Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 X. 5/16 [i] 10:25 Teror [i] 12:10 Bez stopy IV. 12/24 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VI. 10/23 [i] 14:05 Monk IV. 11/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 17/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 11/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 8/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 NCIS VIII. 16/24 [i] 23:30 S nasadením života [i] 02:05 Nebezpečný útek [i] 03:35 Flash Gordon 13/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Reportéri [i] 09:45 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli II: Neuctivý štátny zamestnanec 7/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 192/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 178/178 [i] 14:25 Divoký anjel 45/270 [i] 15:10 JAG: Väzeň 18/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 45/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Dom duchov [i] 22:30 Nočné správy STV [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Unesení 6/10 [i] 00:20 JAG: Väzeň 18/20 [i] 01:05 Profesionáli II: Neuctivý štátny zamestnanec 7/13 [i] 01:55 Unesení 6/10 [i] 03:25 Sila lásky III. 192/244 [i] 04:15 Sila lásky V. 45/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Národnostný magazín: Český [i] 10:45 Podunajsko [i] 11:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: EOKA 9/26 [i] 11:40 Fokus - zdravie [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Cesty za folklórom: Poráč [i] 13:25 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 13:40 Família - Roztancovaná láska [i] 14:15 Večer na tému [i] 15:55 Špina za nechtami [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Fokus - peniaze [i] 17:45 Senior klub [i] 18:15 Cena prírody II.: Sexi hľuza 10 [i] 18:35 6 miliárd názorov - Skúška 2 [i] 18:40 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 3/13 [i] 18:50 Správy - Hírek [i] 19:00 Európska liga basketbalistiek - Dobrí anjeli Košice: GA KE - Spartak Moskovská oblasť [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Televízna sezóna: Smutný valčík [i] 23:05 Spektrum vedy: Bunka ako továreň [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy - Hírek [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 05:30 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Pani opatrná [i] 09:00 Panelák VIII.: Hádka s Maslákom 54 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 3 [i] 11:00 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 16 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 12 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 5 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 12 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 18:00 Súdna sieň: Gangster [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Nahnevaná Mirka 55 [i] 21:15 Hawaii 5.O 12 [i] 22:15 Kosti VI.: - PREMIÉROVÉ ČASTI 12 [i] 23:15 Kosti IV. 15 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 6,7 [i] 02:00 Hawaii 5.O 12 [i] 02:50 Numb3rs II. 4 [i] 03:30 Numb3rs II. 10 [i] 04:15 Bostonské zločiny III. 12 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 6,7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Klaun 23 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 29,30 [i] 08:15 Matlock VII. 11,12 [i] 10:10 Rosalinda 41,42 [i] 12:00 M*A*S*H 172,173 [i] 13:00 Panelák VIII.: Hádka s Maslákom 54 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 21 [i] 14:30 Griffinovci I. 4 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 2 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 15,16 [i] 17:00 M*A*S*H 172,173 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad II. 5 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 22/22 [i] 19:30 Griffinovci I. 5 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 Ninja Factor II. 36,37 [i] 21:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Mafstory: Konzultant [i] 00:15 VyVolení [i] 00:40 Ninja Factor II. 36,37 [i] 01:25 Blízko smrti [i] 02:10 Mafstory: Kokaín [i] 02:50 Ako som spoznal vašu mamu IV. 15,16 [i] 03:35 Pensacola: Zlaté krídla 2 [i] 04:15 Matlock VII. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 11/14 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 5/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 20/20 [i] 09:00 Advokáti III. 8/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 20/20 [i] 13:00 Pán času III. 12/14 [i] 14:05 The Amazing Race XVI. 6/12 [i] 15:05 Advokáti III. 9/23 [i] 16:05 CSI: New York VI. 23/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 1/26 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 20:00 Dr. House V. 1/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 22:00 Vzpomínky 1/4 [i] 22:55 Zpověď 3/10 [i] 23:05 Myšlenky zločince V. 15/23 [i] 00:05 Cena za lidskost III. 8/8 [i] 01:15 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 02:10 Vzpomínky 1/4 [i] 02:55 Myšlenky zločince V. 15/23 [i] 03:40 Cena za lidskost III. 8/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 08:10 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 09:05 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 10:00 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:55 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 12:45 Národ šílenců: Závody minikár [i] 13:40 Americký chopper 24 [i] 14:35 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 16:25 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 18:15 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 19:10 Jak se to dělá 54 [i] 19:40 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 20:05 Armáda jednoho: Bratři ve zbrani [i] 21:00 Kdo uspěje? 2 [i] 21:55 Výrobci zbraní: Mlýnek na maso [i] 22:50 Bezpečná hranice 19 [i] 23:15 Bezpečná hranice 20 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 00:40 Armáda jednoho: Bratři ve zbrani [i] 01:40 Kdo uspěje? 