TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 X. 10/16 [i] 10:20 Ničivá hrozba [i] 12:10 Bez stopy IV. 17/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VI. 14/23 [i] 14:05 Monk IV. 16/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 22/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 15/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 13/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 NCIS VIII. 17/24 [i] 23:25 Explózia [i] 01:15 Terč [i] 02:40 Flash Gordon 16/22 [i] 03:20 Lovci pokladov 4/6 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:40 Duel [i] 09:15 Nebíčko v papuľke: Myjavské Kopanice [i] 09:50 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli II: Arabská mozaika 12/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 197/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Rýchlo získané peniaze 5/40 [i] 14:25 Divoký anjel 49 [i] 15:10 JAG II: Kliatba 3/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 49 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Muž bez tváre [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Unesení 6/10 [i] 23:55 JAG II: Kliatba 3/15 [i] 00:40 Profesionáli II: Arabská mozaika 12/13 [i] 01:35 Unesení 6/10 [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Sila lásky III. 197/244 [i] 04:10 Sila lásky V. 49 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Národnostný magazín: Srbský [i] 10:50 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 11:15 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Násir a egyptský terorizmus 10/26 [i] 11:50 Fokus - zdravie [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Zahrajte mi takúto [i] 13:45 Família: Európska láska [i] 14:20 Večer na tému [i] 16:00 Hlavne,keď sa radi máme [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Senior klub [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Cena prírody II.: Trvalé zisky 11 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Radosť 3 [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 10/13 [i] 18:38 Načo sú rodičia deťom v puberte? [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Generácia na prelome [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Malé revolúcie [i] 23:15 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Kutyil s.r.o. [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Úplatkár [i] 09:00 Panelák VIII.: Zbližovanie 58 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 8 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 19 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 17 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 10 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 16 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o.: Narodeniny [i] 18:00 Súdna sieň: Kto je zlodejom? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Nový byt 59 [i] 21:15 Hawaii 5.0 14 [i] 22:15 Kosti VI. 13 [i] 23:15 Kosti IV. 16 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 8,9 [i] 02:05 Hawaii 5.0 14 [i] 02:50 Numb3rs II. 7 [i] 03:30 Numb3rs II. 14 [i] 04:10 Bostonské zločiny III. 15 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Pensacola: Zlaté krídla 6 [i] 06:00 Klaun 28 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 39,40 [i] 08:15 Matlock VIII. 2 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda III. 2 [i] 10:15 Rosalinda 51,52 [i] 12:00 M*A*S*H 182,183 [i] 13:00 Panelák VIII.: Zbližovanie 58 [i] 14:00 Simpsonovci: V. 4 [i] 14:30 Griffinovci I. 9 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 7 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu V. 1,2/24 [i] 17:00 M*A*S*H 182,183 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 10 [i] 19:00 Simpsonovci: V. 5 [i] 19:30 Griffinovci I. 10 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 17 [i] 20:15 Ninja Factor II. 38,39 [i] 21:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Mafstory: Hazard tety Márgit [i] 00:15 VyVolení [i] 00:40 Ninja Factor II. 38,39 [i] 01:25 Blízko smrti [i] 02:10 Mafstory: Kiahne [i] 02:50 Ako som spoznal vašu mamu V. 1,2/24 [i] 03:45 Matlock VIII. 2 [i] 04:30 Diagnóza: Vražda III. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 3/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 10/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 5/26 [i] 09:00 Advokáti III. 13/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 12:00 Dr. House V. 5/24 [i] 13:00 Pán času IV. 4/13 [i] 14:00 The Amazing Race XVI. 11/12 [i] 15:00 Advokáti III. 14/23 [i] 16:00 Dr. House V. 5/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 6/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 20:00 Dr. House V. 6/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 22:00 Vzpomínky 2/4 [i] 22:55 Zpověď 8/10 [i] 23:05 Myšlenky zločince V. 16/23 [i] 00:10 Poslední vteřiny II. 7/16 [i] 01:25 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 02:20 Vzpomínky 2/4 [i] 03:10 Myšlenky zločince V. 16/23 [i] 03:55 Poslední vteřiny II. 7/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 09:05 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 10:00 Jak to dělají? 3 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 55 [i] 10:55 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 12:45 Národ šílenců: Závody klasických sněžných skútrů [i] 13:40 Americký chopper: Michigenská motorka/Říkejte mi hrabě [i] 14:35 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 16:25 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 17:20 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 18:15 Nutné k přežití: Africká savana [i] 19:10 Jak se to dělá 59 [i] 19:40 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i] 20:05 Armáda jednoho: Strach sem nepatří [i] 21:00 Kdo uspěje? 