Air [i] 00:50 Poklady sveta: Asissi - kraj svätca, Taliansko [i] 01:05 Dieťa z kontajnera [i] 02:35 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 03:25 Tigrova posledná šanca 1/2 [i] 04:20 Život Verdiho 8/9 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Extr@ german [i] 09:20 Na zelenej linke alebo Neseparujte sa - SEPARUJTE [i] 09:35 Madagaskar 2/3 [i] 10:25 Cesty nádeje [i] 10:55 Občan za dverami [i] 11:20 Kto je Sahrá? [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Darčeky [i] 13:10 Načo sú rodičia deťom v puberte? [i] 13:35 Senior klub [i] 14:00 Kapura [i] 14:45 Farmárska revue [i] 15:00 Zelená revue [i] 15:15 Test magazín [i] 15:30 Starožitné zrkadlo 2/2 [i] 16:55 Na ceste: Na ceste po Odese [i] 17:30 Môj manžel Andrej Sacharov [i] 18:20 Ovce.sk [i] 18:25 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:35 Táraninky: Vlaky [i] 18:45 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megamosty: Grécko - most Rion-Antirion 2/3 [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:20 Gen.sk: Juraj Jakubisko [i] 21:40 Milenci [i] 23:05 Československý filmový týždenník [i] 23:20 BJD 2009 Maria Joao Quintet (Portugalsko) [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Beyblade Metal Fusion [i] 07:40 Karate Kid [i] 09:00 Rozprávková jazda [i] 09:30 8 statočných [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Posledná pevnosť [i] 15:30 Farmár hľadá ženu [i] 17:00 X FACTOR USA 2011 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Leví kráľ [i] 22:15 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i] 00:15 Elitné komando [i] 02:30 Legenda o Pátračovi 21,22/22 [i] 03:50 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Volajú ma Earl IV. 11,12 [i] 06:30 Perry Mason: Prípad strieľajúceho herca [i] 08:00 Doktorka Quinnová 140,141 [i] 10:00 Texaská tragédia [i] 11:40 Ako som spoznal vašu mamu IV. 11,12 [i] 12:35 Simpsonovci V. 22/22 [i] 13:00 Griffinovci II. 14 [i] 13:30 Šogún 6/6 [i] 15:30 30 prípadov majora Zemana: Hon na líšku - 1948 5,6 [i] 18:00 "Ano, šéfe!" [i] 19:00 Simpsonovci IV. 8 [i] 19:25 Ninja Factor II. 38 [i] 19:55 Šokujúce zábery 41 [i] 20:15 Farmár hľadá ženu [i] 21:40 Navštívte raj [i] 00:15 ČREPINY [i] 00:45 Hoď svišťom 14 [i] 01:15 30 prípadov majora Zemana: Hon na líšku - 1948 5,6 [i] 03:15 Šogún 6/6 [i] 04:45 Dunston: Sám v hoteli [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 36/37 [i] 07:05 Advokáti VIII. 19/22 [i] 08:05 Advokáti VIII. 20/22 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Oko za oko 3/22 [i] 10:00 Andromeda: Strach a svrab na Mléčné dráze 17/22 [i] 11:00 Andromeda: Posledního bere d'ábel 18/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Pravý duch 4/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Basketbal 6/23 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 36/37 [i] 15:05 Boj o čas III. 19/22 [i] 16:05 Ochránce III. 9/23 [i] 17:05 Advokáti VIII. 19/22 [i] 18:05 Advokáti VIII. 20/22 [i] 19:00 Podfukáři IV. 3/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 20/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 12/23 [i] 23:10 Vzpomínky 5/4 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev III.: Krysa v dohledu 10/12 [i] 01:15 Podfukáři IV. 3/6 [i] 02:20 Boj o čas III. 20/22 [i] 03:10 Vzpomínky 5/4 [i] 03:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Závod o postavení elektrárny - Alžírsko [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jízda: Přidat plyn [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 09:05 Impozantní lodě: Námořní transportér Fairplayer [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: HII - kosmická raketa [i] 10:55 Jak fungují stroje 11 [i] 11:25 Jak fungují stroje 12 [i] 