TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 X. 4/16 [i] 10:20 Katastrofa letu č. 19 [i] 12:10 Bez stopy IV. 11/24 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VI. 9/23 [i] 14:05 Monk IV. 10/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 16/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 10/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 7/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 175/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Adela show [i] 00:00 Mentalista III. 2/24 [i] 00:55 Nečakaná hrozba [i] 02:35 Tiene mŕtvych [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:55 Slovensko dnes [i] 07:10 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:50 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:10 Profesionáli II: Odpadlík 6/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 191/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 177/178 [i] 14:25 Divoký anjel 44/270 [i] 15:10 JAG: Recovery 17/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 44/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Luther 3/6 [i] 21:50 GYMPEL.TV: IQ 8/13 [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 JAG: Recovery 17/20 [i] 23:50 Profesionáli II: Odpadlík 6/13 [i] 00:40 Divoký anjel 44/270 [i] 01:20 Luther 3/6 [i] 02:15 Reportéri [i] 02:40 A3UM [i] 03:15 Sila lásky III. 191/244 [i] 04:05 Sila lásky V. 44/274 [i] 04:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Profesionál [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Vitaj, Zuzanka! [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Športové ozveny [i] 10:50 Príroda zblízka: Dravci zo Schalkholzu 1 [i] 11:30 Fokus - práca [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Cesty za folklórom: Parchovany [i] 13:15 Záhorie [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Diagnóza: Diabetes [i] 14:30 Medicína - Riziká života s diabetom [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Sklamaný úspechom [i] 16:25 Národnostný magazín: Český [i] 17:00 Spektrum vedy: Bunka ako továreň [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: EOKA 9/26 [i] 18:29 6 miliárd názorov - Zmena v živote 2 [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 2/13 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk+cz: Stratenci [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:40 Autosalón [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Frajerka za motorku [i] 09:00 Panelák VIII.: Nahnevaný Maslák 53 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 2 [i] 11:00 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 15 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 11 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 4 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 11 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 18:00 Súdna sieň: Záchrankyňa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Hádka s Maslákom 54 [i] 21:15 Nevinní: Pred oltárom; Ťažký deň 1,2 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII.: - PREMIÉROVÉ ČASTI 9 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 1/11 [i] 01:15 Farmár hľadá ženu [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII.: - PREMIÉROVÉ ČASTI 9 [i] 03:00 Numb3rs II. 3 [i] 03:45 Numb3rs II. 9 [i] 04:25 Bostonské zločiny III. 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Črepiny PLUS [i] 06:00 Klaun 22 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 27,28 [i] 08:15 Matlock VII. 9,10 [i] 10:10 Rosalinda 39,40 [i] 12:00 M*A*S*H 170,171 [i] 13:00 Panelák VIII.: Nahnevaný Maslák 53 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 20 [i] 14:30 Griffinovci I. 3 [i] 14:55 Pensacola: Zlaté krídla 1/22 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 13,14 [i] 17:00 M*A*S*H 170,171 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad II. 4 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 21 [i] 19:30 Griffinovci I. 4 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 Ice Road Truckers I. 10 [i] 21:15 Originály na cestách II. 4 [i] 22:15 Posledné minúty 5 [i] 23:15 Stratené dôkazy 21 [i] 00:15 VyVolení [i] 00:45 Ice Road Truckers I. 10 [i] 01:30 Originály na cestách II. 4 [i] 02:15 Posledné minúty 5 [i] 02:55 Ako som spoznal vašu mamu IV. 13,14 [i] 03:40 Pensacola: Zlaté krídla 1/22 [i] 04:20 Matlock VII. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 10/14 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 4/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 19/20 [i] 09:00 Advokáti III. 7/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 19/20 [i] 13:00 Pán času III. 11/14 [i] 14:05 The Amazing Race XVI. 5/12 [i] 15:05 Advokáti III. 8/23 [i] 16:05 CSI: New York VI. 22/23 [i] 17:05 Star Trek: Stanice Deep Nine 20/20 [i] 18:05 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 23/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 10/22 [i] 22:00 Charlieho andílci 1/13 [i] 22:55 Zpověď 2/10 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i] 00:05 El Barco 5/13 [i] 01:25 CSI: New York VII. 10/22 [i] 02:15 Charlieho andílci 1/13 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i] 03:50 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 08:10 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 10:00 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 49 [i] 10:55 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 12:45 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 13:40 Americký chopper 23 [i] 14:35 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: False Pass [i] 16:25 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 17:20 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 18:15 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 19:10 Jak se to dělá 53 [i] 19:40 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 20:05 Jak to dělají? 