TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 4 svadby [i] 09:20 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 11:20 Bermudský trojuholník [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VI. 21/23 [i] 14:10 Monk V. 8/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 7/24 [i] 15:30 Mike a Molly I. 2/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 21/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc - Veľké finále časť 2. [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Mentalista III. 5/24 [i] 00:00 Smrtonosný sľub [i] 01:50 Pravidlá násilia [i] 03:00 Flash Gordon 21/22 [i] 03:40 Kobra 11 X. 16/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Slovensko dnes [i] 07:15 Správy STV "N" [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:50 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:10 Profesionáli III: Bodie sa mstí 7/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 205/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Žalostný koniec 13 [i] 14:25 Divoký anjel 57 [i] 15:10 JAG II: Prieskumný oddiel 11/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 55 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Luther 6/6 [i] 21:50 GYMPEL.TV: Karneval 11/13 [i] 22:40 Nočné správy STV [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 JAG II: Prieskumný oddiel 11/15 [i] 23:50 Profesionáli III: Bodie sa mstí 7/13 [i] 00:40 Divoký anjel 57 [i] 01:20 Luther 6/6 [i] 02:15 Reportéri [i] 02:40 Štýlovo [i] 03:10 Sila lásky III. 205/244 [i] 04:00 Sila lásky V. 55 [i] 04:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Medvedík pre bračeka [i] 09:05 Ovce.sk [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Športové ozveny [i] 11:00 Príroda zblízka: Ako rozumieť mravcom 4 [i] 11:40 Fokus - práca [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 VAT [i] 14:10 Diagnóza: Nádor na mozgu [i] 14:30 Medicína - Nádory hlavy a krku [i] 15:35 Orientácie [i] 16:15 Môj príbeh: Adoptoval som si postihnuté dieťa [i] 16:25 Národnostný magazín: Židovský [i] 17:00 Spektrum vedy: Infarkt mozgu [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Alžírsko a OAS 12/26 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Rodina [i] 18:30 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 1/6 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk+cz: Psohlavci [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:35 Autosalón [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Kamarát sviniar [i] 09:00 Panelák VIII.: Kontajnery 65 [i] 10:00 Náš nový dom I. 2 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 24/24 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. [i] 14:30 Takešiho hrad II. 17 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York IV. 1/21 [i] 16:00 Náš nový dom I. 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Urýchlené závery [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Svokra 66 [i] 21:15 Nevinní: Víkend na rozlúčku, Stratená 7+8 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 13 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 6 [i] 01:10 Farmár hľadá ženu [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 13 [i] 03:10 Numb3rs II. 20,21 [i] 04:35 Bostonské zločiny III. 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Črepiny PLUS [i] 06:00 Klaun 37 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 57,58 [i] 08:15 Matlock VIII. 11 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda III. 11 [i] 10:15 Rosalinda 69,70 [i] 12:00 M*A*S*H 200,201 [i] 13:00 Panelák VIII.: Kontajnery 65 [i] 14:00 Simpsonovci V. 13 [i] 14:30 Griffinovci II. 5 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 16 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 19,20 [i] 17:00 M*A*S*H 200,201 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 17 [i] 19:00 Simpsonovci V. 14 [i] 19:30 Griffinovci II. 6 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. 1/15 [i] 20:15 Ice Road Truckers I. 13/13 [i] 21:15 Originály na cestách II. 7 [i] 22:15 Posledné minúty 8 [i] 23:15 Stratené dôkazy 5 [i] 00:15 VyVolení [i] 00:40 Ice Road Truckers I. 13/13 [i] 01:25 Originály na cestách II. 7 [i] 02:10 Posledné minúty 8 [i] 02:55 Ako som spoznal vašu mamu V. 19,20 [i] 03:45 Pensacola: Zlaté krídla 16 [i] 04:25 Matlock VIII. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 12/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 7/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 14/26 [i] 09:00 Advokáti III. 22/23 [i] 10:00 Boj o čas 5/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 12:00 Dr. House V. 14/24 [i] 13:00 Pán času IV. 13/13 [i] 14:20 The Amazing Race XVII. 8/12 [i] 15:20 Advokáti III. 23/23 [i] 16:20 Dr. House V. 14/24 [i] 17:15 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 15/26 [i] 18:15 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 19:15 Boj o čas 6/13 [i] 20:15 Dr. House V. 15/24 [i] 21:10 CSI: New York VII. 13/22 [i] 22:10 Charlieho andílci 4/13 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4/24 [i] 00:10 Na lodi 8/13 [i] 01:40 CSI: New York VII. 13/22 [i] 02:30 Charlieho andílci 4/13 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4/24 [i] 04:05 Boj o čas 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 08:10 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 10:00 Jak to dělají? 12 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 64 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 12:45 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro výrobce jeřábů Manitowoc Crane [i] 14:35 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 16:25 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 17:20 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 18:15 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice [i] 19:40 Jak to dělají? 