TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Smotánka [i] 06:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 34-35/39 [i] 07:00 Scooby Doo, ako sa máš II. 1/14 [i] 07:30 Malí Flintstonovci 19/26 [i] 07:50 Alf IV. 16-17/24 [i] 08:55 LET´S DANCE [i] 11:55 Zita na krku [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Smrtiace zásnuby [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Osobný strážca [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Lúpež po taliansky [i] 22:30 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 23:25 Osamelý zabijak [i] 01:30 Max Havoc: Dračia kliatba [i] 03:05 Dokonalá bytosť [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Autosalón [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 101 dalmatíncov 64/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 64/65 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Mať tak o koliesko viac: Röntgen [i] 08:45 Heidi: Vyrovnávanie účtov 23/26 [i] 09:15 Nekonečný príbeh 6/13 [i] 10:00 Planéta Zem zhora IV.: Quebec 2. časť [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Detektív Poirot: Smrť lorda Edgwara [i] 14:50 Film pre pamätníkov: Ján Hus [i] 16:50 Pošta pre teba [i] 17:55 A3UM [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Tsodilo - Botswana [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kráľovná a kardinál 1/2 [i] 21:55 Kráľovná a kardinál 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Odpískané [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot: Detektív Poirot: Smrť lorda Edgwara [i] 02:00 Kráľovná a kardinál 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Národnostné správy [i] 07:05 Na ceste: Na ceste po Lamalere [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:30 Zelená revue [i] 09:50 Test magazín [i] 10:00 Najriskantnejšie technické operácie: Operácia výletná loď 7/10 [i] 10:50 Najkrajší kvet [i] 11:55 Za oponou: Zem úsmevov [i] 12:35 Slovo [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Môj príbeh: Sklamaný úspechom [i] 13:20 Folklórny festival Východná: "Ďakujeme..." [i] 14:35 Família - Roztancovaná láska [i] 15:05 Anjeli strážni Rudolfa Schustera [i] 15:30 Enviro Oscar 2011 [i] 16:55 Slečna Dušehojivá [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov 1/13 [i] 18:27 Načo sú rodičia deťom v puberte? - 2. časť [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Táraninky: Rastliny [i] 18:50 On Air [i] 19:10 Poklady.sk: Tri operné divy [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Peter Kľúčik - Atlas fantázie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Hľadanie revolúcie [i] 20:55 Umenie 2011: Divadlo [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Noc v archíve [i] 22:55 Retro noviny [i] 23:10 Takí sme boli: Televízna filmová tvorba [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Blízko smrti [i] 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Asterix dobýva Ameriku [i] 08:20 Simpsonovci XX. 20,21/21 [i] 09:20 Simpsonovci XVI. 1/21 [i] 10:00 Stratené duše V. 20 [i] 10:50 Stratené duše II. 5 [i] 11:50 Glee II. 9 [i] 12:40 Pravdivé lži [i] 15:30 Kráľ Škorpión [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 17 [i] 00:00 Omen - Satan prichádza [i] 02:10 Stratené duše II. 5 [i] 02:50 Glee II. 9 [i] 03:30 FernGully: Posledný dažďový prales [i] 04:45 Bol raz jeden les [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zvieracia klinika [i] 05:35 Siska 63,64 [i] 07:30 MacGyver 18,19 [i] 09:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 10:00 Volajú ma Earl IV. 11,12 [i] 10:55 Stratené dôkazy 18 [i] 11:50 Bojové stroje 2 [i] 12:55 Simpsonovci III. 22 [i] 13:25 Šokujúce zábery 27 [i] 13:50 V mene dieťaťa 1,2/2 [i] 18:00 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 19:00 Simpsonovci III. 23 [i] 19:30 Šokujúce zábery 28 [i] 20:00 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 22:10 Blízko smrti [i] 23:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:45 TOP STAR [i] 00:30 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 01:15 Detektív Extralarge: Pohyblivý terč [i] 02:45 MacGyver 18,19 [i] 04:20 Volajú ma Earl IV. