Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 1/17 [i] 06:35 Scooby Doo, ako sa máš II. 5/14 [i] 07:00 Malí Flintstonovci 22/26 [i] 07:25 Alf IV. 21/24 [i] 07:55 Perfektné skóre [i] 09:45 Priatelia I. 5-6/24 [i] 10:45 Môj sused zabijak [i] 12:45 Kung Fu panda: Tajomstvá Zúrivej päťky [i] 13:15 Vertical Limit [i] 15:45 Križovatka smrti 2 [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Všetky moje ex [i] 22:20 Univerzálny vojak 3: Znovuzrodenie [i] 00:20 Vojna gangov [i] 02:15 Vzdušný úder [i] 03:40 Klon draka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko v obrazoch [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Slovensko dnes [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Šmolkovia: Sestra Šmolinka [i] 07:25 Šmolkovia: Maškrtný Papajko [i] 07:40 Garfield: Dokonalá pizza [i] 07:55 Garfield: Garfield mamou [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Superchyty [i] 09:05 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:35 Deti o deťoch: Otec a ja [i] 09:50 V našom meste býva Gulliver [i] 11:00 Legendy popu: Richard Müller [i] 12:50 Autosalón [i] 13:20 Zlomok sekundy 11/14 [i] 14:30 Život Verdiho 5 [i] 15:45 Veľký Moln [i] 17:30 On Air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:15 GYMPEL.TV: Štipce 9/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Kamčatka - Pekelný raj, Rusko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:15 Zlomok sekundy 12/14 [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Miesto činu: Borowski a otázka chuti [i] 00:15 On Air [i] 00:35 Poklady sveta: Kamčatka - Pekelný raj, Rusko [i] 00:50 Zlomok sekundy 12/14 [i] 01:55 Miesto činu: Borowski a otázka chuti [i] 03:25 Potulky po Chorvátsku [i] 03:45 Karpaty [i] 04:00 Planéta Zem zhora IV.: Sopky: nespútaná Zem 2. časť [i] 04:45 Život Verdiho 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 09:00 Extr@ german [i] 09:25 Separé [i] 09:50 Divoká Čína: Krajina pánd 5/6 [i] 10:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Občan za dverami [i] 11:35 "Střídavka" - Výchova na striedavku [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Čo to počúvaš?! [i] 13:10 Poltón [i] 13:40 Pamätáte sa na nich?: František Dibarbora [i] 14:50 Senior klub [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Zelená revue [i] 16:35 Test magazín [i] 16:40 Stavba roka 2011 [i] 18:10 Na ceste: Na ceste po jazere Titicaca [i] 18:35 6 miliárd názorov - Príroda 2 [i] 18:40 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 13/13 [i] 18:50 Táraninky: Mesto [i] 18:55 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Výmena vysielača 9/10 [i] 20:50 Anjeli strážni Vladimíra Weissa [i] 21:20 Gen.sk: Dušan Hanák [i] 21:35 Československý filmový týždenník [i] 21:50 Anjel skazy [i] 23:20 NOF 2 - Bojová noc z Prešova [i] 00:20 Skoky na trampolíne [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV "N" [i] 02:19 Záver vysielania 04:30 Udeľovania Cien Pamäti národa [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 Beyblade Metal Fusion [i] 08:00 Princezná Sissi [i] 09:00 Fantastická štvorka [i] 09:30 Rozprávková jazda [i] 10:00 Gepardie kočky: Jeden svet [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 15:35 Farmár hľadá ženu [i] 17:00 X FACTOR USA 2011 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Čivava z Beverly Hills [i] 22:10 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa [i] 00:40 Pohyblivý terč [i] 02:30 Legenda o Pátračovi 15,16 [i] 03:50 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 X FACTOR USA 2011 [i] 05:45 Črepiny PLUS [i] 06:15 Cyranov ostrov 4 [i] 06:45 Siska 69/69 [i] 07:45 Sieť teroru 1/6 [i] 08:30 Doktorka Quinnová 134,135 [i] 10:15 Sľuby sa plnia na Vianoce [i] 12:00 VyVolení [i] 12:50 Simpsonovci: V. 7 [i] 13:15 Griffinovci I. 12 [i] 13:45 Šogún 3 [i] 15:50 Chlapci a chlapi: Previerky 11/11 [i] 17:10 Chalupári: Svadba 11/11 [i] 18:15 "Ano, šéfe !" [i] 19:20 Simpsonovci IV. 2 [i] 19:50 Šokujúce zábery 33 [i] 20:15 Tajná zbraň [i] 22:10 Farmár hľadá ženu [i] 23:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 00:00 Črepiny [i] 00:30 Chlapci a chlapi: Previerky 11/11 [i] 01:30 Chalupári: Svadba 11/11 [i] 02:20 Sľuby sa plnia na Vianoce [i] 03:50 Šogún 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 30/37 [i] 07:00 Advokáti VIII. 13/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 14/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Pirátova kletba 19/22 [i] 10:00 