Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 10:20 Muž, ktorý vedel príliš málo [i] 12:10 Bez stopy V. 4/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VII. 2/22 [i] 14:05 Monk V. 13/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 12/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 6/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 3/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Mentalista III. 6/24 [i] 23:10 Beštiálni rodičia [i] 01:00 Nebezpečné hry 2 [i] 02:35 Psych, s.r.o. III. 10-11/16 [i] 03:55 Teória veľkého tresku IV. 12/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:50 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:10 Profesionáli III: Strata pamäti 12/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 210/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Nesprávne rozhodnutie 18 [i] 14:30 Divoký anjel 61 [i] 15:20 Divoký anjel 62 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 59 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Hodina deťom [i] 23:15 Nočné správy STV [i] 23:25 Počasie [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Profesionáli III: Strata pamäti 12/13 [i] 00:30 Dedičstvo Guldenburgovcov: Nesprávne rozhodnutie 18 [i] 01:15 Divoký anjel 61 [i] 01:50 Divoký anjel 62 [i] 02:30 Reportéri [i] 02:55 A3UM [i] 03:25 Sila lásky III. 210/244 [i] 04:15 Sila lásky V. 59 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Profesionál [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Čarovný nápev [i] 09:00 Ovce.sk [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Športové ozveny [i] 10:50 Príroda zblízka: Zavýjať s vlkmi 5 [i] 11:30 Fokus - práca [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Diagnóza: Vnútrobrušné laparoskopické operácie [i] 14:30 Medicína: Význam miniinvazívnej chirurgie pri onkológii detí [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Život bez nôh [i] 16:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 17:00 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: SOA a Patty Hearstová 13/26 [i] 18:29 6 miliárd názorov: Smiať sa [i] 18:30 Večerníček: Vták Gabo 7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Krásy Slovenska: Lovci lesných tíšin [i] 20:30 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Polícia [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Zbabelec [i] 09:00 Panelák VIII.: Kontrola spotrebičov 69 [i] 10:00 Náš nový dom II. 3 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs IV. 3 [i] 14:00 Kosti III 3 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 5 [i] 16:00 Náš nový dom II. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Zadosťučinenie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Elektromer 70 [i] 21:15 Nevinní: Nová stopa, Pod hviezdami 9,10 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 14 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 7 [i] 01:15 Farmár hľadá ženu [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 14 [i] 03:00 Numb3rs II. 12 [i] 03:45 Numb3rs IV. 3 [i] 04:25 Bostonské zločiny III. 22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Klaun 42 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 67,68 [i] 08:35 Matlock VIII. 16 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda III. 16 [i] 10:30 Rosalinda 79,80/80 [i] 12:15 M*A*S*H 210,211 [i] 13:15 Panelák VIII.: Kontrola spotrebičov 69 [i] 14:15 Simpsonovci V. 18 [i] 14:35 Griffinovci II. 10 [i] 15:00 Pensacola: Zlaté krídla 21 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 5,6 [i] 17:00 M*A*S*H 210,211 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad II. 21 [i] 19:00 Simpsonovci V. 19 [i] 19:25 Griffinovci II. 11 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 7 [i] 20:15 Ice Road Truckers II. 1/16 [i] 21:15 Originály na cestách II. 8 [i] 22:10 Posledné minúty 9 [i] 23:00 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 23:40 VyVolení [i] 00:15 Ako som spoznal vašu mamu IV. 5,6 [i] 00:50 Ice Road Truckers II. 1/16 [i] 01:35 Originály na cestách II. 8 [i] 02:20 Posledné minúty 9 [i] 03:00 Volajú ma Earl IV. 5,6 [i] 03:45 Pensacola: Zlaté krídla 21 [i] 04:40 Doktorka Quinnová 67,68 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí 4/6 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 12/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 19/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 4/22 [i] 10:00 Boj o čas 10/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 12:00 Dr. House V. 19/24 [i] 13:00 Pravěk útočí 5/6 [i] 14:00 Předčasné vydání: Ranní vydání 1/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 5/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 20/26 [i] 17:00 Dr. House V. 19/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 19:00 Boj o čas 11/13 [i] 20:00 Dr. House V. 20/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 14/22 [i] 22:00 Charlieho andílci 5/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5/24 [i] 00:00 Na lodi 9/13 [i] 01:25 CSI: New York VII. 14/22 [i] 02:20 Charlieho andílci 5/13 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5/24 [i] 03:50 Boj o čas 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 10:00 Jak to dělají? 17 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 5 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů: Válečný oř Garyho Dourdana [i] 12:45 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 14:35 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 16:25 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 17:20 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 18:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy [i] 19:40 Jak to dělají? 