Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 11/16 [i] 10:05 Smrtiace zásnuby [i] 12:00 Bez stopy IV. 19/24 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Odložený prípad VI. 16/23 [i] 13:50 Monk V. 2/16 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Teória veľkého tresku IV. 1/24 [i] 15:15 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 15/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 179/183 [i] 21:15 Zita na krku [i] 21:55 Partička [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 48 hodín [i] 01:00 Vražda v priamom prenose [i] 02:40 Pravidlá násilia [i] 03:50 Flash Gordon 17/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Poklady sveta: Terasovité vinice v Lavaux - rozmaznávané tromi slnkami, Švajčiarsko [i] 05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Svet v obrazoch [i] 07:15 Udalosti ČT [i] 07:45 Správy STV "N" [i] 08:10 Vojna kuchárov [i] 08:35 Fenomén Junior [i] 09:05 Duel [i] 09:40 Tandemy [i] 10:10 Profesionáli III: Mylný predpoklad 1/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 199/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Červené šaty 7 [i] 14:25 Divoký anjel 51 [i] 15:10 JAG II: Slávnosť Neptúna 5/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 50 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Klub pozostalých [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Genesis: Zrodenie vraha: Bez dychu 19/22 [i] 23:35 JAG II: Slávnosť Neptúna 5/15 [i] 00:20 Profesionáli III: Mylný predpoklad 1/13 [i] 01:15 Divoký anjel 51 [i] 01:50 Klub pozostalých [i] 03:35 Sila lásky III. 199/244 [i] 04:25 Sila lásky V. 50 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Dokumentárny klub: Prosím, daj mi hlas [i] 07:35 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Potulky po Chorvátsku 2. časť [i] 11:20 Fokus - rodina [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Pod tým naším okienečkom [i] 13:20 Umenie 2011: Literatúra [i] 13:45 Kinorama [i] 14:20 Autosalón [i] 14:40 Odpískané [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 VAT [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Príroda zblízka: Divoké nandu v Nemecku 3 [i] 18:28 6 miliárd názorov - Strach [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 2/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Miniinvazívna operácia kĺbov [i] 20:20 Medicína: Ťažké ochorenia väziva rúk - Dupuytrenová kontraktúra [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Gosford park [i] 00:15 Test magazín [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Blízko smrti [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Deti bezdomovcov [i] 09:00 Panelák VIII.: Zhrozená Soňa 60 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 9 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 20 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 18 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 11 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Znásilnil dcéru [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Stávka 61 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:55 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 23:30 Californication - Orgie v Kalifornii I. - FINÁLE SÉRIE 12/12 [i] 00:00 V mysli vraha [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 18 [i] 03:00 Numb3rs II. 8 [i] 03:40 Numb3rs II. 15 [i] 04:20 Californication - Orgie v Kalifornii I. - FINÁLE SÉRIE 12/12 [i] 04:50 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Sieť teroru 2 [i] 06:00 Klaun 31 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 45,46 [i] 08:15 Matlock VIII. 5 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda III. 5 [i] 10:15 Rosalinda 57,58 [i] 12:00 M*A*S*H 188,189 [i] 13:00 Panelák VIII.: Zhrozená Soňa 60 [i] 14:00 Simpsonovci IV. 3 [i] 14:30 Šokujúce zábery 34 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 10 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 7,8 [i] 17:00 M*A*S*H 188,189 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 11 [i] 19:00 Simpsonovci V. 8 [i] 19:30 Griffinovci I. 13/13 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 18 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 21 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 21 [i] 22:15 Ochrana svedkov II. 13 [i] 23:15 Ochrana svedkov I. 9 [i] 00:00 VyVolení [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 21 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 21 [i] 01:55 Ochrana svedkov II. 13 [i] 02:35 Ochrana svedkov I. 9 [i] 03:15 Ako som spoznal vašu mamu V. 7,8 [i] 04:00 Pensacola: Zlaté krídla 10 [i] 04:40 Matlock VIII. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 6/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVII. 1/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 8/26 [i] 09:00 Advokáti III. 16/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 12:00 Dr. House V. 8/24 [i] 13:00 Pán času IV. 7/13 [i] 14:00 The Amazing Race XVII. 2/12 [i] 15:00 Advokáti III. 17/23 [i] 16:00 Dr. House V. 8/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 9/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 20:00 Dr. House V. 9/24 [i] 21:00 Boj o čas III. 18/22 [i] 22:00 Poslední vteřiny II. 8/16 [i] 23:20 Strážce pořádku II. 8/13 [i] 00:20 Vzpomínky 2/4 [i] 01:15 Obhájci 18/18 [i] 02:10 Poslední vteřiny II. 8/16 [i] 03:15 Strážce pořádku II. 8/13 [i] 04:00 Vzpomínky 2/4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Atomová letadlová loď U.S.S. Nimitz [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Den spásy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 09:05 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 10:00 Jak to dělají? 