Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Bez servítky [i] 10:25 Nekalé úmysly [i] 12:15 Bez stopy IV. 18/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 NCIS VIII. 17/24 [i] 14:05 Monk V. 1/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 23/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 16/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 14/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 23:00 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:20 Dlhý bozk na dobrú noc [i] 01:40 Tunel smrti [i] 03:05 Fešák Johny [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Potulky po Chorvátsku [i] 05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Udalosti ČT [i] 07:30 Správy STV "N" [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:05 Duel [i] 09:40 Štýlovo [i] 10:10 Profesionáli II: Mrtvý svedok 13/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 198/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Otvorený nôž 6/40 [i] 14:25 Divoký anjel 50 [i] 15:10 JAG II: Hrdinovia 4/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:15 Fenomén Junior [i] 18:50 Slovensko v obrazoch [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Richard Müller [i] 21:50 Tandemy [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Obdobie zločinu: Ruská ruleta 4/6 [i] 00:25 JAG II: Hrdinovia 4/15 [i] 01:15 Profesionáli II: Mrtvý svedok 13/13 [i] 02:05 Divoký anjel 50 [i] 02:45 Sila lásky III. 198/244 [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Obdobie zločinu: Ruská ruleta 4/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček 6 [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 ...pokiaľ dýcham, dúfam [i] 11:30 Junáci z prachu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Profesionál [i] 13:35 Senior klub [i] 14:00 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šaköziová [i] 14:15 5 minút po dvanástej - Pozitívna diskriminácia [i] 15:25 Expedícia Líbya - 2.časť [i] 15:55 V srdečnom ovzduší [i] 16:25 Separé [i] 17:00 Z mesta do mesta: Trenčín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 18:28 6 miliárd názorov - Príroda [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 12/13 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Divoká Čína: Krajina pánd 5/6 [i] 20:55 Família - Keď dvaja robia to isté ... [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 České milovanie: O láske k bohom [i] 22:25 Udeľovania Cien Pamäti národa [i] 23:25 Big Bít 17/42 [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Deti potrebujú Boha [i] 09:00 Panelák VIII.: Nový byt; Zhrozená Soňa 59,60 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 16 [i] 14:00 Kosti VI. 13 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 21 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o.: Výbavička [i] 18:00 Súdna sieň: Chorobný žiarlivec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Strážcovia pokladu [i] 22:15 Con Air [i] 00:50 3. svetová vojna [i] 02:40 Blízko smrti [i] 03:25 Nevinní: Mladosť bolí; Klamstvá 3,4 [i] 04:45 3. svetová vojna [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Klaun 30 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 43,44 [i] 08:15 Matlock VIII. 4 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda III. 4 [i] 10:15 Rosalinda 55,56 [i] 12:00 M*A*S*H 186,187 [i] 13:00 Panelák VIII.: Zhrozená Soňa 60 [i] 14:00 Simpsonovci: V. 6 [i] 14:30 Griffinovci I. 11 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 9 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 5,6 [i] 17:00 M*A*S*H 186,187 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Šokujúce zábery 32 [i] 19:00 Simpsonovci: V. 7 [i] 19:30 Griffinovci I. 12 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 22:10 X FACTOR USA 2011 [i] 23:10 VyVolení [i] 23:45 A-Team 41,42 [i] 01:15 Klaun 39,40 [i] 02:50 Matlock VIII. 4 [i] 03:35 Pensacola: Zlaté krídla 9 [i] 04:15 Ako som spoznal vašu mamu V. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 5/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 12/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 7/26 [i] 09:00 Advokáti III. 15/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 12:00 Dr. House V. 7/24 [i] 13:00 Pán času IV. 6/13 [i] 14:00 The Amazing Race XVII. 1/12 [i] 15:00 Advokáti III. 16/23 [i] 16:00 Dr. House V. 7/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 8/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 20:00 Dr. House V. 8/24 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 7/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 7/13 [i] 22:55 Zpověď 10/10 [i] 23:05 True Blood - Pravá krev III.: Tvrdý dopad 7/12 [i] 00:00 Californication II.: Vagínská čtvrť 5/12 [i] 00:35 Californication II.: Slasti a strasti 6/12 [i] 01:15 Strážce pořádku II. 7/13 [i] 02:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 7/13 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev III.: Tvrdý dopad 7/12 [i] 03:40 Californication II.: Vagínská čtvrť 5/12 [i] 04:10 Californication II.: Slasti a strasti 6/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 08:10 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 10:00 Jak to dělají? 