TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 4 svadby [i] 09:25 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 10:25 Bolestné odlúčenie [i] 12:15 Bez stopy V. 3/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 NCIS VIII. 18/24 [i] 14:10 Monk V. 11/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 10/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 5/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS II. 1/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby - finále [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Na pokraji smrti [i] 22:20 Zabijak [i] 00:00 Hon na orla 2 [i] 01:45 Volali ho Buldozér [i] 03:30 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:05 Slovensko dnes [i] 07:20 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:05 Duel [i] 09:40 Štýlovo [i] 10:10 Profesionáli III: Cowley v úzkych 10/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 208/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Zlá priateľka 16 [i] 14:20 Divoký anjel 59 [i] 15:10 JAG II: Kovboji a kozáci 14/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:15 Fenomén Junior [i] 18:45 Slovensko v obrazoch [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Beáta Dubasová [i] 21:50 Tandemy [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie 6/6 [i] 00:30 JAG II: Kovboji a kozáci 14/15 [i] 01:15 Profesionáli III: Cowley v úzkych 10/13 [i] 02:10 Divoký anjel 59 [i] 02:45 Sila lásky III. 208/244 [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie 6/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 Muži a kamióny: Južná Afrika 10/10 [i] 11:25 Fokus - právo [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Profesionál [i] 13:30 Senior klub [i] 14:05 Kvarteto [i] 14:30 5 minút po dvanástej - Čo to počúvaš?! [i] 15:40 Svadba bude [i] 16:10 Futbal Európska liga - zostrihy [i] 16:40 Energetika [i] 17:00 Z mesta do mesta: Handlová [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:25 6 miliárd názorov - Portrét 6 [i] 18:30 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 4/6 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Madagaskar 1/3 [i] 21:00 Família - Perfektný plán [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske gigolov [i] 22:25 Kino na Dvojke: Ragtime [i] 00:55 Big Bít 19/42 [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:05 Udalosti ČT [i] 02:35 Správy STV "N" [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: LOKAL TV: Návrat Mravca Mravca 1 [i] 05:45 Kutyil s.r.o. [i] 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Zlodejka [i] 09:00 Panelák VIII.: Rozchod na „skúšku“ 68 [i] 10:00 Náš nový dom II. 1/19 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 15 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. [i] 14:30 Takešiho hrad II. 20 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 4 [i] 16:00 Náš nový dom II. 1/19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Posledná pieseň [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Rallye smrti 2 [i] 22:30 Underworld: Boj v podsvetí [i] 01:20 Rallye smrti 2 [i] 03:05 Numb3rs II. 24/24 [i] 03:45 Underworld: Boj v podsvetí [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Črepiny PLUS [i] 06:00 Klaun 40 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 63,64 [i] 08:15 Matlock VIII. 14 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda III. 14 [i] 10:15 Rosalinda 75,76 [i] 12:00 M*A*S*H 206,207 [i] 13:00 Panelák VIII.: Rozchod na „skúšku“ 68 [i] 14:00 Simpsonovci V. 16 [i] 14:30 Griffinovci II. 8 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 19 [i] 16:00 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 1,2/13 [i] 17:00 M*A*S*H 206,207 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 20 [i] 19:00 Simpsonovci V. 17 [i] 19:30 Griffinovci II. 9 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 4 [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 22:10 X FACTOR USA 2011 [i] 23:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 01:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 01:40 Ako som spoznal vašu mamu IV. 1,2/24 [i] 02:20 A-Team 45,46 [i] 03:50 Klaun 43,44/44 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí 2/6 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 10/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 17/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 2/22 [i] 10:00 Boj o čas 8/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 12:00 Dr. House V. 17/24 [i] 13:00 Pravěk útočí 3/6 [i] 14:00 The Amazing Race XVII. 11/12 [i] 15:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 18/26 [i] 17:00 Dr. House V. 17/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 19:00 Boj o čas 9/13 [i] 20:00 Dr. House V. 18/24 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 9/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 9/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev III.: Všechno je zlomené 9/12 [i] 00:10 Californication II.: La Ronde 9/12 [i] 00:45 Californication II.: In utero 10/12 [i] 01:25 Strážce pořádku II. 9/13 [i] 02:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 9/13 [i] 03:05 True Blood - Pravá krev III.: Všechno je zlomené 9/12 [i] 04:05 Californication II.: La Ronde 9/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Larví farma [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 08:10 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 10:00 Jak to dělají? 15 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 3 [i] 10:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 11:50 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro tým amerického fotbalu NY Giants [i] 14:35 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 16:25 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 17:20 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 18:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky [i] 19:40 Jak to dělají? 