11:50 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Podpora v boji [i] 12:45 Povolení vrtat 2 [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Brooklyn Farmacy [i] 14:35 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 15:30 Národ šílenců: Výjezd do vrchu po skalách [i] 16:25 Jak se to dělá 2 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Pivo/hrnce/cihly/baseballové rukavice [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: HII - kosmická raketa [i] 18:15 Americký přístav: Dopravní špička v přístavu [i] 19:10 Stěhování obrů 5 [i] 20:05 Jak se to dělá 5 [i] 20:35 Jak se to dělá 6 [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 21:55 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce 8 [i] 00:40 Stěhování obrů 5 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 02:40 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 03:40 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 04:05 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Jak koza krasobruslila [i] 06:10 Franklin 20/52 [i] 06:30 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Lovci perel 23/26 [i] 07:00 Divoké slepice a láska [i] 08:45 Bimbuli [i] 09:00 Moudronos [i] 09:20 Rande s Fyzikou [i] 09:35 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 51 [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:25 Americká děvčata: Odvážná Chrissa [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zamilovat se [i] 14:45 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 14/26 [i] 16:40 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Jde sem něco divného 13/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:10 Bakaláři 1997 [i] 22:15 Dobrý Will Hunting [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Střepy v hlavě [i] 01:45 Posledních 24 hodin: River Phoenix [i] 02:40 Pokondr live [i] 03:20 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 03:50 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 04:15 Zahrada pod lupou [i] 04:40 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Evropa dnes [i] 05:30 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Velká vlastenecká válka: Ruský dokumentární cyklus 7/8 [i] 06:50 Výbuchy v Blitz Street: Britský dokument 2/2 [i] 07:40 Ekoprůkopníci: Rekultivace [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Kavárna potmě [i] 09:35 Náš venkov [i] 09:50 Folklorní magazín [i] 10:20 Ta naša kapela [i] 10:45 Návraty k divočině [i] 11:15 Československý filmový týdeník 1961 862/2379 [i] 11:25 Být v obraze [i] 11:55 Game Page [i] 12:20 Medúza [i] 13:00 Musicblok [i] 13:25 PORT [i] 13:55 Pražská noblesa 2011 [i] 14:10 Zázračná planeta: Zachránci velryb [i] 15:05 Havajské ostrovy - ráj velryb [i] 15:55 Lovec [i] 17:30 Film o filmu Poupata [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 19:30 Závislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Egypt 5/6 [i] 20:50 Baborák Ensemble [i] 22:20 proStory [i] 22:50 Čtvrtníček, Šteindler a Vávra [i] 23:10 Asfalt [i] 00:40 Snow Patrol [i] 01:35 Ajťáci IV: Něco se stalo 3/6 [i] 02:00 Medúza 02:35 Musicblok 03:05 Aport [i] 03:35 Malíř Slavíček [i] 04:00 Brno 1905 [i] 04:25 Modrá zelená [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:20 Myšák Stuart Little 6 [i] 06:50 Roary: Závodní auto 11, 12 [i] 07:15 Baby Looney Tunes 21 [i] 07:40 Tom a Jerry II 7 [i] 08:10 Batman vítězí II 4 [i] 08:35 Spongebob v kalhotách 81 [i] 09:00 Hannah Montana II 3, 4 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Kde alibi nestačí [i] 14:25 Rivalové [i] 16:20 Zkratky ke štěstí [i] 18:10 Hospoda: Výletník, Kukátko 49, 50 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Šifra mistra Leonarda [i] 22:55 Těžko ho zabít: * [i] 00:45 Monstrum: * [i] 02:15 Novashopping 02:50 Hranice nemožného 2 [i] 03:35 Lenssen & spol.: Nahá žádost [i] 04:30 Policejní odznak V: * 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství TV Prima 07:25 Beyblade Metal Fusion: Kenta a Rosa 29 [i] 07:50 Mickeyho klubík III: Goofyho obří dobrodružství 5 [i] 08:20 M*A*S*H 236 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:15 Top Gear USA I 6 [i] 11:10 M*A*S*H 237 [i] 11:40 Jeden a půl policajta [i] 13:40 Mickovy modré oči [i] 16:00 Columbo: Labutí píseň [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Kouzelná romance [i] 22:20 Soudce Dredd [i] 00:25 Ohnivá bouře [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:55 Slávici na ulici [i] 06:55 Je to možné?! [i] 07:25 Skrytá vášeň 133/188 [i] 08:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 87/129 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:10 Sabrina - mladá čarodejnica V. 11/22 [i] 11:50 Jesse I. 12/22 [i] 12:15 Veronika Marsová I. 5/22 [i] 13:25 Carla Rubensová: Unesené dieťa [i] 15:15 Zatúlané Vianoce [i] 17:05 Skrytá vášeň 134/188 [i] 18:05 Vezmeš si ma? [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Sen jedného leta [i] 21:45 Láska, deti a veľké srdce: Nové cesty [i] 23:35 V krajine ľadu [i] 01:25 Vražedné myšlienky [i] 03:05 Veronika Marsová I. 5/22 [i] 03:45 Nočné lampy [i] 04:30 V tieni [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Den zlomu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dvě na jednoho [i] 13:50 Letec [i] 16:50 Poslední polibek [i] 18:40 Stormbreaker [i] 20:20 Holky na hlídání [i] 21:55 Harry Brown [i] 23:45 Deník nymfomanky [i] 01:30 Krvavá hostina 2: Masakr [i] 03:10 Únos [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Confidential 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 14:45 Běžecké lyžování [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Plavání [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Sáně [i] 23:45 Watts [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Sáně [i] 01:15 Sáně [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Druhé šance 7 [i] 06:00 2012: Doba ledová [i] 08:00 Pohotovost 4: Léčka 1 [i] 09:00 Pohotovost 4: Něco nového 2 [i] 10:00 Pohotovost 4: Příznivý oheň 3 [i] 11:00 Pohotovost 4: Když se ucho utrhne 4 [i] 12:00 Pohotovost 4: Dotyk, který lečí i zraňuje 5 [i] 13:00 Studna přání [i] 15:00 Láska hory přenáší [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Informátor 13 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Odrazy a stíny 13 [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 7: Svatební zvony - 1.část 24 [i] 20:00 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Agent bez minulosti [i] 23:20 Prostě Peck [i] 01:20 Super Tanker [i] 03:10 V očekávání zázraku [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budování říše 5 [i] 06:00 Krev, pot a takeaways 2 [i] 07:05 Ostrov tučňáků 6 [i] 07:40 Zvířata, která stvořila dějiny 6 [i] 08:15 Vítejte v Lagosu 2 [i] 09:25 Úžasná planeta 2 [i] 10:25 Divokost Chorvatska [i] 11:25 Vraky snů 15 [i] 11:55 Mořský orel [i] 13:00 Vášnivý jedlík III. 3 [i] 13:30 Vášnivý jedlík III. 4 [i] 14:00 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 15:00 Co nám prospívá 48 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 60 [i] 16:05 Objevy starověku 9 [i] 17:00 Podzemí měst II. 5 [i] 17:55 Bojovníci se špínou 33 [i] 18:25 Bojovníci se špínou 34 [i] 19:00 Deratizátor 1 [i] 19:35 Deratizátor 2 [i] 20:10 Ztracené světy Speciál: Věk vzducholodí [i] 21:05 Zmizelé světy 22 [i] 22:00 On The Spot: Reportéři v akci: Best of [i] 23:05 Pravdivé příběhy 9 [i] 00:05 Krimi příběhy 5 [i] 01:05 Když se Země zatřese: Spálená Země 7 [i] 02:05 Budování říše: Aztékové