TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 X. 12/16 [i] 10:20 Dobrá rada [i] 12:10 Bez stopy IV. 20/24 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VI. 17/23 [i] 14:05 Monk V. 3/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 2/24 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 17/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 16/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 180/183 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Adela show [i] 00:05 Mentalista III. 4/24 [i] 01:00 Najvzácnejšie dieťa [i] 02:40 Tristan [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:50 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:10 Profesionáli III: Šialenstvo Mickeyho Hamiltona 2/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 200/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Veľká láska 8 [i] 14:20 Divoký anjel 52 [i] 15:10 JAG II: Trojica 6/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 51 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Luther 5/6 [i] 21:50 GYMPEL.TV: Zamat 10/13 [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 JAG II: Trojica 6/15 [i] 23:55 Profesionáli III: Šialenstvo Mickeyho Hamiltona 2/13 [i] 00:45 Divoký anjel 52 [i] 01:25 Luther 5/6 [i] 02:20 Reportéri [i] 02:50 A3UM [i] 03:20 Sila lásky III. 200/244 [i] 04:10 Sila lásky V. 51 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Profesionál [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Šlabikár [i] 08:57 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Športové ozveny [i] 10:50 Príroda zblízka: Divoké nandu v Nemecku 3 [i] 11:30 Fokus - práca [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Diagnóza: Miniinvazívna operácia kĺbov [i] 14:30 Medicína: Ťažké ochorenia väziva rúk - Dupuytrenová kontraktúra [i] 15:35 Orientácie [i] 16:15 Môj príbeh: Keď zlyhajú ľudia [i] 16:25 Národnostný magazín: Rusínsky [i] 17:00 Spektrum vedy: Nové technológie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Plukovník Kaddáffi a lýbijský terorizmus 11/26 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Strach 2 [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 3/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Karpatský les [i] 20:30 Futbal Liga majstrov: SSC Neapol - Manchester City [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Polícia [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Kutyil s.r.o. [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Kto je tu sviňa? [i] 09:00 Panelák VIII.: Stávka 61 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 10 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 21 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 19 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 12 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 18 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Za všetkým sú peniaze [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Chlapec alebo dievča 62 [i] 21:15 Nevinní: Všetko sa mení; Bod zlomu 5,6 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 12 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 4 [i] 01:15 Farmár hľadá ženu [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 12 [i] 03:10 Numb3rs II. 9 [i] 03:50 Numb3rs II. 16 [i] 04:35 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny PLUS [i] 06:00 Klaun 32 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 47,48 [i] 08:15 Matlock VIII. 6 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda III. 6 [i] 10:15 Rosalinda 59,60 [i] 12:00 M*A*S*H 190,191 [i] 13:00 Panelák VIII.: Stávka 61 [i] 14:00 Simpsonovci V. 8 [i] 14:30 Griffinovci I. 13/13 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 11 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 9,10 [i] 17:00 M*A*S*H 190,191 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 12 [i] 19:00 Simpsonovci V. 9 [i] 19:30 Griffinovci II. 1/15 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 19 [i] 20:15 Ice Road Truckers I. 12 [i] 21:15 Originály na cestách II. 6 [i] 22:15 Posledné minúty 7 [i] 23:15 Stratené dôkazy 3 [i] 00:15 VyVolení [i] 00:50 Ice Road Truckers I. 12 [i] 01:30 Originály na cestách II. 6 [i] 02:15 Posledné minúty 7 [i] 03:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 9,10 [i] 03:40 Pensacola: Zlaté krídla 11 [i] 04:25 Doktorka Quinnová 47,48 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 7/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 2/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 9/26 [i] 09:00 Advokáti III. 17/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 12:00 Dr. House V. 9/24 [i] 13:00 Pán času IV. 8/13 [i] 14:00 The Amazing Race XVII. 3/12 [i] 15:00 Advokáti III. 18/23 [i] 16:00 Dr. House V. 9/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 10/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 19:00 Boj o čas 1/13 [i] 20:00 Dr. House V. 10/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 12/22 [i] 22:00 Charlieho andílci 3/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3/24 [i] 00:00 El Barco 7/13 [i] 01:35 CSI: New York VII. 12/22 [i] 02:30 Charlieho andílci 3/13 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3/24 [i] 04:05 Boj o čas 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 08:10 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 10:00 Jak to dělají? 