Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 10:10 Inkognito [i] 12:15 Bez stopy V. 7/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 NCIS VIII. 19/24 [i] 14:05 Monk V. 16/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 15/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 9/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 6/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kolíska do hrobu [i] 22:20 Profesionál [i] 00:05 Kill Bill [i] 02:05 Bomber [i] 03:40 Psych, s.r.o. III. 14/16 [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Slovensko dnes [i] 07:25 Správy STV "N" [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:00 Duel [i] 09:35 A3UM [i] 10:10 Profesionáli IV: Zbraň 2/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 213/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Veĺké sklamanie 21 [i] 14:30 Divoký anjel 67 [i] 15:15 Divoký anjel 68 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:15 Fenomén Junior [i] 18:50 Slovensko v obrazoch [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Miro Žbirka [i] 21:50 Tandemy [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Počasie [i] 22:33 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Budem tvoj sudca 1/2 [i] 00:30 Profesionáli IV: Zbraň 2/13 [i] 01:20 Dedičstvo Guldenburgovcov: Veĺké sklamanie 21 [i] 02:05 Divoký anjel 67 [i] 02:45 Divoký anjel 68 [i] 03:25 Sila lásky III. 213/244 [i] 04:15 Budem tvoj sudca 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Svet zvierat: Kozorožec vrchovský sa vracia [i] 10:50 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 11:20 KE 2013 [i] 11:40 Fokus - právo [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:45 Profesionál [i] 13:55 Senior klub [i] 14:30 5 minút po dvanástej - Prečo drogy [i] 15:40 Liptovskí baníci [i] 16:00 Piesne nosím [i] 16:40 Na zelenej linke alebo Neseparujte sa - SEPARUJTE [i] 17:00 Z mesta do mesta: Svidník [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:28 6 miliárd názorov - Zmysel života [i] 18:30 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Madagaskar 2/3 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 České milovanie: O láske bláznivej [i] 22:25 Kino na Dvojke: Gauneri [i] 00:00 Big Bít 20/42 [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 01:50 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: LOKAL TV: Eserotévé ide domov 2 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Pomôž si sama [i] 09:00 Panelák VIII.: Odchod 72 [i] 10:00 Náš nový dom II. 6 [i] 11:00 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 16 [i] 14:00 Kosti III 6 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 8 [i] 16:00 Náš nový dom II. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Chce ma ožobráčiť [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 8 statočných [i] 22:45 Posledná pevnosť [i] 01:35 Rómeo a Júlia podľa Williama Shakespeara [i] 03:35 Blízko smrti [i] 04:20 Svadby ako remeň [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 71 [i] 05:45 Črepiny PLUS [i] 06:15 Sieť teroru 1/6 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 73,74 [i] 08:35 Matlock VIII. 19 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda IV. 1/26 [i] 10:30 Navzdory osudu 5,6 [i] 12:15 M*A*S*H 216,217 [i] 13:15 Panelák VIII.: Odchod 72 [i] 14:00 Simpsonovci V. 21 [i] 14:35 Griffinovci II. 13 [i] 15:00 Pensacola II. 2 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 11,12 [i] 17:00 M*A*S*H 216,217 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Šokujúce zábery 40 [i] 19:00 Simpsonovci V. 22/22 [i] 19:25 Griffinovci II. 14 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 10 [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 22:00 X FACTOR USA 2011 [i] 23:00 2011 - Srdce pre deti [i] 01:40 Ako som spoznal vašu mamu IV. 11,12 [i] 02:20 A-Team 47,48 [i] 03:50 Zlá hodina [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí II. 1/7 [i] 07:00 Předčasné vydání: Děťátko 3/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 22/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 7/22 [i] 10:00 Boj o čas 13/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 12:00 Dr. House V. 22/24 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 2/7 [i] 14:00 Předčasné vydání: Zloděj štípnul strarostovi psa 4/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 8/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 23/26 [i] 17:00 Dr. House V. 22/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 1/22 [i] 20:00 Dr. House V. 23/24 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 10/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 10/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev III.: Krysa v dohledu 10/12 [i] 00:10 Californication II.: Blues všedního dne 11/12 [i] 00:45 Californication II.: A žili šťastně… 12/12 [i] 01:25 Strážce pořádku II. 10/13 [i] 02:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 10/13 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev III.: Krysa v dohledu 10/12 [i] 04:00 Californication II.: Blues všedního dne 11/12 [i] 04:30 Californication II.: A žili šťastně… 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Zabezpečení důležité stavby proti zemětřesení - San Francisko [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce 26 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 10:00 Jak to dělají? 20 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 8 [i] 10:55 Nutné k přežití: Namibie [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 14:35 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 16:25 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 18:15 Nutné k přežití: Zambie [i] 19:10 Jak se to dělá: Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny [i] 19:40 Jak to dělají? 