Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:20 SpongeBob v krátkych nohaviciach [i] 07:50 Alf IV. 22/24 [i] 08:20 Krok za krokom VII. 16/19 [i] 08:50 LET´S DANCE [i] 11:55 Zita na krku [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 V mene Angela [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Slnko, seno a pár faciek [i] 23:00 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 23:55 Terminátor 2: Deň zúčtovania [i] 02:25 Cloverfield: Monštrum [i] 03:35 Napoleon dynamit [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Autosalón [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Šmolkovia: Kto šetrí, má za tri [i] 07:35 Šmolkovia: Trasúci sa šmolkovia [i] 07:50 Garfield: Túlavý pes [i] 08:00 Garfield: Zamilovaný Odie [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Mať tak o koliesko viac: Písací stroj [i] 08:50 Heidi: Kamarátka v ohrození 25/26 [i] 09:20 Nekonečný príbeh 8/13 [i] 10:05 Planéta Zem zhora IV.: Sopky: nespútaná Zem 2. časť [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 14:45 Film pre pamätníkov: "Proti všem" [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:50 A3UM [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Arn - templársky rytier 1/2 [i] 21:45 Arn - templársky rytier 2/2 [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Odpískané [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 01:55 Arn - templársky rytier 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Najriskantnejšie technické operácie: Výmena vysielača 9/10 [i] 06:20 Na ceste: Na ceste po jazere Titicaca [i] 06:50 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Národnostné správy [i] 08:40 Farmárska revue [i] 08:55 Zelená revue [i] 09:20 Test magazín [i] 09:30 Ukončenie Roku Panny Márie Trnavskej [i] 11:40 Spišský rebel [i] 12:35 Slovo [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Môj príbeh: Keď zlyhajú ľudia [i] 13:30 Família - Keď dvaja robia to isté ... [i] 14:00 Slovakia Open [i] 15:40 On Air [i] 18:35 6 miliárd názorov - Príroda 3 [i] 18:40 Večerníček: Diviak Alojz 1/7 [i] 18:50 Táraninky: ZOO [i] 19:05 Potulky po Chorvátsku 2. časť [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Rasťo Trizma -Rezonancie minulosti [i] 20:00 Dokumentárny klub: Prosím, daj mi hlas [i] 20:55 Umenie 2011: Literatúra [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Noc v archíve [i] 22:55 Retro noviny [i] 23:10 Pozvánka do divadla: La Musica [i] 00:05 Skoky na trampolíne [i] 03:05 Československý filmový týždenník [i] 03:15 Slovo [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 03:50 Správy STV "N" [i] 04:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Blízko smrti [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Ako Mike 2 [i] 08:45 Simpsonovci XVI. 5,6,7 [i] 10:10 Stratené duše V. 22/22 [i] 11:00 Stratené duše II. 7 [i] 12:00 Glee II. 11 [i] 13:00 Čivava z Beverly Hills [i] 15:00 Strážcovia pokladu [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 18:58 Najštedrejšie Vianoce [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 00:00 Elitné komando [i] 02:10 Stratené duše II. 7 [i] 02:50 Glee II. 11 [i] 03:35 Posledný zabijak [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 Črepiny PLUS [i] 06:25 Sieť teroru 2,3 [i] 07:50 MacGyver 22,23 [i] 09:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 10:15 Volajú ma Earl IV. 15,16 [i] 11:15 Stratené dôkazy 2 [i] 12:15 Bojové stroje 4 [i] 13:15 Simpsonovci IV. 2 [i] 13:45 Šokujúce zábery 33 [i] 14:10 Muž, ktorý predal Ameriku 1,2/2 [i] 18:00 Život po ľuďoch 3 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 3 [i] 19:30 Šokujúce zábery 34 [i] 20:00 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 22:00 Blízko smrti [i] 23:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:40 TOP STAR [i] 00:30 Život po ľuďoch 3 [i] 01:20 Výlet [i] 03:00 MacGyver 22,23 [i] 04:35 Volajú ma Earl IV. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Umíte tančit? V. 31/37 [i] 07:00 Boj o čas III. 17/22 [i] 08:00 Ochránce III. 5/23 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Návštěva 20/22 [i] 10:00 Andromeda: Oslepující pouta 7/22 [i] 11:00 Andromeda: Břehy Léthé 8/22 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Muž s vizí 21/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Ranní vydání 1/23 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 31/37 [i] 15:00 Sedm let v Tibetu [i] 17:30 Můj nejhorší týden 4/16 [i] 18:00 El Barco 7/13 [i] 19:40 Charlieho andílci 2/13 [i] 20:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 4/24 [i] 21:40 Strážce pořádku II. 7/13 [i] 22:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 7/13 [i] 23:40 Zpověď [i] 00:55 Internát IV. 10/11 [i] 02:20 Strážce pořádku II. 7/13 [i] 03:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 7/13 [i] 03:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 4/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký přístav: Risk za 15 milionů dolarů [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 06:50 Jak to funguje: Stroj na výrobu ledové tříště/Čárový kód/Blesk fotoaparátu/Mikrovlnná trouba [i] 07:15 Možné i nemožné 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 29 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 30 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 10:55 Ropa, pot a vrty: Cesta k nápravě [i] 11:50 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 13:40 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 14:35 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 15:30 Jízda: Dojmy [i] 16:25 Impozantní lodě: Atomová letadlová loď U.S.S. Nimitz [i] 17:20 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 17:50 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 18:15 Říční příšery: Rozparovač [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 8 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 1 [i] 20:35 Králové šrotu 1 [i] 21:00 Sám v divočině 2 [i] 21:55 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 10 [i] 23:45 Vyváznout živý: Katastrofa v dole Quecreek [i] 00:40 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 01:10 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 01:40 Sám v divočině 2 [i] 02:40 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 03:40 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 04:05 Hrůzné okamžiky 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 4/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 21/39 [i] 07:05 Taylor má trable: Školní kvízový večer 17/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Útěk 11/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo trnavského arcibiskupa Róberta Bezáka [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:30 Vzpomínka na Adventní koncerty 2010 [i] 14:50 Bílá paní [i] 16:25 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 11/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Ďáblova lest: Vražedný kód 2/3 [i] 21:05 168 hodin [i] 21:30 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Srdíčko [i] 23:00 Losování Sportky a Šance 23:05 13. komnata Šárky Rezkové-Brabcové [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Vražda ve vnitrozemí [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Na cestě po Teruelu [i] 02:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 11/26 [i] 03:35 Kalendárium [i] 03:50 Šlechetný cowboy Sandy [i] 04:20 Hovory H z Paláce K [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:22 Reportéři ČT [i] 06:00 Zprávy 06:05 Retro [i] 06:32 Kultura v regionech [i] 07:00 Zprávy [i] 07:05 Objektiv [i] 07:32 Zajímavosti z regionů [i] 08:00 Zprávy [i] 08:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 08:32 Prizma [i] 08:54 Před 25 lety [i] 09:00 Zprávy [i] 09:05 Film 2011 [i] 09:32 DW - European journal [i] 10:00 Zprávy [i] 10:05 Události, komentáře týdne 11:00 Zprávy [i] 11:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 11:31 Retro [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Otázky Václava Moravce 2. část [i] 14:00 Zprávy [i] 14:30 Zprávy [i] 14:34 Fokus ČT24 [i] 15:00 Zprávy [i] 15:30 Zprávy [i] 15:31 Kulturama [i] 16:00 Odpolední události 16:32 Tah dámou [i] 17:00 Zprávy [i] 17:30 Turbulence [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:27 Minuta z přírody [i] 18:31 Prizma [i] 18:53 Před 25 lety [i] 19:00 Události [i] 19:30 Interview ČT24 [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Horizont ČT24 [i] 20:52 Před 25 lety [i] 21:00 Zprávy [i] 21:05 Toulavá kamera [i] 21:34 Objektiv [i] 22:00 Zprávy 22:05 Tep 24 [i] 22:31 Zprávy 22:34 168 hodin [i] 23:00 Noční události 23:30 Před půlnocí očima zahraniční redakce. [i] 00:00 Zprávy 00:10 Otázky Václava Moravce [i] 01:10 Otázky Václava Moravce 2. část [i] 02:05 Historie.cs [i] 02:45 Černé ovce [i] 02:58 Objektiv [i] 03:23 Před 25 lety [i] 03:29 Otázky Václava Moravce [i] 04:29 Otázky Václava Moravce 2. část [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Policejní