Andromeda: Dvojitá šroubovnice 5/22 [i] 11:00 Andromeda: Temný anděl, zářící démon 6/22 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Návštěva 20/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 10/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 30/37 [i] 15:00 Boj o čas III. 16/22 [i] 16:00 Ochránce III. 5/23 [i] 17:05 Advokáti VIII. 13/22 [i] 18:00 Advokáti VIII. 14/22 [i] 19:00 Podfukáři III. 6/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 17/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 9/23 [i] 23:10 Vzpomínky 2/4 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev III.: Tvrdý dopad 7/12 [i] 01:10 Podfukáři III. 6/6 [i] 02:15 Boj o čas III. 17/22 [i] 03:05 Vzpomínky 2/4 [i] 03:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jízda: Pod tlakem [i] 07:15 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 08:10 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 09:05 Na dvě půlky 1 [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší dopravní uzel [i] 10:55 Jak fungují stroje: Průmyslový pletařský stroj, vzdušné plavidlo bez obsluhy, Stroj pro těžbu dřeva [i] 11:25 Jak fungují stroje: Kaskadérské letadlo, Vlečný člun, Kolotoč [i] 11:50 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Útok na Tálibán [i] 12:45 Průmyslový fanatik: Sklo [i] 13:10 Průmyslový fanatik: Nátěrová barva [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Klub mládeže [i] 14:35 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 15:30 Rozebráno: Měď [i] 15:55 Rozebráno: Ochrana proti povětrnostním podmínkám [i] 16:25 Jak se to dělá 12 [i] 16:55 To taky zvládnu 12 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší dopravní uzel [i] 18:15 Americký přístav: Risk za 15 milionů dolarů [i] 19:10 Stěhování obrů: Stěhování města [i] 20:05 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 21:00 Americký chopper 25 [i] 21:55 Tajemství jednotky Seal Team 6 [i] 22:50 Extrémní stroje: Tajfun [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce: Zelenáč Ben [i] 00:40 Stěhování obrů: Stěhování města [i] 01:40 Americký chopper 25 [i] 02:40 Tajemství jednotky Seal Team 6 [i] 03:40 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 04:05 Extrémní stroje: Tajfun [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pohádky z celého světa: Kurz angličtiny pro děti 9,10 06:25 Franklin 17/52 [i] 06:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Zajatci na Nautilu 20/26 [i] 07:25 Babar, sloní král [i] 08:40 Bimbuli [i] 08:55 Moudronos [i] 09:15 Rande s Fyzikou [i] 09:30 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 45,46 [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:25 Bláznivé Vánoce [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Tři mušketýři 2/2 [i] 14:40 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 11/26 [i] 16:30 Devatero řemesel [i] 16:55 Kluci v akci [i] 17:20 Taxík [i] 17:50 ČT Live - Monika Absolonová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Souboj seriálů... vy rozhodnete! [i] 21:25 Souboj seriálů... rozhodnutí [i] 21:35 Nepřítel státu [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Krevní pouta [i] 01:35 Posledních 24 hodin: Marvin Gaye [i] 02:30 Pokondr live [i] 03:15 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 03:40 Zahrada pod lupou [i] 04:05 Etiketa [i] 04:15 Kluci v akci [i] 04:40 Setkávání [i] 04:50 Možná přijde i kouzelník [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:18 Události v regionech [i] 05:43 Černé ovce [i] 06:00 Zprávy 06:05 Interview ČT24 [i] 06:32 Film 2011 [i] 07:00 Zprávy [i] 07:05 Archiv ČT24 [i] 07:31 Politické spektrum [i] 08:00 Zprávy [i] 08:05 Před půlnocí [i] 08:32 Milénium [i] 08:54 Před 25 lety [i] 09:00 Zprávy [i] 09:05 Retro [i] 09:32 Fokus ČT24 [i] 10:00 Zprávy [i] 10:05 Prizma [i] 10:27 Zprávy [i] 10:32 Tep 24 [i] 11:00 Zprávy [i] 11:05 Film 2011 [i] 11:32 Z metropole [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Zprávy [i] 12:32 Kulturama [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Historie.cs [i] 13:45 Černé ovce [i] 14:00 Zprávy [i] 14:30 Zprávy [i] 14:31 Politické spektrum [i] 15:00 Zprávy [i] 15:30 Zprávy [i] 15:33 Prizma [i] 16:00 Odpolední události 16:31 DW - European journal [i] 17:00 Zprávy [i] 17:30 Kultura v regionech [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:27 Minuta z přírody [i] 18:30 Zprávy 18:34 Prizma [i] 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Archiv ČT24 [i] 20:30 Ekonomika + Víkend [i] 21:00 Zprávy [i] 21:05 Retro [i] 21:33 Tah dámou [i] 22:00 Zprávy 22:05 Fokus ČT24 [i] 22:31 Zprávy 22:34 Prizma [i] 23:00 Noční události 23:30 Politické spektrum [i] 00:00 Zprávy 00:10 Historie.cs [i] 00:50 Černé ovce [i] 01:03 Prizma [i] 01:25 Reportéři ČT [i] 02:02 Týden v regionech [i] 02:28 Týden v regionech [i] 02:54 Před 25 lety [i] 03:00 Z metropole [i] 03:25 Politické spektrum [i] 03:52 Před 25 lety [i] 03:58 Archiv ČT24 [i] 04:24 Retro [i] 04:50 Před 25 lety [i] 04:55 Fokus ČT24 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:10 Myšák Stuart Little 3 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 2, 3 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 15 [i] 07:35 Tom a Jerry II 4 [i] 08:00 Batman vítězí II 1 [i] 08:25 Spongebob v kalhotách 75 [i] 08:55 Hannah Montana 23, 24 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Příklady táhnou [i] 14:15 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu [i] 16:05 Past [i] 18:10 Hospoda: Bludičky, Zájezd 43, 44 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:30 Tropická bouře: * [i] 00:40 Mořská bestie: * [i] 02:15 Novashopping 02:50 Perníkový táta II 13 [i] 03:40 Volejte Novu [i] 04:05 Lenssen & spol.: Pistolnice [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Cesta na bojové Bladers 23 [i] 07:20 Tutenstein I: Královnou na jediný den 23 [i] 07:50 M*A*S*H 216 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear USA I 3 [i] 10:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - DRUHÉ SEMIFINÁLE [i] 12:55 Velký [i] 15:15 Columbo: Vrah zavolá v deset [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Stmívání [i] 22:35 Království [i] 00:55 Nebezpečná síť [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:30 Smiechoty [i] 06:00 Slávici na ulici [i] 07:00 Priateľky [i] 07:35 Skrytá vášeň 112/188 [i] 08:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 86/129 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Sabrina - mladá čarodejnica V. 5/22 [i] 11:45 Jesse I. 7/22 [i] 12:25 Rodinné vzťahy [i] 14:15 LET´S DANCE [i] 16:55 Skrytá vášeň 113/188 [i] 17:55 Elisa z Rivombrosy II. 8/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kráľovná noci [i] 21:45 Antónia: Slzy v raji [i] 23:40 Obeť vášne [i] 01:40 More duší 3/3 [i] 03:10 Nočné lampy [i] 03:50 V tieni [i] 04:25 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Panic je nanic [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Říše hraček [i] 13:40 Julius Caesar 1. [i] 15:25 Julius Caesar 2. [i] 17:00 Vegas Baby [i] 18:40 Stíny strachu [i] 20:20 Zajíček bez oušek [i] 22:20 Nebezpečný cíl [i] 00:05 Puls 3: Invaze [i] 01:45 Tajemná vražda [i] 03:15 Panic je nanic [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Confidential [i] 10:15 Krasobruslení [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Krasobruslení [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 14:15 Krasobruslení [i] 15:30 Krasobruslení [i] 17:00 Krasobruslení [i] 17:45 Krasobruslení [i] 18:30 Krasobruslení [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Běžecké lyžování [i] 23:45 Běžecké lyžování [i] 00:30 Krasobruslení [i] 02:00 Závěr vysílání 04:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Útok na spižírnu 4 [i] 06:30 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 08:20 Pohotovost 3: Union Station 8 [i] 09:20 Pohotovost 3: Na nic se neptej a já ti nebudu lhát 9 [i] 10:20 Pohotovost 3: Vánoční bezdomovci 10 [i] 11:20 Pohotovost 3: Noční služba 11 [i] 12:20 Pohotovost 3: Post Mortem 12 [i] 13:20 Polibek [i] 15:10 Kaliforňané [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Odchod z firmy 10 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Simone [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Vysoká hra 24 [i] 01:20 Sindibád a Minotaur [i] 03:10 Cold Fusion [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vraky snů 15 [i] 06:30 Vraky snů 16 [i] 07:00 Ostrov tučňáků 3 [i] 07:35 Zvířata, která stvořila dějiny 3 [i] 08:10 Sahara 1 [i] 09:10 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 10:15 Planeta mláďat 3 [i] 11:15 Vraky snů 12 [i] 11:50 Příběhy z divočiny 7 [i] 12:20 Příběhy z divočiny 3 [i] 12:55 Vášnivý jedlík: Philadelphia 37 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Baltimore 38 [i] 14:00 Příroda stále živá [i] 15:05 Co nám prospívá 45 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 57 [i] 16:05 Objevy starověku 6 [i]