TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 10:30 Ozbrojení a nebezpeční [i] 12:10 Bez stopy V. 6/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 4/22 [i] 14:10 Monk V. 15/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 14/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 8/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 5/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 NCIS VIII. 19/24 [i] 23:10 Loch Ness - Beštia z hlbín [i] 01:00 Bermudský trojuholník [i] 02:35 Druhé meno patrí prekliatym [i] 04:05 Teória veľkého tresku IV. 14/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli IV: Tajný fond 1/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 212/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Otcom proti vlastnej vôli 20 [i] 14:30 Divoký anjel 65 [i] 15:15 Divoký anjel 66 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 61 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Večné mladí 3/4 [i] 21:45 Nebíčko v papuľke [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Počasie [i] 22:33 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Taxikárka: Zopár hodín slobody 2/4 [i] 00:20 Profesionáli IV: Tajný fond 1/13 [i] 01:10 Dedičstvo Guldenburgovcov: Otcom proti vlastnej vôli 20 [i] 01:55 Divoký anjel 65 [i] 02:30 Divoký anjel 66 [i] 03:10 Nebíčko v papuľke [i] 03:40 Sila lásky III. 212/244 [i] 04:30 Sila lásky V. 61 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Ako spievajú sláviky 2/2 [i] 09:05 Ovce.sk [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Diagnóza: Rizikové tehotenstvo [i] 11:15 Karpaty [i] 11:40 Fokus - peniaze [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Zahrajte mi takúto [i] 13:45 Občan za dverami [i] 14:10 Polícia [i] 14:25 Bernolákovo - 800 rokov [i] 15:15 Zrkadlo rokov [i] 16:15 Halali [i] 16:45 Profesionál [i] 17:00 Lurdská jaskynka [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Svet zvierat: Kozorožec vrchovský sa vracia [i] 18:28 6 miliárd názorov - Rodina 5 [i] 18:30 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Kutyil s.r.o. [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Samota je smrť [i] 09:00 Panelák VIII.: Potrat 71 [i] 10:00 Náš nový dom II. 5 [i] 11:00 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 19 [i] 14:00 Kosti III 5 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 7 [i] 16:00 Náš nový dom II. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. 17 [i] 18:00 Súdna sieň: Veľké ego [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Odchod 72 [i] 21:15 "Ano, šéfe!" [i] 22:39 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: LOKAL TV: Eserotévé ide domov 2 [i] 23:10 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 01:15 Nevinní: Nová stopa, Pod hviezdami 9,10 [i] 02:40 Numb3rs II. 14 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 7 [i] 04:00 Baby, sex a iné zvrhlosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Črepiny PLUS [i] 06:15 Klaun 44/44 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 71,72 [i] 08:35 Matlock VIII. 18 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda III. 18/18 [i] 10:30 Navzdory osudu 3,4 [i] 12:15 M*A*S*H 214,215 [i] 13:15 Panelák VIII.: Potrat 71 [i] 14:15 Simpsonovci V. 20 [i] 14:35 Griffinovci II. 12 [i] 15:00 Pensacola II. 1/22 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 9,10 [i] 17:00 M*A*S*H 214,215 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad II. 23 [i] 19:00 Simpsonovci V. 21 [i] 19:25 Griffinovci II. 13 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 9 [i] 20:15 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:30 Francúzska spojka I. [i] 00:30 VyVolení [i] 01:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 9,10 [i] 01:35 Francúzska spojka I. [i] 03:15 Takešiho hrad II. 23 [i] 03:40 Volajú ma Earl IV. 9,10 [i] 04:20 Pensacola II. 1/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí 6/6 [i] 07:00 Předčasné vydání: Volba 2/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 21/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 6/22 [i] 10:00 Boj o čas 12/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 12:00 Dr. House V. 21/24 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 1/7 [i] 14:00 Předčasné vydání: Děťátko 3/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 7/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 22/26 [i] 17:00 Dr. House V. 21/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 19:00 Boj o čas 13/13 [i] 20:00 Dr. House V. 22/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i] 23:00 Charlieho andílci 5/13 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i] 02:30 Charlieho andílci 5/13 [i] 03:15 Posel ztracených duší V. 3/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Ostrovy fantazie - Dubaj [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 10:00 Jak to dělají? 19 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 7 [i] 10:55 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů: Shaquillac - Cadillac pro Shaquilla O'Neala [i] 12:45 Jízda: Přidat plyn [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 14:35 Špinavé práce 26 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 17:20 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 18:15 Nutné k přežití: Namibie [i] 19:10 Jak se to dělá: Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary [i] 19:40 Jak to dělají? 