TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:15 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 5/17 [i] 06:40 Scooby Doo,ako sa máš II. 10/14 [i] 07:05 Myšiak Stuart Little 3-4/13 [i] 07:55 Malí Flintstonovci 26/26 [i] 08:20 Veľký šampión [i] 10:15 Dokáž to! [i] 11:55 Zita na krku [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:15 Kým si po nás príde [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 To sa môže stať každému [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Proroctvo: Koniec sveta [i] 22:40 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 23:35 Čierny úsvit [i] 01:25 Múzeum voskových figurín [i] 03:15 Super kšeft [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Autosalón [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Šmolkovia: Lietajúci Gargamel [i] 07:15 Šmolkovia: Šmolkofón [i] 07:30 Garfield: Král Nermal [i] 07:45 Garfield: Zúfalé hľadanie Pookyho [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Mať tak o koliesko viac: Platobná karta [i] 08:35 Nekonečný príbeh 10/13 [i] 09:20 Nekonečný príbeh 11/13 [i] 10:05 Pravda o levoch 2/2 [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 14:40 Film pre pamätníkov - Trikrát s Vlastom Burianom: "C. a K. polní maršálek" [i] 16:50 Pošta pre teba [i] 17:55 A3UM [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Liparské ostrovy. Sestry z ohňa a vetra. Taliansko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Gideonov meč 1/2 [i] 21:45 Gideonov meč 2/2 [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Odpískané [i] 23:50 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 01:20 Gideonov meč 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Na ceste: Na ceste po Mozambiku [i] 07:05 Národnostné správy [i] 07:15 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:40 Zelená revue [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:25 Test magazín [i] 09:35 Megamosty: Z Dánska do Švédska - most cez Öresund 1/3 [i] 10:30 Katolícka svätá omša [i] 12:20 Klamstvo dočasu-pravda naveky [i] 13:25 Slovo [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Môj príbeh: Život bez nôh [i] 14:20 Folklórny festival Východná: "Do služby..." [i] 15:25 Ivan Rumanovský a jeho filmový svet [i] 15:55 Família - Perfektný plán [i] 16:20 Anjeli strážni Richarda Müllera [i] 16:55 Adventný koncert Bratislavského chlapčenského zboru [i] 17:45 Hľadanie stratených svetov 2/13 [i] 18:15 Ovce.sk [i] 18:20 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 6/6 [i] 18:30 Táraninky: Mikuláš [i] 18:40 On Air [i] 19:00 Potulky po Chorvátsku 3. časť [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Juraj Hovorka - Dotyk plný nehy [i] 20:00 Slovenské kino: Duch v stroji [i] 20:55 Umenie 2011: Divadlo [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Višňový sad [i] 00:30 Retro noviny [i] 00:45 Noc v archíve: Ako sme začali slobodne vysielať... [i] 01:45 Slovo [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:20 Správy STV "N" [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Blízko smrti [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Šťastné a veselé! [i] 09:00 Simpsonovci XVI. 11,12,13 [i] 10:15 Stratené duše II. 10,11 [i] 12:15 Glee II. 13 [i] 13:15 Dobrodružstvo na Aljaške [i] 15:00 Program likvidácie [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 18:58 Najštedrejšie Vianoce [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 2011 - Srdce pre deti [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 21 [i] 00:30 Vražda 101 [i] 02:10 Stratené duše II. 10,11 [i] 03:30 Glee II. 13 [i] 04:15 Šťastné a veselé! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Zvieracia klinika [i] 06:30 Perry Mason: Prípad mníšky 2 [i] 08:00 MacGyver 26,27 [i] 10:00 Volajú ma Earl IV. 19,20 [i] 11:00 Stratené dôkazy 7 [i] 12:00 Bojové stroje: Nebezpečný dravec [i] 12:55 Simpsonovci IV. 6 [i] 13:20 Šokujúce zábery 38 [i] 13:45 Jessica 1,2/2 [i] 18:00 Život po ľuďoch 5 [i] 18:50 Simpsonovci IV. 7 [i] 19:20 Ninja Factor II. 37 [i] 19:50 Šokujúce zábery 39 [i] 20:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. Špeciál 1/2 [i] 21:15 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Podrazy I. 1,2/8 [i] 22:10 Dexter 1,2/24 [i] 00:20 TOP STAR [i] 01:05 Život po ľuďoch 5 [i] 01:45 Jessica 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Umíte tančit? V. 35/37 [i] 07:00 Boj o čas III. 19/22 [i] 08:00 Ochránce III. 7/23 