8 [i] 20:05 Bořiči mýtů 172 [i] 21:00 Tyson, jak ho neznáte 5 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 22:50 Hry s časem: Airbagy, jiskry, lana a prsteny [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 00:40 Bořiči mýtů 172 [i] 01:40 Tyson, jak ho neznáte 5 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 03:40 Hry s časem: Airbagy, jiskry, lana a prsteny [i] 04:35 Jak se to dělá: Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cirkus Humberto: Slavné jméno 12/12 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Stateční kapitáni 41/52 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 10:55 Silvestrovský kufr [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Ano, já chci. Ale kdo chce mě? 16/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 České pexeso 14/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Burza 12/26 [i] 20:55 13. komnata Hany Křížkové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Losování Euromiliony 22:10 Komisař Moulin [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Město žen II: Něco o tobě 12/22 [i] 23:55 Co nám dělá dokonalá těla? 12/39 [i] 00:20 Do moře míst 12/13 [i] 00:50 Dobré ráno s Jedničkou 03:15 Fenomén [i] 03:40 Devatero řemesel [i] 04:00 Kuchařská pohotovost [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Kus dřeva ze stromu [i] 05:45 Setkávání [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 Přidej se [i] 06:35 Nedej se [i] 06:55 Ta naše povaha česká [i] 07:20 Být v obraze [i] 07:50 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Tunisko. Dech pouště [i] 10:00 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 10:25 City Folk 2011 - Barcelona [i] 10:50 Dobrodružství s jaguáry 5/6 [i] 11:40 Barvy života [i] 12:35 Vínečko [i] 13:00 Folklorní magazín [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Cestománie [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 16:00 Tajemství divočiny VI.: Medvědi z Ašia 8/13 [i] 16:25 Ushuaia 22/26 [i] 16:55 Lososí farmy [i] 17:50 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 18:00 Návraty k divočině [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Třinácté poschodí 58/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:05 Senioři v dopravě: Řidiči 1 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Vzkaz Karla Valocha [i] 19:40 Malované opony českých divadel: Od Hynaisovy opony k úsměvu 4/7 [i] 20:00 Zázračná planeta: Na našem syslím letišti [i] 20:45 Osobnost na Dvojce [i] 20:50 Výbuchy v Blitz Street: Nálety na britská města v období 1/2 [i] 21:45 Renesance [i] 23:25 Ajťáci IV: Na slovíčko 2/6 [i] 23:50 Mariska [i] 00:00 Blues Alive [i] 00:25 Byl jednou jeden film: Korida lásky [i] 01:20 John Coltrane [i] 02:20 Trojhlas ve věži [i] 02:45 Géniové, blázni a pábitelé [i] 03:00 Kdo je... [i] 03:25 Osudové okamžiky [i] 03:40 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:00 Svoboda pod bodem mrazu aneb [i] 04:55 Evropa dnes [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Podezřelý [i] 11:25 Ženatý se závazky 187 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Návrat komisaře Rexe XI: Odložený případ 9 [i] 13:35 Painkiller Jane 1 [i] 14:35 Odložené případy II: Děvčata z továrny 2 [i] 15:35 Beze stopy II 15 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Duch 5 [i] 18:25 Ulice 2090 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Koření života [i] 22:10 Michael Clayton [i] 00:20 Expozitura: Válka gangů 13 [i] 01:50 Novashopping 02:30 Lenssen & spol.: Tajný poměr, Pohřbený zaživa, Zkrvavený kříž [i] 04:00 Policejní odznak IV: * 2, 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 226 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Šípková Růženka 24 [i] 11:05 Diagnóza vražda III: Svědek vraždy 2 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Spi, děťátko, spi 17 [i] 13:05 Odpadlík III: Zlodějské doupě 18 [i] 14:05 Kutil Tim II: Bolest v tříslech 2 [i] 14:35 Můj přítel Monk V: Pan Monk nevidí 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období: Léto [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Specialisté na vraždy I: Sněhová královna 1 [i] 21:05 Show Jana Krause [i] 22:05 Cesty k úspěchu [i] 22:15 Poseidon [i] 00:20 Za nepřátelskou linií [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Cigánske srdce 94/218 [i] 06:35 Sudkyňa Hatchettová I. 153-154/175 [i] 07:45 Dr. House I. 20/22 [i] 08:50 Mike a Molly I. 4/24 [i] 09:15 Ženatý so záväzkami V. 2/25 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Skrytá vášeň 125/188 [i] 11:30 V objatí hodvábu 91-92/200 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 29/130 [i] 13:55 Rebeli I. 72/215 [i] 14:50 Rodinná kliatba 59/110 [i] 15:50 Cigánske srdce 95/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 126/188 [i] 17:50 Zajtrajšie noviny III. 21/23 [i] 18:45 Ženatý so záväzkami V. 3-4/25 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i] 23:55 Podvedená [i] 01:45 Na streche [i] 02:55 Ulica III. 111-112/259 [i] 04:20 V tieni [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Korsický případ [i] 13:50 Magická hlubina 2 [i] 15:30 Malá ryba [i] 17:30 Moje tlustá řecká svatba [i] 19:20 Prokletý [i] 20:55 Šerif [i] 22:45 Jednotka Uro [i] 00:40 Krvavý sníh [i] 02:00 Doors - When You Are Strange [i] 03:25 Sniper [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saňe [i] 09:00 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Fotbal [i] 12:10 Běžecké lyžování [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:15 Biatlon [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Motorismus [i] 23:45 Poker [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Seznamte se s manželkami 1 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost, část 1 23 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Pověra 14 [i] 09:20 Právo a pořádek 9: Přestupek černá pleť 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 12:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost - 2. část 24 [i] 13:20 Pohotovost 3: Něco si přej 21 [i] 14:20 Právo a pořádek 9: Návnada 3 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 2.část 22 [i] 16:20 Detektiv Nash Bridges 4: Napumpovaná akce 16