TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 14/16 [i] 10:05 Top Gun [i] 12:10 Bez stopy IV. 22/24 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VI. 19/23 [i] 14:05 Monk V. 5/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 4/24 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 19/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 18/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 181/183 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Adela show [i] 00:00 NCIS VIII. 17/24 [i] 00:55 NCIS: Los Angeles I. 24/24 [i] 01:45 Ničivá hrozba [i] 03:10 Firemný masaker: Hrôza v Maďarsku [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Slovensko dnes [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:40 Duel [i] 09:15 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli III: Zbeh 4/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 202/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Noc bez konca 10 [i] 14:25 Divoký anjel 54 [i] 15:10 JAG II: Potýčka 8/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 53 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Večné mladí 1/4 [i] 21:40 Nebíčko v papuľke [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Tvoja smrť je môj život 20/20 [i] 23:40 JAG II: Potýčka 8/15 [i] 00:25 Profesionáli III: Zbeh 4/13 [i] 01:20 Divoký anjel 54 [i] 01:55 Nebíčko v papuľke [i] 02:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Tvoja smrť je môj život 20/20 [i] 03:30 Sila lásky III. 202/244 [i] 04:20 Sila lásky V. 53 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Rozprávienka vtáča zlaté 3/3 [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Cena prírody II.: Raz a navždy 12 [i] 11:20 Fokus - peniaze [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Občan za dverami [i] 13:45 Polícia [i] 14:00 Na tanieri [i] 15:10 Nastúpiť na svoj vlak [i] 16:10 Halali [i] 16:45 Profesionál [i] 17:00 INTEGRUJ ! [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Muži a kamióny: Namíbia 9/10 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Strach 4 [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 5/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kutyil s.r.o. [i] 05:50 NOVINY TV JOJ [i] 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Sekera [i] 09:00 Panelák VIII.: Prekvapenie 63 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 12 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 17 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 21 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 14 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 20 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Nenávidíme sa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Nová šéfka 64 [i] 21:15 "Ano, šéfe!" [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 22/22 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 5 [i] 01:15 Nevinní: Všetko sa mení; Bod zlomu 5,6 [i] 02:45 Numb3rs II. 11 [i] 03:25 Numb3rs II. 18 [i] 04:00 Bostonské zločiny III. 18 [i] 04:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 22/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Klaun 34 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 51,52 [i] 08:15 Matlock VIII. 8 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda III. 8 [i] 10:15 Rosalinda 63,64 [i] 12:00 M*A*S*H 194,195 [i] 13:00 Panelák VIII.: Prekvapenie 63 [i] 14:00 Simpsonovci V. 10 [i] 14:30 Griffinovci II. 2 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 13 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 13,14 [i] 17:00 M*A*S*H 194,195 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 14 [i] 19:00 Simpsonovci V. 11 [i] 19:30 Griffinovci II. 3 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 21 [i] 20:15 Hrochy v Afrike [i] 22:15 Letisko '79 - Prípad Concorde [i] 00:35 VyVolení [i] 01:15 Hrochy v Afrike [i] 02:45 Matlock VIII. 8 [i] 03:25 Ako som spoznal vašu mamu V. 13,14 [i] 04:00 Pensacola: Zlaté krídla 13 [i] 04:50 Doktorka Quinnová 51 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 9/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 4/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 11/26 [i] 09:00 Advokáti III. 19/23 [i] 10:00 Boj o čas 2/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 12:00 Dr. House V. 11/24 [i] 13:00 Pán času IV. 10/13 [i] 14:00 The Amazing Race XVII. 5/12 [i] 15:00 Advokáti III. 20/23 [i] 16:00 Dr. House V. 11/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 12/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 19:00 Boj o čas 3/13 [i] 20:00 Dr. House V. 12/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 5/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4/24 [i] 23:00 Charlieho andílci 3/13 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 5/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4/24 [i] 02:35 Charlieho andílci 3/13 [i] 03:25 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 10:00 Jak to dělají? 9 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 61 [i] 10:55 Nutné k přežití: Island [i] 11:50 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 12:45 Jízda: Foose 1969 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Klipsch [i] 14:35 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 16:25 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 18:15 Nutné k přežití: Skotsko [i] 19:10 Jak se to dělá 65 [i] 19:40 Jak to dělají? 