TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 13/16 [i] 10:05 Môj manžel - môj vrah [i] 12:10 Bez stopy IV. 21/24 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VI. 18/23 [i] 14:05 Monk V. 4/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 3/24 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 18/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 17/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Falošná identita [i] 00:20 Danny Raketa [i] 02:00 Flash Gordon 18/22 [i] 02:40 Lovci pokladov 6/6 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:40 Duel [i] 09:15 Nebíčko v papuľke [i] 09:50 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli III: Bez šance na úspech 3/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 201/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Nový začiatok 9 [i] 14:25 Divoký anjel 53 [i] 15:10 JAG II: Duch 7/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 52 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Reči, to zvieratám svedčí [i] 20:35 Futbal Liga majstrov: AC Miláno - FC Barcelona [i] 22:50 Nočné správy STV [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Počasie [i] 23:10 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 23:55 JAG II: Duch 7/15 [i] 00:40 Profesionáli III: Bez šance na úspech 3/13 [i] 01:30 Divoký anjel 53 [i] 02:10 Správy STV o 16:00 [i] 02:25 Góly - body - sekundy [i] 02:35 ...pokiaľ dýcham, dúfam [i] 03:10 Sila lásky III. 201/244 [i] 04:00 Sila lásky V. 52 [i] 04:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Polícia [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Národnostný magazín: Rusínsky [i] 10:45 Hudba pod Rozsutcom [i] 10:55 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Plukovník Kaddáffi a lýbijský terorizmus 11/26 [i] 11:30 Fokus - zdravie [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 14:10 Família - Keď dvaja robia to isté ... [i] 14:45 Denali [i] 15:20 Bola som z olova [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Senior klub [i] 17:30 Fokus - peniaze [i] 18:15 Cena prírody II.: Raz a navždy 12 [i] 18:35 6 miliárd názorov - Strach 3 [i] 18:40 Večerníček: Diviak Alojz 4/7 [i] 18:45 Načo sú rodičia deťom v puberte? [i] 18:50 Správy - Hírek [i] 19:00 Európska liga basketbalistiek - Dobrí anjeli Košice [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Na tanieri [i] 22:55 Spektrum vedy: Nové technológie [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Bostonské zločiny III. 16 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Držgroš a klamárka [i] 09:00 Panelák VIII.: Chlapec alebo dievča 62 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 11 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Krčma u fízlú 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 22 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 20 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 13 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 19 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Matka všetko spískala [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Prekvapenie 63 [i] 21:15 Hawaii 5.0 15 [i] 22:15 Kosti VI. 14 [i] 23:15 Kosti IV. 17 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 10,11 [i] 02:00 Hawaii 5.0 15 [i] 02:45 Numb3rs II. 10 [i] 03:25 Numb3rs II. 17 [i] 04:10 Bostonské zločiny III. 17 [i] 04:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Klaun 33 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 49,50 [i] 08:15 Matlock VIII. 7 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda III. 7 [i] 10:15 Rosalinda 61,62 [i] 12:00 M*A*S*H 192,193 [i] 13:00 Panelák VIII.: Chlapec alebo dievča 62 [i] 14:00 Simpsonovci V. 9 [i] 14:30 Griffinovci II. 1/15 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 12 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 11,12 [i] 17:00 M*A*S*H 192,193 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 13 [i] 19:00 Simpsonovci V. 10 [i] 19:30 Griffinovci II. 2 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 20/24 [i] 20:15 Ninja Factor II. 40,41 [i] 21:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2 [i] 23:15 Mafstory: Mŕtvola [i] 00:15 VyVolení [i] 00:50 Ninja Factor II. 40,41 [i] 01:30 Blízko smrti [i] 02:15 Mafstory: Sobášny podvodník [i] 03:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 11,12 [i] 03:40 Pensacola: Zlaté krídla 12 [i] 04:20 Doktorka Quinnová 49,50 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 8/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 3/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 10/26 [i] 09:00 Advokáti III. 18/23 [i] 10:00 Boj o čas 1/13 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 12:00 Dr. House V. 10/24 [i] 13:00 Pán času IV. 9/13 [i] 14:00 The Amazing Race XVII. 4/12 [i] 15:00 Advokáti III. 19/23 [i] 16:00 Dr. House V. 10/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 11/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 19:00 Boj o čas 2/13 [i] 20:00 Dr. House V. 11/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 10/13 [i] 22:00 Vzpomínky 3/4 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 17/23 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 8/16 [i] 01:15 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 02:10 Vzpomínky 3/4 [i] 03:00 Myšlenky zločince V. 17/23 [i] 03:45 Poslední vteřiny II. 8/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 09:05 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 10:00 Jak to dělají? 