TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 38-39/39 [i] 07:05 Scooby Doo, ako sa máš II. 3/14 [i] 07:30 Malí Flintstonovci 21/26 [i] 07:55 Alf IV. 19-20/24 [i] 08:55 LET´S DANCE [i] 11:55 Zita na krku [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 13:55 Kongo [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Vydáš sa, a basta! [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Slnko, seno, jahody [i] 22:00 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 23:00 Lovec policajtov [i] 01:00 Veľhad útočí [i] 02:30 Chcem to! [i] 03:55 Smotánka [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Autosalón [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Šmolkovia: Zväčšovacia zmes [i] 07:35 Šmolkovia: Bláznivý stroj na počasie [i] 07:50 Garfield: Útok cestovín [i] 08:00 Garfield: Hra na mačku a myš [i] 08:15 Maškrtníček 6 [i] 08:45 Mať tak o koliesko viac: Rádio [i] 08:55 Heidi: Skutočný život 24/26 [i] 09:20 Nekonečný príbeh 7/13 [i] 10:05 Planéta Zem zhora IV.: Sopky: nespútaná Zem 1. časť [i] 10:50 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Záhada Modrého vlaku [i] 14:45 Film pre pamätníkov: Jan Žižka [i] 16:50 Pošta pre teba [i] 17:55 Štýlovo [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Národný park Durmitor - Čierna Hora [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Marco Polo 1/2 [i] 21:35 Marco Polo 2/2 [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Odpískané [i] 23:55 Agatha Christie : Poirot: Záhada Modrého vlaku [i] 01:30 Marco Polo 1/2 [i] 02:55 Marco Polo 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Halali [i] 06:55 Na ceste: Na ceste po Galícii [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:30 Zelená revue [i] 09:50 Test magazín [i] 10:00 Najriskantnejšie technické operácie: Plávajúca plošina 8/10 [i] 10:50 Noc v archíve: Nech žije socializmus! [i] 11:50 Slovo [i] 11:55 Orientácie [i] 12:20 Môj príbeh: Zemiaky už nekradneme [i] 12:45 Porsche Super Cup [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Anjeli strážni Szidi Tobias [i] 16:35 Hrdina západu [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov 2/13 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Rodina 3 [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 7/13 [i] 18:40 On Air [i] 19:00 Potulky po Chorvátsku 1. časť [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Tibor Bartfay - Osloviť človeka [i] 20:00 Dokumentárny klub: Žijúci neznámy vojak [i] 21:00 Umenie 2011: Vizuálne umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Krvavá svadba [i] 23:20 Takí sme boli: Televízna technika [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Slovo [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Blízko smrti [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Môj brat hrdina [i] 08:30 Simpsonovci XVI. 2,3,4 [i] 10:00 Stratené duše V. 21 [i] 10:50 Stratené duše II. 6 [i] 11:50 Glee II.: - PREMIÉROVÉ ČASTI 10 [i] 12:50 Pán a pani Smithovci [i] 15:20 Nájomný vrah [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 18:58 Najštedrejšie Vianoce 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: deviatich [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: traja [i] 23:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 00:00 Nájomný vrah [i] 01:50 Stratené duše II. 6 [i] 02:30 Glee II. 10 [i] 03:15 Princezná Anastázia [i] 04:45 Kamienok pre tučniaka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:35 Siska 67,68 [i] 07:30 MacGyver 20,21 [i] 09:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 10:00 Volajú ma Earl IV. 13,14 [i] 11:00 Stratené dôkazy 22/22 [i] 12:00 Bojové stroje 3 [i] 13:00 Simpsonovci III. 24/24 [i] 13:30 Šokujúce zábery 30 [i] 14:00 Dokonalá vražda, dokonalé mesto 1,2/2 [i] 18:00 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 1/22 [i] 19:30 Šokujúce zábery 31 [i] 20:00 Maharadžova dcéra 2 [i] 22:00 Blízko smrti [i] 23:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:40 TOP STAR [i] 00:30 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 01:20 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 02:55 MacGyver 20,21 [i] 04:30 Volajú ma Earl IV. 14 [i] 04:50 Siska 68 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Umíte tančit? V. 29/37 [i] 07:00 Boj o čas III. 16/22 [i] 08:00 Ochránce III. 4/23 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Kdo přežije 18/22 [i] 10:00 Andromeda: Vypustit osudový blesk 3/22 [i] 11:00 Andromeda: D minus nula 4/22 