Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 3/16 [i] 10:05 Takí istí špióni ako my [i] 12:00 Bez stopy IV. 10/24 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad VI. 8/23 [i] 13:55 Monk IV. 9/16 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Teória veľkého tresku III. 15/23 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 6/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 174/180 [i] 21:15 Zita na krku [i] 21:50 Partička [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:50 Päste šampióna [i] 00:30 Mandžuský kandidát [i] 02:50 Flash Gordon 12/22 [i] 03:35 Kobra 11 X. 3/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:10 Udalosti ČT [i] 07:40 Správy STV "N" [i] 08:05 Vojna kuchárov [i] 08:35 Fenomén Junior [i] 09:05 Duel [i] 09:40 Tandemy [i] 10:10 Profesionáli II: Vo verejnom záujme 5/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 190/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 176/178 [i] 14:25 Divoký anjel 43/270 [i] 15:10 JAG: Tí čo prežili 16/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 43/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Klinika [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Genesis: Zrodenie vraha: Hlasy 17/22 [i] 23:20 JAG: Tí čo prežili 16/20 [i] 00:05 Profesionáli II: Vo verejnom záujme 5/13 [i] 01:00 Klinika [i] 02:25 Genesis: Zrodenie vraha: Hlasy 17/22 [i] 03:20 Sila lásky III. 190/244 [i] 04:10 Sila lásky V. 43/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Dokumentárny klub: Hľadanie revolúcie [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Hľadanie stratených svetov 1/13 [i] 11:15 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šaköziová [i] 11:35 Fokus - rodina [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Cesty za folklórom: Ličartovce [i] 13:20 Umenie 2011: Divadlo [i] 13:45 Kinorama [i] 14:15 Autosalón [i] 14:40 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 VAT [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Príroda zblízka: Dravci zo Schalkholzu 1 [i] 18:29 6 miliárd názorov - Skúška [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 1/13 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Diabetes [i] 20:20 Medicína - Riziká života s diabetom [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Čarovná flauta [i] 00:10 Test magazín [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Boj o dcéry [i] 09:00 Panelák VIII.: Spojenci 52 [i] 10:00 Náš nový dom IV. 1/13 [i] 11:00 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 14 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 10 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 3 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 17 [i] 16:00 Náš nový dom IV. 1/13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 18:00 Súdna sieň: Zhovadil si ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Nahnevaný Maslák 53 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:40 Hoď svišťom 10 [i] 23:30 Californication - Orgie v Kalifornii I. 10 [i] 00:15 Super poliši [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 11 [i] 02:50 Numb3rs II. 2 [i] 03:35 Numb3rs II. 8 [i] 04:15 Californication - Orgie v Kalifornii I. 10 [i] 04:40 Super poliši [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Siska 63 [i] 06:00 Klaun 21 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 25,26 [i] 08:15 Matlock VII. 7,8 [i] 10:10 Rosalinda 37,38 [i] 12:00 M*A*S*H 168,169 [i] 13:00 Panelák VIII.: Spojenci 52 [i] 14:00 Simpsonovci III. 23 [i] 14:30 Šokujúce zábery 28 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 22/22 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 11,12 [i] 17:00 M*A*S*H 168,169 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad II. 3 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 20 [i] 19:30 Griffinovci I. 3 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 19 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 19 [i] 22:00 Ochrana svedkov II. 11 [i] 23:00 Ochrana svedkov I. 7 [i] 23:55 VyVolení [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 19 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 19 [i] 01:45 Ochrana svedkov II. 11 [i] 02:30 Ochrana svedkov I. 7 [i] 03:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 11,12 [i] 03:50 18 kolies spravodlivosti II. 22/22 [i] 04:35 Matlock VII. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 9/14 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 3/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 18/20 [i] 09:00 Advokáti III. 6/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 18/20 [i] 13:00 Pán času III. 10/14 [i] 14:00 The Amazing Race XVI. 4/12 [i] 15:00 Advokáti III. 7/23 [i] 16:00 CSI: New York VI. 21/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 19/20 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 22/23 [i] 21:00 Boj o čas III. 16/22 [i] 22:05 Poslední vteřiny II. 6/16 [i] 23:15 Zpověď 1/10 [i] 23:25 Strážce pořádku II. 6/13 [i] 00:20 Obhájci 16/18 [i] 01:15 Boj o čas III. 16/22 [i] 02:10 Poslední vteřiny II. 6/16 [i] 03:05 Strážce pořádku II. 6/13 [i] 03:45 Obhájci 16/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: HDMS Absalon [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 10:00 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 48 [i] 10:55 Nutné k přežití 10 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 12:45 Opravna vraků: Zbrusu nový Oldsmobile [i] 13:40 Americký chopper 22 [i] 14:35 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 16:25 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 18:15 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 