TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 4 svadby - finále [i] 09:35 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 10:35 Krvavá stopa [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad VII. 1/22 [i] 13:55 Monk V. 12/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Teória veľkého tresku IV. 11/24 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 2/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kúzelná opatrovateľka [i] 22:15 Zita na krku [i] 22:55 Partička [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Obávaný bojovník [i] 01:55 Jazda do pekiel [i] 03:25 Psych, s.r.o. III. 9/16 [i] 04:05 Teória veľkého tresku IV. 11/24 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Poklady sveta: Liparské ostrovy. Sestry z ohňa a vetra. Taliansko [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Udalosti ČT [i] 07:40 Správy STV "N" [i] 08:05 Vojna kuchárov [i] 08:30 Fenomén Junior [i] 09:05 Duel [i] 09:35 Tandemy [i] 10:10 Profesionáli III: Upratovanie 11/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 209/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Slávny hosť 17 [i] 14:25 Divoký anjel 60 [i] 15:10 JAG II: Milostné stretnutie 15/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 58 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 GYMPEL.TV: Výlet 12/13 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:10 Nočné správy STV [i] 22:20 Počasie [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Genesis: Zrodenie vraha: Rodinné fotografie 21/22 [i] 23:40 JAG II: Milostné stretnutie 15/15 [i] 00:25 Profesionáli III: Upratovanie 11/13 [i] 01:20 Divoký anjel 60 [i] 02:00 Genesis: Zrodenie vraha: Rodinné fotografie 21/22 [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Sila lásky III. 209/244 [i] 04:10 Sila lásky V. 58 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Hľadanie stratených svetov [i] 11:20 Z tvorby nezávislých producentov - dokument: Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šaköziová [i] 11:40 Fokus - rodina [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Umenie 2011: Divadlo [i] 14:05 Kinorama [i] 14:40 Autosalón [i] 15:00 Odpískané [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 17:00 VAT [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Príroda zblízka: Zavýjať s vlkmi 5 [i] 18:29 6 miliárd názorov - Posolstvo [i] 18:30 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Vnútrobrušné laparoskopické operácie [i] 20:20 Medicína: Význam miniinvazívnej chirurgie pri onkológii detí [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Gádžo dilo [i] 23:35 Test magazín [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Môj syn je hyena [i] 09:00 Panelák VIII.: Rozchod na „skúšku“ 68 [i] 10:00 Náš nový dom II. 2 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs IV. 2 [i] 14:00 Kosti III 2 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 21 [i] 16:00 Náš nový dom II. 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Obľúbená destinácia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Kontrola spotrebičov 69 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 23:00 Hoď svišťom 14 [i] 23:40 Californication - Orgie v Kalifornii II. 2 [i] 00:10 Klub odložených žien [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 5 [i] 02:50 Numb3rs II. 11 [i] 03:35 Bostonské zločiny III. 21 [i] 04:15 Klub odložených žien [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Dexter 1/24 [i] 06:15 Klaun 41 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 65,66 [i] 08:35 Matlock VIII. 15 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda III. 15 [i] 10:30 Rosalinda 77,78 [i] 12:15 M*A*S*H 208,209 [i] 13:15 Panelák VIII.: Rozchod na „skúšku“ 68 [i] 14:15 Simpsonovci IV. 7 [i] 14:35 Šokujúce zábery 39 [i] 15:00 Pensacola: Zlaté krídla 20 [i] 16:00 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 3,4 [i] 17:00 M*A*S*H 208,209 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad II. 20 [i] 19:00 Simpsonovci V. 18 [i] 19:25 Griffinovci II. 10 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 6 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 23 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 23/23 [i] 22:00 Ochrana svedkov II. 15/15 [i] 22:55 Ochrana svedkov I. 11 [i] 23:50 VyVolení [i] 00:20 Ako som spoznal vašu mamu IV. 3,4 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 23 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka New York I. 23/23 [i] 02:20 Ochrana svedkov II. 15/15 [i] 03:00 Volajú ma Earl IV. 3,4 [i] 04:00 Pensacola: Zlaté krídla 20 [i] 04:40 Doktorka Quinnová 65,66 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí 3/6 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 11/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 18/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 10:00 Boj o čas 9/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 12:00 Dr. House V. 18/24 [i] 13:00 Pravěk útočí 4/6 [i] 14:00 The Amazing Race XVII. 12/12 [i] 15:00 Advokáti IV. 4/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 19/26 [i] 17:00 Dr. House V. 18/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 19:00 Boj o čas 10/13 [i] 20:00 Dr. House V. 19/24 [i] 21:00 Boj o čas III. 20/22 [i] 22:00 Strážce pořádku II. 10/13 [i] 23:00 Poslední vteřiny II. 10/16 [i] 00:15 Vzpomínky 4/4 [i] 01:05 Boj o čas III. 20/22 [i] 02:00 Strážce pořádku II. 10/13 [i] 02:45 Poslední vteřiny II. 10/16 [i] 03:45 Vzpomínky 4/4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: MV Resolution [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 08:10 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 10:00 Jak to dělají? 