Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Duck Dodgers I. 1/13 [i] 06:00 Scooby Doo, ako sa máš II. 4/14 [i] 06:25 Zachráňte myšiaka [i] 08:25 Šarlotina pavučinka [i] 10:25 O statočnom kováčovi [i] 11:50 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 14:20 Ružový panter [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Madagaskar [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Doktor od jezera hrochů [i] 22:45 Adela show [i] 23:30 Tankový prápor [i] 01:10 Potkany útočia [i] 02:40 Lovci pokladov 5/6 [i] 03:35 Kobra 11 X. 10/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 07:15 Willy Fog: Cesta do stredu Zeme [i] 08:30 Čaro múdrosti a lásky [i] 09:30 Chlapec z majera [i] 10:55 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i] 12:00 Dámsky klub [i] 13:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 14:20 Muž bez tváre [i] 16:15 Tunel slobody 1/2 [i] 17:55 Tunel slobody 2/2 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kolja [i] 21:55 Nebíčko v papuľke [i] 22:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Vrah na úteku 19/20 [i] 23:30 Tunel slobody 1/2 [i] 01:10 Tunel slobody 2/2 [i] 02:40 Nebíčko v papuľke [i] 03:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Vrah na úteku 19/20 [i] 04:10 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Husliar a sirota [i] 09:20 Ovce.sk [i] 09:25 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Maďarský magazín [i] 11:15 Cena prírody II.: Trvalé zisky 11 [i] 11:35 Fokus - peniaze [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Pesničkári slovenskí: Dnes vám spieva Ivan Hoffman z Bratislavy [i] 13:15 Občan za dverami [i] 13:45 Polícia [i] 13:55 Profesionál [i] 14:10 Československý filmový týždenník [i] 14:20 Malé revolúcie [i] 15:35 Koncert pre ľudskosť;Boli sme tam všetci [i] 16:45 Koniec a začiatok [i] 17:55 Filmová kronika: Svedomie proti násiliu [i] 18:10 Junáci z prachu [i] 18:35 6 miliárd názorov - Sloboda [i] 18:40 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 11/13 [i] 18:50 Slovíčka [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Kutyil s.r.o. [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 Lov na myš [i] 08:35 Pozná ju ako svoje boty [i] 11:25 Zvláštne puto [i] 13:30 Príbeh o hľadaní lásky [i] 15:30 Múmia sa vracia [i] 18:00 Súdna sieň: Hladujeme [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Zhrozená Soňa 60 [i] 21:15 "Ano, šéfe !" [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 21 [i] 23:30 Múmia sa vracia [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 17 [i] 02:50 Črepiny [i] 03:20 Príbeh o hľadaní lásky [i] 04:40 Zvláštne puto [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Pensacola: Zlaté krídla 7 [i] 06:00 Klaun 29 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 41,42 [i] 08:15 Matlock VIII. 3 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda III. 3 [i] 10:15 Rosalinda 53,54 [i] 12:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 Simpsonovci: V. 5 [i] 14:30 Griffinovci I. 10 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 8 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 3,4 [i] 17:00 M*A*S*H 184,185 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Blízko smrti [i] 19:00 Simpsonovci: V. 6 [i] 19:30 Griffinovci I. 11 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 Malý unavený Joe [i] 22:35 Letisko 77 [i] 00:50 VyVolení [i] 01:20 Wall Street [i] 03:20 Matlock VIII. 3 [i] 04:05 Ako som spoznal vašu mamu V. 3,4 [i] 04:55 Pensacola: Zlaté krídla 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 4/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 11/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 6/26 [i] 09:00 Advokáti III. 14/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 12:00 Dr. House V. 6/24 [i] 13:00 Pán času IV. 5/13 [i] 14:00 The Amazing Race XVI. 12/12 [i] 15:00 Advokáti III. 15/23 [i] 16:00 Dr. House V. 6/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 7/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 20:00 Dr. House V. 7/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 4/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3/24 [i] 22:55 Zpověď 9/10 [i] 23:05 Charlieho andílci 2/13 [i] 00:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 4/24 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3/24 [i] 02:45 Charlieho andílci 2/13 [i] 03:35 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 08:10 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 09:05 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 10:00 Jak to dělají? 