3 [i] 21:55 Výrobci zbraní: Tlumič granátometu [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 1 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 00:40 Armáda jednoho: Strach sem nepatří [i] 01:40 Kdo uspěje? 3 [i] 02:40 Výrobci zbraní: Tlumič granátometu [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 1 [i] 04:35 Jak se to dělá 59 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Silvestrovský kufr [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Fanfán dobyvatel 30/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Sedmilhář 3/32 [i] 10:15 Možná přijde i kouzelník [i] 11:20 Deštník [i] 11:30 Na cestě po Teruelu [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Doktor Kaan je k sežrání! 5/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a šváb 42/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:25 Příběhy slavných - Jana Březinová Janinka [i] 22:20 P.F. 77 [i] 00:05 Film o filmu Pouta [i] 00:15 Losování Sportky a Šance 00:20 Na stopě [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Doktor Martin: Nepokojná mysl 11/23 [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:18 Události v regionech [i] 05:43 Černé ovce [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Dopolední události [i] 09:15 Studio ČT24 [i] 11:30 Zprávy [i] 11:35 Highlight [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Zprávy [i] 12:35 Studio ČT24 [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Studio ČT24 13:30 Zprávy [i] 13:35 Studio ČT24 13:43 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí [i] 14:00 Zprávy [i] 14:05 Studio ČT24 14:30 Zprávy [i] 14:35 Studio ČT24 14:43 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí 15:00 Zprávy [i] 15:05 Studio ČT24 15:30 Zprávy [i] 15:35 Studio ČT24 15:43 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí 16:00 Odpolední události 16:30 Zprávy [i] 16:35 Studio ČT24 16:48 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí 17:00 Zprávy [i] 17:05 Studio ČT24 17:19 Ekonomika + [i] 17:30 Zprávy [i] 17:35 Milénium [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:27 Minuta z přírody [i] 18:30 Interview ČT24 [i] 18:50 Před 25 lety [i] 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zprávy [i] 20:10 Hyde park [i] 21:00 Zprávy [i] 21:10 Ekonomika ČT24 [i] 21:49 Ekonomika + [i] 22:00 Události, komentáře [i] 22:50 BBV, Předpověď počasí [i] 23:00 Noční události 23:30 Před půlnocí [i] 00:00 Zprávy 00:10 Hyde park [i] 00:59 Události, komentáře [i] 01:47 Ekonomika ČT24 02:26 Ekonomika + [i] 02:35 Interview ČT24 [i] 02:55 Události, komentáře [i] 03:43 Události v regionech [i] 04:08 Události v regionech [i] 04:33 Před půlnocí [i] 04:59 Milénium [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Claire [i] 11:00 Ženatý se závazky 176 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 12 [i] 14:30 Odložené případy: Chlapec v krabici 13 [i] 15:35 Beze stopy II 4 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 18:25 Ulice 2078 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Osamělá mise 11 [i] 21:50 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Černý jestřáb sestřelen: * [i] 01:40 Kriminálka Miami VI: Miami přísně tajné [i] 02:30 Novashopping 03:05 Post Mortem 2 [i] 04:05 Policejní odznak II 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 215 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Černá, nebo bílá 11 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Drákulovské blues 13 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Kaiovo rozhodnutí 6 [i] 13:05 Odpadlík III: Král a já 7 [i] 14:05 Kutil Tim I: Správná trefa 15 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Návrat domů 2/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Zkušební provoz 84 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Nikki bude hořet 17 [i] 23:25 Anatomie lži I: Nevinné oběti 13 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny V: Dům vyvolených 9 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny V: Dům vyvolených 9 [i] 04:25 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Skrytá vášeň 110/188 [i] 06:20 Cigánske srdce 83/218 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 131-132/175 [i] 08:15 Zajtrajšie noviny III. 11/23 [i] 09:20 Krok za krokom VII. 14/19 [i] 09:45 Ženatý so záväzkami III. 22/22 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Skrytá vášeň 110/188 [i] 12:00 V objatí hodvábu 77-78/200 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová III. 17/130 [i] 14:05 Rebeli I. 60/215 [i] 15:05 Tisíc a jedna noc 178/180 [i] 15:55 Cigánske srdce 84/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 111/188 [i] 17:55 Rodinná kliatba 48/110 [i] 18:50 Rebeli I. 61/215 [i] 19:55 Frasier XI. 7/24 [i] 20:15 Odložený prípad VI. 14/23 [i] 21:10 V objatí hodvábu 79-80/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny III. 12/23 [i] 23:45 Frasier XI. 7/24 [i] 00:10 Ženatý so záväzkami IV. 2-3/23 [i] 01:10 Sudkyňa Hatchettová III. 16-17/130 [i] 01:50 Ulica III. 97/259 [i] 02:35 Rodinná kliatba 48/110 [i] 03:20 V tieni [i] 03:35 112 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Agent 117 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Švihák ajťák [i] 13:50 Lantana [i] 16:05 Zelený drak [i] 18:05 Létající třída [i] 20:05 Želvy Ninja [i] 21:35 Hráči [i] 23:15 Fantom Paříže [i] 01:00 Intimní tajemství [i] 02:35 Apocalypto [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:45 Bowls [i] 14:45 Snooker [i] 15:45 Vzpírání [i] 16:45 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:25 Fotbal [i] 20:25 Vzpírání [i] 21:05 Traveler [i] 21:20 Golf Destination [i] 21:25 Sport Destination [i] 21:30 Wednesday selection [i] 21:40 Jezdectví [i] 22:40 Jezdectví [i] 22:45 Gof [i] 23:15 Golf [i] 23:20 Jachting [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Fotbal