6 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 58 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 11:50 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Kde mám vůz Skylark? [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 16:25 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 18:15 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 19:10 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 19:40 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i] 20:05 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Víc než popíjení a hraní kostek [i] 21:55 Uhlí 6 [i] 22:50 Povolení vrtat 5 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 00:40 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Víc než popíjení a hraní kostek [i] 02:40 Uhlí 6 [i] 03:40 Povolení vrtat 5 [i] 04:35 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaty až na zem [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Všechno nebo nic 32/52 [i] 09:30 Ďábel ví hodně [i] 10:25 Souboj seriálů... vy rozhodnete! [i] 11:45 Souboj seriálů... rozhodnutí [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Jeptišky jsou také jen ženy 7/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Jak Mája pomohla termitům 43/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Pojistka 36/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Přežít! [i] 23:00 Na stopě [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Wallander II: Pátá žena 3/3 [i] 00:55 POLOŠERO - SOJKY [i] 01:20 Pod pokličkou [i] 01:45 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:24 168 hodin [i] 05:50 Před 25 lety [i] 06:00 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 06:30 Ochránce [i] 06:55 Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka [i] 07:05 Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 GEN [i] 09:30 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 09:50 Speciální jednotky v akci 3/4 [i] 10:40 Po stopách třetího odboje [i] 11:05 Biblické příběhy [i] 12:30 Brněnské kolo [i] 13:15 Klíč [i] 13:40 Vzduch je naše moře [i] 13:55 Hledání ztraceného času: Jak se co dělá 12 [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 859/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:35 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 16:00 Egypt 2/6 [i] 16:55 Velká vlastenecká válka 4/8 [i] 17:45 Ženy Charty 77 [i] 18:00 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Zemřeš se smíchem 49/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Obyvatelé českých vod 6/6 [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Velká vlastenecká válka 5/8 [i] 20:55 Po stopách třetího odboje [i] 21:20 Osobnost na Dvojce [i] 21:25 Historie.cs [i] 22:10 Bazén [i] 23:50 Abbey Road: Live II: Bryan Adams, Ben Harper a Justin 11/12 [i] 00:40 Čtvrtníček, Šteindler a Vávra na Hrad [i] 01:00 Q [i] 01:25 Krásný ztráty [i] 02:05 Deset století architektury [i] 02:20 Klub přátel dechovky [i] 03:00 Údolím Kampu k Dunaji [i] 03:30 Zbojnické chodníčky [i] 04:10 Vesnická slavnost na Valašsku [i] 04:55 Ztracené adresy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Srážka s kometou [i] 11:20 Ženatý se závazky 178 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 14 [i] 14:35 Odložené případy: Dobrovolníci 15 [i] 15:35 Beze stopy II 6 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Tucet rudých růží 19 [i] 18:25 Ulice 2081 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Obraz paní Rybkové [i] 20:40 Okresní přebor: Láska 12 [i] 21:15 Dr. House VII: Pamatuj si to 12 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Nezrození 14 [i] 23:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 6 [i] 00:25 Zátoka vášní 15 [i] 00:55 Novashopping 01:30 Bramborárna 2/2 [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 217 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Zažehni mi oheň 14 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Klauzule nepopiratelnosti 15 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 13:05 Odpadlík III: Rodeo zlodějů 9 [i] 14:05 Kutil Tim I: Jaké štěstí být Taylorem 17 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow 2/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Nezvěstná 85 [i] 21:20 O mé rodině a jiných mrtvolách: Nic pro slabé žaludky 6 [i] 21:55 Partička [i] 22:30 Anatomie lži III: Věřte, nevěřte 6 [i] 23:30 Sběratelé kostí IV: Vášeň na ledě 13 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny V: Závod se smrtí 10 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny V: Závod se smrtí 10 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Cigánske srdce 85/218 [i] 06:40 Legenda o vášni [i] 09:15 Správna Susan III. 5/23 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Skrytá vášeň 114/188 [i] 11:30 Šéfkuchár bez čapice I. 41-42/52 [i] 12:25 Gossip Girl II. 23/25 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová III. 20/130 [i] 13:55 Rebeli I. 63/215 [i] 14:50 VILOmeniny [i] 15:50 Cigánske srdce 86/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 115/188 [i] 17:50 Rodinná kliatba 50/110 [i] 18:50 Rebeli I. 64/215 [i] 19:45 Frasier XI. 8/24 [i] 20:00 Dr. House I. 13/22 [i] 21:05 Dôstojník a džentlmen [i] 23:35 Poisťovňa šťastia IV. 9/16 [i] 00:45 Frasier XI. 8/24 [i] 01:15 Ženatý so záväzkami IV. 4-5/23 [i] 02:10 Rodinná kliatba 50/110 [i] 02:55 V tieni [i] 03:30 112 [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Na plný plyn [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sladkých sedmnáct [i] 13:45 7 trpaslíků [i] 15:35 Julius Caesar 1. [i] 17:15 Dokonalá partie [i] 18:45 Yesmeni [i] 20:25 Okamžik vzkříšení [i] 22:15 Řez diamantem [i] 23:55 Puls [i] 01:25 Spiknutí [i]