TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 36-37/39 [i] 06:35 Scooby Doo, ako sa máš II. 2/14 [i] 07:00 Malí Flintstonovci 20/26 [i] 07:20 Alf IV. 18/24 [i] 07:50 Malí obri [i] 10:00 Priatelia I. 4/24 [i] 10:30 Dostaňte agentov Brucea a Lloyda [i] 11:55 Superhrdina [i] 13:40 Zathura: Vesmírne dobrodružstvo [i] 15:40 Križovatka smrti [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Transformers [i] 23:05 Osamelý pomstiteľ [i] 01:15 Mission: Impossible 2 [i] 03:15 Ali [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Slovensko v obrazoch [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 101 dalmatíncov 65/65 [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 65/65 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Superchyty [i] 09:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:00 Deti o deťoch: Ako prežívam (deň?) [i] 10:20 Bud Bindi [i] 10:55 Legendy popu: Peter Nagy [i] 12:40 Autosalón [i] 13:10 Zlomok sekundy 10/14 [i] 14:20 Život Verdiho 4 [i] 15:40 Denník Anny Frankovej [i] 17:30 On Air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:15 GYMPEL.TV: IQ 8/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Bordeaux - Francúzsko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Zlomok sekundy 11/14 [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Miesto činu: Zabudnuté spomienky [i] 00:05 On Air [i] 00:25 Poklady sveta: Bordeaux - Francúzsko [i] 00:40 Zlomok sekundy 11/14 [i] 01:50 Miesto činu: Zabudnuté spomienky [i] 03:20 Bernolákovo - 800 rokov [i] 04:00 Planéta Zem zhora IV.: Sopky: nespútaná Zem 1. časť [i] 04:45 Život Verdiho 4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Extr@ german [i] 09:25 Divoká Čína: Za Veľkým múrom 4/6 [i] 10:10 Cesty nádeje [i] 10:40 Občan za dverami [i] 11:05 O čom je život podľa...: Vilmy Jamnickej [i] 11:25 Senior klub [i] 11:55 5 minút po dvanástej - Pozitívna diskriminácia [i] 13:05 Porsche Super Cup - kvalifikácia [i] 14:00 Formula 1 - kvalifikácia [i] 15:10 Ján Ilavský [i] 15:30 Kapura [i] 16:15 Farmárska revue [i] 16:30 Zelená revue [i] 16:50 Test magazín [i] 17:00 Obyčajný príbeh [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po Galícii [i] 18:29 6 miliárd názorov - Rodina 2 [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 6/13 [i] 18:40 Načo sú rodičia deťom v puberte? - 3 časť [i] 18:55 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Plávajúca plošina 8/10 [i] 20:55 Anjeli strážni Szidi Tobias [i] 21:20 GEN.sk: Beloslav Riečan [i] 21:35 Československý filmový týždenník [i] 21:50 Viridiana [i] 23:15 BJD 2009 Terry Callier [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 Beyblade Metal Fusion [i] 08:00 Princezná Sissi [i] 09:00 Fantastická štvorka [i] 09:30 Rozprávková jazda [i] 10:00 Bournovo ultimátum [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: deviatich [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 15:35 Farmár hľadá ženu [i] 17:00 X FACTOR USA 2011 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Jánošík - Pravdivá história [i] 23:15 Pán a pani Smithovci [i] 01:45 Letecké katastrofy 5/5 [i] 02:45 Legenda o Pátračovi 13,14 [i] 04:00 Zlaté dieťa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 X FACTOR USA 2011 [i] 06:00 Cyranov ostrov 3 [i] 06:35 Siska 65,66 [i] 08:30 Doktorka Quinnová 132,133 [i] 10:30 Dva dni v Paríži [i] 12:30 VyVolení [i] 13:00 Simpsonovci XVI. 2 [i] 13:30 Griffinovci I. 7/13 [i] 14:00 Šogún 2 [i] 16:00 Chlapci a chlapi: Riadna dovolenka 10 [i] 17:20 Chalupári: Kapřín 10 [i] 18:15 Ano, šéfe ! IV. 2 [i] 19:20 Simpsonovci III. 24/24 [i] 19:45 Šokujúce zábery 30 [i] 20:15 Mačka a pes [i] 22:15 Farmár hľadá ženu [i] 23:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 00:10 Črepiny [i] 00:40 Chlapci a chlapi: Riadna dovolenka 10 [i] 01:40 Chalupári: Kapřín 10 [i] 02:20 Črepiny [i] 02:50 Dva dni v Paríži [i] 04:30 Zvieracia klinika [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 28/37 [i] 07:05 Advokáti VIII. 11/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 12/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Symbol dravce 17/22 [i] 10:00 Andromeda: Potmě 1/22 [i] 11:00 Andromeda: Plamen přesvědčení 2/22 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Kdo přežije 18/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 