TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Duck Dodgers I. 2/13 [i] 05:30 Scooby Doo, ako sa máš II. 6-7/14 [i] 06:25 Malí Flintstonovci 23/26 [i] 06:55 Alf IV. 23/24 [i] 07:25 Čarovný mešec [i] 09:10 Priatelia I. 7/24 [i] 09:40 Môj sused zabijak 2 [i] 11:40 Bratz: Sladkých šestnásť [i] 13:45 Rande s celebritou [i] 15:45 Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Transformers: Pomsta porazených [i] 23:15 Mission: Impossible 3 [i] 01:45 Serpentíny [i] 03:35 Tím Amerika: Svetová polícia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko v obrazoch [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Šmolkovia: Piskáčik [i] 07:15 Šmolkovia: Priletelo to zo Šmolkomíru [i] 07:30 Garfield: Nie príliš sladké tóny hudby [i] 07:45 Garfield: Problémy s moriakom [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:35 Deti o deťoch: Aj tak budem požiarničkou [i] 09:55 Malé zlaté slnko [i] 11:00 Legendy popu: Palo Hammel [i] 12:50 Autosalón [i] 13:15 Zlomok sekundy 12/14 [i] 14:25 Život Verdiho 6 [i] 15:50 Večné mladí 1/4 [i] 17:30 On Air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:15 GYMPEL.TV: Zamat 10/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Petroglyfy v Twyfelfonteine - Posolstvo zašifrované v kameni, Namíbia [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Zlomok sekundy 13/14 [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Miesto činu Tango pre Borowskeho [i] 23:55 On Air [i] 00:30 Poklady sveta: Petroglyfy v Twyfelfonteine - Posolstvo zašifrované v kameni, Namíbia [i] 00:45 Zlomok sekundy 13/14 [i] 01:50 Miesto činu Tango pre Borowskeho [i] 03:20 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Mária Bertóková [i] 03:30 Potulky po Chorvátsku [i] 03:55 Pravda o levoch 1/2 [i] 04:45 Život Verdiho 6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Extr@ german [i] 09:20 Tempo [i] 09:30 Cesty nádeje [i] 10:00 Ukončenie Roku sv. Ondreja [i] 12:00 5 minút po dvanástej - Čo to počúvaš?! [i] 13:05 Poltón [i] 13:35 Divoká Čína: Príliv zmien 6/6 [i] 14:25 Občan za dverami [i] 15:05 Senior klub [i] 15:30 Kapura [i] 16:15 Farmárska revue [i] 16:30 Zelená revue [i] 16:45 Test magazín [i] 17:00 Formula 1 - kvalifikácia [i] 18:15 Na ceste: Na ceste po Kryme [i] 18:38 6 miliárd názorov - Portrét [i] 18:40 Večerníček: Diviak Alojz 7/7 [i] 18:50 Táraninky: Telo [i] 18:55 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Jadrová elektráreň 10/10 [i] 20:50 Gen.sk: Michal Kováč [i] 21:05 Anjeli strážni Rudolfa Schustera [i] 21:40 Šimon na púšti [i] 22:20 Československý filmový týždenník [i] 22:35 BJD 2009 Christian McBride Trio (USA) [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Blízko smrti [i] 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Beyblade Metal Fusion [i] 08:00 Princezná Sissi [i] 09:00 Fantastická štvorka [i] 09:30 Rozprávková jazda [i] 10:00 Kuriér 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 15:35 Farmár hľadá ženu [i] 17:00 X FACTOR USA 2011 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Narnia: Princ Kaspian [i] 23:15 Posledný škótsky kráľ [i] 01:50 Legenda o Pátračovi 17,18 [i] 03:15 Sahara [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 X FACTOR USA 2011 [i] 05:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Cyranov ostrov 5 [i] 06:45 Sieť teroru 4,5 [i] 08:15 Doktorka Quinnová 136,137 [i] 10:00 Vianočné prianie [i] 12:00 VyVolení [i] 12:50 Simpsonovci V. 12 [i] 13:15 Griffinovci II. 4 [i] 13:45 Šogún 4 [i] 15:55 30 prípadov majora Zemana: Smrť pri jazere - 1945; Vyznávači ohňa - 1946 1,2/30 [i] 18:15 "Ano, šéfe!" [i] 19:15 Simpsonovci IV. 4 [i] 19:45 Šokujúce zábery 36 [i] 20:15 Pomstiteľ Trinity [i] 22:15 Farmár hľadá ženu [i] 23:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 00:15 Črepiny [i] 00:45 30 prípadov majora Zemana: Vyznávači ohňa - 1946 2 [i] 01:40 Vianočné prianie [i] 03:10 Mafstory: Mŕtvola [i] 03:55 Šogún 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 32/37 [i] 07:00 Advokáti VIII. 15/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 16/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Muž s vizí 21/22 [i] 10:00 Andromeda: Růže v popelu 9/22 [i] 11:00 Andromeda: Velký Neptunův oceán 10/22 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Cesta s ohněm 