13 [i] 20:05 Bořiči mýtů 173 [i] 21:00 Tyson, jak ho neznáte 6 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 22:50 Hry s časem: Metallica [i] 23:45 Bořiči mýtů: Špinavé nebo čisté auto? [i] 00:40 Bořiči mýtů 173 [i] 01:40 Tyson, jak ho neznáte 6 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 03:40 Hry s časem: Metallica [i] 04:35 Jak se to dělá: Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pražský písničkář: Láska a ideály 1/5 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Jak se budí mumie 46/52 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:20 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 10:50 Dopis [i] 10:55 Silvestrovský kufr [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky III 5/8 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Zákulisí Četnických humoresek III. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Osmdesátiny 13/26 [i] 20:55 13. komnata Barbory Kohoutkové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Losování Euromiliony 22:10 Komisař Moulin [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Město žen II: Ztracené děti 13/22 [i] 00:35 Co nám dělá dokonalá těla? 13/39 [i] 00:55 Do moře míst 13/13 [i] 01:30 Dobré ráno s Jedničkou 03:55 Fenomén [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Brněnské kolo [i] 05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Ta naše povaha česká [i] 07:30 Být v obraze [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Senioři na cestách [i] 09:55 Vynálezce a podnikatel František [i] 10:25 City Folk 2011 - Dhaka [i] 10:50 Dobrodružství s jaguáry 6/6 [i] 11:40 Barvy života [i] 12:35 Vínečko [i] 13:00 Folklorika [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým [i] 14:35 Rekreační a wellness turistika před sto lety [i] 15:05 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 16:00 Tajemství divočiny VI.: Pipulky, mistr a učeň 9/13 [i] 16:25 Ushuaia 23/26 [i] 16:55 Obří ryby - sen každého rybáře [i] 17:45 José Cura v Praze [i] 18:00 Návraty k divočině [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Seance 63/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Divnopis [i] 19:30 Vzkaz Oldřicha Kulhánka [i] 19:45 Malované opony českých divadel: Vídeňští mistři 5/7 [i] 20:00 Zázračná planeta: Zachránci velryb [i] 20:55 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Výbuchy v Blitz Street: Nálety na britská města v období 2/2 [i] 21:55 Graffitiger [i] 22:05 Spiritistický stoleček [i] 23:20 Ajťáci IV: Něco se stalo 3/6 [i] 23:45 Pagu [i] 00:00 Na plný pecky [i] 00:30 Byl jednou jeden film: Mechanický pomeranč [i] 01:20 Billie Holiday [i] 02:20 B Panorama [i] 03:00 Lodě nejen po italsku [i] 03:25 Portrét TGM [i] 03:50 Lidoví houslaři [i] 04:15 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Z jiného úhlu [i] 11:00 Ženatý se závazky 192 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Mezi vlky 2 [i] 13:40 Painkiller Jane 6 [i] 14:40 Odložené případy II: Lidi prší 7 [i] 15:35 Beze stopy II 20 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 18:30 Ulice 2095 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Co je šeptem... [i] 22:05 Poslední samuraj [i] 00:50 Expozitura: Loupež století 14 [i] 02:25 Novashopping 03:00 Lenssen & spol.: Nebezpečné dívčí sny, Výstřely z temnot [i] 04:00 Policejní odznak V: * 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 235 [i] 08:35 M*A*S*H 236 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Ochránce III: Zrádce 5 [i] 11:05 Diagnóza vražda III: Vražedná láska 7 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Naháněč 22 [i] 13:05 Odpadlík IV: Svatba před hlavněmi 1 [i] 14:05 Kutil Tim II: Byli jsme na obědě 7 [i] 14:40 Můj přítel Monk V: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Vánoční pečení [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Specialisté na vraždy: Policejní adept 2 [i] 21:05 Show Jana Krause [i] 22:05 Cesty k úspěchu [i] 22:15 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 00:10 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 132/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 99/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 163-164/175 [i] 08:00 Dr. House II. 3/24 [i] 09:05 Mike a Molly I. 8/24 [i] 09:30 Ženatý so záväzkami V. 12/25 [i] 09:55 Veštiareň [i] 11:05 Skrytá vášeň 132/188 [i] 11:55 V objatí hodvábu 97-98/200 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 34/130 [i] 14:00 Rebeli I. 77/215 [i] 15:00 Rodinná kliatba 64/110 [i] 15:55 Cigánske srdce 100/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 133/188 [i] 17:50 Zajtrajšie noviny IV. 2/22 [i] 18:45 Ženatý so záväzkami V. 13-14/25 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 Pošli to ďalej [i] 22:40 Vezmeš si ma? [i] 00:25 Na streche [i] 01:35 Ulica III. 112/259 [i] 02:25 Kráľovná Bollywoodu [i] 03:45 Rodinná kliatba 64/110 [i] 04:30 V tieni [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Manituova bota [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jarní úklid s.r.o. [i] 13:45 Temné stíny [i] 15:30 Zkratky ke štěstí [i] 17:20 Den zlomu [i] 19:10 Jak nezískat Pulitzera [i] 20:55 Únos [i] 22:55 Krvavá hostina 2: Masakr [i] 00:40 Vše o orgasmu [i] 02:10 Vyprovokovaná [i] 04:05 Profesionál [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Olympiáda [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 11:45 Curling [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Watts [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Plavání [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:40 Motorismus [i] 23:55 Business Class [i] 00:00 Sáně [i] 01:00 Watts [i] 01:15 Sáně [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Večer s kamarádkami 6 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Domov statečných 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Anděl milosrdenství 19 [i] 09:20 Právo a pořádek 9: Punk 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 12:20 Diagnóza vražda 6: Špatné číslo 4 [i] 13:20 Pohotovost 4: Když se ucho utrhne 4 [i] 14:20 Právo a pořádek 9: Opravdový sever 9 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Smrtící situace 2 [i]