5 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 57 [i] 10:55 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 11:50 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Den spásy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 18:15 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 19:10 Jak se to dělá 61 [i] 19:40 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 21:00 Tyson, jak ho neznáte 3 [i] 21:55 Nejtěžší vojenská povolání: Nebezpečí [i] 22:50 Hry s časem: Čepele a volty [i] 23:45 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 01:40 Tyson, jak ho neznáte 3 [i] 02:40 Nejtěžší vojenská povolání: Nebezpečí [i] 03:40 Hry s časem: Čepele a volty [i] 04:35 Jak se to dělá 61 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cirkus Humberto: Varieté 10/12 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Občan Khan 31/52 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Trojlístek [i] 11:00 Silvestrovský kufr [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Ženy na lékařském plese 6/16 [i] 14:55 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 České pexeso 12/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Přijímačky 10/26 [i] 20:55 13. komnata Šárky Rezkové-Brabcové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Losování Euromiliony 22:10 Komisař Moulin [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Město žen II: Takový jako dřív 10/22 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 10/39 [i] 00:40 Do moře míst 10/13 [i] 01:10 Dobré ráno s Jedničkou 03:35 Fenomén [i] 04:00 Kuchařská pohotovost [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:17 Archiv ČT24 [i] 05:43 Před 25 lety [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Dopolední události [i] 09:15 Studio ČT24 [i] 11:30 Zprávy [i] 11:35 Highlight [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Zprávy [i] 12:35 Studio ČT24 [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Studio ČT24 13:30 Zprávy [i] 13:35 Studio ČT24 13:43 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí [i] 14:00 Zprávy [i] 14:05 Studio ČT24 14:30 Zprávy [i] 14:35 Studio ČT24 14:43 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí 15:00 Zprávy [i] 15:05 Studio ČT24 15:30 Zprávy [i] 15:35 Studio ČT24 15:43 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí 16:00 Odpolední události 16:30 Zprávy [i] 16:35 Studio ČT24 16:48 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí 17:00 Zprávy [i] 17:05 Studio ČT24 17:19 Ekonomika + [i] 17:30 Zprávy [i] 17:35 Milénium [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:27 Minuta z přírody [i] 18:30 Interview ČT24 [i] 18:50 Před 25 lety [i] 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zprávy [i] 20:10 Hyde park [i] 21:00 Zprávy [i] 21:10 Ekonomika ČT24 [i] 21:49 Ekonomika + [i] 22:00 Události, komentáře [i] 22:50 BBV, Předpověď počasí [i] 23:00 Noční události 23:30 Před půlnocí [i] 00:00 Zprávy 00:10 Hyde park [i] 00:59 Události, komentáře [i] 01:47 Ekonomika ČT24 02:26 Ekonomika + [i] 02:35 Interview ČT24 [i] 02:55 Události, komentáře [i] 03:43 Události v regionech [i] 04:08 Události v regionech [i] 04:33 Před půlnocí [i] 04:59 Milénium [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Jane Doe: Pouta, která spojují [i] 11:00 Ženatý se závazky 177 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 13 [i] 14:30 Odložené případy: Požár na diskotéce 14 [i] 15:35 Beze stopy II 5 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Vražda a hypnóza 18 [i] 18:25 Ulice 2080 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Až tak moc tě nežere [i] 22:30 Mizerové [i] 00:55 Expozitura: Osamělá mise 11 [i] 02:30 Novashopping 03:05 Lenssen & spol.: Předtucha smrti, Kouzelník [i] 04:15 Policejní odznak II 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 216 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Hra na slepou bábu 12 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Mladí lékaři 14 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 13:05 Odpadlík III: Rancho Escondido 8 [i] 14:05 Kutil Tim I: Jill má narozeniny 16 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow 1/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Velká láska 15 [i] 21:05 Show Jana Krause [i] 22:05 Cesty k úspěchu [i] 22:15 Pravda zabíjí [i] 00:50 Záblesk z pekel [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Ukradnutý raj 1-2/2 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová I. 135-136/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 P. S. Milujem ťa [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová III. 19/130 [i] 14:00 Rebeli I. 62/215 [i] 14:55 Dr. Oz I. 23/174 [i] 15:55 Cigánske srdce 85/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 112/188 [i] 17:50 Rodinná kliatba 49/110 [i] 18:50 Rebeli I. 63/215 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Nečakaný hosť [i] 22:05 Začíname odznova [i] 23:55 Na streche [i] 01:00 Kobylky [i] 03:10 Ulica III. 99/259 [i] 03:55 Rodinná kliatba 49/110 [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Tajemství Dračí hory [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:35 Na plný plyn [i] 15:30 Pád do ticha [i] 17:30 Sladkých sedmnáct [i] 19:10 7 trpaslíků [i] 20:55 Panic je nanic [i] 22:40 Tajemná vražda [i] 00:20 Puls 2: Posmrtný život [i] 01:55 Zabijáci lesbických upírek [i] 03:20 Síla odvahy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Jezdectví [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Krasobruslení [i] 15:00 Krasobruslení [i] 16:45 Kraobruslení [i] 18:15 Krasobruslení [i] 19:30 Dřevorubecký sport [i] 20:30 Bojové sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Strongest man [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 3: Děvčata jak utržená ze řetězu 3 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Na plný plyn 4 [i] 09:20 Právo a pořádek 8: 14. díl 14 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Soudný den 5 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 7: Uzdravení 11 [i] 14:20 Právo a pořádek 8: 15. díl 15 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 17:20 Pohotovost 3: Noční služba 11 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 7: Otázka víry 12 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 4: Turista 6 [i] 20:20 Pohotovost 3: Post Mortem 12 [i] 21:20 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 22:20 PREMIÉRA Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Vysoká hra 24 [i] 02:20 Být Erikou 2: Táto, slyšíš mě? 10 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 3: Mám dospělé dítě 2 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Děvčata jak utržená ze řetězu 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Současná architektura v Budapešti 8 [i] 06:35 Top 10 - architekti 05 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Sicílie 10 [i] 08:25 Jamieho Amerika 5 [i] 09:25 Co opravdu jíme: Pomazánky 14