5 [i] 20:05 Jak to dělají? 17 [i] 20:35 Jak to dělají? 18 [i] 21:00 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 21:55 Idiot na cestách: Čína [i] 22:50 Národ šílenců: Minimotorka [i] 23:45 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 00:40 Jak to dělají? 17 [i] 01:10 Jak to dělají? 18 [i] 01:40 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 02:40 Idiot na cestách: Čína [i] 03:40 Národ šílenců: Minimotorka [i] 04:35 Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Mazánku, máš na kahánku 38/52 [i] 09:25 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Dieta 5/13 [i] 10:35 Hovory H z Paláce K [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Páni, překonávám sama sebe 13/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Jak se stal Ferda muzikantem 48/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Na cestě po severu Izraele [i] 21:30 Pokondr live [i] 22:15 POLOŠERO - SÍLA MYŠLENKY [i] 22:45 Kriminálka Paříž: Nové důkazy 2/2 48/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Na velikosti záleží II 9/10 [i] 00:05 Sedm bílých plášťů [i] 01:20 The Pacific, film o seriálu [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Adventní koncert 1/4 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Znovu Na Vlachovce 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Na hranici tradic [i] 06:55 Azory - ráj v nekonečné modři [i] 07:40 Ekoprůkopníci: Recyklace [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Najdi si své zvíře [i] 10:00 Poslední pouť [i] 10:50 Počesku [i] 11:00 Rebeka 1/2 [i] 12:35 Znovu Na Vlachovce [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:30 Evropa dnes [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:50 Moje divukrásná Dacia [i] 16:50 Klíč [i] 17:15 Inspiromat [i] 17:30 Ochránce [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Trezor pana Kandinského 55/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Senioři v dopravě: Cyklisté 19:30 Ushuaia 21/26 [i] 20:00 Muzika [i] 21:40 Osobnost na Dvojce [i] 21:50 Inventura Febia: Lidé s poznamenanou tváří a tetováním [i] 22:25 Závislosti [i] 22:50 Q [i] 23:20 Návrat čápů (Rückkehr der [i] 00:50 Letecké katastrofy IV. [i] 01:40 Kultura.cz [i] 02:05 Kultura.cz Brno [i] 02:35 Trojhlas ve věži [i] 03:05 Géniové, blázni a pábitelé [i] 03:20 Euroturistika [i] 03:35 Kdo je... [i] 04:00 Zapomenuté výpravy [i] 04:20 Poprvé v kolébce hokeje [i] 04:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Láska a tanec [i] 11:00 Ženatý se závazky 184 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Návrat komisaře Rexe XI: Slušní hoši 6 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 20 [i] 14:35 Odložené případy: Plán 21 [i] 15:30 Beze stopy II 12 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Šarlatové písmeno 2 [i] 18:25 Ulice 2087 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno nebo nic 303 [i] 21:30 Víkend: Jeden z nás [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Austin Powers: Goldmember [i] 00:50 Kriminálka Miami VI: Hon na predátora [i] 01:45 Novashopping 02:20 Post Mortem 7 [i] 03:05 Lenssen & spol.: Milostná intrika na pracovišti [i] 04:05 Policejní odznak III: * 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 223 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Prachy z nebes 21 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Smrt za bílého dne 21 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Dobrý plán 14 [i] 13:05 Odpadlík III: Repo Raines 15 [i] 14:05 Kutil Tim I: V lásce a ve válce je vše dovoleno 23 [i] 14:35 Můj přítel Monk V: Pan Monk a herec 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zimní slunovrat 2/2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Noc v muzeu 5 [i] 23:20 Myšlenky zločince V: Riskantní podnik 13 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny V: Poslední přednáška 14 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny V: Poslední přednáška 14 [i] 04:15 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 122/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 91/218 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová I. 147-148/175 [i] 08:05 Dr. House I. 17/22 [i] 09:15 Ženatý so záväzkami IV. 19/23 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Skrytá vášeň 122/188 [i] 11:35 Sabrina - mladá čarodejnica V. 7-8/22 [i] 12:30 Dr. Oz I. 22/174 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 26/130 [i] 14:00 Rebeli I. 69/215 [i] 14:55 Rodinná kliatba 56/110 [i] 15:50 Cigánske srdce 92/218 [i] 16:50 Skrytá vášeň 123/188 [i] 17:45 Zajtrajšie noviny III. 18/23 [i] 18:45 Ženatý so záväzkami IV. 20-21/23 [i] 19:45 Frasier XI. 13/24 [i] 20:00 Dr. House I. 18/22 [i] 21:05 V objatí hodvábu 87-88/200 [i] 22:55 Zajtrajšie noviny III. 18/23 [i] 23:45 Frasier XI. 13/24 [i] 00:15 Ženatý so záväzkami IV. 20/23 [i] 00:45 Sudkyňa Hatchettová I. 148/175 [i] 01:10 Ulica III. 105-106/259 [i] 02:40 V tieni [i] 03:00 112 [i] 03:40 Na streche [i] 04:40 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Pejskové milionáři [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Opilí slávou [i] 14:00 Jaro 1941 [i] 15:55 Moje léto lásky [i] 17:35 Góóól! 3 [i] 19:15 Americká rapsodie [i] 21:10 Attack [i] 22:55 Sluneční andělé [i] 00:35 Masakr v kopcích [i] 02:05 Bestie [i] 03:35 Kráčející skála [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+