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Cestovatelé 2/22 [i] 10:00 Andromeda: Násilná perspektiva 15/22 [i] 11:00 Andromeda: Součet jeho částí 16/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Oko za oko 3/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Noviny 5/23 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 35/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i] 16:00 Ochránce III. 8/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová 8/10 [i] 18:00 Na lodi 9/13 [i] 19:30 Charlieho andílci 4/13 [i] 20:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i] 21:30 Strážce pořádku II. 9/13 [i] 22:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 9/13 [i] 23:30 Charlieho andílci 4/13 [i] 00:30 Internát V. 1/9 [i] 02:10 Strážce pořádku II. 9/13 [i] 02:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 9/13 [i] 03:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký přístav: Bombový poplach [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 06:50 Jak to funguje: Řetězová pila/Zamlžovač/Pumpička na kolo/Plazmová obrazovka [i] 07:15 Možné i nemožné 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 33 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 34 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 10:55 Ropa, pot a vrty: MARS - dobývání ropy [i] 11:50 Špinavé práce: Vinař [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 13:40 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 14:35 Americký chopper 14 [i] 15:30 Jízda: Foose 1969 [i] 16:25 Impozantní lodě: MV Resolution [i] 17:20 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 17:50 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 18:15 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 10 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 3 [i] 20:35 Králové šrotu 3 [i] 21:00 Sám v divočině 4 [i] 21:55 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 12 [i] 23:45 Vyváznout živý: Nepokoje v alabamské věznici [i] 00:40 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 01:10 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 01:40 Sám v divočině 4 [i] 02:40 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 03:40 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 04:05 Hrůzné okamžiky 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 6/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 23/39 [i] 07:05 Taylor má trable: Svatba 19/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Pražský písničkář: Láska a ideály 1/5 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo Mgr. Kamila Straka [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Svět ČT [i] 14:30 U pokladny stál... [i] 16:10 Pošta pro tebe - Návraty [i] 17:05 Do moře míst 13/13 [i] 17:40 Adventní koncert 2/4 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Santiniho jazyk [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Alibi jako řemen [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Růžové brýle Nadi Urbánkové [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Spalující vášeň [i] 01:45 13. komnata Hany Křížkové [i] 02:10 Všechnopárty [i] 02:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 13/26 [i] 03:55 Kalendárium [i] 04:05 Spolužáci [i] 04:35 Od sedmi do čtyř [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Ve středu ohně [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Hledání ztraceného času [i] 09:15 Toulky za uměním [i] 09:30 Česko-německá evangelická bohoslužba [i] 10:15 Aurélie Dupont [i] 11:15 Grandsupertingltangl: Swing, swing, swing 11/14 [i] 11:40 Chcete mě? [i] 11:55 Máte mě! [i] 12:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 12:20 Nedej se [i] 12:35 Babylon [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:30 Úsměvy Jiřího Grossmanna [i] 14:05 Knižní svět [i] 14:35 Poklady světa [i] 14:45 Kajruván [i] 15:00 Ztracené adresy [i] 15:20 Království divočiny: Medvědi z [i] 15:50 Kamera na cestách: Skotsko, zrcadlo času [i] 16:45 Cesty víry: Klášter na ostrově [i] 17:10 Uchem jehly [i] 17:35 Kultura.cz [i] 18:05 Vzkaz Oldřicha Kulhánka [i] 18:20 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Válka nejnebezpečnějšího muže 14/44 [i] 20:30 Letecké katastrofy IV. [i] 21:20 Na plovárně s Davidem Morsem [i] 21:45 Skafandr a motýl [i] 23:35 Monty Python - málem pravda 1/6 [i] 00:25 Havel jede na dovolenou [i] 01:45 Filmopolis [i] 02:40 Game Page [i] 03:05 Trojhlas ve věži [i] 03:30 Kdo je... [i] 03:55 Světlana zpívá