Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 4 svadby [i] 09:25 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 10:25 Odvrhnuté dieťa [i] 12:10 Bez stopy V. 2/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VI. 23/23 [i] 14:05 Monk V. 10/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 9/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 23/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 NCIS VIII. 18/24 [i] 23:10 Umenie kradnúť [i] 01:10 Behemoth: Beštia z podzemia [i] 02:40 Psych, s.r.o. III. 8/16 [i] 03:20 Monk V. 10/16 [i] 04:00 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli III: Podozrenie 9/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 207/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Nový muž 15 [i] 15:10 JAG II: Kód modrý 13/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 57 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Večné mladí 2/4 [i] 21:45 Nebíčko v papuľke [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:28 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Taxikárka 1/4 [i] 00:15 JAG II: Kód modrý 13/15 [i] 01:00 Profesionáli III: Podozrenie 9/13 [i] 01:50 Nebíčko v papuľke [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Potulky po Chorvátsku [i] 03:40 Sila lásky III. 207/244 [i] 04:25 Sila lásky V. 57 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Ako spievajú sláviky 1/2 [i] 09:05 Ovce.sk [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Diagnóza: Poruchy spánku [i] 11:25 Fokus - peniaze [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Vyhráva Malokarpatská kapela [i] 13:15 Občan za dverami [i] 13:45 Polícia [i] 13:55 Púť k sv. Sáre - patrónke Rómov [i] 14:25 Sféry dôverné [i] 15:35 Všetko,čo mám rád [i] 16:45 Profesionál [i] 17:00 Kvarteto [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Muži a kamióny: Južná Afrika 10/10 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Portrét 5 [i] 18:30 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 3/6 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 20:50 Futbal Európska liga - zápasy [i] 23:10 Večer pod lampou [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kutyil s.r.o. [i] 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Nie som jeho otec! [i] 09:00 Panelák VIII.: Angie pátra 67 [i] 10:00 Náš nový dom I. 4/4 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 18 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. [i] 14:30 Takešiho hrad II. 19 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 3 [i] 16:00 Náš nový dom I. 4/4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Ciciaš energiu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Rozchod na „skúšku“ 68 [i] 21:15 "Ano, šéfe !" [i] 22:39 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: LOKAL TV: Návrat Mravca Mravca 1 [i] 23:10 Sex zabíja [i] 01:05 Nevinní: Víkend na rozlúčku, Stratená 7+8 [i] 02:35 Numb3rs II. 23 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 3 [i] 04:00 Sex zabíja [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Diagnóza: Vražda III. 12 [i] 06:00 Klaun 39 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 61,62 [i] 08:15 Matlock VIII. 13 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda III. 13 [i] 10:15 Rosalinda 73,74 [i] 12:00 M*A*S*H 204,205 [i] 13:00 Panelák VIII.: Angie pátra 67 [i] 14:00 Simpsonovci V. 15 [i] 14:30 Griffinovci II. 7 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 18 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 23,24/24 [i] 17:00 M*A*S*H 204,205 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 19 [i] 19:00 Simpsonovci V. 16 [i] 19:30 Griffinovci II. 8 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 3 [i] 20:15 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 22:10 Dobrodružstvo Poseidona [i] 00:30 VyVolení [i] 01:00 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 02:35 TOP STAR [i] 03:15 Ako som spoznal vašu mamu V. 23,24/24 [i] 04:00 Pensacola: Zlaté krídla 18 [i] 04:40 Matlock VIII. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí 1/6 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 9/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 16/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 1/22 [i] 10:00 Boj o čas 7/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 12:00 Dr. House V. 16/24 [i] 13:00 Pravěk útočí 2/6 [i] 14:00 The Amazing Race XVII. 10/12 [i] 15:00 Advokáti IV. 2/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 17/26 [i] 17:00 Dr. House V. 16/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 19:00 Boj o čas 8/13 [i] 20:00 Dr. House V. 17/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5/24 [i] 23:00 Charlieho andílci 4/13 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5/24 [i] 02:35 Charlieho andílci 4/13 [i] 03:25 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 09:05 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 10:00 Jak to dělají? 14 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 2 [i] 10:55 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 12:45 Jízda: Projetí [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Dryvit Systems [i] 14:35 Špinavé práce: Larví farma [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 16:25 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 18:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky [i] 19:40 Jak to dělají? 