7 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 59 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 12:45 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 16:25 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 18:15 Nutné k přežití: Mexiko [i] 19:10 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 19:40 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i] 20:05 Jak to dělají? 15 [i] 20:35 Jak to dělají? 16 [i] 21:00 Zvědavost: Můžeme být nesmrtelní? [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 22:50 Národ šílenců: Závody na osmičkové dráze [i] 23:45 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 00:40 Jak to dělají? 15 [i] 01:10 Jak to dělají? 16 [i] 01:40 Zvědavost: Můžeme být nesmrtelní? [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 03:40 Národ šílenců: Závody na osmičkové dráze [i] 04:35 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Let sněžného kačera 33/52 [i] 09:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Neděle 4/13 [i] 10:35 Hovory H z Paláce K [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Naléhavě potřebuju šťastný konec 8/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája 44/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Na cestě po Kachetii [i] 21:30 Pokondr live [i] 22:15 POLOŠERO - ANOREXIE [i] 22:40 Kriminálka Paříž: Nové důkazy 1/2 47/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Na velikosti záleží II 8/10 [i] 00:00 Srdíčko [i] 01:30 Dobré ráno s Jedničkou 03:55 AZ-kvíz [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Silvestrovský kufr [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Znovu Na Vlachovce 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:30 Na hranici tradic [i] 07:00 Oceán plastů [i] 07:55 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Imprese po česku [i] 10:05 Děti potřebují čistý vzduch [i] 11:00 Počesku [i] 11:10 Pizza a marmeláda [i] 12:40 Znovu Na Vlachovce [i] 13:20 Náš venkov [i] 13:35 Kvarteto [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Mateřská v cizině [i] 15:35 Evropa a já [i] 16:00 Poslední pouť [i] 16:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:15 Barokní divadlo v Českém Krumlově [i] 17:30 Ochránce [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vražedný večírek 50/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Divnopis [i] 19:30 Ushuaia 20/26 [i] 20:00 Dobrý den, paní Campbellová [i] 21:50 Osobnost na Dvojce [i] 21:55 Inventura Febia: Emigranti J. [i] 22:25 Závislosti [i] 22:55 Q [i] 23:20 Náměstí Spasitele [i] 01:05 Letecké katastrofy IV. [i] 01:55 Kultura.cz [i] 02:20 Kultura.cz Ostrava [i] 02:50 Století kobry [i] 03:15 Aport [i] 03:55 Stará dobrá módní garda [i] 04:15 O písničkách a tancování [i] 04:35 Hudba na pomezí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Kimberly [i] 11:20 Ženatý se závazky 179 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe XI: Šampión 1 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 15 [i] 14:35 Odložené případy: Druhý příchod legendy 16 [i] 15:35 Beze stopy II 7 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 18:25 Ulice 2082 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsme na trhu 301 [i] 21:25 Víkend: Nevěřte všemu [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Austin Powers: Špion, který mě vojel [i] 00:55 Kriminálka Miami VI: Nyní můžete zabít nevěstu [i] 01:45 Novashopping 02:20 Post Mortem 4 [i] 03:05 Lenssen & spol.: Vražedná hra [i] 04:00 Policejní odznak II 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 218 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Tajemství 15 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Stín minulosti 16 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Rybí válka 9 [i] 13:05 Odpadlík III: Černý vítr 10 [i] 14:05 Kutil Tim I: Jak se má Bob 18 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Září 1/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Nebezpečné předměstí 4 [i] 23:20 Myšlenky zločince V: Šílená sběratelka 12 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny V: Otcův stín 11 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny V: Otcův stín 11 [i] 04:25 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Skrytá vášeň 115/188 [i] 06:15 Cigánske srdce 86/218 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 137-138/175 [i] 08:15 Dr. House I. 13/22 [i] 09:20 Ženatý so záväzkami IV. 4/23 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Skrytá vášeň 115/188 [i] 11:35 Sabrina - mladá čarodejnica V. 5-6/22 [i] 12:30 Gossip Girl II. 24/25 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 21/130 [i] 14:00 Rebeli I. 64/215 [i] 14:50 Tisíc a jedna noc 179/183 [i] 15:50 Cigánske srdce 87/218 [i] 16:50 Skrytá vášeň 116/188 [i] 17:50 Rodinná kliatba 51/110 [i] 18:45 Rebeli I. 65/215 [i] 19:45 Frasier XI. 9/24 [i] 20:00 Dr. House I. 14/22 [i] 21:10 V objatí hodvábu 81-82/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny III. 14/23 [i] 23:40 Frasier XI. 9/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami IV. 6-7/23 [i] 01:05 Sudkyňa Hatchettová I. 137-138/175 [i] 01:45 Ulica III. 100/259 [i] 02:35 Rodinná kliatba 51/110 [i] 03:15 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Purpurové květy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalá partie [i] 13:35 Yesmeni [i] 15:15 Julius Caesar 2. [i] 16:55 Domácnost naruby [i] 18:35 ZigZag [i] 20:25 Panika [i] 22:10 Šedá zóna [i] 00:00 Puls 2: Posmrtný život [i] 01:30 Řez diamantem