TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 X. 6/16 [i] 10:20 Kriminálka Istanbul: Mŕtva v cisterne [i] 12:10 Bez stopy IV. 13/24 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VI. 11/23 [i] 14:05 Monk IV. 12/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 18/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 12/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 9/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 176/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Adela show [i] 00:05 NCIS: Los Angeles I. 23/24 [i] 01:00 Smrtiaci roj [i] 02:30 Fair play [i] 04:00 Flash Gordon 14/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:55 Slovensko dnes [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:40 Duel [i] 09:15 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli II: Zvírený prach 8/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 193/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Dedičstvo Guldenburgovcov: Zlatá retiazka 1/40 [i] 15:10 JAG: Ares 19/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 46/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Denník Anny Frankovej [i] 21:50 Nebíčko v papuľke [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Úkryt monštra 18/20 [i] 23:45 JAG: Ares 19/20 [i] 00:30 Profesionáli II: Zvírený prach 8/13 [i] 01:20 Nebíčko v papuľke [i] 01:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Úkryt monštra 18/20 [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Záhorie [i] 03:30 Sila lásky III. 193/244 [i] 04:20 Sila lásky V. 46/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Rozprávienka vtáča zlaté 2/3 [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Tichý potok [i] 11:10 Cena prírody II.: Sexi hľuza 10 [i] 11:45 Fokus - peniaze [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Cesty za folklórom: Poruba pod Vihorlatom [i] 13:20 Občan za dverami [i] 13:45 Polícia [i] 14:05 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 14:55 Uchopiť dušičku vecí [i] 15:30 Do-re-mi [i] 16:15 Halali [i] 16:45 Profesionál [i] 17:00 Eurovirtuál [i] 17:10 Eurovirtuál [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Muži a kamióny: Keňa 8/10 [i] 18:29 6 miliárd názorov - Skúška 3 [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 4/13 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Kutyil s.r.o. [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Slečna doručovateľka [i] 09:00 Panelák VIII.: Nahnevaná Mirka 55 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 4 [i] 11:00 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 15 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 13 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 6 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 13 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 18:00 Súdna sieň: Zabila si ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Udobrenie 56 [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 20 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 14 [i] 00:20 Špeciálne komando III. 2 [i] 01:20 Nevinní: Pred oltárom; Ťažký deň 1,2 [i] 02:45 Numb3rs II. 5 [i] 03:30 Numb3rs II. 11 [i] 04:10 Bostonské zločiny III. 13 [i] 04:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Klaun 24 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 31,32 [i] 08:15 Matlock VII. 13,14 [i] 10:10 Rosalinda 43,44 [i] 12:00 M*A*S*H 174,175 [i] 13:00 Panelák VIII.: Nahnevaná Mirka 55 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 22/22 [i] 14:30 Griffinovci I. 5 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 3 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 17,18 [i] 17:00 M*A*S*H 174,175 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad II. 6 [i] 19:00 Simpsonovci XVI. 1/21 [i] 19:30 Griffinovci I. 6 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 22:15 Letisko 1975 [i] 00:30 VyVolení [i] 01:00 Bostonský prípad [i] 02:50 Ako som spoznal vašu mamu IV. 17,18 [i] 03:35 Pensacola: Zlaté krídla 3 [i] 04:15 Matlock VII. 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 12/14 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 6/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 1/26 [i] 09:00 Advokáti III. 9/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 12:00 Dr. House V. 1/24 [i] 13:00 Pán času III. 13/14 [i] 14:05 The Amazing Race XVI. 7/12 [i] 15:05 Advokáti III. 10/23 [i] 16:05 Dr. House V. 1/24 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 2/26 [i] 18:05 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 20:00 Dr. House V. 2/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2/24 [i] 22:55 Zpověď 4/10 [i] 23:05 Charlieho andílci 1/13 [i] 00:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2/24 [i] 02:40 Charlieho andílci 1/13 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 08:10 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 10:00 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 51 [i] 10:55 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 12:45 Jízda: Dojmy [i] 13:40 Americký chopper 25 [i] 14:35 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 17:20 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 18:15 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 19:10 Jak se to dělá 55 [i] 19:40 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 19 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 20 [i] 21:00 Nic osobního: Vražedný rozvod [i] 21:55 Ztracený ráj 6 [i] 22:50 Únos a záchrana: Podstata únosů [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 20 [i] 01:40 Nic osobního: Vražedný rozvod [i] 02:40 Ztracený ráj 6 [i] 03:40 Únos a záchrana: Podstata únosů [i] 04:35 Jak se to dělá 55 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Dámská jízda 26/52 [i] 09:30 Příliš mladí na lásku [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Postřehy odjinud [i] 14:10 Deník doktorky: Chlapi jsou dobytci! 