22/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Volba 2/23 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 32/37 [i] 15:00 Boj o čas III. 17/22 [i] 16:00 Ochránce III. 6/23 [i] 17:00 Advokáti VIII. 15/22 [i] 18:00 Advokáti VIII. 16/22 [i] 19:00 Podfukáři IV. 1/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 18/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 10/23 [i] 23:10 Vzpomínky 3/4 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev III.: Noc plná slunce 8/12 [i] 01:20 Podfukáři IV. 1/6 [i] 02:25 Boj o čas III. 18/22 [i] 03:15 Vzpomínky 3/4 [i] 04:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jízda: Foose 1969 [i] 07:15 Na plný plyn: Yamaha [i] 08:10 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 09:05 Na dvě půlky 2 [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Nejrychlejší železnice [i] 10:55 Jak fungují stroje: Pátrací a záchranná loď, Vakuový záchod, Hybridní automobil, Upravená vzducholoď [i] 11:25 Jak fungují stroje: Protizáplavová bariéra, Elektrická lokomotiva, Plynová pumpa, Cílová kamera [i] 11:50 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Zásobování vojsk [i] 12:45 Průmyslový fanatik: Balicí materiály [i] 13:10 Průmyslový fanatik: Ocel [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Škola boxu [i] 14:35 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 15:30 Rozebráno: Cihly [i] 15:55 Rozebráno: Vytápění a chlazení [i] 16:25 Jak se to dělá 13 [i] 16:55 To taky zvládnu 13 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Nejrychlejší železnice [i] 18:15 Americký přístav: Bezpečnostní cvičení v přístavu [i] 19:10 Stěhování obrů: Tři milionářské obří plachetnice [i] 20:05 Jak se to dělá 1 [i] 20:35 Jak se to dělá 2 [i] 21:00 Americký chopper 26 [i] 21:55 Americké námořnictvo: Lovci pirátů [i] 22:50 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce: Výbuch [i] 00:40 Stěhování obrů: Tři milionářské obří plachetnice [i] 01:40 Americký chopper 26 [i] 02:40 Americké námořnictvo: Lovci pirátů [i] 03:40 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 04:05 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pohádky z celého světa (11, 12) [i] 06:25 Franklin 18/52 [i] 06:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Podmořská procházka 21/26 [i] 07:20 Král Babar [i] 08:35 Bimbuli [i] 08:45 Moudronos [i] 09:05 Rande s Fyzikou [i] 09:20 Cesta do vesmíru (47, 48) [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Bludiště [i] 10:15 Skrblík [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Hříšný tanec 2 [i] 14:25 Supermiss 2011 [i] 15:20 Film o filmu Dům [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 12/26 [i] 16:35 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Rodinný den 11/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Souboj seriálů... vy rozhodnete! [i] 21:25 Souboj seriálů... rozhodnutí [i] 21:40 Česká hlava 2011 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Revolver [i] 00:35 Posledních 24 hodin: Sid Vicious [i] 01:30 Pokondr live [i] 02:15 Na cestě po Kachetii [i] 02:45 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 03:15 Zahrada pod lupou [i] 03:35 Etiketa [i] 03:45 Kluci v akci [i] 04:10 Hovory H z Paláce K [i] 04:50 Možná přijde i kouzelník [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 05:25 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Velká vlastenecká válka: Ruský dokumentární cyklus 5/8 [i] 06:50 Atlantropa - sen o novém světadílu [i] 07:50 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Cesta ke slunci [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:15 ...a tuhle znáte? [i] 10:45 Návraty k divočině [i] 11:10 Československý filmový týdeník 1961 860/2379 [i] 11:25 Být v obraze [i] 11:55 Game Page [i] 12:20 Medúza [i] 13:00 Musicblok [i] 13:25 PORT [i] 13:55 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody: Velká hostina 6/6 [i] 14:50 Azory - ráj v nekonečné modři [i] 15:40 Nevada Smith [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 19:30 Závislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Egypt 3/6 [i] 20:50 Khamoro 2011 [i] 21:50 proStory [i] 22:21 Čtvrtníček, Šteindler, Vávra a [i] 22:40 Ticho [i] 23:50 Abbey Road: Live II: Brian Wilson, Martha Wainwright a 12/12 [i] 00:40 Ajťáci IV: Jen zvaná Fredo 1/6 [i] 01:05 Medúza 01:45 Musicblok 02:10 Aport [i] 