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 27/37 [i] 07:00 Ochránce III. 2/23 [i] 08:00 Ochránce III. 3/23 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Bandita 16/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 25/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 26/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Symbol dravce 17/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 7/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 27/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 2/24 [i] 16:00 Ochránce III. 3/23 [i] 17:00 Charlieho andílci [i] 19:00 El Barco 5/13 [i] 20:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 2/24 [i] 21:30 Strážce pořádku II. 5/13 [i] 22:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 5/13 [i] 23:30 Cena za lidskost III. 7/8 [i] 00:45 Internát IV. 8/11 [i] 02:15 Strážce pořádku II. 5/13 [i] 03:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 5/13 [i] 03:45 Cena za lidskost III. 7/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký přístav: Pohřešovaný muž [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 06:50 Jak to funguje: Zpevněné krabice/Telefon/Odšťavňovač/Lávová lampa [i] 07:15 Možné i nemožné 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 25 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 26 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 10:55 Objevení ropy 4 [i] 11:50 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 13:40 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 14:35 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 15:30 Jízda: Cesta k Riddlerovi [i] 16:25 Impozantní lodě: HDMS Absalon [i] 17:20 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 17:50 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 20:05 Nebezpečné pobřeží 6 [i] 20:35 Bezpečná hranice 6 [i] 21:00 Nic osobního: Vražedný rozvod [i] 21:55 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 22:50 Hrůzné okamžiky: Zamotaný parašutista [i] 23:45 Únos a záchrana: Podstata únosů [i] 00:40 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 01:10 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 01:40 Nic osobního: Vražedný rozvod [i] 02:40 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 03:40 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 04:05 Hrůzné okamžiky: Zamotaný parašutista [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hurá ze školy! 2/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 19/39 [i] 07:00 Taylor má trable: Rodičovská schůzka 15/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Rozhodnutí 9/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo předsedy Evropské federace katolického vzdělávání dospělých Pavla Jajtnera [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 13:55 Svět ČT [i] 14:15 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 14:30 Pro pamětníky... 4x s Vlastimilem [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 9/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Sráči [i] 21:35 168 hodin [i] 22:10 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Čtverec mizení [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 13. komnata Kateřiny Emmons [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Nalomené vztahy [i] 01:25 Film o filmu Dům [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 9/26 [i] 03:25 Kalendárium [i] 03:40 Hovory H z Paláce K [i] 04:20 Ale je ženatý [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Poslem mezi dvěma světy [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Hledání ztraceného času [i] 09:15 Malované opony českých divadel: Od Alfonse Muchy k malíři pokojů 1/7 [i] 09:30 Paul Gauguin: Dítě boží [i] 10:20 Hnízdění vodního ptactva 10:25 Grandsupertingltangl: Jen pro ten dnešní den 8/14 [i] 10:55 Chcete mě? [i] 11:10 Máte mě! [i] 11:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Úsměvy Stanislava Neumanna [i] 13:35 Knižní svět [i] 14:05 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 14:30 Poklady světa [i] 14:45 Taos Pueblo [i] 15:00 Ztracené adresy [i] 15:20 Království divočiny: Království sépií [i] 15:50 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 16:45 Cesty víry: Židé v Brně [i] 17:10 Uchem jehly [i] 17:40 Kultura.cz [i] 18:10 Vzkaz Zdeňka Ježka [i] 18:25 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Operace Percentage 10/44 [i] 20:30 Letecké katastrofy IV. [i] 21:20 Na plovárně s Bohdanem Pomahačem [i] 21:45 Filmový klub [i] 23:50 Zlaté tele: Rohy a kopyta 5/8 [i] 00:35 Třistatřicettři [i] 01:30 Juliette Gréco [i] 02:25 Game Page [i] 02:50 Ladí neladí [i] 03:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Kavárnička dříve narozených [i] 04:40 Venkovský fotograf [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:00 Bolek a Lolek 68,69,70 [i] 06:30 Baby Looney Tunes 12 [i] 06:55 Batman vítězí IV 13 