TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Kobra 11 X. 8/16 [i] 10:15 Malý svedok [i] 12:00 Bez stopy IV. 15/24 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Odložený prípad VI. 12/23 [i] 13:55 Monk IV. 14/16 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Teória veľkého tresku III. 20/23 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 11/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 177/180 [i] 21:15 Zita na krku [i] 21:55 Partička [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Krvavé mesto [i] 00:55 Korene mafie [i] 03:25 Flash Gordon 15/22 [i] 03:30 Lovci pokladov 3/6 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Poklady sveta: Národný park Durmitor - Čierna Hora [i] 05:20 Svet v obrazoch [i] 05:45 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Udalosti ČT [i] 07:40 Správy STV "N" [i] 08:05 Vojna kuchárov [i] 08:35 Fenomén Junior [i] 09:05 Duel [i] 09:40 Tandemy [i] 10:10 Profesionáli II: Obetný baránok 10/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 195/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Posledná vôla 3/40 [i] 14:25 Divoký anjel 47 [i] 15:10 JAG II: My ,ľud 1/15 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 47 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Romy [i] 21:55 Reportéri [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Genesis: Zrodenie vraha: Vysoká bezpečnosť 18/22 [i] 23:40 JAG II: My ,ľud 1/15 [i] 00:30 Profesionáli II: Obetný baránok 10/13 [i] 01:20 Romy [i] 03:10 Genesis: Zrodenie vraha: Vysoká bezpečnosť 18/22 [i] 04:05 Sila lásky III. 195/244 [i] 04:55 Sila lásky V. 47 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Dokumentárny klub: Žijúci neznámy vojak [i] 07:35 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:07 Ovce.sk [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:00 Hľadanie stratených svetov 2/13 [i] 11:40 Fokus - rodina [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Cesty za folklórom: Vyšná Slaná [i] 13:20 Umenie 2011: Vizuálne umenie [i] 13:45 Kinorama [i] 14:20 Autosalón [i] 14:45 Odpískané [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 VAT [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Príroda zblízka: Bociany v Predpomeransku 2 [i] 18:28 6 miliárd názorov - Radosť [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 8/13 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Miniinvazívna operácia kĺbov [i] 20:20 Medicína - Operačné výkony s tumoroznou náhradou pri zachovaní končatín [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Zučtovanie [i] 23:40 Test magazín [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Pomsta kľúčom [i] 09:00 Panelák VIII.: Udobrenie 56 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 6 [i] 11:00 Profesionáli III.: Degradácia 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 17 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 15 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 8 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o.: Plot [i] 18:00 Súdna sieň: Živý - mŕtvy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Klamárka Iveta 57 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:40 Hoď svišťom 11 [i] 23:30 Californication - Orgie v Kalifornii I. 11 [i] 00:15 Dračia kliatba [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 15 [i] 02:40 Numb3rs II. 5 [i] 03:25 Numb3rs II. 12 [i] 04:10 Californication - Orgie v Kalifornii I. 11 [i] 04:35 Dračia kliatba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Klaun 26 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 35,36 [i] 08:15 Matlock VII. 17,18/18 [i] 10:15 Rosalinda 47,48 [i] 12:00 M*A*S*H 178,179 [i] 13:00 Panelák VIII.: Udobrenie 56 [i] 14:00 Simpsonovci IV. 1/22 [i] 14:30 Šokujúce zábery 31 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 5 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 21,22 [i] 17:00 M*A*S*H 178,179 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 8 [i] 19:00 Simpsonovci: V. 3 [i] 19:30 Griffinovci I. 8 [i] 19:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 15 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 20 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 20 [i] 22:00 Ochrana svedkov II. 12 [i] 23:00 Ochrana svedkov I. 8 [i] 23:50 VyVolení [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 20 [i] 01:05 C.S.I.: Kriminálka New York I. 20 [i] 01:45 Ochrana svedkov II. 12 [i] 02:25 Ochrana svedkov I. 8 [i] 03:10 Ako som spoznal vašu mamu IV. 21,22 [i] 03:50 Matlock VII. 17,18/18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času IV. 1/13 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 8/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 3/26 [i] 09:00 Advokáti III. 11/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 12:00 Dr. House V. 3/24 [i] 13:00 Pán času IV. 2/13 [i] 14:05 The Amazing Race XVI. 9/12 [i] 15:05 Advokáti III. 12/23 [i] 16:00 Dr. House V. 3/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 4/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 20:00 Dr. House V. 4/24 [i] 21:00 Boj o čas III. 17/22 [i] 22:00 Poslední vteřiny II. 7/16 [i] 23:15 Zpověď 6/10 [i] 23:25 Strážce pořádku II. 7/13 [i] 00:25 Vzpomínky 1/4 [i] 01:20 Obhájci 17/18 [i] 02:15 Boj o čas III. 17/22 [i] 03:05 Poslední vteřiny II. 7/16 [i] 04:10 Strážce pořádku II. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Námořní transportér Fairplayer [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 09:05 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 10:00 Jak to dělají? 