Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:15 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 10:15 Neotesaný detektív [i] 12:10 Bez stopy V. 5/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 3/22 [i] 14:05 Monk V. 14/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 13/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 7/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 4/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Zámena manželiek [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 Bleskovka [i] 01:35 Po čom chlapci túžia [i] 03:00 Psych, s.r.o. III. 12-13/16 [i] 04:20 Teória veľkého tresku IV. 13/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dámsky klub "N" [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:55 Slovensko dnes [i] 07:10 Správy STV "N" [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Nebíčko v papuľke [i] 09:55 Zverinec [i] 10:15 Profesionáli III: Nebezpečné športy 13/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 211/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Smutná rozlúčka 19 [i] 14:30 Divoký anjel 63 [i] 15:20 Divoký anjel 64 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 60 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Reči, to zvieratám svedčí [i] 20:35 Futbal Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:30 Profesionáli III: Nebezpečné športy 13/13 [i] 01:20 Dedičstvo Guldenburgovcov: Smutná rozlúčka 19 [i] 02:05 Divoký anjel 63 [i] 02:45 Divoký anjel 64 [i] 03:20 Sila lásky III. 211/244 [i] 04:10 Sila lásky V. 60 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Polícia [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: SOA a Patty Hearstová 13/26 [i] 11:15 Podunajsko [i] 11:40 Fokus - zdravie [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Malokarpatská hraj... [i] 13:45 Família - Perfektný plán [i] 14:15 Bola som z olova [i] 15:30 Študentské filmy: Moja teta Timrava [i] 16:00 Liptáci v Budapešti [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Senior klub [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Diagnóza: Rizikové tehotenstvo [i] 18:20 Oživovanie hmoty - Ignác Bizmayer [i] 18:25 6 miliárd názorov - Smiať sa 2 [i] 18:30 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Stalinove sviečky nad Prešovom [i] 20:35 Zápisky z mŕtveho domu [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Televízna sezóna: Smutný valčík [i] 23:05 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy - Hírek [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:25 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Hoď svišťom 14 [i] 05:35 Kutyil s.r.o. [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Nájomníčka [i] 09:00 Panelák VIII.: Elektromer 70 [i] 10:00 Náš nový dom II. 4 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs IV. 4 [i] 14:00 Kosti III 4 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 6 [i] 16:00 Náš nový dom II. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Zničil ma Egypťan [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Potrat 71 [i] 21:15 Hawaii 5.0 17 [i] 22:15 Kosti VI. 16 [i] 23:15 Kosti IV. 19 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 14,15 [i] 02:00 Hawaii 5.0 17 [i] 02:50 Numb3rs II. 13 [i] 03:30 Bostonské zločiny III. 23 [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 14,15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Klaun 43 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 69,70 [i] 08:35 Matlock VIII. 17 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda III. 17 [i] 10:30 Navzdory osudu 1,2/90 [i] 12:15 M*A*S*H 212,213 [i] 13:15 Panelák VIII.: Elektromer 70 [i] 14:15 Simpsonovci V. 19 [i] 14:35 Griffinovci II. 11 [i] 15:00 Pensacola: Zlaté krídla 22/22 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 7,8 [i] 17:00 M*A*S*H 212,213 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad II. 22 [i] 19:00 Simpsonovci V. 20 [i] 19:25 Griffinovci II. 12 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 8 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 5 [i] 21:15 Nežní zabijaci I. 1,2/13 [i] 23:15 Mafstory: Liečba šokom [i] 00:00 VyVolení [i] 00:30 Ako som spoznal vašu mamu IV. 7,8 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 5 [i] 01:55 Nežní zabijaci I. 1,2/13 [i] 03:30 Volajú ma Earl IV. 7,8 [i] 04:10 Pensacola: Zlaté krídla 22/22 [i] 04:50 Doktorka Quinnová 69 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí 5/6 [i] 07:00 Předčasné vydání: Ranní vydání 1/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 20/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 5/22 [i] 10:00 Boj o čas 11/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 12:00 Dr. House V. 20/24 [i] 13:00 Pravěk útočí 6/6 [i] 14:00 Předčasné vydání: Volba 2/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 6/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 21/26 [i] 17:00 Dr. House V. 20/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 19:00 Boj o čas 12/13 [i] 20:00 Dr. House V. 21/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 12/13 [i] 22:00 Vzpomínky 5/4 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 19/23 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 10/16 [i] 01:10 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 02:00 Vzpomínky 5/4 [i] 02:45 Myšlenky zločince V. 19/23 [i] 03:30 Poslední vteřiny II. 10/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přemostění Harlemu - New York City [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 08:10 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 10:00 Jak to dělají? 18 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 6 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů: Obyvatelný nákladní vůz [i] 12:45 Na plný plyn: Honda [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 14:35 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 18:15 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 19:10 Jak se to dělá: Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky [i] 19:40 Jak to dělají? 