4 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 56 [i] 10:55 Nutné k přežití: Africká savana [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 12:45 Jízda: Pod tlakem [i] 13:40 Americký chopper: Michiganská motorka/Jmenuji se Earl - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 16:25 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 17:20 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 18:15 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 19:10 Jak se to dělá 60 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 21 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 22 [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Hazardéři a legendy [i] 21:55 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 22:50 Strašení: Pak přišla temnota [i] 23:45 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 22 [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Hazardéři a legendy [i] 02:40 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 03:40 Strašení: Pak přišla temnota [i] 04:35 Jak se to dělá 60 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 06:00 Zlaté kapradí [i] 07:45 Tintin a jezero žraloků [i] 09:00 Tři životy [i] 10:20 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 11:30 Pod pokličkou [i] 11:55 17. listopad 1989 [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 České hlavičky [i] 13:05 O štěstí a kráse [i] 14:10 Slaměný klobouk [i] 15:35 August Rush - Melodie mého srdce [i] 17:25 Zlatovláska [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Příběhy 20. století - Ceny Paměti národa [i] 21:00 Dobrá zpráva [i] 21:40 Pouta [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Přežít! [i] 00:55 Auto Moto Revue [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 03:10 Zlaté kapradí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:18 Události v regionech [i] 05:43 Černé ovce [i] 06:00 Zprávy 06:05 Hyde park [i] 07:00 Zprávy [i] 07:05 Události v regionech [i] 07:30 Události v regionech [i] 08:00 Zprávy [i] 08:10 Milénium [i] 08:25 Před půlnocí [i] 09:00 Zprávy [i] 09:05 Objektiv [i] 09:30 Fokus ČT24 [i] 10:00 Zprávy [i] 10:05 Tep 24 [i] 10:31 Politické spektrum [i] 11:00 Zprávy [i] 11:05 V srdci Talibanu [i] 11:30 Zprávy [i] 11:35 Prizma [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Zprávy [i] 12:32 Retro [i] 13:00 Zprávy [i] 13:30 Zprávy [i] 13:32 Originální videojournal [i] 14:00 Zprávy [i] 14:15 Historie.cs [i] 15:00 Zprávy [i] 15:30 Zprávy [i] 15:32 Archiv ČT24 [i] 16:00 Odpolední události 16:30 Zprávy [i] 16:32 Originální videojournal [i] 17:00 Zprávy [i] 17:30 Milénium [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Zprávy 18:27 Minuta z přírody [i] 18:30 Interview ČT24 [i] 18:50 Před 25 lety [i] 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zprávy [i] 20:05 Originální videojournal [i] 20:31 Fokus ČT24 [i] 21:00 Zprávy [i] 21:05 Historie.cs [i] 22:00 Zprávy 22:30 Archiv ČT24 [i] 23:00 Noční události 23:30 Před půlnocí [i] 00:00 Zprávy 00:10 Originální videojournal [i] 00:36 Originální videojournal [i] 01:02 Originální videojournal [i] 01:28 Fokus ČT24 [i] 01:54 Před 25 lety [i] 02:02 Archiv ČT24 [i] 02:25 Historie.cs [i] 03:20 Retro [i] 03:46 Interview ČT24 [i] 04:06 Politické spektrum [i] 04:32 Před půlnocí [i] 04:58 Milénium [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:05 Veterinář z Bondi Beach [i] 06:40 Spongebob v kalhotách [i] 08:15 Malé dohazovačky [i] 10:20 Výbuch bude v pět [i] 12:05 Tři veteráni [i] 14:05 Cesta do Ameriky [i] 