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Pirátova kletba 19/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 9/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 29/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i] 16:00 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 18:05 El Barco 6/13 [i] 19:40 Charlieho andílci 1/13 [i] 20:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i] 21:40 Strážce pořádku II. 6/13 [i] 22:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 6/13 [i] 23:40 Cena za lidskost III. 8/8 [i] 00:55 Internát IV. 9/11 [i] 02:35 Strážce pořádku II. 6/13 [i] 03:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 6/13 [i] 04:00 Cena za lidskost III. 8/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký přístav: Protiteroristická opatření [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 06:50 Jak to funguje: Automat na nealkoholické nápoje/trouba/ glukometr/zvlhčovač [i] 07:15 Možné i nemožné 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 27 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 28 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 10:55 Ropa, pot a vrty: Záchrana Marsu [i] 11:50 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 13:40 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 14:35 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 15:30 Jízda: Časové bubliny [i] 16:25 Impozantní lodě: Námořní transportér Fairplayer [i] 17:20 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 17:50 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 18:15 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 7 [i] 20:05 Nebezpečné pobřeží 7 [i] 20:35 Bezpečná hranice 7 [i] 21:00 Sám v divočině 1 [i] 21:55 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 22:50 Hrůzné okamžiky: Pumové útoky v Gruzii [i] 23:45 Vyváznout živý: Únos letu Pan Am č. 73 [i] 00:40 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 01:10 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 01:40 Sám v divočině 1 [i] 02:40 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 03:40 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 04:05 Hrůzné okamžiky: Pumové útoky v Gruzii [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hurá ze školy! 3/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 20/39 [i] 07:05 Taylor má trable: DJ Taylor 16/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Varieté 10/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:30 Film o filmu Saxána a Lexikon kouzel 2. [i] 15:00 Ďábelské líbánky [i] 16:25 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 10/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Ďáblova lest: Noc hadů 1/3 [i] 21:05 168 hodin [i] 21:35 Proč se vraždí starší dámy: Proč se vraždí starší dámy [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 13. komnata Kláry [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Hranice šílenství [i] 01:05 Všechnopárty [i] 01:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 10/26 [i] 02:50 Kalendárium [i] 03:05 Klíče [i] 03:30 Hovory H z Paláce K [i] 04:15 Příliš mladí na lásku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Cesty víry: Židé v Brně [i] 05:40 Chcete je? [i] 05:45 Čtení na dobrou noc [i] 06:00 Cestománie [i] 06:30 Království divočiny: Sršně žlutavé [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Malované opony českých divadel 2/7 [i] 09:35 J. M. . Turner [i] 10:30 Šestnáct hadů na hlavu [i] 11:25 Chcete mě? [i] 11:40 Máte mě! [i] 11:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 12:05 Nedej se [i] 12:20 Krásy evropského pobřeží: Mezi dvěma světy [i] 12:30 Babylon [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:30 O laskavém Jindřichu Plachtovi [i] 14:10 Knižní svět [i] 14:40 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 15:05 Poklady světa [i] 15:20 Greenwich [i] 15:35 Ztracené adresy [i] 15:55 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 16:50 Cesty víry [i] 17:15 Uchem jehly [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 Vzkaz Karla Guta [i] 18:30 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Budujeme lepší zítřek 11/44 [i] 20:30 Letecké katastrofy IV. [i] 21:25 Na plovárně s Michaelem Reynoldsem [i] 21:50 Co se vlastně stalo [i] 23:30 Minuty z Mezipater 4/7 [i] 23:35 Zlaté tele: Velitelem přehlídky budu já 6/8 [i] 00:25 Artmix [i] 01:20 Los Angeles Philharmonic Orchestra Gala [i] 02:45 Game Page [i] 03:15 Korálky [i] 03:45 Laco Garaj [i] 04:05 