TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 4/17 [i] 05:40 Duck Dodgers I. 4/13 [i] 06:10 Scooby Doo, ako sa máš II. 9/14 [i] 06:35 Myšiak Stuart Little 1-2/13 [i] 07:30 Malí Flintstonovci 25/26 [i] 07:55 Space Jam [i] 09:30 Priatelia I. 8/24 [i] 10:00 Smoliar [i] 12:00 Bezmocná [i] 14:00 Medzi nami zvieratami [i] 15:40 Čierny rytier [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Križovatka smrti 3 [i] 22:00 Adela show [i] 23:05 Rambo IV. [i] 01:00 Posledný skaut [i] 02:45 Hnev a česť 2 [i] 04:15 Moskovská horúčka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko v obrazoch [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Šmolkovia: Smradoško [i] 07:20 Šmolkovia: Hasiči [i] 07:35 Garfield: Oranžovo-čierna šelma [i] 07:50 Garfield: Divný pondelok [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 Deti o deťoch: O rybách a (ne)trpezlivosti [i] 09:50 Bud Bindi [i] 10:20 Legendy popu: Beáta Dubasová [i] 12:10 Autosalón [i] 12:35 Zlomok sekundy 13/14 [i] 13:50 Život Verdiho 7/9 [i] 15:15 Večné mladí 2/4 [i] 16:55 Nebíčko v papuľke [i] 17:30 On Air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:15 GYMPEL.TV: Karneval 11/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Ľvov - prebudenie zo spomienok, Ukrajina [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Zlomok sekundy 14/14 [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Ďakujeme, že fajčíte [i] 00:05 On Air [i] 00:30 Poklady sveta: Ľvov - prebudenie zo spomienok, Ukrajina [i] 00:45 Zlomok sekundy 14/14 [i] 01:50 Ďakujeme, že fajčíte [i] 03:25 Pravda o levoch 2/2 [i] 04:20 Život Verdiho 7/9 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:05 Extr@ german [i] 09:30 Energetika [i] 09:45 Madagaskar 1/3 [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:05 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 11:35 Občan za dverami [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Prečo drogy [i] 13:05 Načo sú rodičia deťom v puberte? [i] 13:25 Poltón [i] 14:05 Senior klub [i] 14:30 Po stopách židovskej kultúry v Kežmarku a okolí [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:05 Zelená revue [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Starožitné zrkadlo 1/2 [i] 18:05 Na ceste: Na ceste po Mozambiku [i] 18:30 Ovce.sk [i] 18:35 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 5/6 [i] 18:45 Táraninky: Dopravné značky [i] 18:55 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megamosty: Z Dánska do Švédska - most cez Öresund 1/3 [i] 20:50 Anjeli strážni Richarda Müllera [i] 21:20 Gen.sk: František Kele [i] 21:40 Výťah na popravisko [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:20 BJD 2009 BJD Superband (Slovensko) [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 Blízko smrti [i] 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Beyblade Metal Fusion [i] 08:00 Karate Kid [i] 09:30 Rozprávková jazda [i] 10:00 Môj brat je prasa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:35 Farmár hľadá ženu [i] 17:00 X FACTOR USA 2011 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dobrodružstvo na Aljaške [i] 22:00 Prci, prci, prcičky: V tábore [i] 00:00 Falošná hra [i] 02:10 Legenda o Pátračovi 19,20 [i] 03:35 Prci, prci, prcičky: V tábore [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Volajú ma Earl IV. 1,2/27 [i] 06:00 Cyranov ostrov 6 [i] 06:30 Perry Mason: Perry Mason sa vracia 1/30 [i] 08:00 Doktorka Quinnová 138,139 [i] 09:50 Zomrieť mladý [i] 12:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 1,2/24 [i] 12:50 Simpsonovci V. 17 [i] 13:15 Griffinovci II. 9 [i] 13:45 Šogún 5 [i] 15:50 30 prípadov majora Zemana: Lúpež sladkého „I“ - 1947, Rubínové kríže - 1947 3,4 [i] 18:00 „Ano, šéfe !