Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 X. 7/16 [i] 10:20 Kriminálka Istanbul: Vraždy pri Bospore [i] 12:10 Bez stopy IV. 14/24 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 NCIS VIII. 16/24 [i] 14:05 Monk IV. 13/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 19/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 13/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 10/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 23:00 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:15 Okamih zlomu [i] 01:30 Zatmenie [i] 02:45 Lovci pokladov 2/6 [i] 03:40 Kobra 11 X. 7/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Slovensko dnes [i] 07:15 Správy STV "N" [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:00 Duel [i] 09:35 A3UM [i] 10:10 Profesionáli II: Jazda na slepo 9/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 194/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Dedičstvo Guldenburgovcov: Čierna ruža 2/40 [i] 14:25 Divoký anjel 46/270 [i] 15:10 JAG: Základná posádka 20/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:15 Fenomén Junior [i] 18:45 Slovensko v obrazoch [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Peter Nagy [i] 21:50 Tandemy [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Počasie [i] 22:33 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Obdobie zločinu: Čierny film 3/6 [i] 00:20 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 00:30 JAG: Základná posádka 20/20 [i] 01:20 Profesionáli II: Jazda na slepo 9/13 [i] 02:10 Divoký anjel 46/270 [i] 02:55 Sila lásky III. 194/244 [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Góly - body - sekundy [i] 04:10 V hlbinách mora [i] 04:15 Obdobie zločinu: Čierny film 3/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 11:00 Muži a kamióny: Keňa 8/10 [i] 11:40 Fokus - právo [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Cesty za folklórom: Smižany [i] 13:25 Profesionál [i] 13:35 Senior klub [i] 14:05 Eurovirtuál [i] 14:15 Eurovirtuál [i] 14:35 5 minút po dvanástej - Pozitívna diskriminácia [i] 15:45 Expedícia Líbya - 1.časť [i] 16:15 Verejná lyrika [i] 17:00 Z mesta do mesta: Komárno [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:29 6 miliárd názorov - Rodina [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 5/13 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Divoká Čína: Za Veľkým múrom 4/6 [i] 20:55 Família: Európska láska [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske žiarlivej [i] 22:25 Kino na Dvojke: Henrich V. [i] 00:40 Big Bít 16/42 [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV "N" [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Kutyil s.r.o. [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Povalač [i] 09:00 Panelák VIII.: Udobrenie 56 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 5 [i] 11:00 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI.: - PREMIÉROVÉ ČASTI 12 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 14 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 7 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 14 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 18:00 Súdna sieň: Upotená láska [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Bournovo ultimátum [i] 22:45 D-Tox [i] 00:45 Pomstiteľ [i] 02:20 Numb3rs II. 6 [i] 03:00 Blízko smrti [i] 03:45 Črepiny [i] 04:20 D-Tox [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Klaun 25 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 33,34 [i] 08:15 Matlock VII. 15,16 [i] 10:10 Rosalinda 45,46 [i] 12:00 M*A*S*H 176,177 [i] 13:00 Panelák VIII.: Udobrenie 56 [i] 14:00 Simpsonovci XVI. 1/21 [i] 14:30 Griffinovci I. 6 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 4 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 19,20 [i] 17:00 M*A*S*H 176,177 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Šokujúce zábery 29 [i] 19:00 Simpsonovci XVI. 2 [i] 19:20 Griffinovci I. 7 [i] 19:45 Blízko smrti [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 22:15 X FACTOR USA 2011 [i] 23:30 VyVolení [i] 00:00 A-Team 39,40 [i] 01:35 Klaun 37,38 [i] 03:00 Matlock VII. 16 [i] 03:50 Pensacola: Zlaté krídla 4 [i] 04:30 Ako som spoznal vašu mamu IV. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 13/14 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 7/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 2/26 [i] 09:00 Advokáti III. 10/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 12:00 Dr. House V. 2/24 [i] 13:00 Pán času IV. 1/13 [i] 14:05 The Amazing Race XVI. 8/12 [i] 15:05 Advokáti III. 11/23 [i] 16:05 Dr. House V. 2/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 3/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 20:00 Dr. House V. 3/24 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 6/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 6/13 [i] 22:55 Zpověď 5/10 [i] 23:05 True Blood - Pravá krev III.: Mám právo zpívat blues 6/12 [i] 00:15 Californication II.: Takhle se s dámou nejedná 3/12 [i] 00:50 Californication II.: Syrový a vařený 4/12 [i] 01:25 Strážce pořádku II. 6/13 [i] 02:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 6/13 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev III.: Mám právo zpívat blues 6/12 [i] 04:00 Californication II.: Takhle se s dámou nejedná 3/12 [i] 04:30 Californication II.: Syrový a vařený 4/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 09:05 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 10:00 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 52 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper 26 [i] 14:35 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 17:20 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 18:15 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 19:10 Jak se to dělá 56 [i] 19:40 Jak to dělají?: Peníze/boty [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 21:00 Tyson, jak ho neznáte 2 [i] 21:55 Nejtěžší vojenská povolání: Špína [i] 22:50 Hry s časem: Nástrahy [i] 23:15 Hry s časem: Elektrické zahradní nářadí [i] 23:45 Bořiči mýtů: Mýty spojené s alkoholem [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 01:40 Tyson, jak ho neznáte 2 [i] 02:40 Nejtěžší vojenská povolání: Špína [i] 03:40 Hry s časem: Nástrahy [i] 04:05 Hry s časem: Elektrické zahradní nářadí [i] 04:35 Jak se to dělá 56 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Velká letecká loupež 27/52 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Trojlístek [i] 10:55 Píseň z jižních Čech [i] 11:05 Silvestrovský kufr [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Pomoc, potřebuju rande! 