8/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 28/37 [i] 15:05 Boj o čas III. 15/22 [i] 16:05 Ochránce III. 4/23 [i] 17:05 Advokáti VIII. 11/22 [i] 18:05 Advokáti VIII. 12/22 [i] 19:00 Podfukáři III. 5/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 16/22 [i] 21:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 8/23 [i] 23:05 Vzpomínky 1/4 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev III.: Mám právo zpívat blues 6/12 [i] 01:20 Podfukáři III. 5/6 [i] 02:25 Boj o čas III. 16/22 [i] 03:15 Vzpomínky 1/4 [i] 04:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jízda: Dojmy [i] 07:15 Na plný plyn: MV Augusta [i] 08:10 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 09:05 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Světová výstava Expo v Šanghaji [i] 10:55 Jak fungují stroje 3 [i] 11:25 Jak fungují stroje: Obrovské ruské kolo, Motorový člun, Přehrada Hoover Dam, Semafor [i] 11:50 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Na frontě [i] 12:45 Průmyslový fanatik: Nákladní vozy [i] 13:10 Průmyslový fanatik: Ropné těžební věže [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Holičství [i] 14:35 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 15:30 Rozebráno: Zajištění domů [i] 15:55 Rozebráno: Voda [i] 16:25 Jak se to dělá 11 [i] 16:55 To taky zvládnu 11 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Světová výstava Expo v Šanghaji [i] 18:15 Americký přístav: Protiteroristická opatření [i] 19:10 Stěhování obrů: Obří ponorka [i] 20:05 Impozantní lodě: Africa Mercy [i] 21:00 Americký chopper 24 [i] 21:55 Smrt Usámy bin Ládina [i] 22:50 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce: Taxíky tundry [i] 00:40 Stěhování obrů: Obří ponorka [i] 01:40 Americký chopper 24 [i] 02:40 Smrt Usámy bin Ládina [i] 03:40 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 04:05 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pohádky z celého světa: Kurz angličtiny pro děti 7,8 06:25 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Záhadný kapitán 19/26 [i] 07:00 Pikola a saxofon [i] 08:15 Bimbuli [i] 08:30 Rande s Fyzikou [i] 08:45 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 43,44 [i] 08:55 Zprávičky [i] 09:10 Bludiště [i] 09:45 Ohnivý oceán [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Tři mušketýři 1/2 [i] 14:45 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 10/26 [i] 16:35 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Světlo světel 10/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Souboj seriálů... vy rozhodnete! [i] 21:25 Souboj seriálů... rozhodnutí [i] 21:35 Šestý smysl [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Bez slitování [i] 01:10 Posledních 24 hodin: John Belushi [i] 02:05 Pokondr live [i] 02:50 Na cestě po severním Isánu [i] 03:25 Zahrada pod lupou [i] 03:45 Etiketa [i] 04:00 Kluci v akci [i] 04:20 Písničky z obrazovky . Účinkují: K. Zich, M. [i] 04:45 Možná přijde i kouzelník [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Evropa dnes [i] 05:25 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Velká vlastenecká válka: Ruský dokumentární cyklus 3/8 [i] 06:50 Kultura s Dvojkou [i] 07:05 Černobylský přírodopis [i] 08:00 Panorama [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 10:00 Slavnostní bohoslužba k 800. [i] 11:40 Náš venkov [i] 12:00 Návraty k divočině [i] 12:25 Československý filmový týdeník 1961 858/2379 [i] 12:40 Ráj srdce [i] 13:15 Game Page [i] 13:40 Medúza [i] 14:20 Musicblok [i] 14:50 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody: Velký tah 4/6 [i] 15:45 Ostrov lorda Howea [i] 16:40 Černý den v Black Rock [i] 18:00 Kultura.cz [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 19:30 Závislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Egypt 1/6 [i] 20:55 Los Angeles Philharmonic Orchestra Gala [i] 22:25 proStory [i] 22:50 Minuty z Mezipater 3/7 [i] 22:55 Čtvrtníček, Šteindler a Vávra heute [i] 23:15 Stažení [i] 01:05 Queen: These Are Days Of Our Live 2/2 [i] 02:05 Ajťáci III: Friendface 5/6 [i] 02:30 Medúza 03:10 Musicblok 03:35 Hana a Petr Ulrychovi - Javorová píseň [i] 04:25 Radiorock [i] 04:50 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:10 Myšák Stuart Little 2 [i] 06:35 Bolek a Lolek 71, 72 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 