TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 33/39 [i] 06:05 Scooby Doo, ako sa máš I. 14/14 [i] 06:30 Malí Flintstonovci 18/26 [i] 06:55 Alf IV. 15/24 [i] 07:25 Opičí agent [i] 09:20 Priatelia I. 3/24 [i] 09:50 Rande v ťažkostiach [i] 11:45 Neserte nám Popolušku [i] 13:35 Hádaj, kto príde [i] 15:40 Wasabi [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Znova 17 [i] 22:20 Nebezpečný cieľ [i] 00:20 Mission: Impossible [i] 02:15 Total Recall [i] 04:00 V ľadovej pasci [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko v obrazoch [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Slovensko dnes [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:10 101 dalmatíncov 63/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 63/65 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Deti o deťoch: O šťastnej Sofii [i] 09:40 Najstarší škorec Svätopluk [i] 10:30 Bud Bindi [i] 11:00 Legendy popu: Modus a Janko Lehotský [i] 12:50 Autosalón [i] 13:20 Zlomok sekundy 9/14 [i] 14:30 Život Verdiho 3 [i] 15:40 Ateliér Fontana 1/2 [i] 17:35 On Air [i] 18:00 Zverinec [i] 18:20 GYMPEL.TV: Homlesáčka 7/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Opera v Sydney [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Zlomok sekundy 10/14 [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Miesto činu: Bolesť a smútok [i] 00:10 On Air [i] 00:30 Poklady sveta: Opera v Sydney [i] 00:45 Zlomok sekundy 10/14 [i] 01:50 Miesto činu: Bolesť a smútok [i] 03:20 Bernolákovo - 800 rokov [i] 04:00 Planéta Zem zhora IV.: Quebec 2. časť [i] 04:55 Život Verdiho 3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Komentáre [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Extr@ german [i] 09:25 Energetika [i] 09:40 Divoká Čína: Tibet 3/6 [i] 10:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:55 Občan za dverami [i] 11:20 František Krištof-Veselý [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Pozitívna diskriminácia [i] 13:10 Poltón [i] 13:40 KE 2013 [i] 13:50 Senior klub [i] 14:25 Route 66 - splniť si svoj sen za každú cenu! [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:45 Zelená revue [i] 17:00 Test magazín [i] 17:10 Dvadsaťštyri hodín zo života istej ženy [i] 18:05 Na ceste: Na ceste po Lamalere [i] 18:33 Načo sú rodičia deťom v puberte? - 1. časť [i] 18:35 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Táraninky: Obloha [i] 18:55 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Operácia výletná loď 7/10 [i] 20:55 Anjeli strážni Rudolfa Schustera [i] 21:20 Gen.sk: Dalibor Jenis [i] 21:40 CE.ZA.AR [i] 22:30 BJD 2009 Steve Gadd & Friends [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Beyblade Metal Fusion [i] 08:10 Princezná Sissi [i] 09:00 Fantastická štvorka [i] 09:35 Rozprávková jazda [i] 10:00 Bournov mýtus [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 15:30 Farmár hľadá ženu [i] 17:00 X FACTOR USA 2011 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Návrh [i] 22:35 Kráľ Škorpión [i] 00:35 Komando [i] 02:20 Legenda o Pátračovi 11,12 [i] 03:40 Komando [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:30 Cyranov ostrov 2 [i] 05:55 Siska 61,62 [i] 07:50 Doktorka Quinnová 130,131 [i] 09:45 Orli práva [i] 12:10 VyVolení [i] 12:50 Simpsonovci XV. 19 [i] 13:20 Griffinovci I. 2 [i] 13:50 Šogún 1/6 [i] 15:55 Chlapci a chlapi: Trápenie 9 [i] 17:00 Chalupári: Náhradník 9 [i] 18:15 "Ano, šéfe!" [i] 19:15 Simpsonovci III. 22 [i] 19:45 Šokujúce zábery 27 [i] 20:15 Záblesk [i] 23:00 Farmár hľadá ženu [i] 00:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 00:40 Črepiny [i] 01:10 Chlapci a chlapi: Trápenie 9 [i] 02:00 Chalupári: Náhradník 9 [i] 02:55 Záblesk [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Umíte tančit? V. 26/37 [i] 07:00 Advokáti VIII. 9/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 10/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Umět se slitovat 15/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 23/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 24/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Bandita 16/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 6/10 [i] 14:05 Umíte tančit? V. 26/37 [i] 15:00 Boj o čas III. 14/22 [i] 16:00 