7 [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 25 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 26 [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Bouře století [i] 21:55 Superstroje: Pozemní monstra [i] 22:50 Strašení 14 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 26 [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Bouře století [i] 02:40 Superstroje: Pozemní monstra [i] 03:40 Strašení 14 [i] 04:35 Jak se to dělá: Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Luďův poslední úspěch 40/52 [i] 09:30 Od sedmi do čtyř [i] 10:45 Spolužáci [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Romantika, tři muži na honu 15/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Plavba po jezeře 50/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:20 Stop [i] 17:25 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:10 The Pacific 10/10 [i] 23:15 Profesionálové: Šílenství Mickeyho Hamiltona 28/57 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Přežít! [i] 01:00 Auto Moto Revue [i] 01:25 Dobré ráno s Jedničkou 03:50 AZ-kvíz [i] 04:15 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:40 Překvapení pana Milberryho [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Chcete je? [i] 05:10 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:25 proStory [i] 06:55 Letecké katastrofy IV. [i] 07:40 Ekoprůkopníci: Recyklovatelné plasty [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Dětství, důvod k dospělosti [i] 09:55 Inventura Febia: Lidé s poznamenanou tváří a tetováním [i] 10:25 Na plovárně s Gideonem Bachmanem [i] 10:50 Valach, co Bohu voněl [i] 11:45 Moje divukrásná Dacia [i] 12:40 ...a tuhle znáte? [i] 13:05 Atlantropa - sen o novém světadílu [i] 14:05 Ztracené adresy [i] 14:30 společnost [i] 14:31 Rodina a já [i] 15:05 Senioři v dopravě: Řidiči 1 [i] 15:20 Medicína pro 21. století [i] 15:35 Bonbónky světa [i] 15:55 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Barcelona [i] 17:15 Ekoprůkopníci: Jak chránit les [i] 17:35 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 18:00 Ushuaia 21/26 [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Sestry až za hrob 57/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Kajruván [i] 20:00 Místo na slunci [i] 20:55 Ta naše povaha česká [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Filmopolis [i] 22:25 Krásný ztráty [i] 22:55 Na moll [i] 23:20 Maria Montessoriová 2/2 [i] 01:00 Cestománie [i] 01:30 Návraty k divočině [i] 02:00 Divadlo žije! [i] 02:25 Trojhlas ve věži [i] 02:50 Géniové, blázni a pábitelé [i] 03:05 Euroturistika [i] 03:20 Australská setkání [i] 03:50 Kdo je... [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:45 Brněnské kolo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Můj bratranec Vinny [i] 11:25 Ženatý se závazky 186 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Návrat komisaře Rexe XI: Jména hvězd 8 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 22 [i] 14:35 Odložené případy II: Nebezpečná čtvrť 1 [i] 15:35 Beze stopy II 14 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 18:25 Ulice 2089 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci mít jasno 304 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Nejdražší maminka [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Legenda o Červeném draku: * [i] 00:40 Kriminálka Miami VI: Rodinná záležitost [i] 01:30 Novashopping 02:05 Post Mortem 9 [i] 02:55 Lenssen & spol.: Perfektní sexšpion, Povětrná žena [i] 03:55 Policejní odznak III: * 15 [i] 04:45 Policejní odznak IV: * 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 225 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Zaměstnavatel jeho bratra 23 [i] 11:05 Diagnóza vražda III: Nevinná vražda 1 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i] 13:05 Odpadlík III: Řezník 17 [i] 14:05 Kutil Tim II: Čti mi z očí 1 [i] 14:35 Můj přítel Monk V: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Letní slunovrat 2/2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 To dáš! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Tsunami 15 [i] 23:25 Specialisté na vraždy [i] 01:25 Nikdo není dokonalý [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 124/188 [i] 05:55 Cigánske srdce 93/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 151-152/175 [i] 08:05 Dr. House I. 19/22 [i] 09:10 Mike a Molly I. 3/24 [i] 09:30 Ženatý so záväzkami IV. 23/23 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Skrytá vášeň 124/188 [i] 11:50 V objatí hodvábu 89-90/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová III. 28/130 [i] 13:55 Rebeli I. 71/215 [i] 14:50 Rodinná kliatba 58/110 [i] 15:50 Cigánske srdce 94/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 125/188 [i] 17:50 Zajtrajšie noviny III. 20/23 [i] 18:45 Ženatý so záväzkami V. 1-2/25 [i] 19:45 Frasier XI. 15/24 [i] 20:00 Dr. House I. 20/22 [i] 21:05 V objatí hodvábu 91-92/200 [i] 23:05 Zajtrajšie noviny III. 20/23 [i] 00:00 Frasier XI. 15/24 [i] 00:25 Ženatý so záväzkami V. 1/25 [i] 01:00 Ulica III. 109-110/259 [i] 02:35 V tieni [i] 02:55 112 [i] 03:25 Na streche [i] 04:30 Smiechoty [i] 04:55 Skrytá vášeň 125/188 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Coronado [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Můj pes Buddy 5 - Volejbalista [i] 13:40 Krotitelé upírů [i] 15:40 Camille [i] 17:20 Magická hlubina 2 [i] 19:00 Malá ryba [i] 21:00 Sniper [i] 22:45 Doors - When You Are Strange [i] 00:20 Zlá karma [i] 01:50 Válka policajtů [i] 03:40 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 12:00 Fotbal [i] 12:10 Severská kombinace [i] 12:45 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Běžecké lyžování [i] 15:50 Fotbal [i] 16:00 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Bojové sporty [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 3: Zpověď opravdové ženy v domácnosti 12 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Boj o jídlo 22 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Generálův návrat 20 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Úkryt 13 [i] 09:20 Právo a pořádek 9: Opatrované děti 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 12:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost, část 1 23 [i] 13:20 Pohotovost 3: Náhodné činy 20 [i] 14:20 Právo a pořádek 9: Přestupek černá pleť 2 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 16:20 Detektiv Nash Bridges 4: Vzkříšení 15 [i] 17:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 19:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost - 2. část 24