10 [i] 20:05 Jak to dělají? 19 [i] 20:35 Jak to dělají? 20 [i] 21:00 Zvědavost: Existuje život na Mikeovi? [i] 21:55 Idiot na cestách: Indie [i] 22:50 Národ šílenců: Hon na Bigfoota při paintballu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Okno hurikánu [i] 00:40 Jak to dělají? 19 [i] 01:10 Jak to dělají? 20 [i] 01:40 Zvědavost: Existuje život na Mikeovi? [i] 02:40 Idiot na cestách: Indie [i] 03:40 Národ šílenců: Hon na Bigfoota při paintballu [i] 04:35 Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Komu zvoní gong - 2. část 43/52 [i] 09:25 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Pivař 6/13 [i] 10:35 Hovory H z Paláce K [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky III: Skandál! Svatební noc ve třech - 2. část 2/8 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája se vrací domů 52/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 21:30 Pokondr live [i] 22:10 POLOŠERO - CELIBÁT [i] 22:40 Kriminálka Paříž: Řeholní slib 49/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Na velikosti záleží II 10/10 [i] 00:00 Alibi jako řemen [i] 01:10 Dobré ráno s Jedničkou 03:35 AZ-kvíz [i] 04:00 Půjčovna talentů [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Adventní koncert 2/4 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Znovu Na Vlachovce 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Na hranici tradic [i] 06:55 Norsko [i] 07:45 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Zázraky dělat neumím [i] 09:55 Moje divukrásná Dacia [i] 10:55 Počesku [i] 11:05 Rebeka 2/2 [i] 12:40 Znovu Na Vlachovce [i] 13:20 Náš venkov [i] 13:35 Evropa dnes [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem ČTHD [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Expedice Libye 1/3 [i] 15:30 Evropa a já [i] 16:05 Žigulík - ikona socialismu [i] 16:50 Televizní klub neslyšících [i] 17:15 Na pomoc životu - cukrovka [i] 17:35 Ochránce [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Štvanec - 2. část 60/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 22/26 [i] 20:00 Kaktusový květ [i] 21:40 Osobnost na Dvojce [i] 21:50 Inventura Febia: Svatopluk Beneš a [i] 22:25 Závislosti [i] 22:55 Q [i] 23:20 Slepé lásky [i] 00:35 Letecké katastrofy IV. [i] 01:25 Kultura.cz [i] 01:50 Kultura.cz Ostrava [i] 02:20 Aport [i] 02:55 České sklo [i] 03:20 Zima [i] 04:05 Kouzlo jedné flétny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Neodolatelná [i] 11:00 Ženatý se závazky 189 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Dívka na útěku 11 [i] 13:40 Painkiller Jane 3 [i] 14:40 Odložené případy II: Barák 4 [i] 15:35 Beze stopy II 17 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 18:30 Ulice 2092 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Můžeš zhasnout? 305 [i] 21:25 Víkend: Přes čáru [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zack a Miri točí porno: * [i] 00:50 Kriminálka Miami VI: Osudový zásah [i] 01:35 Novashopping 02:15 Lenssen & spol.: Žhářský útok, Skrytý nepřítel, Koktajl plný žárlivosti [i] 04:05 Policejní odznak IV: * 8, 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 229 [i] 08:35 M*A*S*H 230 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Ochránce III: Hod za tři body 2 [i] 11:05 Diagnóza vražda III: Vražda u soudního dvora 4 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Bezbranný 19 [i] 13:05 Odpadlík III: Láska může klamat 20 [i] 14:05 Kutil Tim II: Upřené pohledy 4 [i] 14:40 Můj přítel Monk V: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období: Zima [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Vánoční pečení [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Konec kuřecího muže 6 [i] 23:20 Myšlenky zločince V: Parazit 14 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny V: Vraždící zvířata 17 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny V: Vraždící zvířata 17 [i] 04:25 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Skrytá vášeň 129/188 [i] 06:15 Cigánske srdce 96/218 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová I. 157-158/175 [i] 08:10 Dr. House I. 22/22 [i] 09:15 Ženatý so záväzkami V. 6/25 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:50 Skrytá vášeň 129/188 [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica V. 9-10/22 [i] 12:35 Dr. Oz I. 24/174 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová III. 31/130 [i] 14:00 Rebeli I. 74/215 [i] 15:00 Rodinná kliatba 61/110 [i] 15:55 Cigánske srdce 97/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 130/188 [i] 17:50 Zajtrajšie noviny III. 22/23 [i] 18:45 Ženatý so záväzkami V. 7-8/25 [i] 19:45 Frasier XI. 17/24 [i] 20:00 Dr. House II. 1/24 [i] 21:05 V objatí hodvábu 93-94/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny III. 22/23 [i] 23:40 Frasier XI. 17/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami V. 7/25 [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 157-158/175 [i] 01:20 Ulica III. 109/259 [i] 02:05 Rodinná kliatba 61/110 [i] 02:45 V tieni [i] 03:15 112 [i] 03:50 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Kaena: Proroctví [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Adrenalin [i] 13:55 Špióni [i] 15:50 Ztraceni v lásce [i] 17:20 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 18:55 Paparazzi [i] 20:30 Dokaž to! [i] 22:00 Mezi nepřáteli [i] 23:55 Jeskyně smrti [i] 01:35 Noční můra [i] 03:00 Něco na těch mužích je [i] 04:25 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Confidential [i] 18:30 Curling [i] 20:00 Snooker [i] 23:00