Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 X. 15/16 [i] 10:20 Besniace peklo [i] 12:10 Bez stopy IV. 23/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 NCIS VIII. 17/24 [i] 14:05 Monk V. 6/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 5/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 1/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 19/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tesne vedľa [i] 22:30 Vnútorný nepriateľ [i] 00:25 Hon na orla [i] 02:05 Nevinné beštie [i] 03:15 Flash Gordon 19/22 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 2/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Slovensko dnes [i] 07:15 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:00 Duel [i] 09:35 A3UM [i] 10:10 Profesionáli III: Sluha dvoch pánov 5/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 203/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Malý brat 11 [i] 14:25 Divoký anjel 55 [i] 15:10 JAG II: Partia Go 9/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:15 Fenomén Junior [i] 18:45 Slovensko v obrazoch [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Palo Hammel [i] 21:50 Tandemy [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Obdobie zločinu: Posledný valčík 5/6 [i] 00:25 JAG II: Partia Go 9/15 [i] 01:10 Profesionáli III: Sluha dvoch pánov 5/13 [i] 02:00 Divoký anjel 55 [i] 02:40 Sila lásky III. 203/244 [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Obdobie zločinu: Posledný valčík 5/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 Muži a kamióny: Namíbia 9/10 [i] 11:25 Fokus - právo [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Profesionál [i] 13:40 Senior klub [i] 14:05 INTEGRUJ ! [i] 14:40 5 minút po dvanástej - Čo to počúvaš?! [i] 15:50 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Adam Cibuľa [i] 16:00 Čakanie na Gotta [i] 16:45 Tempo [i] 17:00 Z mesta do mesta: Handlová [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:25 6 miliárd názorov - Strach 5 [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 6/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Divoká Čína: Príliv zmien 6/6 [i] 20:55 Família: Ešte sa nestmieva [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske vražednej [i] 22:25 Kino na Dvojke: Pozor na Harryho [i] 00:05 Big Bít 18/42 [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kutyil s.r.o. [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Tatko bez peňazí [i] 09:00 Panelák VIII.: Nová šéfka 64 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 13/13 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 14 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 22 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 15 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 13/13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Ostré lakte [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kuriér 3 [i] 22:30 Miami Vice [i] 01:30 Sahara [i] 03:25 Numb3rs II. 12 [i] 04:10 Miami Vice [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Klaun 35 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 53,54 [i] 08:15 Matlock VIII. 9 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda III. 9 [i] 10:15 Rosalinda 65,66 [i] 12:00 M*A*S*H 196,197 [i] 13:00 Panelák VIII.: Nová šéfka 64 [i] 14:00 Simpsonovci V. 11 [i] 14:30 Griffinovci II. 3 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 14 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 15,16 [i] 17:00 M*A*S*H 196,197 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Šokujúce zábery 35 [i] 19:00 Simpsonovci V. 12 [i] 19:30 Griffinovci II. 4 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 22 [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 22:15 X FACTOR USA 2011 [i] 23:15 VyVolení [i] 23:50 A-Team 43,44 [i] 01:25 Klaun 41,42 [i] 02:55 Matlock VIII. 9 [i] 03:45 Pensacola: Zlaté krídla 14 [i] 04:25 Ako som spoznal vašu mamu V. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 10/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 5/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 12/26 [i] 09:00 Advokáti III. 20/23 [i] 10:00 Boj o čas 3/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 12:00 Dr. House V. 12/24 [i] 13:00 Pán času IV. 11/13 [i] 14:05 The Amazing Race XVII. 6/12 [i] 15:05 Advokáti III. 21/23 [i] 16:05 Dr. House V. 12/24 [i] 17:05 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 13/26 [i] 18:05 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 19:05 Boj o čas 4/13 [i] 20:00 Dr. House V. 13/24 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 8/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 8/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev III.: Noc plná slunce 8/12 [i] 00:10 Californication II.: Na samotě 7/12 [i] 00:45 Californication II.: Na mizině v Beverly Hills 8/12 [i] 01:20 Strážce pořádku II. 8/13 [i] 02:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 8/13 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev III.: Noc plná slunce 8/12 [i] 03:55 Californication II.: Na samotě 7/12 [i] 04:25 Californication II.: Na mizině v Beverly Hills 8/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 08:10 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 10:00 Jak to dělají? 10 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 62 [i] 10:55 Nutné k přežití: Skotsko [i] 11:50 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro korporaci Viega [i] 14:35 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 16:25 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 17:20 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 18:15 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny [i] 19:40 Jak to dělají? 