“ [i] 19:00 Simpsonovci IV. 6 [i] 19:30 Ninja Factor II. 36 [i] 19:55 Šokujúce zábery 38 [i] 20:15 Farmár hľadá ženu [i] 21:40 Policajt drábom [i] 23:45 Črepiny [i] 00:20 Hoď svišťom 13 [i] 00:50 30 prípadov majora Zemana: Lúpež sladkého „I“ - 1947, Rubínové kríže - 1947 3,4 [i] 02:40 Šogún 5 [i] 04:15 Zomrieť mladý [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 34/37 [i] 07:00 Advokáti VIII. 17/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 18/22 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Z čista jasna 1/22 [i] 10:00 Andromeda: Hlas vzdáleného bubnu 13/22 [i] 11:00 Andromeda: Harper - verze druhá 14/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Cestovatelé 2/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Zloděj štípnul strarostovi psa 4/23 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 34/37 [i] 15:00 Boj o čas III. 18/22 [i] 16:00 Ochránce III. 7/23 [i] 17:00 Advokáti VIII. 17/22 [i] 18:00 Advokáti VIII. 18/22 [i] 19:00 Podfukáři IV. 2/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 19/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 11/23 [i] 23:05 Vzpomínky 4/4 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev III.: Všechno je zlomené 9/12 [i] 01:10 Podfukáři IV. 2/6 [i] 02:15 Boj o čas III. 19/22 [i] 03:05 Vzpomínky 4/4 [i] 03:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jízda: Projetí [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 09:05 Impozantní lodě: HDMS Absalon [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 10:55 Jak fungují stroje 9 [i] 11:25 Jak fungují stroje 10 [i] 11:50 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Ochrana vojáků [i] 12:45 Povolení vrtat 1 [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Biliárová herna Guys and Dolls [i] 14:35 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 15:30 Národ šílenců: Závody sekaček na trávu [i] 16:25 Jak se to dělá 1 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Balóny/auta/dopisní obálky/píšťalky [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 18:15 Americký přístav: Bombový poplach [i] 19:10 Stěhování obrů 4 [i] 20:05 Jak se to dělá 3 [i] 20:35 Jak se to dělá 4 [i] 21:00 Muž, žena a divočina 1 [i] 21:55 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce 7 [i] 00:40 Stěhování obrů 4 [i] 01:40 Muž, žena a divočina 1 [i] 02:40 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 03:40 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 04:05 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pohádky z celého světa: Kurz angličtiny pro děti 13 06:15 Franklin 19/52 [i] 06:35 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Na pevnině 22/26 [i] 07:05 Žáby k zulíbání [i] 08:50 Bimbuli [i] 09:05 Rande s Fyzikou [i] 09:20 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 49,50 [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Bludiště [i] 10:15 Volání vlků [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Moje velká indická svatba [i] 14:45 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 13/26 [i] 16:35 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Sexuální politika 12/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Souboj seriálů... vy rozhodnete! [i] 21:20 Není co ztratit [i] 22:55 Šepot [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Posledních 24 hodin: Hunter S. Thompson [i] 01:25 Pokondr live [i] 02:10 Na cestě po severu Izraele [i] 02:35 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 03:05 Zahrada pod lupou [i] 03:25 Etiketa [i] 03:35 Kluci v akci [i] 04:00 Bolkoviny [i] 04:45 Možná přijde i kouzelník [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Velká vlastenecká válka: Ruský dokumentární cyklus 6/8 [i] 06:50 Výbuchy v Blitz Street: Nálety na britská města v období 1/2 [i] 07:40 Strom věčně zelený [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:25 Folklorika [i] 09:55 Za vesnickými muzikanty [i] 10:20 Návraty k divočině [i] 10:45 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 11:15 Československý filmový týdeník 1961 861/2379 [i] 11:30 Ivan Blatný [i] 11:50 Být v obraze [i] 12:20 Game Page [i] 12:45 Medúza [i] 13:25 Musicblok [i] 13:50 PORT [i] 14:20 Zázračná planeta: Na našem syslím letišti [i] 15:10 Norsko [i] 16:05 Mosty na Toko-Ri [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Závislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Egypt 4/6 [i] 21:00 Podepsáno srdcem [i] 22:30 proStory [i] 23:00 Čtvrtníček, Šteindler a Vávra podvádějí [i] 23:20 Mimo rámec [i] 23:35 Davidovy narozeniny [i] 01:20 