2 [i] 02:40 Výrobci zbraní: Mlýnek na maso [i] 03:40 Bezpečná hranice 19 [i] 04:05 Bezpečná hranice 20 [i] 04:35 Jak se to dělá 54 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Cesta do Panda-Lá 25/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Klamná hra 2/32 [i] 10:15 Možná přijde i kouzelník [i] 11:25 Na cestě po severním Isánu [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Postřehy odjinud [i] 14:10 Dynastie Nováků: Tajná svatba 13/13 [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Jak přišlo jaro 38/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Světlo pro Světlušku [i] 22:20 Díky za každé nové ráno [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Na stopě [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Doktor Martin: Aromaterapie 10/23 [i] 01:25 The Pacific, film o seriálu [i] 01:45 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Speciální jednotky v akci: Dokumentární série BBC 1/4 [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Za vesnickými muzikanty 06:25 Medicína pro 21. století [i] 06:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:55 Mýty a fakta historie: Lisabonská katastrofa [i] 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Člověčiny Adolfa Borna [i] 09:55 Ochránce [i] 10:20 Paul Gauguin: Dítě boží [i] 11:10 Louis Pasteur: Pomocný učiteľ 1/3 [i] 12:35 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Operace Percentage 10/44 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Malované opony českých divadel: Od Alfonse Muchy k malíři pokojů 1/7 [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:45 GEN [i] 15:15 Výtvarnické konfese [i] 15:55 J. M. . Turner [i] 16:55 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 17:50 Chinoiserie [i] 18:00 Poklady světa [i] 18:15 Greenwich [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Milovníci zvířat 41/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Království sépií [i] 20:00 Král je panna [i] 22:05 Osobnost na Dvojce [i] 22:10 Divadlo žije! [i] 22:40 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 23:10 Deset let odvahy - Příběh o Falung Kung: Protest, který změnil Čínu 1,2/2 [i] 00:10 The Rosenberg Trio: Live [i] 01:10 Ta naše povaha česká [i] 01:35 Ladí neladí [i] 02:05 Blues ze Staré Pekárny: Dr. Valter and The Lowbreakers Speciál 02:30 Klub Netopýr [i] 03:30 Lidské osudy [i] 03:55 Synkopy 61 aneb Válka je vůl [i] 04:25 Posezení s BROLNEM [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Matkou v šestnácti [i] 11:00 Ženatý se závazky 171 [i] 11:25 V dobrém i zlém II 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 7 [i] 14:30 Odložené případy: Babočkové odlétají 8 [i] 15:35 Beze stopy 22 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudé běsnění 12 [i] 18:25 Ulice 2073 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Ruská spojka 10 [i] 21:45 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Odvlečen: * [i] 01:20 Kriminálka Miami VI: Drž se svých zásad [i] 02:10 Novashopping 02:50 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy [i] 04:05 Policejní odznak 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 210 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Odplata 5 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Myslím na Georgii 8 [i] 12:05 Policie Hamburk IV: Hrdinou na jeden den 1 [i] 13:05 Odpadlík III: Andílek 2 [i] 14:05 Kutil Tim I: Blízká setkání sedmého druhu 10 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Probuzení 82 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Domina vždy plácne dvakrát 16 [i] 23:25 Anatomie lži I: Nevidět zločin 12 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny V: Skrýš 6 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny V: Skrýš 6 [i] 04:25 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 103/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 78/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 123-124/175 [i] 08:00 Zajtrajšie noviny III. 9/23 [i] 08:50 Rodinná kliatba 42/110 [i] 10:00 Krok za krokom VII. 10/19 [i] 10:25 Frasier XI. 2/24 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 V objatí hodvábu 71-72/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová III. 23-24/130 [i] 14:20 Rebeli I. 55/215 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 175/180 [i] 16:10 Cigánske srdce 79/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 104/188 [i] 18:10 Rodinná kliatba 43/110 [i] 19:00 Rebeli I. 56/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 10/23 [i] 21:05 V objatí hodvábu 73-74/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny III. 10/23 [i] 23:40 Frasier XI. 3/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami III. 16-17/22 [i] 01:05 Sudkyňa Hatchettová III. 23-24/130 [i] 01:50 Ulica III. 92/259 [i] 02:35 Rodinná kliatba 43/110 [i] 03:20 Lampáreň [i] 03:55 Na streche [i] 04:45 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Tristan a Izolda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dračí klon [i] 13:40 Modrý démon [i] 15:20 Blafuj jako Beckham [i] 17:20 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 19:00 Iron Man [i] 20:30 Dva muži a batole [i] 22:30 Pláč sovy [i] 00:15 Čistič [i] 01:55 Peklo ve městě [i] 03:30 Lavina [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:30 Vzpírání [i] 12:45 Vzpírání [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Vzpírání [i] 21:00 Event Discovery [i] 21:05 Wednesday selection [i] 21:10 Jezdectví [i] 22:10 Jezdectví [i] 22:15 Golf [i] 22:45 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 22:55 Golf Destination [i] 23:00 Watts [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Olympiáda [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Sladký život v Orange County 2 6 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Nebezpečná zóna 19 [i] 09:20 Právo a pořádek 8: 7. díl 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Zvláštní zásilka 20 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 7: Cesta bojovníka 4 [i] 14:20 Právo a pořádek 8: 8. díl 8 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 17:20 Pohotovost 3: Poslední zastávka 4 [i] 18:20