3 [i] 20:05 Bořiči mýtů 171 [i] 21:00 Tyson, jak ho neznáte 4 [i] 21:55 Nejtěžší vojenská povolání: Vytrvalost [i] 22:50 Hry s časem: Praky, rakety a bojové hole [i] 23:45 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 00:40 Bořiči mýtů 171 [i] 01:40 Tyson, jak ho neznáte 4 [i] 02:40 Nejtěžší vojenská povolání: Vytrvalost [i] 03:40 Hry s časem: Praky, rakety a bojové hole [i] 04:35 Jak se to dělá: Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cirkus Humberto: Útěk 11/12 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: My fair Balú 36/52 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 11:00 Silvestrovský kufr [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky 11/16 [i] 15:00 PLANETA YÓ Uvidíte vítěznou "POHÁDKU NA PŘÁNÍ" z neděle 20.11.2011 [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 České pexeso 13/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Tábor 11/26 [i] 20:55 13. komnata Jiřiny Prekopové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Losování Euromiliony 22:10 Komisař Moulin [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Město žen II: Není proč plakat 11/22 [i] 23:55 Co nám dělá dokonalá těla? 11/39 [i] 00:15 Do moře míst 11/13 [i] 00:45 Dobré ráno s Jedničkou 03:10 Fenomén [i] 03:40 Devatero řemesel [i] 04:00 Kuchařská pohotovost [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Ta naše povaha česká [i] 07:30 Být v obraze [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Ekoprůkopníci: Jak se ohřát? [i] 09:45 Interpelace [i] 10:40 Dobrodružství s jaguáry 4/6 [i] 11:25 S veterány na Seč [i] 11:40 Barvy života [i] 12:35 Vínečko [i] 13:00 Folklorika [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým [i] 14:35 Jak cestoval Franz Kafka [i] 15:00 PORT [i] 15:40 JÁDRO [i] 16:00 Tajemství divočiny VI.: Tichomořští sledi 7/13 [i] 16:25 Ushuaia 21/26 [i] 16:55 Oceán plastů [i] 17:50 Tam bývá Manitou [i] 18:00 Návraty k divočině [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kariéra především 53/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Václava Bělohradského [i] 19:45 Malované opony českých divadel 3/7 [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody: Velká hostina 6/6 [i] 20:50 Osobnost na Dvojce [i] 20:55 Atlantropa - sen o novém světadílu [i] 22:00 Terkel má problém [i] 23:20 Ajťáci IV: Jen zvaná Fredo 1/6 [i] 23:45 Přijď brzo! [i] 00:00 Na plný pecky [i] 00:30 Byl jednou jeden film: King Kong [i] 01:20 Dašek & Růžička [i] 02:20 Padající květináč [i] 02:45 B Panorama [i] 03:25 Život s motorkou [i] 03:50 Vladimír Körner - Svědek umírajícího času [i] 04:10 Recitál skupiny Kamelot [i] 04:35 Kvarteto [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Jane Doe: Oči [i] 11:00 Ženatý se závazky 182 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Moje kapela hraje rock 4 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 18 [i] 14:35 Odložené případy: Dravec 19 [i] 15:35 Beze stopy II 10 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista 23 [i] 18:25 Ulice 2085 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Obecná škola [i] 22:10 Mizerové 2 [i] 00:55 Expozitura: Pašeráci 12 [i] 02:30 Novashopping 03:05 Lenssen & spol.: Tanec se smrtí, Krevní msta [i] 04:15 Policejní odznak III: * 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 221 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Frajírek Alec 18 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Jak zavraždit svého právníka 19 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Ostří hoši 12 [i] 13:05 Odpadlík III: Pláž samý sval 13 [i] 14:05 Kutil Tim I: Vrána k Taylorům sedá 21 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk u zubaře 15 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí 2/2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Spadl z nebe 16 [i] 21:05 Show Jana Krause [i] 22:05 Cesty k úspěchu [i] 22:15 Test [i] 00:40 Prokletá farma [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 118/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 89/218 [i] 06:50 Sudkyňa Hatchettová I. 143-144/175 [i] 08:00 Dr. House I. 16/22 [i] 09:05 Krok za krokom VII. 19/19 [i] 09:30 Ženatý so záväzkami IV. 10/23 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Skrytá vášeň 118/188 [i] 11:45 V objatí hodvábu 85-86/200 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 24/130 [i] 14:00 Rebeli I. 67/215 [i] 14:55 Dr. Oz I. 20/174 [i] 15:50 Cigánske srdce 90/218 [i] 16:50 Skrytá vášeň 119/188 [i] 17:45 Rodinná kliatba 54/110 [i] 18:45 Rebeli I. 68/215 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Ako pavúk [i] 22:10 Kým nás lož nerozdelí [i] 00:00 Takmer dokonalý zločin [i] 02:05 Na streche [i] 02:55 Nájomníci [i] 04:25 Sudkyňa Hatchettová III. 24/130 [i] 04:45 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Zelený drak [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hledám impotentního muže [i] 13:50 Na hraně [i] 15:35 Žít po svém [i] 17:35 Breakdance-girl [i] 19:10 Zběsilá jízda [i] 20:45 Tajnosti [i] 22:30 Diamant 13 [i] 00:20 Krvavé stopy [i] 01:55 Rolling Stones [i] 04:00 Špinavá hra [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Sáňky [i] 09:15 Běžecké lyžování [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 13:00 Sáňky [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Sáňky [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Krasobruslení [i] 19:00 Jezectví [i] 20:00 Dřevorubecký sport [i] 21:00 Box [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 3: Rodinná dovolená 8 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Ohnivá bouře 9 [i] 09:20 Právo a pořádek 8: Přítěž 20 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Tvrdá hra 10 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 7: Opožděná spravedlnost 16 [i] 14:20 Právo a pořádek 8: 21. díl 21 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5 [i] 17:20 Pohotovost 3: Víra 16 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 7: Den očisty 17 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 4: Tajemný tanec 11 [i] 20:20 Pohotovost 3: Kmeny 17 [i] 21:20 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 22:20 Městečko Haven 1: Motýl 2 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 1: Malé rybky 11 [i] 00:20 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 02:10 Být Erikou 3: Dvakrát špatně 3 [i] 03:10 Sladký život v Orange County 3: Porušení pravidel 7