1/16 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Noční motýl Robert 39/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 20:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:10 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 22:25 The Pacific 8/10 [i] 23:20 Profesionálové: Mrtvý svědek 26/57 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Přežít! [i] 01:10 Auto Moto Styl [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:55 Cirkus Humberto: Rozhodnutí 9/12 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vzduch je naše moře [i] 05:10 Chcete je? [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:25 proStory [i] 06:55 Inspiromat [i] 07:10 Letecké katastrofy IV. [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Deset století architektury [i] 09:45 Inventura Febia: Zvláštní světy [i] 10:20 Na plovárně s Bohdanem Pomahačem [i] 10:45 Všechny příští Černobyly [i] 11:40 Čí je Evropa? [i] 12:30 Film o filmu Dům [i] 12:45 Za vesnickými muzikanty [i] 13:10 Geneticky modifikované potraviny [i] 14:05 Ztracené adresy [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 15:05 Senioři v dopravě: Chodci [i] 15:20 Diagnóza [i] 15:35 Bonbónky světa [i] 15:55 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Maribor [i] 17:15 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 17:25 Řekni, kde ty obce jsou [i] 17:50 Krásy evropského pobřeží: Slzy, hvězdy a dech [i] 18:00 Ushuaia 18/26 [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Úhel pohledu 42/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Greenwich [i] 20:00 Anežka Česká [i] 20:55 Ta naše povaha česká [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Artmix [i] 22:25 Minuty z Mezipater 1/7 [i] 22:30 Krásný ztráty [i] 23:10 Folk a kolem [i] 23:40 Nechci, abys odešla [i] 01:05 Cestománie [i] 01:35 Návraty k divočině [i] 02:00 Divadlo žije! [i] 02:25 Host do domu [i] 02:55 Aport [i] 03:35 Škvorečtí v Brně [i] 04:15 Bílá místa [i] 04:50 Brněnské kolo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Má matka špiónka [i] 11:00 Ženatý se závazky 172 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 8 [i] 14:30 Odložené případy: Pocity viny 9 [i] 15:35 Beze stopy 23 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 18:25 Ulice 2074 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska ti sluší 298 [i] 21:30 Kriminálka Miami VIII: Jarní prázdniny 19 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Přímý kontakt: * [i] 00:50 Kriminálka Miami VI: Chůva [i] 01:40 Novashopping 02:20 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě [i] 03:15 Lenssen & spol.: Důvěrný nepřítel, Škodlivé milostné hrátky [i] 04:05 Policejní odznak 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 211 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Zločin v ulicích 6 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Smrtící smích 1/2 9 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 13:05 Odpadlík III: Dutch na útěku 3 [i] 14:05 Kutil Tim I: Bubliny, dřina a problémy 11 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk se opíjí 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Nevyřízené účty 12 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Úmyslný čin [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 104/188 [i] 06:00 Cigánske srdce 79/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 125-126/175 [i] 08:00 Zajtrajšie noviny III. 10/23 [i] 08:55 Rodinná kliatba 43/110 [i] 10:00 Krok za krokom VII. 11/19 [i] 10:25 Frasier XI. 3/24 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 V objatí hodvábu 73-74/200 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 25-26/130 [i] 14:20 Rebeli I. 56/215 [i] 15:15 Dr. Oz I. 21/174 [i] 16:10 Cigánske srdce 80/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 105/188 [i] 18:10 Rodinná kliatba 44/110 [i] 19:00 Rebeli I. 57/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 11/23 [i] 21:05 V objatí hodvábu 75-76/200 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny III. 11/23 [i] 23:25 Frasier XI. 4/24 [i] 23:55 Ženatý so záväzkami III. 18-19/22 [i] 00:55 Adela show [i] 01:30 Ulica III. 93/259 [i] 02:15 Rodinná kliatba 44/110 [i] 02:55 V tieni [i] 03:10 Lampáreň [i] 04:00 Na streche [i] 04:45 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Královna koření [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iron Man [i] 13:30 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 15:15 Kšeft [i] 17:15 Koma [i] 19:00 Za jasného dne [i] 20:45 Jen silní přežijí 1. [i] 21:45 Mise pomsty [i] 23:25 Masakr na střední škole [i] 01:10 Gacy - sériový vrah [i] 02:35 Pláč sovy [i] 04:10 Dva muži a batole [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00