16:30 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 18:25 Ulice 2079 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Bylo nebylo 300 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Duch 20 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Vítejte v džungli: * [i] 01:00 Kriminálka Miami VI: Caineova výchova [i] 01:50 Novashopping 02:30 Post Mortem 3 [i] 03:15 Lenssen & spol.: Hororový lékař [i] 04:05 Policejní odznak II 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:35 Nekonečný příběh 2 [i] 08:35 Prostřeno! [i] 09:25 Falešná kočička [i] 11:25 Listopadová romance [i] 14:05 Kouzelníci z Waverly [i] 16:05 Johnny English [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 To dáš! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Začátek 13 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Dva v tom [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Skrytá vášeň 111/188 [i] 06:25 Cigánske srdce 84/218 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová I. 133-134/175 [i] 08:25 Zajtrajšie noviny III. 12/23 [i] 09:30 Krok za krokom VII. 15/19 [i] 09:55 Ženatý so záväzkami IV. 2/23 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Skrytá vášeň 111/188 [i] 12:15 V objatí hodvábu 79-80/200 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová III. 18/130 [i] 14:20 Rebeli I. 61/215 [i] 15:15 Ukradnutý raj 1-2/2 [i] 19:00 Rebeli I. 62/215 [i] 20:00 P. S. Milujem ťa [i] 22:25 Rozhovory s Bohom [i] 00:25 Adela show [i] 01:10 Ulica III. 98/259 [i] 02:00 Rozhovory s Bohom [i] 03:40 112 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Želvy Ninja [i] 13:40 Létající třída [i] 15:45 Iluze lásky [i] 17:30 Pád nebes [i] 19:20 Angel-A [i] 20:55 Síla odvahy [i] 23:00 Zabijáci lesbických upírek [i] 00:30 Puls [i] 02:10 Fantom Paříže [i] 03:45 Hráči [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:15 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:00 Watts [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Mám dospělé dítě 2 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Šmírák 3 [i] 09:20 Právo a pořádek 8: 13. díl 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Na plný plyn 4 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 7: Využij příležitosti 10 [i] 14:20 Právo a pořádek 8: 14. díl 14 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 17:20 Pohotovost 3: Vánoční bezdomovci 10 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 7: Uzdravení 11 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 4: Soudný den 5 [i] 20:20 Pohotovost 3: Noční služba 11 [i] 21:20 PREMIÉRA Sindibád a Minotaur [i] 23:10 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 01:00 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10 [i] 02:00 Být Erikou 2: Na druhý pohled. 9 [i] 03:00 Sladký život v Orange County 3: Za oranžovou oponou 1 [i] 04:00 Sladký život v Orange County 3: Mám dospělé dítě 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Současná architektura v Budapešti 6 [i] 06:35 Top 10 - architekti 04 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Sardinie 9 [i] 08:25 Jamieho Amerika 4 [i] 09:25 Co opravdu jíme: Brambory 13 [i] 10:00 Jimmova sklizeň 1 [i] 11:05 Nahá věda 9 [i] 12:10 Podzemí měst 5 [i] 13:05 Megakatastrofy 12 [i] 14:05 Objevy starověku 4 [i] 15:05 Nahá věda 9 [i] 16:10 Odkrytý Řím 2 [i] 17:15 Co nám prospívá 39 [i] 17:50 Vraky snů 11 [i] 18:25 Zmizelé světy 3 [i] 19:20 Nahá věda 10 [i] 20:20 Megakatastrofy 13 [i] 21:20 Vesmír IV. 14 [i] 22:20 Z deníku uprchlíka 8 [i] 23:20 On The Spot: Reportéři v akci: Francouzská cizinecká legie [i] 00:20 Kdo opravdu objevil Ameriku? 1 [i] 01:15 Unášen divokou vodou 3 [i] 02:10 Z deníku uprchlíka 8 [i] 03:00 Kdo opravdu objevil Ameriku? 1 [i] 03:50 Megakatastrofy 12 [i] 04:50 Nahá věda 9 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 96 [i] 06:00 Chéri [i] 07:30 Piráti na vlnách [i] 09:40 500 dní se Summer [i] 11:10 Souboj Titánů [i] 12:55 Toy Story 3: Příběh hraček [i] 14:35 Georgia O'Keeffeová [i] 16:05 Zase ona! [i] 17:50 Jak vycvičit draka [i]