Leonard Cohen [i] 02:05 Ajťáci IV: Na slovíčko 2/6 [i] 02:30 Medúza 03:05 Musicblok 03:35 Géniové, blázni a pábitelé [i] 03:50 Kdo je... [i] 04:15 Euroturistika [i] 04:25 Osudové okamžiky [i] 04:40 Na vrcholky hor s Vladimírem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:20 Myšák Stuart Little 5 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 8, 9 [i] 07:15 Baby Looney Tunes 19 [i] 07:40 Tom a Jerry II 6 [i] 08:10 Batman vítězí II 3 [i] 08:35 Spongebob v kalhotách 79 [i] 09:05 Hannah Montana II 1, 2 [i] 10:05 Maximáma [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 105% alibi [i] 14:25 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 16:15 Královna ročníku [i] 18:15 Hospoda: Klientka, Den poté 47, 48 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Růžový panter 2 [i] 21:50 XXX: * [i] 00:15 Sniper 2 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Hranice nemožného 1 [i] 03:05 Lenssen & spol.: Zneužívané sestry, Vlkodlak [i] 04:20 Policejní odznak IV: * 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Vetřelci na turnaji 27 [i] 07:20 Mickeyho klubík III 1 [i] 07:50 M*A*S*H 226 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Top Gear USA I 5 [i] 10:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ FINÁLE! [i] 13:30 Receptář prima nápadů [i] 14:50 Zamilovaný profesor [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Mejdan v Las Vegas [i] 22:15 T.M.A. [i] 00:25 Doom [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Slávici na ulici [i] 06:50 Skrytá vášeň 126/188 [i] 08:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 86/129 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Sabrina - mladá čarodejnica V. 9/22 [i] 11:05 Jesse I. 10/22 [i] 11:30 Veronika Marsová I. 3/22 [i] 12:35 Láska jedného kňaza [i] 14:25 Uragán [i] 15:20 Daj šancu láske [i] 17:05 Skrytá vášeň 127/188 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Kým si pri mne [i] 20:00 Tisíc a jedna noc - Veľké finále 181-183/183 [i] 21:55 Láska, deti a veľké srdce: Sľub [i] 23:55 Salón [i] 01:45 Kobylky [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:25 V tieni [i] 04:55 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Červená Karkulka [i] 05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Moje tlustá řecká svatba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dračí past [i] 13:45 Carmen: Divoká vášeň [i] 15:55 Ztraceni v lásce [i] 17:25 Král videoher [i] 19:05 Napiš si svou smrt [i] 20:55 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 22:55 Turnaj zabijáků [i] 00:35 Jeskyně smrti [i] 02:15 Jednotka Uro [i] 04:00 Šerif [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Severská kombinace [i] 10:45 Curling [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Severská kombinace [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Biatlon - SP v Östersundu - sprint ženy [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Curling [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Hampton 2 [i] 06:00 Vezmeš si mě? [i] 08:00 Pohotovost 3: Na to vsaď život 18 [i] 09:00 Pohotovost 3: Doktorku Hathawayovou, prosím 19 [i] 10:00 Pohotovost 3: Náhodné činy 20 [i] 11:00 Pohotovost 3: Něco si přej 21 [i] 12:00 Pohotovost 3: Ještě jeden na cestu 22 [i] 13:00 Z jiného úhlu [i] 15:00 Interní záležitost [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Smolné období 12 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 20:00 Městečko Haven 1: Harmonie 3 [i] 21:00 Brick Lane [i] 23:00 Honička s osudem [i] 01:00 Vezmeš si mě? [i] 03:00 Z jiného úhlu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Go Bamako 2 [i] 06:00 Krev, pot a takeaways 1 [i] 07:05 Ostrov tučňáků 5 [i] 07:40 Zvířata, která stvořila dějiny 5 [i] 08:15 Vítejte v Lagosu 1 [i] 09:25 Úžasná planeta 1 [i] 10:25 Divokost Baltu [i] 11:30 Vraky snů 14 [i] 12:00 Hledání legendy: Černý leopard [i] 13:00 Vášnivý jedlík III. 1 [i] 13:30 Vášnivý jedlík III. 2 [i] 14:00 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 15:00 Co nám prospívá 47 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 59 [i] 16:05 Objevy starověku 8 [i] 17:00 Podzemí