odznak II 9 [i] 05:45 Novashopping 06:10 Roary: Závodní auto 4 [i] 06:25 Baby Looney Tunes 16 [i] 06:50 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 2 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 76 [i] 07:50 Babicovy dobroty: Děti [i] 08:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:30 Holky v balíku [i] 11:30 Rumburak [i] 13:30 Ledové snění [i] 15:25 Kamarád do deště [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty: Brambory [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vratné lahve [i] 22:05 Střepiny [i] 22:40 Zabiják: * [i] 00:35 Tudorovci II 10 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Obchod se smrtí 1/2 [i] 04:05 Policejní odznak II 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Vznešený orel 24 [i] 07:40 Tutenstein I: Otálet se nevyplácí 24 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Největší námořní a letecká bitva 11 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Ochránce II: Poslouchej jen to dobré 13 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Terezu bych kvůli žádné holce neopustil [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 17:10 Životní úklid [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - POSLEDNÍ SEMIFINÁLE [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ROZHODNUTÍ [i] 23:05 Sejmi eso [i] 01:20 Myšlenky zločince II 5 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Vteřiny před vraždou: Velká láska 15 [i] 04:45 Tajemství 2. světové války: Největší námořní a letecká bitva 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Slávici na ulici [i] 06:15 Je to možné?! [i] 06:45 Skrytá vášeň 113/188 [i] 07:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 87/129 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Sabrina - mladá čarodejnica V. 6/22 [i] 11:00 Danielle Steelová: Na lásku nikdy nie je neskoro [i] 12:55 Poľovačka na ženu [i] 14:40 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 16:30 Skrytá vášeň 114/188 [i] 17:25 Priateľky [i] 18:05 Antónia: Slzy v raji [i] 20:00 Legenda o vášni [i] 22:30 Skutočný príbeh: Tyranstvo srdca - Príbeh [i] 00:20 Veža hrôzy [i] 02:15 Jesse Stone: Rodinné tajomstvo [i] 03:45 V tieni [i] 04:00 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Želvy Ninja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 O perníkové chaloupce [i] 13:40 Purpurové květy [i] 15:40 Obávaný bojovník [i] 17:30 Žít po svém [i] 19:30 Paranoia [i] 21:15 Loupež za bílého dne [i] 23:00 Spiknutí [i] 00:50 Nemesis [i] 02:20 Nebezpečný cíl [i] 04:00 Zajíček bez oušek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorismus [i] 08:30 Motorismus [i] 09:30 Krasobruslení [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 15:00 Krasobruslení [i] 16:45 Motorismus [i] 17:45 Běžecké lyžování [i] 19:00 Běžecké lyžování [i] 20:00 Box [i] 21:30 Motorismus [i] 21:45 Snooker [i] 23:15 Krasobruslení [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek 8: 14. díl 14 [i] 06:40 Stávka! [i] 08:30 Právo a pořádek 8: 11. díl 11 [i] 09:30 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 10:30 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i] 11:30 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10 [i] 12:30 Dobrá manželka 2: Odchod z firmy 10 [i] 13:30 Stávka! [i] 15:20 Moby Dick [i] 17:10 Bitva o Los Angeles [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Vysoká hra 24 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Malé rybky 11 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Dva soudy 11 [i] 23:00 Simone [i] 01:20 Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 02:20 Walker, Texas Ranger 7: Otázka víry 12 [i] 03:20 Polibek [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak přežít Everest 5 [i] 06:00 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 07:00 Život v korunách stromů 3 [i] 08:00 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 3 [i] 09:35 Na chalupě den za dnem 1 [i] 10:35 Jamieho rodinné Vánoce 1 [i] 11:10 Jamieho rodinné Vánoce 2 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče světa 32 [i] 12:55 Buď já nebo pes 83 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 9 [i] 14:25 Jídlo je detektivka 10 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani 37 [i] 16:00 Pouštní lvi [i] 17:00 Podzemí měst II. 2 [i] 17:55 Bojovníci se špínou 29 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 30 [i] 19:05 Vyloučeno 4 [i] 20:05 Budování říše 14