Ochránce III. 2/23 [i] 17:00 Advokáti VIII. 9/22 [i] 18:00 Advokáti VIII. 10/22 [i] 19:00 Podfukáři III. 4/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 15/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 7/23 [i] 23:10 Někdo to rád hloupé 22/22 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev III.: Potíže 5/12 [i] 01:20 Podfukáři III. 4/6 [i] 02:25 Boj o čas III. 15/22 [i] 03:15 Někdo to rád hloupé 22/22 [i] 04:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jízda: Časové bubliny [i] 07:15 Na plný plyn: Suzuki [i] 08:10 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 09:05 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší podzemní dráha světa [i] 10:55 Jak fungují stroje 1 [i] 11:25 Jak fungují stroje 2 [i] 11:50 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Do války! [i] 12:45 Průmyslový fanatik: Výbušniny [i] 13:10 Průmyslový fanatik: Uhlí [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Lokál [i] 14:35 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 15:30 Rozebráno: Nástroje [i] 15:55 Rozebráno: Podlahové krytiny [i] 16:25 Jak se to dělá 10 [i] 16:55 To taky zvládnu 10 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší podzemní dráha světa [i] 18:15 Americký přístav: Pohřešovaný muž [i] 19:10 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 19:35 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 20:05 Impozantní lodě: Oasis of the Seas [i] 21:00 Americký chopper 23 [i] 21:55 Wikileaks: Válka, lži a video [i] 22:50 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce: Babí léto [i] 00:40 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 01:10 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 01:40 Americký chopper 23 [i] 02:40 Wikileaks: Válka, lži a video [i] 03:40 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 04:05 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pohádky z celého světa 6 [i] 06:25 Franklin 16/52 [i] 06:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Obluda z hlubin 18/26 [i] 07:15 Max Minsky a já [i] 08:55 Bimbuli [i] 09:05 Rande s Fyzikou [i] 09:20 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 42 [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:40 Bludiště [i] 10:15 Šťastný člověk [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Cartouche 2/2 [i] 14:40 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 9/26 [i] 16:35 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry 9/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Souboj seriálů...vy rozhodnete! [i] 21:15 Atlet roku [i] 22:30 Ripleyho hra [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Posledních 24 hodin: Janis [i] 01:15 Pokondr live [i] 02:00 Na cestě po Vesterálech [i] 02:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:55 Zahrada pod lupou [i] 03:20 Etiketa [i] 03:30 Kluci v akci [i] 03:55 Koncert Karla Gotta . Účinkují: K. Gott a orchestr [i] 04:40 Možná přijde i kouzelník [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Evropa dnes [i] 05:30 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Velká vlastenecká válka: Ruský dokumentární cyklus 2/8 [i] 06:50 Geneticky modifikované potraviny [i] 07:45 Svatováclavská jízda 2011 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Za vesnickými muzikanty [i] 10:30 Návraty k divočině [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 857/2379 [i] 11:15 Být v obraze [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:50 Musicblok [i] 13:15 PORT [i] 13:45 Tunisko. Země Berberů [i] 14:15 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody: Velká cesta 3/6 [i] 15:05 Šepot skal [i] 16:10 Patrola [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Závislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Lisabonská katastrofa [i] 20:55 Juliette Gréco [i] 21:50 proStory [i] 22:20 Mimo rámec [i] 22:36 Česká soda [i] 23:05 Eden [i] 00:35 Queen: These Are Days Of Our Live 1/2 [i] 01:35 Ajťáci III: Projev 4/6 [i] 02:05 Medúza 02:45 Musicblok 03:10 Ladí neladí [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:10 Myšák Stuart Little 1 [i] 06:35 Bolek a Lolek 66, 67 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 11 [i] 07:30 Tom a Jerry II 2 [i] 07:55 Spongebob