1 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 53 [i] 10:55 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 12:45 Opravna vraků: Monte Fuego [i] 13:40 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 17:20 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 18:15 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 19:10 Jak se to dělá 57 [i] 19:40 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 20:05 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Ptáci, kosti a krev [i] 21:55 Uhlí 5 [i] 22:50 Povolení vrtat 4 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 00:40 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Ptáci, kosti a krev [i] 02:40 Uhlí 5 [i] 03:40 Povolení vrtat 4 [i] 04:35 Jak se to dělá 57 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Nečekaný únos 28/52 [i] 09:30 Šaty až na zem [i] 10:25 Souboj seriálů... vy rozhodnete! [i] 11:45 Souboj seriálů... rozhodnutí [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Pra ha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Jsem tlustá? 3/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Boj o mšice 40/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Skokan 35/39 [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Přežít! [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Wallander II: Muž, který se usmíval 2/3 [i] 00:55 POLOŠERO - ZPŘETRHANÉ LÁSKY [i] 01:25 Dobré ráno s Jedničkou 03:50 Písničky z obrazovky [i] 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Příběhy předmětů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Dopolední události [i] 09:15 Studio ČT24 [i] 11:30 Zprávy [i] 11:35 Highlight [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Zprávy [i] 12:35 Studio ČT24 [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Studio ČT24 13:30 Zprávy [i] 13:35 Studio ČT24 13:43 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí [i] 14:00 Zprávy [i] 14:05 Studio ČT24 14:30 Zprávy [i] 14:35 Studio ČT24 14:43 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí 15:00 Zprávy [i] 15:05 Studio ČT24 15:30 Zprávy [i] 15:35 Studio ČT24 15:43 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí 16:00 Odpolední události 16:30 Zprávy [i] 16:35 Studio ČT24 16:48 Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí 17:00 Zprávy [i] 17:05 Studio ČT24 17:19 Ekonomika + [i] 17:30 Zprávy [i] 17:35 Milénium [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:27 Minuta z přírody [i] 18:30 Interview ČT24 [i] 18:50 Před 25 lety [i] 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zprávy [i] 20:10 Hyde park [i] 21:00 Zprávy [i] 21:10 Ekonomika ČT24 [i] 21:49 Ekonomika + [i] 22:00 Události, komentáře [i] 22:50 BBV, Předpověď počasí [i] 23:00 Noční události 23:30 Před půlnocí [i] 00:00 Zprávy 00:10 Hyde park [i] 00:59 Události, komentáře [i] 01:47 Ekonomika ČT24 02:26 Ekonomika + [i] 02:35 Interview ČT24 [i] 02:55 Události, komentáře [i] 03:43 Události v regionech [i] 04:08 Události v regionech [i] 04:33 Před půlnocí [i] 04:59 Milénium [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Časovaná bomba [i] 11:00 Ženatý se závazky 174 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 10 [i] 14:30 Odložené případy: Ofelie 11 [i] 15:35 Beze stopy II 2 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Scarlettina horečka 15 [i] 18:25 Ulice 2076 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Let mouchy [i] 20:40 Okresní přebor: Konvoj 11 [i] 21:15 Dr. House VII: Rodinná praxe 11 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Neortodoxní 13 [i] 23:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 5 [i] 00:30 Zátoka vášní 14 [i] 00:55 Novashopping 01:30 Bramborárna 1/2 [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 213 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Náhradní díly 9 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Vražedný dům 11 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Bankrot 4 [i] 13:05 Odpadlík III: Útěk 5 [i] 14:05 Kutil Tim I: Šťastné a veselé 13 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Já můžu za všechno 83 [i] 21:20 O mé rodině a jiných mrtvolách: (Ne)věrně tvá 5 [i] 21:55 Partička [i] 22:30 Anatomie lži III: Pokusný králík 5 [i] 23:30 Sběratelé kostí IV: Dvojí trable v manéži 12 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny V: Sebeobrana 7 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny V: Sebeobrana 7 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Skrytá vášeň 108/188 [i] 05:50 Cigánske srdce 81/218 [i] 07:00 Zápisník jednej lásky [i] 09:20 Správna Susan III. 4/23 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Skrytá vášeň 108/188 [i] 11:35 Šéfkuchár bez čapice I. 39-40/52 [i] 12:35 Gossip Girl II. 21/25 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 15/130 [i] 14:00 Rebeli I. 58/215 [i] 14:55 Dr. Oz I. 22/174 [i] 15:50 Cigánske srdce 82/218 [i] 16:50 Skrytá vášeň 109/188 [i] 17:50 Rodinná kliatba 46/110 [i] 18:45 Rebeli I. 59/215 [i] 19:50 Frasier XI. 5/24 [i] 20:10 Odložený prípad VI. 12/23 [i] 21:05 Kuchárka na zjedenie [i] 23:00 Poisťovňa šťastia IV. 8/16 [i] 00:10 Frasier XI. 5/24 [i] 00:35 Ženatý so záväzkami III. 20-21/22 [i] 01:35 Sudkyňa Hatchettová III. 15/130 [i] 01:55 Ulica III. 95/259 [i] 02:30 Rodinná kliatba 46/110 [i] 03:10 V tieni [i] 03:30 112 [i] 04:00 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Prostě spolu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Honička na chlapa [i] 13:45 Vztekle tvá [i] 15:50 Sexy párty 2 [i] 17:40 Blbec v Americe [i] 19:25 Zítra nehrajeme! [i] 21:15 Elitní jednotka [i] 23:05 Muka [i] 01:00 Nenávist [i] 02:35 Lovec démonů [i] 04:15 Hodina pravdy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Stolní tenis [i] 09:45 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:00 Krasobruslení [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 16:00 Bowls [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 20:55 Wrestling [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:25 Wrestling [i]