12 [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 27 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 28 [i] 21:00 Mečouni - život na udici: S takovými kamarády [i] 21:55 Dřevorubci v močálech: Sněhová pokrývka [i] 22:50 Strašení 15 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 28 [i] 01:40 Mečouni - život na udici: S takovými kamarády [i] 02:40 Dřevorubci v močálech: Sněhová pokrývka [i] 03:40 Strašení 15 [i] 04:35 Jak se to dělá: Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Vysvědčení s chlupem 45/52 [i] 09:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Přepadovka 7/13 [i] 10:35 Než se zvedne opona [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky III: Sakra! Zase žabák a ne princ 4/8 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Silák Heřman 54/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:10 Profesionálové: Bez šance na úspěch 29/57 [i] 23:00 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 23:15 Přežít! [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Auto Moto Styl [i] 00:35 Dobré ráno s Jedničkou 03:00 AZ-kvíz [i] 03:25 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 03:50 Setkávání [i] 04:00 Silvestrovský kufr [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Chcete je? [i] 05:10 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:25 proStory [i] 06:55 Čtenářský deník... S. M. Blumfeld: Peep show [i] 07:10 Letecké katastrofy IV. [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Inventura Febia: Svatopluk Beneš a [i] 10:00 Na plovárně s Davidem Morsem [i] 10:25 Země opět beze jména [i] 11:10 Místo na slunci [i] 12:05 Žigulík - ikona socialismu [i] 12:50 Za vesnickými muzikanty [i] 13:20 Výbuchy v Blitz Street: Nálety na britská města v období 1/2 [i] 14:10 Ztracené adresy [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou ČTHD [i] 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Senioři v dopravě: Řidiči 2 [i] 15:00 Medicína pro 21. století [i] 15:25 Bonbónky světa [i] 15:55 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Dhaka [i] 17:15 Tajemství pražského orloje [i] 17:30 Senioři na cestách [i] 18:00 Ushuaia 22/26 [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Tajný přítel 62/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Postřehy odjinud [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Canal du Midi [i] 20:00 Andělská hra [i] 20:55 Ta naše povaha česká [i] 21:20 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Artmix [i] 22:25 Krásný ztráty [i] 23:05 Blues ze Staré Pekárny: The [i] 23:30 Capote [i] 01:20 Cestománie [i] 01:50 Návraty k divočině [i] 02:15 Divadlo žije! [i] 02:40 Muzeum s městem pod okny [i] 03:20 Natalie a Natalika [i] 04:00 Víno bílé, víno bílé, vínko naše červené [i] 04:30 Zahrada 2005 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Manželé a manželky [i] 11:20 Ženatý se závazky 191 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XII: Stíny 1 [i] 13:40 Painkiller Jane 5 [i] 14:40 Odložené případy II: Přespání 6 [i] 15:35 Beze stopy II 19 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 18:30 Ulice 2094 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Milenka rakovina 306 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Výbuch 23 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Domino: * [i] 01:10 Post Mortem II 1 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Lenssen & spol.: Vraždící kněz, Špagety po mafiánsku, Znásilněná na pracovišti [i] 04:05 Policejní odznak IV: * 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 233 [i] 08:35 M*A*S*H 234 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Ochránce III: Pytláci 4 [i] 11:05 Diagnóza vražda III: Vražda na útěku 2/2 6 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Případ pro Mattesa 21 [i] 13:05 Odpadlík III: Těžké rozhodnutí 22 [i] 14:05 Kutil Tim II: Vítězí nejlepší 6 [i] 14:40 Můj přítel Monk V: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru VIII [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Vánoční pečení [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Simona Stašová [i] 21:20 To dáš! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Svědkyně v ohrožení 16 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Don Juan DeMarco [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 131/188 [i] 05:55 Cigánske srdce 98/218 [i] 06:45 Sudkyňa Hatchettová I. 161-162/175 [i] 07:55 Dr. House II. 2/24 [i] 09:00 Mike a Molly I. 7/24 [i] 09:20 Ženatý so záväzkami V. 10/25 [i] 09:50 Veštiareň [i] 11:00 Skrytá vášeň 131/188 [i] 11:45 V objatí hodvábu 95-96/200 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová III. 33/130 [i] 14:10 Rebeli I. 76/215 [i] 15:05 Rodinná kliatba 63/110 [i] 16:00 Cigánske srdce 99/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 132/188 [i] 17:50 Zajtrajšie noviny IV. 1/22 [i] 18:45 Ženatý so záväzkami V. 11-12/25 [i] 19:45 Frasier XI. 19/24 [i] 20:00 Dr. House II. 3/24 [i] 21:05 V objatí hodvábu 97-98/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny IV. 1/22 [i] 23:40 Frasier XI. 19/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami V. 11/25 [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 161-162/175 [i] 01:20 Ulica III. 111/259 [i] 02:05 Rodinná kliatba 63/110 [i] 02:50 V tieni [i] 03:20 112 [i] 03:50 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Moliere [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tvrdá hra [i] 14:00 Malý Indián [i] 15:30 Napiš si svou smrt [i] 17:20 Jarní úklid s.r.o. [i] 19:00 Temné stíny [i] 20:40 Profesionál [i] 22:20 Vyprovokovaná [i] 00:20 Infekce [i] 02:00 Přímý kontakt [i] 03:30 Život je peklo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Curling [i] 12:00 Fotbal [i] 12:10 Olympiáda [i] 12:25 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Plavání [i] 19:55 Business Class [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Confidential [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Pozor, kouše 5 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 2. část 2 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Svatební zvony - 2.část 25