Nejlepší z obrazovky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:50 Záhady přírody [i] 06:20 Roary: Závodní auto 1 [i] 06:35 Baby Looney Tunes 14 [i] 07:00 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 1 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 74 [i] 07:55 Babicovy dobroty: Kynuté těsto a smažené dobroty [i] 08:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:40 Sloužit Sáře [i] 11:40 Kačenka a zase ta strašidla [i] 13:30 Velká cena Abu Dhabi [i] 16:05 Přežil jsem [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty: Děti [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 2Bobule [i] 21:55 Střepiny [i] 22:25 Lovec policajtů: * [i] 00:30 Tudorovci II 9 [i] 01:30 Sybil [i] 02:55 Novashopping 04:05 Policejní odznak 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Děsivá Libra 22 [i] 07:40 Tutenstein I: Zelenooká mumie 22 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Bitva v Ardenách 10 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Ochránce II: Severka 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Přijela k nám pouť [i] 14:45 Mamma Mia! [i] 17:10 Životní úklid [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - DRUHÉ SEMIFINÁLE [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ROZHODNUTÍ [i] 23:05 Kriminál [i] 01:15 Myšlenky zločince II 4 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Ochránce II: Severka 8 [i] 04:35 Tajemství 2. světové války: Bitva v Ardenách 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slávici na ulici [i] 06:25 Je to možné?! [i] 07:00 Skrytá vášeň 107/188 [i] 08:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 85/129 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Sabrina - mladá čarodejnica V. 4/22 [i] 10:55 Karavan šou 2 [i] 11:25 Gossip Girl II. 22/25 [i] 12:30 Správna Susan III. 7/23 [i] 13:10 Columbo: Columbo má rád nočný život [i] 14:55 Danielle Steelová: Raz za život [i] 16:45 Skrytá vášeň 108/188 [i] 17:40 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 39-40/52 [i] 19:25 Jesse I. 7/22 [i] 20:00 Zápisník jednej lásky [i] 22:20 Skutočný príbeh: Sex, lži a posadnutosť [i] 00:10 Štvrtý anjel [i] 02:00 Chladnokrvný Stone [i] 03:25 Karavan šou 2 [i] 03:50 Nočné lampy [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Iron Man [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tajemství Dračí hory [i] 13:30 Vášeň a cit [i] 15:40 Agent 117 [i] 17:25 Melodie mého srdce [i] 19:25 Iluze lásky [i] 21:05 Hodina pravdy [i] 23:00 Lovec démonů [i] 00:50 Smrtící nenávist 2 [i] 02:25 Těžký prachy [i] 04:05 Holka na hlídání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 11:30 Motorismus [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:30 Vzpírání [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Stolní tenis [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Být Erikou 2: Kulturní revoluce 4 [i] 06:40 Byla jednou jedna svatba [i] 08:30 Právo a pořádek 8: 6. díl 6 [i] 09:30 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 10:30 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 11:30 Právo a pořádek 8: 9. díl 9 [i] 12:30 Dobrá manželka 2: Devět hodin 9 [i] 13:30 Kaliforňané [i] 15:20 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 17:10 Moby Dick [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 7: Podezření 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Odchod z firmy 10 [i] 23:00 Poslední Mohykán [i] 01:10 Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 02:10 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 03:10 Válka Mary Kay [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak přežít Everest 4 [i] 06:00 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 07:00 Život v korunách stromů 2 [i] 08:00 Divokost Severního moře [i] 09:00 Tři hladoví hoši 2 [i] 09:35 Hugh, kuřata a TESCO [i] 10:35 Krev, pot a přepych 6 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče světa 31 [i] 12:55 Buď já nebo pes 82 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 7 [i] 14:25 Jídlo je detektivka 8 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Ti nejpohyblivější 56 [i] 16:00 Poslední lidožrout: tygr zabiják z Indie [i] 17:00 Podzemí měst II. 1 [i] 17:55 Bojovníci se špínou 27 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 28 [i] 19:05 Vyloučeno 3 [i] 20:05 Budování říše 13 [i] 21:05 Bitva 360 6 [i] 22:10 Spartakus: Pravda o mýtu [i] 23:15 Smrtící válečníci: Zelený baret vs. Specnaz 6 [i] 00:10 Budování říše 13