Marlene [i] 04:20 Osudové okamžiky [i] 04:35 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:50 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Novashopping 06:10 Veterinář z Bondi Beach [i] 06:40 Roary: Závodní auto 10 [i] 06:55 Baby Looney Tunes 20 [i] 07:20 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 4 [i] 07:50 Batman vítězí III 1 [i] 08:15 Spongebob v kalhotách 80 [i] 08:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:40 Zázrak v New Yorku [i] 11:55 Poplach v oblacích [i] 13:25 Vezmi mě zpátky [i] 15:25 Sestřičky [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sněženky a machři [i] 21:50 Střepiny [i] 22:25 Vítězové a poražení [i] 01:25 Novashopping 02:00 A co já? [i] 04:05 Policejní odznak IV: * 6, 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i] 06:25 Zpravodajství TV Prima 07:30 Beyblade Metal Fusion: Dark Gasherova veliká krabi-krabí operace 28 [i] 07:55 Mickeyho klubík III: Daisyn luční koník 2 [i] 08:25 Mickeyho klubík III: Minniein myškakalendář 3 [i] 08:55 Mickeyho klubík III: Minniein večírek v pyžamkách 4 [i] 09:30 Svět 2011 [i] 10:00 Pocahontas [i] 11:50 Camp Rock 2: Velký koncert [i] 14:05 Můj auťák Brouk [i] 16:15 Osm statečných [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Ratatouille [i] 22:25 Skála [i] 01:10 Myšlenky zločince II 7 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:45 Specialisté na vraždy I: Sněhová královna 1 [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Je to možné?! [i] 06:30 Skrytá vášeň 127/188 [i] 07:40 Elisa z Rivombrosy II. 10/13 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Sabrina - mladá čarodejnica V. 10/22 [i] 11:05 Jesse I. 11/22 [i] 11:30 Veronika Marsová I. 4/22 [i] 12:35 Mníška a komisár: Padlý anjel [i] 14:25 Uragán [i] 15:25 Vianoce plné lásky [i] 17:15 Skrytá vášeň 128/188 [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: S tebou chcem zostarnúť [i] 20:00 Uragán [i] 21:00 Madisonské mosty [i] 23:40 Skutočný príbeh: Obchodníci s deťmi [i] 01:25 Odsúdená za vraždu [i] 02:55 Nočné lampy [i] 03:40 V tieni [i] 04:10 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Magická hlubina 2 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kaena: Proroctví [i] 13:45 Moliere [i] 15:55 Zkratky ke štěstí [i] 17:45 Manituova bota [i] 19:20 Dům z písku a mlhy [i] 21:30 Pravidla vášně [i] 23:30 Paintball [i] 01:05 Pod kůží [i] 02:30 Turnaj zabijáků [i] 04:00 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:45 Severská kombinace [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:15 Biatlon [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:00 Jezdectví [i] 17:00 Biatlon [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:15 Biatlon [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 21:45 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 1: Harmonie 3 [i] 06:00 Z jiného úhlu [i] 08:00 Právo a pořádek 8: Příšera 24 [i] 09:00 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 10:00 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i] 11:00 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i] 12:00 Dobrá manželka 2: Smolné období 12 [i] 13:00 Vezmeš si mě? [i] 15:00 2012: Doba ledová [i] 17:00 Super erupce [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 2.část 22 [i] 20:00 Městečko Haven 1: Epidemie 4 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Odrazy a stíny 13 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Informátor 13 [i] 23:00 Brick Lane [i] 01:00 Sindibád a Minotaur [i] 03:00 Interní záležitost [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Éra Tudorovců [i] 07:00 Úžasná planeta 1 [i] 08:05 Největší metropole světa 1 [i] 09:10 Tři hladoví hoši 5 [i] 09:45 Na chalupě den za dnem 3 [i] 10:45 Jamieho rodinné Vánoce 5 [i] 11:20 Jamieho rodinné Vánoce 1 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče světa II. 2 [i] 12:55 Utajený šéf 2 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 3 [i] 14:25 Jídlo je detektivka II. 4 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Odolná mláďata 39 [i] 16:00 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 17:05 Podzemí měst II. 5 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 33 [i] 18:35 Bojovníci se špínou 34 [i] 19:05 Deratizátoři 1 [i] 19:35 Deratizátoři 2 [i] 20:10 Ztracené světy Speciál: Věk vzducholodí [i] 21:05 Bitva 360 9 [i] 22:10 Strategie útěku [i] 23:15 Smrtící válečníci: IRA vs. Taliban 9 [i] 00:10 Budování říše: Aztékové