11 [i] 20:35 Jak to dělají? 12 [i] 21:00 Zvědavost: Pravěký člověk 1 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 22:50 Národ šílenců: Výjezd do vrchu po skalách [i] 23:45 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 00:40 Jak to dělají? 11 [i] 01:10 Jak to dělají? 12 [i] 01:40 Zvědavost: Pravěký člověk 1 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 03:40 Národ šílenců: Výjezd do vrchu po skalách [i] 04:35 Jak se to dělá 53 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Není hláska jako hláska 24/52 [i] 09:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Omáčka 2/13 [i] 10:35 Hovory H z Paláce K [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Postřehy odjinud [i] 14:10 Dynastie Nováků: Dovolená 12/13 [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Jak Mája s Vilíkem přečkali zimu 37/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Na cestě po severním Isánu [i] 21:35 Pokondr live [i] 22:20 POLOŠERO - ZPŘETRHANÉ LÁSKY [i] 22:50 Kriminálka Paříž: Ve stínu ráje 45/62 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Na velikosti záleží II 6/10 [i] 00:10 Čtverec mizení [i] 01:15 Film o filmu Pouta [i] 01:25 Dobré ráno s Jedničkou 03:50 AZ-kvíz [i] 04:15 České maličkosti [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Silvestrovský kufr [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Znovu Na Vlachovce 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:30 Na hranici tradic [i] 07:00 Šepot skal [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Příběh o harfě, koncertu a písni [i] 09:50 Karosta - život po Sovětech [i] 10:40 Počesku [i] 10:50 Tichá pošta [i] 12:20 Svatováclavská jízda 2011 [i] 12:35 Znovu Na Vlachovce [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:35 Evropa dnes [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:30 Evropa a já [i] 16:00 Čí je Evropa? [i] 16:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pečlivě naplánované znásilnění 40/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 18/26 [i] 20:00 Loučím se, děvče [i] 21:45 Osobnost na Dvojce [i] 21:55 Inventura Febia: Zvláštní světy [i] 22:30 Závislosti [i] 22:55 Q [i] 23:25 Red Road [i] 01:15 Letecké katastrofy IV. [i] 02:00 Kultura.cz [i] 02:25 Kultura.cz Ostrava [i] 02:55 Host do domu [i] 03:25 Bílá místa [i] 03:55 Návštěva ve varieté [i] 04:20 Cimbálová muzika Eugena Horvátha [i] 04:40 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Lincolnská střední [i] 11:05 Ženatý se závazky 170 [i] 11:25 V dobrém i zlém 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Vitamíny na smrt 7 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 6 [i] 14:30 Odložené případy: Třináctá komnata 7 [i] 15:35 Beze stopy 21 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 18:25 Ulice 2072 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Svět úplně zblbnul 297 [i] 21:30 Víkend: Sladký domov [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Road Trip [i] 00:55 Kriminálka Miami VI: Doživotní prázdniny [i] 01:45 Novashopping 02:25 Komisař Rex VIII: Vitamíny na smrt [i] 03:20 Lenssen & spol.: Slepá důvěra, Hledá se žena [i] 04:05 Policejní odznak 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 209 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Hluboké vody 4 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Říkejte mi pane Johnsone 7 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Knokaut 25 [i] 13:05 Odpadlík III: Kazatel 1 [i] 14:05 Kutil Tim I: Komu zvoní hlava 9 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Překvapení v kufru 2 [i] 23:20 Myšlenky zločince V: V lepší společnosti 10 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny V: Bible vyvolených 5 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny V: Bible vyvolených 5 [i] 04:20 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 102/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 77/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 121-122/175 [i] 08:05 Poisťovňa šťastia IV. 7/16 [i] 09:05 Rodinná kliatba 41/110 [i] 10:15 Frasier XI. 1/24 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica V. 1-2/22 [i] 12:35 Gossip Girl II. 20/25 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 21-22/130 [i] 14:25 Rebeli I. 54/215 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 174/180 [i] 16:10 Cigánske srdce 78/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 103/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 42/110 [i] 19:00 Rebeli I. 55/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 9/23 [i] 21:05 V objatí hodvábu 71-72/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny III. 9/23 [i] 23:40 Frasier XI. 2/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami III. 14-15/22 [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Ulica III. 91/259 [i] 02:25 Rodinná kliatba 42/110 [i] 03:10 Lampáreň [i] 04:00 Na streche [i] 04:45 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 První po Bohu [i] 13:55 Poslední obrněný vlak [i] 16:15 Den zlomu [i] 18:00 Dračí klon [i] 19:35 Modrý démon [i] 21:15 Lavina [i] 23:10 Peklo ve městě [i] 00:55 Kanibal Dahmer [i] 02:35 Generace GEN [i] 04:05 Zavraždění Johna Lennona [i]