02:40 Ohněstrůjce [i] 03:00 Chodníčky větrných krajánků [i] 03:15 Crescendo [i] 04:05 Na vlnách orchestru Gustava Broma [i] 04:50 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:10 Myšák Stuart Little 4 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 5, 6 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 17 [i] 07:30 Tom a Jerry II 5 [i] 07:55 Batman vítězí II 2 [i] 08:25 Spongebob v kalhotách 77 [i] 08:55 Hannah Montana 25, 26 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hoří, má panenko [i] 13:40 Zapište se někomu do života! [i] 13:55 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 15:40 Terminál [i] 18:05 Hospoda: Strýček, Kalamita 45, 46 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Český slavík Mattoni 2011 [i] 22:25 Zpověď zabijáka: * [i] 00:25 Únos [i] 02:05 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:05 Lenssen & spol.: Útok v erotickém klubu [i] 04:00 Policejní odznak III: * 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:45 Beyblade Metal Fusion: Vypočítavý kozoroh 25 [i] 07:15 Tutenstein I: Velká loupež v muzeu 25 [i] 07:45 M*A*S*H 221 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear USA I 4 [i] 10:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - POSLEDNÍ SEMIFINÁLE [i] 12:50 Báječný den [i] 15:15 Columbo: Případ diplomatické imunity [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 27 šatů [i] 22:30 Americký gangster [i] 01:45 44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu [i] 03:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:35 Smiechoty [i] 06:00 Slávici na ulici [i] 07:05 Priateľky [i] 07:40 Skrytá vášeň 119/188 [i] 08:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 85/129 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Sabrina - mladá čarodejnica V. 7/22 [i] 11:55 Jesse I. 8/22 [i] 12:30 Veronika Marsová I. 1/22 [i] 13:20 Zachráňme Emily [i] 15:15 Danielle Steelová: Spomienky [i] 17:05 Skrytá vášeň 120/188 [i] 18:00 Rande s celebritou [i] 20:00 VILOmeniny [i] 21:00 Rosamunde Pilcherová: Hra na lásku [i] 22:50 Láska, deti a veľké srdce: Sny a skutočnosť [i] 00:45 Návrat Sommersbyho [i] 02:40 Môj sused zabijak 2 [i] 04:10 Veronika Marsová I. 1/22 [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Tajnosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Princ a já: Královské líbánky [i] 13:40 Coronado [i] 15:20 Malí velcí podvodníci [i] 17:05 Camille [i] 18:45 Moje léto lásky [i] 20:25 Pod kontrolou [i] 22:20 Franklyn [i] 00:05 Masakr v kopcích [i] 01:50 Diamant 13 [i] 03:35 Zběsilá jízda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Severská kombinace [i] 10:15 Sáňky [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 11:45 Sáňky [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Krasobruslení [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 3: Neupřímné přátelství 9 [i] 06:30 Bitva o Los Angeles [i] 08:20 Pohotovost 3: Když se štěstí unaví 13 [i] 09:20 Pohotovost 3: Kdo se směje naposled? 14 [i] 10:20 Pohotovost 3: Proč to dělat jednoduše 15 [i] 11:20 Pohotovost 3: Víra 16 [i] 12:20 Pohotovost 3: Kmeny 17 [i] 13:20 Stávka! [i] 15:10 Smrtelné setkání [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Dva soudy 11 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Malé rybky 11 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 20:00 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Psí odpoledne [i] 23:20 Čisté víno [i] 01:10 Stávka! [i] 03:00 Květinářka [i] 04:50 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vraky snů 17 [i] 06:30 Vraky snů 18 [i] 07:00 Ostrov tučňáků 4 [i] 07:35 Zvířata, která stvořila dějiny 4 [i] 08:10 Sahara 2 [i] 09:15 Discovery speciál: Lov na kometu [i] 10:15 Planeta mláďat 4 [i] 11:20 Vraky snů 13 [i] 11:55 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 13:00 Vášnivý jedlík 19 [i] 13:30 Vášnivý jedlík 20 [i] 14:00 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 15:05 Co nám prospívá 46 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 58 [i] 16:05 Objevy starověku 7 [i] 17:00 Podzemí měst II. 2 [i] 17:55 Bojovníci se špínou 29 [i] 18:25 Bojovníci se špínou 30 [i] 19:00 Vítejte v Lagosu 2 [i] 20:10 Budování říše 14 [i] 21:05 Pravdivé příběhy 7 [i] 22:05 Pravdivé příběhy 6 [i] 23:05 Krimi příběhy 3 [i] 00:05 Bojovník Arman 19 [i]