16 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů: Tak se psala historie [i] 12:45 Opravna vraků: Modrý pták [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 14:35 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě [i] 19:40 Jak to dělají? 9 [i] 20:05 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrov [i] 21:55 Uhlí 8 [i] 22:50 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 23:45 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 00:40 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrov [i] 02:40 Uhlí 8 [i] 03:40 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 04:35 Jak se to dělá: Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Komu zvoní gong - 1. část 42/52 [i] 09:30 Hedvika [i] 10:40 Souboj seriálů... vy rozhodnete! [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky III: Skandál! Svatební noc ve třech - 1. část 1/8 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája ve vězení 51/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 The Tap Tap v Opeře [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Poslední soud 38/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Přežít! [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Zločinecký ráj 2/2 [i] 01:05 POLOŠERO - SÍLA MYŠLENKY [i] 01:35 Dobré ráno s Jedničkou 04:00 AZ-kvíz [i] 04:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Příběhy předmětů [i] 05:45 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 06:00 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 06:30 Ochránce [i] 06:55 Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka [i] 07:05 Kamera na cestách: Skotsko, zrcadlo času [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 09:35 Bitva o Británii 1/3 [i] 10:25 Po stopách třetího odboje [i] 10:55 Biblické příběhy [i] 12:30 Brněnské kolo [i] 13:05 Klíč [i] 13:30 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 13:40 Příběh telefonního seznamu [i] 13:55 Hledání ztraceného času [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 861/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem ČTHD [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:30 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 16:00 Egypt 4/6 [i] 16:55 Velká vlastenecká válka 6/8 [i] 17:45 Ženy Charty 77 [i] 18:00 Příběhy domů [i] 18:20 Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Štvanec - 1. část 59/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Divnopis [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Od Dněpru k Odře: Koncem srpna 7/8 [i] 20:50 Po stopách třetího odboje [i] 21:20 Osobnost na Dvojce [i] 21:25 Historie.cs [i] 22:10 Útěk [i] 23:35 Leonard Cohen [i] 00:20 Čtvrtníček, Šteindler a Vávra podvádějí [i] 00:40 Q [i] 01:10 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2011 [i] 03:35 Večer v Rozmarýnu [i] 04:25 Z tance do tance soubor Kunovjan [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i] 04:55 Ztracené adresy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Vesmírná exploze 1/2 [i] 11:00 Ženatý se závazky 188 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Mistrovská hudba 10 [i] 13:40 Painkiller Jane 2 [i] 14:40 Odložené případy II: Daniela 3 [i] 15:40 Beze stopy II 16 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev 6 [i] 18:30 Ulice 2091 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Narozzeniny [i] 20:40 Okresní přebor: Derby 14 [i] 21:15 Dr. House VII: Následky recese 14 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Nepřiznaná orientace 16 [i] 23:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 8 [i] 00:25 Zátoka vášní 17 [i] 00:55 Novashopping 01:30 Riskantní poslání: * 1/2 [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 227 [i] 08:35 M*A*S*H 228 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Ochránce III: Bojovníci 1 [i] 11:05 Diagnóza vražda III: Vražda po americku 3 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Strach o Emmu 18 [i] 13:05 Odpadlík III: Policistou na den 19 [i] 14:05 Kutil Tim II: Slasti a strasti dospívání 3 [i] 14:40 Můj přítel Monk V: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období: Podzim [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Vánoční pečení [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Zázraky neumím 89 [i] 21:20 O mé rodině a jiných mrtvolách: Hlavně ne dárky 8 [i] 21:55 Partička [i] 22:30 Anatomie lži III: Podraz 8 [i] 23:30 Sběratelé kostí IV: Princezna na hrušce 15 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny V: Pro zábavu 16 [i] 01:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Cigánske srdce 95/218 [i] 06:20 Sudkyňa Hatchettová I. 155-156/175 [i] 07:25 Rosamunde Pilcherová: Kráľovná noci [i] 09:20 Správna Susan III. 7/23 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:55 Skrytá vášeň 128/188 [i] 11:40 Šéfkuchár bez čapice I. 45-46/52 [i] 12:40 Dr. Oz I. 23/174 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová III. 30/130 [i] 14:05 Rebeli I. 73/215 [i] 15:00 Rodinná kliatba 60/110 [i] 16:00 Cigánske srdce 96/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 129/188 [i] 17:50 Zajtrajšie noviny III. 21/23 [i] 18:45 Ženatý so záväzkami V. 5-6/25 [i] 19:45 Frasier XI. 16/24 [i] 20:00 Dr. House I. 22/22 [i] 21:05 Život, alebo niečo také [i] 23:05 Poisťovňa šťastia IV. 11/16 [i] 00:15 Frasier XI. 16/24 [i] 00:40 Ženatý so záväzkami V. 5/25 [i] 01:10 Ešte raz sex a slobodná matka [i] 02:35 Ulica III. 108/259 [i] 03:20 112 [i] 03:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Dračí past [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje tlustá řecká svatba [i] 13:55 Prokletý [i] 15:35 Král videoher [i] 17:15 Adrenalin