13 [i] 07:25 Tom a Jerry II 3 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 73 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II 26 [i] 08:50 Hannah Montana 21, 22 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Otec Kondelík a ženich Vejvara [i] 14:20 Zapište se někomu do života! [i] 14:35 Bláznivá střela : Z archivů policejního oddělení [i] 16:25 Princ a já: Sloní dobrodružství [i] 18:10 Hospoda: Šprýmař, Dědci 41, 42 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a Poslední křížová výprava [i] 22:35 Mr. & Mrs. Smith [i] 01:00 Maximální odpich: * [i] 02:45 Novashopping 03:20 Perníkový táta II 12 [i] 04:05 Volejte Novu [i] 04:45 Policejní odznak 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Bojovníci na opuštěném ostrově 21 [i] 07:15 Tutenstein I: Opravdoví přátelé 21 [i] 07:45 M*A*S*H 212 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear USA I 2 [i] 10:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ SEMIFINÁLE [i] 12:50 Dvojčata [i] 15:15 Columbo: Vražda na videu [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Mamma Mia! [i] 22:30 Na hraně temnoty [i] 00:55 Čarodějky z Eastwicku [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Slávici na ulici [i] 06:40 Priateľky [i] 07:10 Skrytá vášeň 106/188 [i] 08:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 84/129 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Sabrina - mladá čarodejnica V. 3/22 [i] 11:10 Karavan šou 2 [i] 11:35 Gossip Girl II. 21/25 [i] 12:40 Správna Susan III. 6/23 [i] 13:25 Columbo zasahuje 20/20 [i] 15:10 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 17:00 Skrytá vášeň 107/188 [i] 17:55 Elisa z Rivombrosy II. 7/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: S tebou chcem zostarnúť D [i] 21:50 Dom harmónie 1-2/2 [i] 01:30 More duší 2/3 [i] 02:50 Karavan šou 2 [i] 03:35 Nočné lampy [i] 04:15 PROMINENTI [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Za jasného dne [i] 08:55 Teleshopping 12:05 I.Q.: Génius [i] 13:55 Prostě spolu [i] 15:45 Vysoká hra [i] 17:30 Sexy párty 2 [i] 19:20 Oněgin [i] 21:15 Holka na hlídání [i] 23:10 Těžký prachy [i] 00:55 Nenávist [i] 02:30 2001 maniaků [i] 04:00 Hodinu nevíš... [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:55 Alpské lyžování [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:15 Motorismus [i] 12:55 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Fotbal [i] 14:15 Snooker [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Stolní tenis [i] 01:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 9 [i] 06:30 Megažralok versus crocosaurus [i] 08:20 Pohotovost 3: Neptej se a mlč 3 [i] 09:20 Pohotovost 3: Poslední zastávka 4 [i] 10:20 Pohotovost 3: Duchové 5 [i] 11:20 Pohotovost 3: Strach z létání 6 [i] 12:20 Pohotovost 3: Bez mozku to nejde 7 [i] 13:20 Byla jednou jedna svatba [i] 15:10 Válka Mary Kay [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Devět hodin 9 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Kruh zla 9 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Uvnitř gangu 21 [i] 21:00 Poslední Mohykán [i] 23:10 Havaj 5-0 1: Uvnitř gangu 21 [i] 00:10 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 01:10 Cold Fusion [i] 03:00 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vraky snů 13 [i] 06:30 Vraky snů 14 [i] 07:00 Ostrov tučňáků 2 [i] 07:35 Zvířata, která stvořila dějiny 2 [i] 08:10 Egyptské mumie zvířat 2 [i] 09:15 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 10:15 Planeta mláďat 2 [i] 11:15 Vraky snů 11 [i] 11:50 Příběhy z divočiny 5 [i] 12:20 Příběhy z divočiny 6 [i] 12:55 Vášnivý jedlík: Washington DC 35 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Nes Brunswick 36 [i] 13:55 Zelené nápady pro modrou planetu: Podnikání 39 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Komunity 27 [i] 15:05 Co nám prospívá 44 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 56 [i] 16:10 Objevy starověku 5 [i] 17:05 Podzemí měst 13 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 25 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 26 [i] 19:05 Tajné zlato [i] 20:05 Budování říše 12 [i] 21:00 Pravdivé příběhy 2 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 4 [i] 23:00 Krimi příběhy 1 [i] 00:00 Bojovník Arman 15 [i]