11 [i] 20:05 Armáda jednoho: Nejnebezpečnější chlap v okolí [i] 21:00 Kdo uspěje? 6 [i] 21:55 Výrobci zbraní: Zbraň Gatling/duelové pistole [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 4 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 00:40 Armáda jednoho: Nejnebezpečnější chlap v okolí [i] 01:40 Kdo uspěje? 6 [i] 02:40 Výrobci zbraní: Zbraň Gatling/duelové pistole [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 4 [i] 04:35 Jak se to dělá: Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Kanóni u kanónu 44/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Náhoda 6/32 [i] 10:10 Klika s klikou [i] 10:35 Možná přijde i kouzelník [i] 11:30 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky III: Proboha! Můj muž mě viděl nahou 3/8 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Myšák Alexandr 53/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:20 Příběhy slavných - Martin Štěpánek [i] 22:15 Danton čili Saturnália [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktor Martin: Šalebná láska 14/23 [i] 01:25 Na stopě [i] 01:50 Dobré ráno s Jedničkou 04:15 AZ-kvíz [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Bitva o Británii: Britská dokumentární rekonstrukce 1/3 [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Za vesnickými muzikanty 06:25 Medicína pro 21. století [i] 06:45 Senioři v dopravě: Řidiči 1 06:50 Aurélie Dupont [i] 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Zpráva o poselství Josefa [i] 10:10 Ochránce [i] 10:35 Mýty a fakta historie: Egypt 4/6 [i] 11:30 Sváko Ragan 1/3 [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Válka nejnebezpečnějšího muže 14/44 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Malované opony českých divadel: Vídeňští mistři 5/7 [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou ČTHD [i] 14:45 Úděl nadání [i] 15:15 Výtvarnické konfese [i] 15:55 Béjart Ballet Lausanne [i] 16:55 Kamera na cestách: Skotsko, zrcadlo času [i] 17:50 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 18:00 Poklady světa [i] 18:15 Canal du Midi [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: V mlze 61/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Medvědi z [i] 20:00 Přes přísný zákaz dotýká se sněhu [i] 22:00 Osobnost na Dvojce [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:35 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 23:05 Byl jednou jeden film: Mechanický pomeranč [i] 00:00 Billie Holiday [i] 01:00 Ta naše povaha česká [i] 01:25 Blues Alive 01:55 Na moll 02:20 Klub Netopýr [i] 03:20 Televizní pouť [i] 03:55 Zeno Kaprál - básník [i] 04:10 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 04:50 Příběh telefonního seznamu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Vesmírná exploze 2/2 [i] 11:00 Ženatý se závazky 190 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Caravaggiovo prokletí 12 [i] 13:40 Painkiller Jane 4 [i] 14:40 Odložené případy II: Kdo je tvůj táta? 5 [i] 15:35 Beze stopy II 18 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 18:30 Ulice 2093 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Loupež století 14 [i] 21:45 112: V ohrožení života [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Vyjednavač: * [i] 01:30 Kriminálka Miami VI: Munice za všechny peníze [i] 02:10 Novashopping 02:45 Lenssen & spol.: Opojení smrtí, Deník mrtvého [i] 03:45 Policejní odznak IV: * 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 231 [i] 08:35 M*A*S*H 232 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Ochránce III: Sousedka 3 [i] 11:05 Diagnóza vražda III: Vražda na útěku 1/2 5 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Žena s tetováním 20 [i] 13:05 Odpadlík III: Zabiják 21 [i] 14:05 Kutil Tim II: Párty 5 [i] 14:40 Můj přítel Monk V: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období: Jaro [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Vánoční pečení [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Vloupání 90 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Vražedná sledovanost 20 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Harbor City 3 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny V: Smrt v opeře 18 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny V: Smrt v opeře 18 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 130/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 97/218 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 159-160/175 [i] 08:10 Dr. House II. 1/24 [i] 09:15 Mike a Molly I. 6/24 [i] 09:40 Ženatý so záväzkami V. 8/25 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:15 Skrytá vášeň 130/188 [i] 12:05 V objatí hodvábu 93-94/200 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová III. 32/130 [i] 14:10 Rebeli I. 75/215 [i] 15:05 Rodinná kliatba 62/110 [i] 16:00 Cigánske srdce 98/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 131/188 [i] 17:55 Zajtrajšie noviny III. 23/23 [i] 18:50 Ženatý so záväzkami V. 9-10/25 [i] 19:45 Frasier XI. 18/24 [i] 20:00 Dr. House II. 2/24 [i] 21:10 V objatí hodvábu 95-96/200 [i] 23:10 Zajtrajšie noviny III. 23/23 [i] 00:00 Frasier XI. 18/24 [i] 00:30 Ženatý so záväzkami V. 9/25 [i] 01:00 Sudkyňa Hatchettová I. 159-160/175 [i] 01:45 Ulica III. 110/259 [i] 02:30 V tieni [i] 03:05 112 [i] 03:35 Na streche [i] 04:40 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:45 Carmen: Divoká vášeň [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 13:40 Paparazzi [i] 15:20 Dům z písku a mlhy [i] 17:30 Tvrdá hra [i] 19:25 Malý Indián [i] 20:50 Život je peklo [i] 22:50 Přímý kontakt [i] 00:25 Pod kůží [i] 01:50 Mezi nepřáteli [i] 03:35 Dokaž to! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Curling [i] 12:00 Fotbal [i] 12:10 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Snooker [i] 17:50 Fotbal [i] 18:00 Olympiáda [i] 18:25 Business Class [i] 18:30