TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 4 svadby [i] 09:20 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 10:20 Útek pred psychopatom [i] 12:15 Bez stopy V. 1/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VI. 22/23 [i] 14:10 Monk V. 9/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 8/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 3/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 22/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Tvár teroru: Únos mojej sestry [i] 00:30 Čeľuste: Bieli zabijaci [i] 02:10 Psych, s.r.o. III. 7/16 [i] 02:50 Flash Gordon 22/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Slovensko dnes [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:15 Nebíčko v papuľke [i] 09:55 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli III: Na úteku 8/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 206/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Stratená dcéra 14 [i] 14:20 Divoký anjel 58 [i] 15:10 JAG II: Ochranca 12/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 56 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Príbeh z Bronxu [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Unesení 7/10 [i] 23:50 JAG II: Ochranca 12/15 [i] 00:40 Profesionáli III: Na úteku 8/13 [i] 01:30 Divoký anjel 58 [i] 02:10 Unesení 7/10 [i] 03:35 Sila lásky III. 206/244 [i] 04:20 Sila lásky V. 56 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Národnostný magazín: Židovský [i] 10:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Alžírsko a OAS 12/26 [i] 11:25 Fokus - zdravie [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:35 Família: Ešte sa nestmieva [i] 14:05 Večer na tému [i] 15:45 Nevesta [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Senior klub [i] 17:30 Fokus - peniaze [i] 18:15 Diagnóza: Poruchy spánku [i] 18:32 Ovce.sk [i] 18:35 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 2/6 [i] 18:45 6 miliárd názorov - Portrét 4 [i] 18:50 Správy - Hírek [i] 19:00 Európska liga basketbalistiek - Dobrí anjeli Košice [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Sféry dôverné [i] 23:00 Spektrum vedy: Infarkt mozgu [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Kutyil s.r.o. [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Sporovlivá [i] 09:00 Panelák VIII.: Svokra 66 [i] 10:00 Náš nový dom I. 3 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs IV. 1/18 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. [i] 14:30 Takešiho hrad II. 18 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 2 [i] 16:00 Náš nový dom I. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Dediť sa oplatí [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Angie pátra 67 [i] 21:15 Hawaii 5.0 16 [i] 22:15 Kosti VI. 15 [i] 23:15 Kosti IV. 18 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 12,13 [i] 02:00 Hawaii 5.0 16 [i] 02:45 Numb3rs II. 22 [i] 03:25 Bostonské zločiny III. 20 [i] 04:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 12,13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Diagnóza: Vražda III. 11 [i] 06:00 Klaun 38 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 59,60 [i] 08:15 Matlock VIII. 12 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda III. 12 [i] 10:15 Rosalinda 71,72 [i] 12:00 M*A*S*H 202,203 [i] 13:00 Panelák VIII.: Svokra 66 [i] 14:00 Simpsonovci V. 14 [i] 14:30 Griffinovci II. 6 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 17 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 21,22 [i] 17:00 M*A*S*H 202,203 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 18 [i] 19:00 Simpsonovci V. 15 [i] 19:30 Griffinovci II. 7 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 2 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 4 [i] 21:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:25 VyVolení [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 4 [i] 01:40 Blízko smrti [i] 02:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:05 Ako som spoznal vašu mamu V. 21,22 [i] 03:45 Pensacola: Zlaté krídla 17 [i] 04:25 Matlock VIII. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 13/13 [i] 07:15 The Amazing Race XVII. 8/12 [i] 08:10 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 15/26 [i] 09:05 Advokáti III. 23/23 [i] 10:05 Boj o čas 6/13 [i] 11:05 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 12:00 Dr. House V. 15/24 [i] 13:00 Pravěk útočí 1/6 [i] 14:00 The Amazing Race XVII. 9/12 [i] 15:00 Advokáti IV. 1/22 [i] 16:00 Dr. House V. 15/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 16/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 19:00 Boj o čas 7/13 [i] 20:00 Dr. House V. 16/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 11/13 [i] 22:00 Vzpomínky 4/4 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 18/23 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 9/16 [i] 01:10 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 02:05 Vzpomínky 4/4 [i] 02:55 Myšlenky zločince V. 18/23 [i] 03:40 Poslední vteřiny II. 9/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 09:05 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 10:00 Jak to dělají? 13 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 1 [i] 10:55 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 12:45 Národ šílenců: Sáňkování na barové stoličce [i] 13:40 Americký chopper: Přehlídka ukázkových motorek [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 17:20 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 18:15 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny [i] 19:40 Jak to dělají? 6 [i] 20:05 Armáda jednoho 5 [i] 21:00 Kdo uspěje? 