v kalhotách 71 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II 25 [i] 08:55 Hannah Montana 19, 20 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Prstýnek [i] 14:20 Sám doma a bohatý [i] 16:20 Princ a já: Královské líbánky [i] 18:05 Hospoda: Randevú, Hazard 39, 40 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a chrám zkázy [i] 22:25 Postradatelní: * [i] 00:35 Kruh 2 [i] 02:30 Novashopping 03:10 Perníkový táta II 11 [i] 03:55 Volejte Novu [i] 04:45 Policejní odznak 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Boje na turnaji dvojic 19 [i] 07:15 Tutenstein I: Nejvyšší Tut 19 [i] 07:45 M*A*S*H 207 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear USA I 1 [i] 10:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:40 Periskop nahoru a dolů! [i] 14:45 Columbo: Kandidát zločinu [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Marley a já [i] 22:30 Vnitřní nepřítel [i] 00:35 Zrcadla [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slávici na ulici [i] 06:25 Priateľky [i] 07:00 Skrytá vášeň 99/188 [i] 08:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 83/129 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Sabrina - mladá čarodejnica V. 1/22 [i] 11:00 Karavan šou 2 [i] 11:25 Gossip Girl II. 19/25 [i] 12:30 Správna Susan III. 5/23 [i] 13:15 Columbo zasahuje 18/20 [i] 15:00 Danielle Steelová: Ocko [i] 16:55 Skrytá vášeň 100/188 [i] 17:50 Elisa z Rivombrosy II. 6/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i] 21:50 Láska v znamení draka [i] 23:40 Hádaj, kto príde [i] 01:35 More duší 1/3 [i] 03:10 Správna Susan III. 5/23 [i] 03:30 Karavan šou 2 [i] 03:55 Nočné lampy [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Království surikat: příběh začíná [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dračí doupě 2 [i] 13:55 Super náhradník [i] 15:50 Den zlomu [i] 17:35 Můj život idiota [i] 19:25 Nebezpečná známost [i] 21:00 Můj soused zabiják [i] 22:45 Mrtví k snídani [i] 00:20 Čistič [i] 02:05 Duch jezera [i] 03:45 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Krasobruslení [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:45 Krasobruslení [i] 13:30 Krasobruslení [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Watts [i] 17:00 Vzpírání [i] 19:00 Stolní tenis [i] 21:30 Box [i] 23:00 Vzpírání [i] 00:00 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 4 [i] 06:30 Ženské kouzlo [i] 08:20 Pohotovost 2: Horečky neznámého původu 20 [i] 09:20 Pohotovost 2: Seber ta zlomená křídla 21 [i] 10:20 Pohotovost 2: Doktor John Carter 22 [i] 11:20 Pohotovost 3: Vy jste tuším Doktor Carter? 1 [i] 12:20 Pohotovost 3: Velká hra začíná 2 [i] 13:20 Kaliforňané [i] 15:10 Druhé šance [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Připravený 8 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 21:00 Živý terč [i] 23:00 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 00:00 Havaj 5-0 1: Pobřeží 20 [i] 01:00 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 03:00 Megažralok versus crocosaurus [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vraky snů 11 [i] 06:30 Vraky snů 12 [i] 07:00 Ostrov tučňáků 1 [i] 07:35 Zvířata, která stvořila dějiny 1 [i] 08:10 Egyptské mumie zvířat 1 [i] 09:15 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 10:15 Planeta mláďat 1 [i] 11:15 Vraky snů 10 [i] 11:50 Příběhy z divočiny 3 [i] 12:20 Příběhy z divočiny 4 [i] 12:55 Vášnivý jedlík: San Francisco 33 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Hartford 34 [i] 13:55 Zelené nápady pro modrou planetu: Hry 37 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Děti 38 [i] 15:05 Co nám prospívá 43 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 55 [i] 16:10 Objevy starověku 4 [i] 17:05 Podzemí měst 2 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 23 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 24 [i] 19:05 Černé zlato Aljašky [i] 20:05 Budování říše 11 [i] 21:00 Pravdivé příběhy 1 [i] 22:00 On The Spot: Reportéři v akci: New York [i] 23:00 Děti ulice v Mumbai [i] 00:00 Bojovník Arman 13 [i] 00:35 Bojovník Arman 14 [i] 01:10 Když se Země zatřese: Hrozba z vesmíru 2 [i] 02:05 Budování říše 11 [i] 03:00 Černé zlato Aljašky [i] 04:00 Děti ulice v Mumbai