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 72 [i] 07:50 Babicovy dobroty: Zdravě a dobře [i] 08:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:35 Vysloužilí lvi [i] 11:45 Kačenka a strašidla [i] 13:40 Moto 2 - VC Valencie [i] 15:15 Půl domu bez ženicha [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty: Kynuté těsto a smažené dobroty [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ženy v pokušení [i] 22:20 Střepiny [i] 22:50 Černý úsvit: * [i] 00:50 Tudorovci II 8 [i] 01:45 Novashopping 02:25 Dorothy [i] 03:45 Lenssen & spol.: Jediná svědkyně [i] 04:50 Policejní odznak 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Začínáme boj o přežití 20 [i] 07:40 Tutenstein I: Den strašidel 20 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Hrdinové z Telemarku 9 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Vteřiny před vraždou 12 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Kam doskáče ranní ptáče [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 17:10 Životní úklid [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ SEMIFINÁLE [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - ROZHODNUTÍ [i] 23:05 Boj [i] 01:15 Myšlenky zločince II 3 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Vteřiny před vraždou 12 [i] 04:35 Tajemství 2. světové války: Hrdinové z Telemarku 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slávici na ulici [i] 06:25 Je to možné?! [i] 06:55 Skrytá vášeň 100/188 [i] 08:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 84/129 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Sabrina - mladá čarodejnica V. 2/22 [i] 10:55 Karavan šou 2 [i] 11:25 Gossip Girl II. 20/25 [i] 12:30 Správna Susan III. 6/23 [i] 13:10 Columbo zasahuje 19/20 [i] 14:55 Danielle Steelová: Premeny [i] 16:50 Skrytá vášeň 101/188 [i] 17:45 Priateľky [i] 18:20 Šéfkuchár bez čapice I. 37-38/52 [i] 19:25 Jesse I. 6/22 [i] 20:00 Osobný strážca [i] 22:30 Skutočný príbeh: Spoľahlivý sused - Príbeh [i] 00:15 Smrtiace zásnuby [i] 02:00 Môj milovaný syn [i] 03:25 Je to možné?! [i] 03:50 Karavan šou 2 [i] 04:20 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Film o filmu: Czech Made Man [i] 05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tristan a Izolda [i] 13:40 Královna koření [i] 15:30 Blafuj jako Beckham [i] 17:25 Kšeft [i] 19:25 Ano [i] 21:10 Můj soused zabiják 2 [i] 22:55 Motýlek [i] 01:30 Gacy - sériový vrah [i] 02:55 Mrtví k snídani [i] 04:20 Můj soused zabiják [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:45 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 10:00 Krasobruslení [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Krasobruslení [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Marathon [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Box [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Motorismus [i] 22:15 Motorismus [i] 22:45 Stolní tenis [i] 00:45 Marathon [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Diagnóza vražda 8: Záhada sestry Blair 22 [i] 06:10 Druhé šance [i] 08:00 Právo a pořádek 8: 1. díl 1 [i] 09:00 Kauzy podle Kate 1: Firma 1 [i] 10:30 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 11:30 Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8 [i] 12:30 Dobrá manželka 2: Připravený 8 [i] 13:30 Ženské kouzlo [i] 15:20 Megažralok versus crocosaurus [i] 17:10 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Pobřeží 20 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Kruh zla 9 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Devět hodin 9 [i] 23:00 Živý terč [i] 01:00 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 02:00 Rookie Blue 2: Ty nejlepší plány 10 [i] 03:00 Druhé šance [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak přežít Everest 3 [i] 06:00 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 07:05 Život v korunách stromů 1 [i] 08:05 Žralok U 6 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 1 [i] 09:35 Večeře na chalupě: speciál [i] 10:35 Krev, pot a přepych 5 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče světa 30 [i] 12:55 Buď já nebo pes 81 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 5 [i] 14:25 Jídlo je detektivka 6 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Potížisti 55 [i] 16:00 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 17:00 Podzemí měst 13 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 25 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 26 [i] 19:05 Vyloučeno 2 [i] 20:05 Budování říše 12