5 [i] 21:55 Výrobci zbraní: Brokovnice s taserem [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 3 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 00:40 Armáda jednoho 5 [i] 01:40 Kdo uspěje? 5 [i] 02:40 Výrobci zbraní: Brokovnice s taserem [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 3 [i] 04:35 Jak se to dělá: Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Vulkanická pizza 39/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Velká očekávání 5/32 [i] 10:15 Možná přijde i kouzelník [i] 11:25 Na cestě po severu Izraele [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky 14/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Soutěž krásy 49/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:20 Příběhy slavných - Jiřina Třebická [i] 22:15 Ohlédnutí [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Doktor Martin: Cesta z lesa 13/23 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Na stopě [i] 01:10 Dobré ráno s Jedničkou 03:35 AZ-kvíz [i] 04:00 Bydlení je hra [i] 04:20 Hovory H z Paláce K [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Speciální jednotky v akci: Dokumentární série BBC 4/4 [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 ...a tuhle znáte? 06:25 Diagnóza [i] 06:45 Senioři v dopravě: Cyklisté 06:50 Thelonious Monk [i] 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Mlýn na konci cesty [i] 10:10 Ochránce [i] 10:35 Mýty a fakta historie: Egypt 3/6 [i] 11:30 Rysavá jalovica [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Chci jít s Kubišem 13/44 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Malované opony českých divadel: Od Hynaisovy opony k úsměvu 4/7 [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou 14:45 Nehasit! Hořím! [i] 15:20 Výtvarnické konfese [i] 15:55 Aurélie Dupont [i] 16:55 Kamera na cestách: Omán, tajemný [i] 17:45 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 17:55 Poklady světa [i] 18:05 Kajruván [i] 18:20 Senioři v dopravě: Chodci 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Byla jednou jedna malá holčička 56/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Tichomořští sledi [i] 20:00 Léda [i] 21:40 Osobnost na Dvojce [i] 21:45 Divadlo žije! [i] 22:15 Terra musica [i] 22:40 Byl jednou jeden film: Korida lásky [i] 23:35 John Coltrane [i] 00:35 Ta naše povaha česká [i] 01:00 Vítejte v KLDR [i] 02:00 Na plný pecky 02:25 Folk a kolem [i] 02:50 Trojhlas ve věži [i] 03:15 Géniové, blázni a pábitelé [i] 03:30 Lugano [i] 03:45 Kdo je... [i] 04:10 Zapomenuté výpravy [i] 04:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:50 Příběh vrtule [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Causa: Dítě [i] 11:00 Ženatý se závazky 185 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Návrat komisaře Rexe XI: Kočičí oči 7 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 21 [i] 14:35 Odložené případy: Ulička milenců 22 [i] 15:30 Beze stopy II 13 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 18:25 Ulice 2088 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Válka gangů 13 [i] 21:50 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Nevyřčené tajemství: * [i] 01:10 Kriminálka Miami VI: Vražda v tunelu [i] 02:00 Novashopping 02:35 Post Mortem 8 [i] 03:25 Lenssen & spol.: Rodina v dluzích [i] 04:05 Policejní odznak III: * 13, 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 224 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Přežít 22 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Mé dítě je z jiného světa 22 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Zázračné dítě 15 [i] 13:05 Odpadlík III: Živá legenda 16 [i] 14:05 Kutil Tim I: Stereotyp 24 [i] 14:35 Můj přítel Monk V: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Letní slunovrat 1/2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Vyhlášení války 88 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Prastará kletba 19 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Echo Park 2 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny V: Milenka 15 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny V: Milenka 15 [i] 04:15 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Skrytá vášeň 123/188 [i] 05:55 Cigánske srdce 92/218 [i] 06:45 Sudkyňa Hatchettová I. 149-150/175 [i] 07:50 Dr. House I. 18/22 [i] 08:55 Mike a Molly I. 2/24 [i] 09:20 Ženatý so záväzkami IV. 21/23 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Skrytá vášeň 123/188 [i] 11:35 V objatí hodvábu 87-88/200 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová III. 27/130 [i] 13:50 Rebeli I. 70/215 [i] 14:50 Rodinná kliatba 57/110 [i] 15:45 Cigánske srdce 93/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 124/188 [i] 17:50 Zajtrajšie noviny III. 19/23 [i] 18:50 Ženatý so záväzkami IV. 22-23/23 [i] 19:45 Frasier XI. 14/24 [i] 20:00 Dr. House I. 19/22 [i] 21:05 V objatí hodvábu 89-90/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny III. 19/23 [i] 23:45 Frasier XI. 14/24 [i] 00:10 Ženatý so záväzkami IV. 22/23 [i] 00:40 Sudkyňa Hatchettová III. 27/130 [i] 01:10 Ulica III. 107-108/259 [i] 02:40 V tieni [i] 02:55 112 [i] 03:35 Na streche [i] 04:40 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Malí velcí podvodníci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Góóól! 3 [i] 13:45 Americká rapsodie [i] 15:45 Zákon přitažlivosti [i] 17:25 Krotitelé upírů [i] 19:20 Můj pes Buddy 5 - Volejbalista [i] 20:55 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i] 22:25 Válka policajtů [i] 00:25 Zkratka ke smrti [i] 01:50 Sluneční andělé [i] 03:20 Attack [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i]