2/16 [i] 14:55 PLANETA YÓ [i] 15:45 Film o filmu Saxána a Lexikon kouzel [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 S Hurvínkem za lékařem [i] 18:40 České pexeso 11/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: První polibek 9/26 [i] 20:55 13. komnata Kláry [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Losování Euromiliony 22:10 Komisař Moulin [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Město žen II: Až přijde čas 9/22 [i] 23:55 Co nám dělá dokonalá těla? 9/39 [i] 00:15 Do moře míst 9/13 [i] 00:45 Dobré ráno s Jedničkou 03:10 Fenomén [i] 03:40 Devatero řemesel [i] 04:00 Kuchařská pohotovost [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Kus dřeva ze stromu [i] 05:45 Laurel a Hardy: Ano, Nanynko [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 Přidej se [i] 06:35 Nedej se [i] 06:55 Ta naše povaha česká [i] 07:20 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 07:30 Být v obraze [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Příběh fresky [i] 09:45 Řekni, kde ty obce jsou [i] 10:10 City Folk 2011 - Maribor [i] 10:40 Dobrodružství s jaguáry 2/6 [i] 11:25 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 11:40 Barvy života [i] 12:35 Vínečko [i] 13:05 Folklorika [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým [i] 14:35 Mít nebo být? [i] 15:05 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 16:00 Tajemství divočiny VI.: Sršně žlutavé 5/13 [i] 16:25 Ushuaia 19/26 [i] 16:55 Šepot skal [i] 17:50 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 18:00 Návraty k divočině [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ukradené srdce 43/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Zdeňka Ježka [i] 19:45 Malované opony českých divadel: Od Alfonse Muchy k malíři pokojů 1/7 [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody: Velký tah 4/6 [i] 20:50 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Černobylský přírodopis [i] 22:00 Minuty z Mezipater 2/7 [i] 22:05 Nebeští jezdci [i] 00:05 Ajťáci III: Friendface 5/6 [i] 00:30 Saharské písky [i] 00:50 Ladí neladí speciál [i] 01:45 Deset let odvahy - Příběh o Falung Kung: Protest, který změnil Čínu 1,2/2 [i] 02:40 The Rosenberg Trio: Live [i] 03:40 Padající květináč [i] 04:05 Mojmír Mrva, chirurg a voják [i] 04:20 Studio B [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Jane Doe: Jak vyhodit šéfa [i] 11:05 Ženatý se závazky 173 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 9 [i] 14:35 Odložené případy 10 [i] 15:35 Beze stopy II 1 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 18:25 Ulice 2075 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Láska, svatba, manželství [i] 22:00 Já, legenda [i] 23:55 Expozitura: Ruská spojka 10 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Maska zrcadla [i] 03:40 Lenssen & spol. [i] 04:15 Policejní odznak 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 212 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Ledař 7 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Smrtící smích 2/2 10 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Velké pokušení 3 [i] 13:05 Odpadlík III: Reno u soudu 4 [i] 14:05 Kutil Tim I: Učení mučení 12 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Staří přátelé 14 [i] 21:05 Show Jana Krause [i] 22:05 Cesty k úspěchu [i] 22:15 Cellular [i] 00:20 Vřískot [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 105/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 80/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 127-128/175 [i] 08:00 Zajtrajšie noviny III. 11/23 [i] 08:50 Rodinná kliatba 44/110 [i] 10:00 Krok za krokom VII. 12/19 [i] 10:25 Frasier XI. 4/24 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 V objatí hodvábu 75-76/200 [i] 13:05 Sudkyňa Hatchettová III. 27-28/130 [i] 14:10 Rebeli I. 57/215 [i] 15:05 Tisíc a jedna noc 176/180 [i] 16:00 Cigánske srdce 81/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 106/188 [i] 17:55 Rodinná kliatba 45/110 [i] 18:50 Rebeli I. 58/215 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Firma [i] 23:10 Rebelka na cestách [i] 00:55 Na streche [i] 02:00 Pán babysitter [i] 03:45 Ulica III. 94/259 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Nebezpečná známost [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Koma [i] 13:50 Za jasného dne [i] 15:40 Můj život idiota [i] 17:25 Honička na chlapa [i] 19:05 Vztekle tvá [i] 21:05 Hodinu nevíš... [i] 22:55 2001 maniaků [i] 00:30 Intimní tajemství [i] 02:15 Masakr na střední škole [i] 03:50 Mise pomsty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Krasobruslení [i] 10:00 Krasobruslení [i] 11:15 Krasobruslení [i] 12:45 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Snooker [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Poker [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 2 8 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Touchdown 21 [i] 09:20 Právo a pořádek 8: 9. díl 9 [i] 10:20 Foylova válka 7: Ruský dům 1 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Svátosti 22 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 7: Sestry Lynnovy 6 [i] 14:20 Právo a pořádek 8: 10. díl 10 [i] 15:20 Foylova válka 7: Zabíjení času 2 [i] 17:20 Pohotovost 3: Strach z létání 6 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 7: Podezření 7 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 4: Pád z výšky 1 [i] 20:20 Pohotovost 3: Bez mozku to nejde 7 [i] 21:20 PREMIÉRA Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 22:20 PREMIÉRA Rookie Blue 2: Okamžitě 12