19:10 Jak se to dělá 52 [i] 19:40 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 20:05 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Domácí medicína [i] 21:55 Uhlí 4 [i] 22:50 Povolení vrtat 3 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 00:40 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Domácí medicína [i] 02:40 Uhlí 4 [i] 03:40 Povolení vrtat 3 [i] 04:35 Jak se to dělá 52 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Baron Balú von Brumwald 23/52 [i] 09:30 Začalo to karafiátem [i] 10:50 Souboj seriálů... vy rozhodnete! [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Postřehy odjinud [i] 14:10 Dynastie Nováků: Výlet do Krumlova 11/13 [i] 15:05 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Jak Mája zachránila blechu 36/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Tizian 34/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Přežít! [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Wallander II: Anonymní zabijáci 1/3 [i] 01:00 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 01:15 POLOŠERO - MŮJ DŮM, MŮJ HRAD [i] 01:45 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Příběhy předmětů [i] 06:00 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 06:30 Ochránce [i] 07:05 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Roztančené krajky [i] 09:30 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 09:50 Speciální jednotky v akci 1/4 [i] 10:40 Po stopách třetího odboje [i] 11:05 Biblické příběhy [i] 12:35 Brněnské kolo [i] 13:15 Klíč [i] 13:40 Vzduch je naše moře [i] 13:55 Hledání ztraceného času [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 857/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:30 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 16:00 Lisabonská katastrofa [i] 16:55 Velká vlastenecká válka 2/8 [i] 17:45 Ženy Charty 77 [i] 18:00 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 18:30 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Rošáda 39/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Velká vlastenecká válka 3/8 [i] 20:55 Po stopách třetího odboje [i] 21:20 Osobnost na Dvojce [i] 21:25 Historie.cs [i] 22:10 Svatba za bílé noci [i] 23:50 Queen: These Are Days Of Our Live: Před dvaceti lety zemřel Freddie 1/2 [i] 00:50 Česká soda [i] 01:20 Q [i] 01:50 Krásný ztráty [i] 02:25 Deset století architektury [i] 02:40 Klub přátel dechovky [i] 03:10 Skrytý ráj Podyjí [i] 03:50 Luboš Pospíšil se svou skupinou Bio-graf . [i] 04:30 Madeira - historie ve víně [i] 04:55 Ztracené adresy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Smrtící včely [i] 11:00 Ženatý se závazky 169 [i] 11:25 V dobrém i zlém 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VII 5 [i] 14:35 Odložené případy 6 [i] 15:35 Beze stopy 20 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 18:25 Ulice 2071 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Bez kláves neodejdu [i] 20:40 Okresní přebor: Jaro 10 [i] 21:20 Dr. House VII: Cukr nebo bič 10 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Podpis 12 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 4 [i] 00:35 Zátoka vášní 12, 13 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 208 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Setkání 3 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Smrtící vpich 6 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Milenec z Latinské Ameriky 24 [i] 13:05 Odpadlík II: Carrick O'Quinn 22 [i] 14:05 Kutil Tim I: Kdopak to nemluví 8 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Dopadení 81 [i] 21:20 O mé rodině a jiných mrtvolách: V plné nahotě 4 [i] 21:55 Partička [i] 22:30 Anatomie lži III: Dvojí hra 4 [i] 23:30 Sběratelé kostí IV: Kost, která vybuchla 11 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny V: Poslední večírek 4 [i] 01:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:30 Skrytá vášeň 101/188 [i] 06:15 Cigánske srdce 76/218 [i] 07:35 Pobozkajte nevestu [i] 09:35 Správna Susan III. 5/23 [i] 10:00 Jesse I. 6/22 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Šéfkuchár bez čapice I. 37-38/52 [i] 12:20 Gossip Girl II. 19/25 [i] 13:05 Sudkyňa Hatchettová III. 19-20/130 [i] 14:10 Rebeli I. 53/215 [i] 15:05 Dr. Oz I. 20/174 [i] 16:00 Cigánske srdce 77/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 102/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 41/110 [i] 19:00 Rebeli I. 54/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 8/23 [i] 20:55 Neslušný návrh [i] 23:05 Poisťovňa šťastia IV. 7/16 [i] 00:15 Frasier XI. 1/24 [i] 00:45 Ženatý so záväzkami III. 12-13/22 [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová III. 19-20/130 [i] 02:25 Ulica III. 90/259 [i] 03:10 V tieni [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:00 Na streche [i] 04:45 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Dračí doupě 2 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Království surikat: příběh začíná [i] 13:30 Policajtka [i] 15:25 Ano [i] 17:20 První po Bohu [i] 19:10 Poslední obrněný vlak [i] 21:25 Zavraždění Johna Lennona [i] 23:00 Generace GEN [i] 00:40 Motýlek [i] 03:10 Můj soused zabiják 2 [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:40 Business class [i] 09:45 Krasobruslení [i] 10:45 Krasobruslení [i] 11:30 Maraton [i] 12:45 Vzpírání [i] 14:00 Bowls [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:45 Watts [i] 20:55 Wrestling [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:25 Wrestling [i] 22:30 Confidential [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek 8: 5. díl 5 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Cuda Grace 17 [i]