2 [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 23 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 24 [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Dlouhá lana a vznětlivost [i] 21:55 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 22:50 Strašení 7 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 24 [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Dlouhá lana a vznětlivost [i] 02:40 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 03:40 Strašení 7 [i] 04:35 Jak se to dělá 65 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Jak Balú ke štěstí přišel 35/52 [i] 09:30 Kvůli mně přestane [i] 11:00 Film o seriálu Vyprávěj [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky 10/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a statečný Pepa 46/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:20 Stop [i] 17:25 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:10 The Pacific 9/10 [i] 23:10 Profesionálové: Mylný předpoklad 27/57 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Přežít! [i] 00:55 Auto Moto Styl [i] 01:20 Dobré ráno s Jedničkou 03:45 AZ-kvíz [i] 04:10 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:35 Systém Jarda Král [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Chcete je? [i] 05:10 Kam zmizel ten starý song [i] 05:50 Big beat ve fraku [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:25 proStory [i] 06:55 Letecké katastrofy IV. [i] 07:45 U hrnčířů v Abu Ghajlanu [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Krajina s ohněm [i] 10:10 Inventura Febia: Emigranti J. [i] 10:40 Na plovárně s Pavlem Nedvědem [i] 11:00 Muž s dýmkou [i] 11:55 Poslední pouť [i] 12:45 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 13:10 Slunce v křídlech [i] 14:05 Ztracené adresy [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 15:10 Senioři v dopravě: Cyklisté [i] 15:25 Diagnóza [i] 15:45 Bonbónky světa "Špička" Zeměkoule [i] 16:00 Nejlepší česká škola [i] 16:30 Rodinné křižovatky [i] 17:00 Interpelace [i] 18:00 Ushuaia 20/26 [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vražda přes počítač 52/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Orkneje [i] 20:00 Valach, co Bohu voněl [i] 20:55 Ta naše povaha česká [i] 21:20 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Třistatřicettři [i] 22:25 Krásný ztráty [i] 23:00 Folk a kolem [i] 23:30 Maria Montessoriová 1/2 [i] 01:05 Cestománie [i] 01:35 Návraty k divočině [i] 02:00 Divadlo žije! [i] 02:30 Ohýbaná krása [i] 03:10 Marsyas [i] 03:50 Každý rok na podzim [i] 04:20 Sólo pro... Vladimíra Mišíka [i] 04:55 Brněnské kolo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Můj pes Skip [i] 11:05 Ženatý se závazky 181 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Návrat komisaře Rexe XI: Vytí 3 [i] 13:40 Gilmorova děvčata VII 17 [i] 14:35 Odložené případy: Pozdní návraty 18 [i] 15:35 Beze stopy II 9 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Pokrevní bratři 22 [i] 18:25 Ulice 2084 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Aspoň neotěhotní 302 [i] 21:30 Kriminálka Miami VIII: Ukradené diamanty 21 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Maximální riziko: * [i] 01:00 Kriminálka Miami VI: Vysoká hra 16 [i] 01:50 Novashopping 02:30 Post Mortem 6 [i] 03:15 Lenssen & spol.: Milostná intrika [i] 04:05 Policejní odznak III: * 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 220 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Rudý prach 17 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Hledej v lidech jen to dobré 18 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Nebezpečné fotografie 11 [i] 13:05 Odpadlík III: Vzrušující lov 12 [i] 14:05 Kutil Tim I: Řetězová reakce 20 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a astronaut 14 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí 1/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 To dáš! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Hlava 14 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Tanečník [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 117/188 [i] 06:15 Cigánske srdce 88/218 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová I. 141-142/175 [i] 08:10 Dr. House I. 15/22 [i] 09:15 Krok za krokom VII. 18/19 [i] 09:40 Ženatý so záväzkami IV. 8/23 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Skrytá vášeň 117/188 [i] 11:55 V objatí hodvábu 83-84/200 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová III. 23/130 [i] 14:00 Rebeli I. 66/215 [i] 14:55 Uragán [i] 16:00 Cigánske srdce 89/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 118/188 [i] 17:50 Rodinná kliatba 53/110 [i] 18:45 Rebeli I. 67/215 [i] 19:45 Frasier XI. 11/24 [i] 20:00 Dr. House I. 16/22 [i] 21:10 V objatí hodvábu 85-86/200 [i] 22:55 Zajtrajšie noviny III. 16/23 [i] 23:50 Frasier XI. 11/24 [i] 00:15 Ženatý so záväzkami IV. 10-11/23 [i] 01:15 Sudkyňa Hatchettová I. 141-142/175 [i] 01:55 Ulica III. 102/259 [i] 02:25 Rodinná kliatba 53/110 [i] 03:10 V tieni [i] 03:30 112 [i] 04:00 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Impyho zázračný ostrov [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Protiklady se přitahují [i] 13:40 Pinocchio 3000 [i] 15:15 Vegas Baby [i] 16:55 Hledám impotentního muže [i] 18:40 Na hraně [i] 20:20 Špinavá hra [i] 22:10 Rolling Stones [i] 00:20 Nemesis [i] 01:50 Šílenec [i] 03:35 Záhadný muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Běžecké lyžování [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 11:00 Fotbal [i] 11:10 Olympiáda [i] 11:30 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:50 Fotbal [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Fotbal [i] 16:50 Fotbal [i] 17:00 Běžecké lyžování [i] 19:00 Strongest man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Wrestling [i] 00:05 Wrestling [i] 00:35 Wrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Porušení pravidel 7 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Hra 8