8 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 60 [i] 10:55 Nutné k přežití: Mexiko [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 12:45 Národ šílenců: Soutěž tanků [i] 13:40 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 2. část [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 17:20 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 18:15 Nutné k přežití: Island [i] 19:10 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 19:40 Jak to dělají? 1 [i] 20:05 Armáda jednoho: Odvážným štěstí přeje [i] 21:00 Kdo uspěje? 4 [i] 21:55 Výrobci zbraní: Létající zbraně a Uzi [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 2 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 00:40 Armáda jednoho: Odvážným štěstí přeje [i] 01:40 Kdo uspěje? 4 [i] 02:40 Výrobci zbraní: Létající zbraně a Uzi [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 2 [i] 04:35 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Tajná letecká škola 34/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Den zúčtování 4/32 [i] 10:15 Možná přijde i kouzelník [i] 11:30 Na cestě po Kachetii [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky 9/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Jak Mája hledala muší vajíčka 45/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:20 Příběhy slavných - Zdeněk Dítě [i] 22:15 Polibek ze stadionu [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Doktor Martin: Rodičovská láska 12/23 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Na stopě [i] 01:00 Dobré ráno s Jedničkou 03:25 AZ-kvíz [i] 03:50 Proč bychom se nebavili, když nám [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Speciální jednotky v akci: Dokumentární série BBC 3/4 [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Putování za písničkou 06:25 Buď hodná, nebo mi tě vezmou [i] 06:55 Velké katedrály [i] 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Žena v ohrožení [i] 09:50 Ochránce [i] 10:20 Mýty a fakta historie: Egypt 2/6 [i] 11:10 Louis Pasteur: Tvrdohlavý penzista 3/3 [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: A zase byli druzí 12/44 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Malované opony českých divadel 3/7 [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:45 GEN [i] 15:15 Výtvarnické konfese [i] 15:50 Thelonious Monk [i] 16:55 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 17:50 Ars Medica [i] 18:00 Poklady světa [i] 18:15 Orkneje [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Dvojí hra 51/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Iriomote a moře květů [i] 20:00 Otello [i] 22:20 Osobnost na Dvojce [i] 22:25 Divadlo žije! [i] 22:55 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 23:25 Byl jednou jeden film: King Kong [i] 00:20 Dašek & Růžička [i] 01:15 Ta naše povaha česká [i] 01:45 Lumírova garáž 02:05 Blues ze Staré Pekárny: Hoochie [i] 02:30 Klub Netopýr [i] 03:30 Lidské osudy [i] 03:55 Ukolébavky z Telče Účinkují: Z. Tichotová, . Slabá, P. Jíšová, L. Pouzarová, Š. [i] 04:25 Náš člověk v Paříži - A. J. Liehm [i] 04:50 Vzduch je naše moře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 V zájmu našich dětí: Příběh Julie Poseyové [i] 11:00 Ženatý se závazky 180 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Návrat komisaře Rexe XI: Motorkáři 2 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 16 [i] 14:35 Odložené případy: Předsevzetí 17 [i] 15:35 Beze stopy II 8 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 18:25 Ulice 2083 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Pašeráci 12 [i] 21:50 112: V ohrožení života [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Ten nejlepší [i] 01:25 Kriminálka Miami VI: Přepadení [i] 02:15 Novashopping 02:50 Post Mortem 5 [i] 04:00 Policejní odznak III: * 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 219 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Smrtící pád 16 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Hra se smrtí 17 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 13:05 Odpadlík III: Rodinné pouto 11 [i] 14:05 Kutil Tim I: Na svatého Valentýna 19 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Září 2/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Odchod 86 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Vražda jako předloha 18 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles 1 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny V: Čas běží 12 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny V: Čas běží 12 [i] 04:20 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:35 Skrytá vášeň 116/188 [i] 06:20 Cigánske srdce 87/218 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 139-140/175 [i] 08:20 Dr. House I. 14/22 [i] 09:25 Krok za krokom VII. 17/19 [i] 09:50 Ženatý so záväzkami IV. 6/23 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Skrytá vášeň 116/188 [i] 12:10 V objatí hodvábu 81-82/200 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová III. 22/130 [i] 14:10 Rebeli I. 65/215 [i] 15:05 Tisíc a jedna noc 180/183 [i] 16:05 Cigánske srdce 88/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 117/188 [i] 17:55 Rodinná kliatba 52/110 [i] 18:50 Rebeli I. 66/215 [i] 19:45 Frasier XI. 10/24 [i] 20:00 Dr. House I. 15/22 [i] 21:10 V objatí hodvábu 83-84/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny III. 15/23 [i] 23:45 Frasier XI. 10/24 [i] 00:10 Ženatý so záväzkami IV. 8-9/23 [i] 01:10 Sudkyňa Hatchettová III. 21-22/130 [i] 01:50 Ulica III. 101/259 [i] 02:35 Rodinná kliatba 52/110 [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:10 Na streche [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Obávaný bojovník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Domácnost naruby [i] 13:45 ZigZag [i] 15:40 Pád do ticha [i] 17:40 Protiklady se přitahují [i] 19:15 Pinocchio 3000